Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

A mi poolunk! :) https://monero.hunpool.eu/# 1% fee!!!

Indította pooladmin, január 01, 2017, 03:34:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

drizzt_do_urden

na de lassuk mennyit fizet?:)) nekem masfel napom van benne a blokkba 10.8 KHS -el.

pooladmin2

Totál egyszerű a dolog, amint migrálnom kell a szervert egy nagyobb vasra, a terhelés növekedése miatt, azonnal bepattan a fee.

pooladmin2

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 03, 2017, 09:38:46 DÉLELŐTT

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/2JOaqbBEc3Y" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Vegáncimbiii hát te huzdtad ki a blokkot a nyomorult networkből!!!! :D :D Meg egy jó negyed órával eltolta az ágyba kerülésed :D

Még 14 blokk és indul a kifizetés..

AnCrypto

Haverom is csatlakozott tegnap este 4 KH/s-el meg én az 5.5 KH/s-al. Kíváncsi leszek mennyit kapunk. Nekem tegnap délután 1 óra óta ment. Esetleg lehetne valami szép piros,fehér,zöld színeket használni a pool felületén. Hagy lássák már a minerek akik nem magyarok, hogy magyar kötődés is van. Ne legyen a pool pont olyan mint sok másik. Kül. nincs valami lista ahol meg lehet nézni melyik miner mekkora hashpowerrel rendelkezik? Valamit TOP50-et beépíteni vagy ilyesmit.
Crypto Currency Miner & Trader.

cryptominer

Idézetet írta: banda Dátum január 03, 2017, 10:12:00 DÉLELŐTT
RX 470-es kártyáim vannak, moddolt BIOS-szal, a beállítások: GPU 1200/1050, Mem: 2000/1000. Ezek mellett van kb. 650 H/s kártyánként. Mit változtassak, hogy feljebb menjen? 700 körülinek már örülnék.
Ezt ne ide hanem a tuningba kérlek !

banda

Idézetet írta: cryptominer Dátum január 03, 2017, 10:15:01 DÉLELŐTT
Idézetet írta: banda Dátum január 03, 2017, 10:12:00 DÉLELŐTT
RX 470-es kártyáim vannak, moddolt BIOS-szal, a beállítások: GPU 1200/1050, Mem: 2000/1000. Ezek mellett van kb. 650 H/s kártyánként. Mit változtassak, hogy feljebb menjen? 700 körülinek már örülnék.
Ezt ne ide hanem a tuningba kérlek !
Elnézést, töröltem!


atideath

Idézetet írta: AnCrypto Dátum január 03, 2017, 10:08:41 DÉLELŐTT
Haverom is csatlakozott tegnap este 4 KH/s-el meg én az 5.5 KH/s-al. Kíváncsi leszek mennyit kapunk. Nekem tegnap délután 1 óra óta ment. Esetleg lehetne valami szép piros,fehér,zöld színeket használni a pool felületén. Hagy lássák már a minerek akik nem magyarok, hogy magyar kötődés is van. Ne legyen a pool pont olyan mint sok másik. Kül. nincs valami lista ahol meg lehet nézni melyik miner mekkora hashpowerrel rendelkezik? Valamit TOP50-et beépíteni vagy ilyesmit.

Ha pooladmin szeretné akkor tudok neki a programozás, design oldalban segíteni. Ha természetesen szükséges.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

pooladmin

Idézetet írta: atideath Dátum január 03, 2017, 10:36:31 DÉLELŐTT
Idézetet írta: AnCrypto Dátum január 03, 2017, 10:08:41 DÉLELŐTT
Haverom is csatlakozott tegnap este 4 KH/s-el meg én az 5.5 KH/s-al. Kíváncsi leszek mennyit kapunk. Nekem tegnap délután 1 óra óta ment. Esetleg lehetne valami szép piros,fehér,zöld színeket használni a pool felületén. Hagy lássák már a minerek akik nem magyarok, hogy magyar kötődés is van. Ne legyen a pool pont olyan mint sok másik. Kül. nincs valami lista ahol meg lehet nézni melyik miner mekkora hashpowerrel rendelkezik? Valamit TOP50-et beépíteni vagy ilyesmit.

Ha pooladmin szeretné akkor tudok neki a programozás, design oldalban segíteni. Ha természetesen szükséges.

a pool deluletenek redesignolasa jo lenne. dobok emailt

drizzt_do_urden

na megvolt az elso kifizetes. szamoljatok utana hogy jol adott-e mindenkinek? nekem nem adta aklulatorok szerinti osszeget. 39 orat banyasztam a blokkba es csak 1.2 XMR-t kaptam. kellett volna szinte 2 -t kapjak. mondom kalkulatorok szerint. dwarfon ennyit kaptam volna ennyi munkara. nem mondom en hogy a pool nem fizetett jol vagy hasonlok. csak nem tudom nem-e a 24 oras munkadat nezi csak es az szerint fizet es minden 24 oraba ujbol kezdi? fogalmaam sincs miszerint van megoldva ez. esetleg valaki tobbet tud errol?


pooladmin

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 03, 2017, 10:50:20 DÉLELŐTT
na megvolt az elso kifizetes. szamoljatok utana hogy jol adott-e mindenkinek? nekem nem adta aklulatorok szerinti osszeget. 39 orat banyasztam a blokkba es csak 1.2 XMR-t kaptam. kellett volna szinte 2 -t kapjak. mondom kalkulatorok szerint. dwarfon ennyit kaptam volna ennyi munkara. nem mondom en hogy a pool nem fizetett jol vagy hasonlok. csak nem tudom nem-e a 24 oras munkadat nezi csak es az szerint fizet es minden 24 oraba ujbol kezdi? fogalmaam sincs miszerint van megoldva ez. esetleg valaki tobbet tud errol?

1 blokk van meg, -41% luckkal, nekem 1.47 az osszeg, ugy hogy dec31en delutan kezdtem neki. Korai meg hasonlitgatni a tobbi poollal, luck miatt es a mindossze 1 blokk miatt.

Korabban irtam, hogy RBPPS a kifizetes, nos az erekek alapjan ez PPLNS inakbb.

PPLNS is a way of determining how many cryptocoins you get for your shares completed. Pay Per Last N Shares is what PPLNS stands for.This method of calculating payouts includes a "luck" factor.

drizzt_do_urden

Idézetet írta: pooladmin Dátum január 03, 2017, 10:57:48 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 03, 2017, 10:50:20 DÉLELŐTT
na megvolt az elso kifizetes. szamoljatok utana hogy jol adott-e mindenkinek? nekem nem adta aklulatorok szerinti osszeget. 39 orat banyasztam a blokkba es csak 1.2 XMR-t kaptam. kellett volna szinte 2 -t kapjak. mondom kalkulatorok szerint. dwarfon ennyit kaptam volna ennyi munkara. nem mondom en hogy a pool nem fizetett jol vagy hasonlok. csak nem tudom nem-e a 24 oras munkadat nezi csak es az szerint fizet es minden 24 oraba ujbol kezdi? fogalmaam sincs miszerint van megoldva ez. esetleg valaki tobbet tud errol?

1 blokk van meg, -41% luckkal, nekem 1.47 az osszeg, ugy hogy dec31en delutan kezdtem neki. Korai meg hasonlitgatni a tobbi poollal, luck miatt es a mindossze 1 blokk miatt.

Korabban irtam, hogy RBPPS a kifizetes, nos az erekek alapjan ez PPLNS inakbb.

PPLNS is a way of determining how many cryptocoins you get for your shares completed. Pay Per Last N Shares is what PPLNS stands for.This method of calculating payouts includes a "luck" factor.

ne ertsd felre. nem a pool ellen beszelek. en azt szeretnem menjen minnel jobban. de rosszul esik az hogy ennyivel kevessebbet kaptam :))) en maradok meg egy jo par blokk erejeig foleg most hogy 2 blokk kene legyen elmeletileg naponta. de azt is meg kell ertsed hogyha nem ad legalabb annyit mint a dwarfpool egy napra akkor nem tudok maradni mert veszteseges lesz a banyaszas!


drizzt_do_urden

akkor ezek szerint azok jartak a legjobban akik a legkesobb jottek:)))

drizzt_do_urden

elmeletileg az RBPPS jobb fajta kifizetes. de amikor meg az elejen utana olvastam nem sok az elteres a ketto kozott!

pooladmin

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 03, 2017, 11:01:15 DÉLELŐTT
1 blokk van meg, -41% luckkal, nekem 1.47 az osszeg, ugy hogy dec31en delutan kezdtem neki. Korai meg hasonlitgatni a tobbi poollal, luck miatt es a mindossze 1 blokk miatt.

Korabban irtam, hogy RBPPS a kifizetes, nos az erekek alapjan ez PPLNS inakbb.

PPLNS is a way of determining how many cryptocoins you get for your shares completed. Pay Per Last N Shares is what PPLNS stands for.This method of calculating payouts includes a "luck" factor.
.
.
.
ne ertsd felre. nem a pool ellen beszelek. en azt szeretnem menjen minnel jobban. de rosszul esik az hogy ennyivel kevessebbet kaptam :))) en maradok meg egy jo par blokk erejeig foleg most hogy 2 blokk kene legyen elmeletileg naponta. de azt is meg kell ertsed hogyha nem ad legalabb annyit mint a dwarfpool egy napra akkor nem tudok maradni mert veszteseges lesz a banyaszas!

Maradektalanul megretelek es elfogadom amit irsz! Nem a pool elleni "tamadasnak" vettem amit irtal, pusztan az alatalam velelmezett turelmetlenseged ostoroztam! Mindennel termeszetesebb, hogy nem dolgozol (es en sem fogok!) egy olyan poolban ami kevesebbet fizet mint akarmelyik masik.
Peace? :)

drizzt_do_urden

soha nem is volt haboru :))) te jartal amugy a legszarabbul es en utanad :))

westlake

Hajnali 3-tól 8k-val voltam jelen és kaptam 0,17 coint. Ez meg sem közelíti azt az összeget, amit ZEC-kel kerestem. Valami nem kerek, az biztos. :(

Bob

Idézetet írta: pooladmin Dátum január 03, 2017, 08:41:32 DÉLELŐTT
azt vagjatok, hogy igazabol nem egy nagy valamit "blokkot" szamolunk, csak igy nevezzuk, mert azt konnyebb megerteni?
Sejtettem, mivel a hálózati forgalom kicsi ahhoz, hogy egy nagy valamit "blokkot" állandóan átküldjön.