Author Topic: HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál  (Read 508984 times)

Offline bobalazs

• Törekvő
  • **
    • View Profile
Re: HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál
« Reply #4640 on: August 13, 2020, 02:37:41 PM »
3 év után újra ránéztem a mining témára, és rászántam magam, lehet hogy egy pár hétig bányásznék kriptót egy gtx 1660al.
NÉztem a whattomine-t és az eth-et mutatja a legjobb bányászható algonak. Viszont 3 hét alatt nem lehetne annyit kibányászni amit egy pool ki is utalna, hisz magasak a költségek.
Ráálltam etc-re a ethermine poolon, 0.2 etc kifizetésre állítottam saját myetherwalletba.
A kérdésem hogy te is így csináltad volna vagy más algora álltál volna rá más poolon? Bármi segítséget szívesen veszek.

Offline Til

• Bölcs Bölény
    • View Profile
« Reply #4641 on: August 13, 2020, 07:58:57 PM »
Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy 2020-07-22 óta az egyik kártyám (rx 580 4gb) nem hessel. Előtte minden rendben ment, rá sem kellett nézni, de egyik napról a másikra az fogadott, hogy a 3 kari pörög, de csak kettő éles, pedig GPU-Z szerint az 580-as is fullon használatban van. (log, kép mellékelve)
CPU: intel G850
RAM: 4gb (32GB virtual)
VGA: 1db RX 580 4GB, 2db RX 470 8GB
Driver: Win10-64Bit-Crimson-ReLive-Beta-Blockchain-Workloads-Aug23

Van esetleg valakinek valami ötlete?
Gondolom Claymore-t használsz és ETH-t bányászol. A 4gb kártyád nem tudja lefoglalni a megadott memóriát DAG növekedés miatt. Átállsz másik bányász szoftverre ahol meg van oldva a probléma, vagy linux / linux alapú rendszert használsz.
C:\> del c:\command.com

Offline matt

• Törekvő
  • **
    • View Profile
« Reply #4642 on: August 13, 2020, 10:40:15 PM »
Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy 2020-07-22 óta az egyik kártyám (rx 580 4gb) nem hessel. Előtte minden rendben ment, rá sem kellett nézni, de egyik napról a másikra az fogadott, hogy a 3 kari pörög, de csak kettő éles, pedig GPU-Z szerint az 580-as is fullon használatban van. (log, kép mellékelve)
CPU: intel G850
RAM: 4gb (32GB virtual)
VGA: 1db RX 580 4GB, 2db RX 470 8GB
Driver: Win10-64Bit-Crimson-ReLive-Beta-Blockchain-Workloads-Aug23

Van esetleg valakinek valami ötlete?
Gondolom Claymore-t használsz és ETH-t bányászol. A 4gb kártyád nem tudja lefoglalni a megadott memóriát DAG növekedés miatt. Átállsz másik bányász szoftverre ahol meg van oldva a probléma, vagy linux / linux alapú rendszert használsz.
Köszönöm a gyors választ! Van esetleg javaslatod másik progira windows alá?

Offline NETKing

• Ződfülü
  • *
    • View Profile
« Reply #4643 on: August 14, 2020, 03:26:27 PM »
Egy próbát megér a TeamRedMiner bányász progival megpróbálni, de mint előttem mondották, a linux alapú a tutibb, pl. HiveOS