Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

A mi poolunk! :) https://monero.hunpool.eu/# 1% fee!!!

Indította pooladmin, január 01, 2017, 03:34:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

banda

Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 04, 2017, 06:30:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 04, 2017, 06:21:32 DÉLUTÁN
de ki kell tartsunk. en nem adom konnyen fel...

Én sem.....de látom páran már kiszálltak....
Gondolom sokan nem bíznak benne, hogy beindul a dolog, ráadásul A ZEC most egy hangyányival többet hoz- leesett a difficulty.

drizzt_do_urden

az a difficulty eses kb 1 orat szokott tartani! vagy a ZCL vagy a ZEC. de sokat kene szokdosni egymas kozott! es soha nem tudod kiszamolni mikor melyik eri meg. a kalkulatorok orokke kesnek a difficultyval.

pooladmin2

150-155k volt a max, nekem most 147-et mutat, ez talán még nem a vég kezdete :)

Artthur

Én szívesen átállnék XMR-re, de sajnos egy riget teszteltem és ez a ventilátor maxra felpörgés, ugrálás nem tetszett a cryptonote 9.6-al. Főleg hogy a lakást is rigekkel fűtöm és az egyik gép a hálószobát fűti.
Szóljatok amint kijön az új verzió azonnal tesztelem, addig ZECelek...

drizzt_do_urden

Idézetet írta: pooladmin2 Dátum január 04, 2017, 06:38:48 DÉLUTÁN
150-155k volt a max, nekem most 147-et mutat, ez talán még nem a vég kezdete :)

remelem nem is! hosszu tavon ki fog jonni. legalabbis mas poolok is azt mutattak. lehetseges hogy meg lesz egy par negativ luckunk de hat az se tarhat orokke. egyszer fent egyszer lent!

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Artthur Dátum január 04, 2017, 06:39:39 DÉLUTÁN
Én szívesen átállnék XMR-re, de sajnos egy riget teszteltem és ez a ventilátor maxra felpörgés, ugrálás nem tetszett a cryptonote 9.6-al. Főleg hogy a lakást is rigekkel fűtöm és az egyik gép a hálószobát fűti.
Szóljatok amint kijön az új verzió azonnal tesztelem, addig ZECelek...

par ora es itt lesz az uj verzio!

Bob

#366
Idézetet írta: Artthur Dátum január 04, 2017, 06:39:39 DÉLUTÁN
Én szívesen átállnék XMR-re, de sajnos egy riget teszteltem és ez a ventilátor maxra felpörgés, ugrálás nem tetszett a cryptonote 9.6-al. Főleg hogy a lakást is rigekkel fűtöm és az egyik gép a hálószobát fűti.
Szóljatok amint kijön az új verzió azonnal tesztelem, addig ZECelek...
Ez a megoldás tetszik. :)  Így megspórolod a fűtés gázszámláját. Már csak az érdekelne, hogyan szabályozod. Amikor hidegebb van, akkor megy az overclock-olás? Amikor meg enyhébb az idő, akkor az undervolt-olás? És mi lesz nyáron?

UI: Esetleg lehetne indítani egy fűtés riggel topicot. :) Bányássz, hogy ne fázz!

Danika


PeetHunBp

Idézetet írta: Bob Dátum január 04, 2017, 06:44:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Artthur Dátum január 04, 2017, 06:39:39 DÉLUTÁN
Én szívesen átállnék XMR-re, de sajnos egy riget teszteltem és ez a ventilátor maxra felpörgés, ugrálás nem tetszett a cryptonote 9.6-al. Főleg hogy a lakást is rigekkel fűtöm és az egyik gép a hálószobát fűti.
Szóljatok amint kijön az új verzió azonnal tesztelem, addig ZECelek...
Ez a megoldás tetszik. :)  Így megspórolod a fűtés gázszámláját. Már csak az érdekelne, hogyan szabályozod. Amikor hidegebb van, akkor megy az overclock-olás? Amikor meg enyhébb az idő, akkor az undervolt-olás? És mi lesz nyáron?

UI: Esetleg lehetne indítani egy fűtés riggel topicot. :) Bányássz, hogy ne fázz!


Köszönjük Bob!!!! Elindítottam!

Székely Vegán

Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 04, 2017, 06:28:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: cryptominer Dátum január 04, 2017, 05:07:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: nedyre Dátum január 04, 2017, 04:46:33 DÉLUTÁN
Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 04, 2017, 04:13:02 DÉLUTÁN

De hát ZET-et nem ennyien bányászunk!!!!! HA megkérdezitek, mindenkinek maradt gépe ZEC-en és sokan át sem jöttek ide.......
HA nagy feladat akkor OK, de ha nem olyan nagy akkor ne vessétek el holmi információ hiánya miatt!!!!

Ha a magyar pool-t fel tudnátok úgy építeni, hogy a 4-5 legkedveltebb valutát tudja bányászni és errre minden egyes valuta felületén elérhető a folyamat, a hozzá ajánlott bányagép és az ajánlott pénztárca, akkor sokan nem keveregnének ebben az átláthatatlan keszekusza folyamatokban, melyiket hol hogyan merre meddig......

Én nem fogok blog videókat készíteni, hanem kompack bányagépeket építek, amiket tudatlan felhasznélók tudnak használni. Az eddig megépített immár minden hozzányúlás nélkül csak bedugva a konnektorba egy hálókártya bedugása után 1,5 hónapja üzemel hozzányúlás nélkül!
Vagyis az én célközönségem az aki még nem bányászik és 100 új bányászt vállalok, akik azt a poolt fogják használni, amire beállítom a gépüket és amit ajánlok neki. Részemre a legegyszerűbb folyamat a legjobb, így ha a felé haladtok itt is Ök itt fognak bányászni!

Nem is beszélve arról, hogy az Én 4db 28 kártyás rigemet most követi a következő 4....már megrendeltem egyes alkatrészeket így épül! Nálam minimum 200 kártya a cél! Én addig forgatom vissza a pénzt ameddig el nem érem!

Jó lenne a ZEC pool is, meg a többi, hogy könnyebben lehessen átállni és minden bevétel magyar honba folyjon be!

Engem érdekelne egy ilyen "tudatlan felhasználók tudnak használni" gép. Ráadásul ez szerintem egy tök jó ötlet, teljesen jó gondolat, hogy a legegyszerűbb folyamat a legjobb, legalábbis ha már az a cél akkor az egy jó irány szerintem ;)


nem rossz az ötlet viszont hogy oldod meg hozzányúlás nélkül ha pl zuhan egy jó nagyot az XMR vagy ZEC az átállást sehogy update-et se nagyon tudod autómatán megoldani ezzel az "ügyfeleid" nagyon sok sok pénzt buknak emlékezz csak a ZEC-miner nél update után 100-200h/s-el több ez nem kevés pénz biztos lesz rá vevő de hoszútávon ez nem jó megoldás

Na látod a gondolkodásmódban van a hiba.....most is azért ugráltok össze vissza és azért tuningolgatjátok a kártyákat, hogy minnél nagyobb profitot préseljetek ki, pedig egy egy próbálkozás miatti kiesett idő már el is vitte az a plusz nyereséget.
Az átlag ember nem így gondolkodik. Ha van egy kis pénze nézi a megtérülést méghozzá hosszútávon. Az Én gépeim nincsenek csúcsra járatva hanem a biztonságos folyamatos működésre vannak belőve, ahol a megtérülés nem 5-7 hónap hanem 10-15......az átlag embernek elég évi 40-50% profit úgy hogy nem kell semmit csinálnia......ha megkérdezed őket melyiket választja hetente 5-6x állígatni a gépet az évi 80%-os profitért vagy nem hozzányúlni a 40%-ért az utóbbit fogja választani........

Korábban is írtam már, hogy nagy különbség van ha egy riget megélhetésre vagy befektetésre használsz!

De a kérdésedre a válasz a korrekt tájékoztatás, hogy mit vásárol, mire lehet használni és eldöntheti mit kezd vele....Én mit adok a pénzért és mindenben tudok segíteni neki ha mást is szeretne......ennyi. :)

Én sem szeretek ugrálni.. legszivesebben hozzá sem nyúlnék a rigekhez hónapokig.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

pooladmin2

#370
Ez az unluck már kezd idegelni.. :(

És mindenkinek köszi a kitartást!

bazsy

Idézetet írta: pooladmin2 Dátum január 04, 2017, 08:00:32 DÉLUTÁN
Ez az unluck már kezd idegelni.. :(

És mindenkinek köszi a kitartást!

Jön majd az!
Türelem monerot terem :)

DrPascal

Idézetet írta: pooladmin2 Dátum január 04, 2017, 06:38:48 DÉLUTÁN
150-155k volt a max, nekem most 147-et mutat, ez talán még nem a vég kezdete :)

Az nagyrészt én miattam volt, pontosabban az egyik rig állandóan megáll -4200H/s.
A Claymore progi meghasal, ha újra el akarom indítani, vagy restartolni megfagy a win.

drizzt_do_urden

ugy latszik amig en nezem hogy jon-e a blokk nem jon. idiag meg mindig almomba jottek meg. megyek fekszem le hatha beadja :))

PeetHunBp





sebajtóbiás

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 04, 2017, 09:12:18 DÉLUTÁN
kijott az uj miner!!!!

https://bitcointalk.org/index.php?topic=638915.0

- reduced devfee, it's 2% now if you use secure SSL/TLS connection, currently miningpoolhub pool supports encrypted connections, see Readme for samples.

Na, pooladmin, lehet berakni az SSL/TLS támogatást :) Gondolom pár embert ezzel is be lehetne csalogatni a kisebb devfee miatt :)

drizzt_do_urden