A mi poolunk! :) https://monero.hunpool.eu/# 1% fee!!!

Indította pooladmin, január 01, 2017, 03:34:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában



danieru

#322

Artthur

apropó, ide nem akarjátok hozzáadni a poolt?
http://chainradar.com/xmr/pools

gondolom egyszerűen "add new pool"  hátha jönnének még.

danieru

Idézetet írta: Artthur Dátum január 04, 2017, 12:31:39 DÉLELŐTT
apropó, ide nem akarjátok hozzáadni a poolt?
http://chainradar.com/xmr/pools

gondolom egyszerűen "add new pool"  hátha jönnének még.

Jó ötlet, küldtem egy requestet nekik a saját nevemben.

Székely Vegán

pooladmin és mindenki, nézzétek meg és mondjatok véleményt.. nyomuljunk a BCT-ra vagy ne?

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

atideath

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 04, 2017, 05:45:43 DÉLELŐTT
pooladmin és mindenki, nézzétek meg és mondjatok véleményt.. nyomuljunk a BCT-ra vagy ne?


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/TgZXuneC-V4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Mindenképpen érdemes lenne hirdetni és feltornázni a Hashrate-t mert akkor gyorsabban jönnének a Blokkok is és lehet a Luck is jobban adná. De ez mind csak találgatás egyenlőre.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

pooladmin2

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 04, 2017, 05:45:43 DÉLELŐTT
pooladmin és mindenki, nézzétek meg és mondjatok véleményt.. nyomuljunk a BCT-ra vagy ne?


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/TgZXuneC-V4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Az ötlet remek, a kérdés, hogy ki fogja managelni a support threadet. Az angolom eldöcög ugyan, de jobban szeretném, ha valakivel közösen csinálnánk. Van valaki jelentkező?


drizzt_do_urden

biztos vagyun kelegen aki jol beszel angolul. Robi peldaul :) en is 3 evet lehuztam Kanadaba azelott 14 evet tanultam angolul. Valahogy csak megleszunk :))

Mulder

Sziasztok, eddig csak olvasgattam a postokat, de gondoltam megosztom veletek, hogy csatlakoztam a poolhoz hoztam egy 6os riget Rx470es kártyákkal. Igaz tegnap szétfosta magát az egyik kártya, most gariztatom le, remélem minnél hamarabb megjön a másik és újra 6 kártyával megy a rig.


lhajnal


lhajnal

Idézetet írta: AnCrypto Dátum január 03, 2017, 11:29:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum január 03, 2017, 10:17:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: iparivaddiszno Dátum január 03, 2017, 10:15:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum január 03, 2017, 10:13:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 03, 2017, 10:11:19 DÉLUTÁN
a marketnel vissza tudjatok-e tenni az XMR/EUR arfolyamot? koszi.

Az a baj hogy a Poloniexen nincs fent XMR/EUR árfolyam :(

esetleg https://www.kraken.com/help/api xmr/eur-ra ?

Azért tettem be a poloniexet mert legtöbb embernek ott van Wallet-je. Gondoltam akkor úgy is az a fontos. De a köv csomagba visszateszem a Cryptonator-ost. Hátha addig rendbeszedik.

Nagyon jó a Poloniex. Az a legnagyobb váltó, legtöbbünk azt használja. Aki akarja majd átváltja EUR-ba de mi a fenének? Nagyon jó így ahogy van. Ilyen Cryptonatorról még csak nem is hallottam eddig, Poloniex pedig egy tökéletes viszonyítási alap az árakat illetően.

Ha nem is az azonnali átváltás miatt, de van aki Euroban szereti nézni az árfolyamot. A Poloniexről amúgy is a legtöbben Coinbase-re utalnak. Ott meg EUban EUR walletet kapsz. Legalábbis én a Poloniexről utalom a BTC-t a Coinbase EUR walletre, szóval itt már meg is történik az átváltás. Én nézem az EUR és USD árfolyamokat is. A párok azért jók ha vannak, mert pl én használok egy Ztrade nevű Andoridos appot, amit amúgy ajánlok mindenkinek. A nap folyamán bármikor bárhol tudsz váltani, a poloniexes és a legtöbb tőzsdét és párokat kezeli, ordereket és alarmokat lehet benne beállítani, így nem nagyon kell figyelnem, mikor mit mire váltsak. Csak azt kell néznem, jött e még hozzá kifizetés a poolból.

danieru

Idézetet írta: Mulder Dátum január 04, 2017, 11:08:04 DÉLELŐTT
Sziasztok, eddig csak olvasgattam a postokat, de gondoltam megosztom veletek, hogy csatlakoztam a poolhoz hoztam egy 6os riget Rx470es kártyákkal. Igaz tegnap szétfosta magát az egyik kártya, most gariztatom le, remélem minnél hamarabb megjön a másik és újra 6 kártyával megy a rig.

Nálam is. Nálad mi történt? Melyik gyártó?

Mulder

Idézetet írta: danieru Dátum január 04, 2017, 11:26:44 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Mulder Dátum január 04, 2017, 11:08:04 DÉLELŐTT
Sziasztok, eddig csak olvasgattam a postokat, de gondoltam megosztom veletek, hogy csatlakoztam a poolhoz hoztam egy 6os riget Rx470es kártyákkal. Igaz tegnap szétfosta magát az egyik kártya, most gariztatom le, remélem minnél hamarabb megjön a másik és újra 6 kártyával megy a rig.

Nálam is. Nálad mi történt? Melyik gyártó?

Sappihre Rx470 nitro 4gb-os este láttam, hogy az egyik kártya nem megy, reggel megnéztem beraktam egy gépbe, hogy mit csinál önállóan. Nem ismeri fel a gép a kártyát, ha közvetlen rádugod a monitort nincs kép, de a ventik mennek rajta világít meg minden csak nem működik :D.

Jah és nem volt húzva, teljesen gyári volt.

atideath

Idézetet írta: lhajnal Dátum január 04, 2017, 11:14:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: AnCrypto Dátum január 03, 2017, 11:29:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum január 03, 2017, 10:17:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: iparivaddiszno Dátum január 03, 2017, 10:15:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum január 03, 2017, 10:13:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 03, 2017, 10:11:19 DÉLUTÁN
a marketnel vissza tudjatok-e tenni az XMR/EUR arfolyamot? koszi.

Az a baj hogy a Poloniexen nincs fent XMR/EUR árfolyam :(

esetleg https://www.kraken.com/help/api xmr/eur-ra ?

Azért tettem be a poloniexet mert legtöbb embernek ott van Wallet-je. Gondoltam akkor úgy is az a fontos. De a köv csomagba visszateszem a Cryptonator-ost. Hátha addig rendbeszedik.

Nagyon jó a Poloniex. Az a legnagyobb váltó, legtöbbünk azt használja. Aki akarja majd átváltja EUR-ba de mi a fenének? Nagyon jó így ahogy van. Ilyen Cryptonatorról még csak nem is hallottam eddig, Poloniex pedig egy tökéletes viszonyítási alap az árakat illetően.

Ha nem is az azonnali átváltás miatt, de van aki Euroban szereti nézni az árfolyamot. A Poloniexről amúgy is a legtöbben Coinbase-re utalnak. Ott meg EUban EUR walletet kapsz. Legalábbis én a Poloniexről utalom a BTC-t a Coinbase EUR walletre, szóval itt már meg is történik az átváltás. Én nézem az EUR és USD árfolyamokat is. A párok azért jók ha vannak, mert pl én használok egy Ztrade nevű Andoridos appot, amit amúgy ajánlok mindenkinek. A nap folyamán bármikor bárhol tudsz váltani, a poloniexes és a legtöbb tőzsdét és párokat kezeli, ordereket és alarmokat lehet benne beállítani, így nem nagyon kell figyelnem, mikor mit mire váltsak. Csak azt kell néznem, jött e még hozzá kifizetés a poolból.

Ezen már túl vagyunk. Megbeszéltük hogy lesz EUR-os árfolyam is az oldalon. De egyenlőre a gyárinál semmilyen árfolyam nem volt ezt javítottam ki azzal hogy legalább legyen USD és BTC. A köv verzióba lesz EUR nyugalom.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

drizzt_do_urden


danieru

Idézetet írta: Mulder Dátum január 04, 2017, 12:08:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: danieru Dátum január 04, 2017, 11:26:44 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Mulder Dátum január 04, 2017, 11:08:04 DÉLELŐTT
Sziasztok, eddig csak olvasgattam a postokat, de gondoltam megosztom veletek, hogy csatlakoztam a poolhoz hoztam egy 6os riget Rx470es kártyákkal. Igaz tegnap szétfosta magát az egyik kártya, most gariztatom le, remélem minnél hamarabb megjön a másik és újra 6 kártyával megy a rig.

Nálam is. Nálad mi történt? Melyik gyártó?

Sappihre Rx470 nitro 4gb-os este láttam, hogy az egyik kártya nem megy, reggel megnéztem beraktam egy gépbe, hogy mit csinál önállóan. Nem ismeri fel a gép a kártyát, ha közvetlen rádugod a monitort nincs kép, de a ventik mennek rajta világít meg minden csak nem működik :D.

Jah és nem volt húzva, teljesen gyári volt.

Ja, nekem is Sapphire de a sima referencia kártya. Nálam a venti sem forgott, mintha nem kapna áramot.

bbencee

Idézetet írta: lukacsa82 Dátum január 03, 2017, 09:27:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum január 03, 2017, 08:57:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: danieru Dátum január 03, 2017, 08:50:46 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum január 03, 2017, 08:25:57 DÉLUTÁN
Nos emberek, nem sok minden fért bele az időmbe de azért megcsináltam egy pár apróságot. :) Majd folyt köv ahogy tudok vele haladni.

Főbb változások:

  • Cryptonator-os árfolyamfigyelést kicseréltem Poloniex-esre (sokan azt használjuk)
  • Árfolyamfigyelésbe belekerült még hogy ne csak az aktuális árfolyamot de a változást is kiírja
  • Alapértelmezetten angol nyelvű, de a zászló ikonokkal válthatunk a nyelvek között, megkapta a Magyar-t (fordításért előre is bocsi, tartalmazhat bőven hibát mert siettem)
  • Pár apróbb hibajavítás a kódban

A további fejlesztési ötletek, valami magyaros kinézet varázsolása az oldalra, kap egy pár grafikont is esetleg árfolyamokról (mondjuk polorol), Hashrate grafikont is terveztem. Ha esetleg valakinek van még ötlete akkor ne hagyja elveszni, jöhet. :) Támogatások is jöhetnek a címemre :P

Nekem nem nagyon jön ez a fajta worker stat, hogy belököd egy text inputba az addresst és ajaxszal lekéri. Lehetne szerinted egy külön oldalt szentelni neki, lehetőleg mondjuk hash-el vagy get query-vel is elérhető módon? Pl #worker/<wallet> ? Ha esetleg segítség kell, hétvégente szokott lenni időm. Főállású szoftverfejlesztő vagyok.

Én is szoftverfejlesztő vagyok de most sajnos ennyire volt időm. Természetesen az egész statos részt át akarom alakítani mert egy rakat kaki, nekem se tetszik, ahogy időm engedi ez lesz a következő. Az új menüpont jó ötlet, megy akkor oda az összes workerstat ;). Elég ideigesítő hogy nem lehet elmenteni most úgy a címet hogy egyből a statom jelenjen meg. Ez mindenképpen megoldásra kerül.

Érdekes hogy ilyen sokan vagyunk itt szoftverfejlesztők! :D

Szintén "zenész"

Mulder

Idézetet írta: danieru Dátum január 04, 2017, 12:40:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum január 04, 2017, 12:08:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: danieru Dátum január 04, 2017, 11:26:44 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Mulder Dátum január 04, 2017, 11:08:04 DÉLELŐTT
Sziasztok, eddig csak olvasgattam a postokat, de gondoltam megosztom veletek, hogy csatlakoztam a poolhoz hoztam egy 6os riget Rx470es kártyákkal. Igaz tegnap szétfosta magát az egyik kártya, most gariztatom le, remélem minnél hamarabb megjön a másik és újra 6 kártyával megy a rig.

Nálam is. Nálad mi történt? Melyik gyártó?


Sappihre Rx470 nitro 4gb-os este láttam, hogy az egyik kártya nem megy, reggel megnéztem beraktam egy gépbe, hogy mit csinál önállóan. Nem ismeri fel a gép a kártyát, ha közvetlen rádugod a monitort nincs kép, de a ventik mennek rajta világít meg minden csak nem működik :D.

Jah és nem volt húzva, teljesen gyári volt.

Ja, nekem is Sapphire de a sima referencia kártya. Nálam a venti sem forgott, mintha nem kapna áramot.

most dumáltam le a garit, vissza kell küldenem kb 3 hétet igérnek a folyamatra. Hát kíváncsi leszek :).