Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 63 Vendégek van a témában

bbencee

Ide jöhetnek a ZCash-el kapcsolatos új hírek, bányászprogik, kérdések, válaszok. ZEC forevö!

boti123

ár lent, difficultyv fent nyereség 26$ / kártya / hó szeirntem lassan átálok ETH-ra v ETC-re esetleg Monero? az elmult pár napba nagyon elindult felfele az ár.

bbencee

ETC-nek leállították a Coinbase-en kivételét..

bacsoka

Én bízva bízok a ZECben. Nagyon fiatal még. Jöhetnek még meglepetések, úgy ahogy a múltkor is. Várom a karácsonyt, hogy felmenjen az ára, hátha karácsonyra mindenki azt vesz. :) :)

CryptoMan

Idézetet írta: bbencee Dátum december 02, 2016, 12:31:11 DÉLUTÁN
ETC-nek leállították a Coinbase-en kivételét..

Nem probléma, mert a poloniex-en átrakod az ETC-t BTC-re. Azt meg szinte az össszes kiutaló e-wallet kezeli. Pl.: Coinbase

boti123

Néhány nap es jön a 9.0 azt irta a claymore bácsi szemely szerint nagyon varom allitolag 15-30 szazalekkal lesz jobb az misi rx 470-nel azt jelenti hogy 200 s/h lesz kb

raffiakötö

Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 01:29:15 DÉLUTÁN
Néhány nap es jön a 9.0 azt irta a claymore bácsi szemely szerint nagyon varom allitolag 15-30 szazalekkal lesz jobb az misi rx 470-nel azt jelenti hogy 200 s/h lesz kb

Epekedve várom :D

bacsoka


ZsZolee

Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 01:29:15 DÉLUTÁN
Néhány nap es jön a 9.0 azt irta a claymore bácsi szemely szerint nagyon varom allitolag 15-30 szazalekkal lesz jobb az misi rx 470-nel azt jelenti hogy 200 s/h lesz kb

Ezt mikor írta? Én figyelem a topicot, de nem találom.

Kockah

Sziasztok!

Sokat nézem a youtube csatornát, de nekem picit még kinai ez a dolog...bele szeretnék vágni én is a bányászatba, de nem tudom hogy induljak neki. Valaki esetleg le tudná nekem írni hogyan tudok Zcash wallet címet csinálni ?

CryptoMan

Az egy fake bejelentés volt. Claymore még nem adott ki hivatlos bejegyzést a 9.0-ról. Aki leszedte az 20% Fee-t fizetett valakinek... A commentet már eltávolították. Nem szabad bedölni!  8)

kidface

Az ETC-vel tul sokat varialnak mostanaban es mar kezd egy kicsit nyugtalanito lenni. Van pool ami mar megszuntette az ETC szolgaltatasat :( Szep lassan leepul szerintem, ha csak nem teszik 100% ban decentralizalta mint a monerot!

ZsZolee

Idézetet írta: CryptoMan Dátum december 02, 2016, 02:28:34 DÉLUTÁN
Az egy fake bejelentés volt. Claymore még nem adott ki hivatlos bejegyzést a 9.0-ról. Aki leszedte az 20% Fee-t fizetett valakinek... A commentet már eltávolították. Nem szabad bedölni!  8)

Akkor jól "nem láttam" azt a posztot. :)

kidface

Idézetet írta: Kockah Dátum december 02, 2016, 02:27:49 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Sokat nézem a youtube csatornát, de nekem picit még kinai ez a dolog...bele szeretnék vágni én is a bányászatba, de nem tudom hogy induljak neki. Valaki esetleg le tudná nekem írni hogyan tudok Zcash wallet címet csinálni ?

www.poloniex.com Regisztralsz majd a Balances --> Deposits & Withdrawals --> megkeresed a ZEC-t es ott a Depositra klikkelj es kiirja a wallet cimet

Kockah

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! Ha el akadok már tudom hova fogok jönni segítséget kérni!

További szép napot minden kedves fórum társnak! :)

raffiakötö

Idézetet írta: ZsZolee Dátum december 02, 2016, 02:30:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: CryptoMan Dátum december 02, 2016, 02:28:34 DÉLUTÁN
Az egy fake bejelentés volt. Claymore még nem adott ki hivatlos bejegyzést a 9.0-ról. Aki leszedte az 20% Fee-t fizetett valakinek... A commentet már eltávolították. Nem szabad bedölni!  8)

Akkor jól "nem láttam" azt a posztot. :)

A claymore topikot én is követem, de gondoltam ezen átsiklottam... :D de akkor is várom az új minert h a 1-2 hét... :D

boti123

To all:

1. All links to V9 are fake, I don't have it yet, so it's 100% scam and/or virus.
2. I'm still working on new version; as I said before, it takes a lot of time. Next version will be available in a few days.

kidface

Mindig csak ezt a forum bejegyzest figyeljetek! En minden nap ranezek! :)

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670733.0

Ez a hivatalos Claymore altal jegyzett oldal!

drizzt_do_urden

legfrissebb Claymore hozzaszolasok!

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=306958;sa=showPosts

amugy par nap es tenyleg kiadja az ujjabb verziot!

drizzt_do_urden

remelem, hogy a developerek nem engedik, hogy a ZEC meghaljon! hisz nekuk is erdekuk, hogy menjen sok even keresztul hisz BTC rivaliast mondjak benne!