Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

A mi poolunk! :) https://monero.hunpool.eu/# 1% fee!!!

Indította pooladmin, január 01, 2017, 03:34:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 10 Vendégek van a témában

reloopbenny

Szerintem az atirányítás nem hülyeség ! Ha egy olyan poolra állunk átirányításba ami kb 8-9MH/S el megy akkor 10-15 percenként van blokk és akkor gyakrabb a kifizetés jó még rá jön mondjuk 2% fee, és a kes meg szinte nagyon minimálissal kisebb mint ha natúrba ráállsz a póólra egyedül. Addig amig felfut a pool minimum 200KH/s-ig addig igy csinálnám de ez csak a saját véleményem! :D

bbarna

Idézetet írta: reloopbenny Dátum január 05, 2017, 12:05:28 DÉLUTÁN
Szerintem az atirányítás nem hülyeség ! Ha egy olyan poolra állunk átirányításba ami kb 8-9MH/S el megy akkor 10-15 percenként van blokk és akkor gyakrabb a kifizetés jó még rá jön mondjuk 2% fee, és a kes meg szinte nagyon minimálissal kisebb mint ha natúrba ráállsz a póólra egyedül. Addig amig felfut a pool minimum 200KH/s-ig addig igy csinálnám de ez csak a saját véleményem! :D

Támogatom az átirányítást, ha az elősegíti a hash erő növelését...

headway

170 felett volt így is :) Luck az luck ez mindig benne lesz.
Ha pl. dwarfra irányitanák a poolt akkor 2+2.5+kesobb+1% fee lenne és kb. fix pénz persze de semmi értelme nem lenne onnantól a hunpoolnak :)
Ha valamikor újra levállna ugyanúgy kihullanának mint most ~170 től sorban.
Mert újra szembe kellene nézni a szerencsével :D
Többség ugye még friss hús(pár hetes/hónapos) ebben a világban és nem érti hogyan is működik ez a kripto lét ;)
Ha kell a biztos lé azonnal akkor persze lehet nem ez a megoldás számára...
Senki ne vegye magára ez egyáltalán nem sértés akart lenni senki felé :)

PeetHunBp

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 05, 2017, 11:58:01 DÉLELŐTT
0rbendek hogy megy. hamrabb is kerdezhetted volna ezt :))

Kérdeztem Én és írtad is csak nem kérdeztem vissza, hogy azt hogyan kell :):):)

Na de most már tudjuk mit tud a Geforce GTX 1070-es MINI kártya moneroban........keveset! :( 370 h/s

danieru

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 05, 2017, 10:21:53 DÉLELŐTT
Szerintem egyszerűen csak túl pici a hessrétünk..


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/K1WgLoJOTcQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


8. vagy rawbert :)

PeetHunBp

13 KH/s-el Én maradok......kivárok legalább 2-3 pluszos blokkot, mert most legalább kevesebb felé osztódik és mikor 2-3 pluszos után visszajönnek a többiek akkor megint 1-2 minuszos jön majd megint elmennek és a pluszos marad nekünk akik kitartottak!

danieru

Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 05, 2017, 02:03:11 DÉLUTÁN
13 KH/s-el Én maradok......kivárok legalább 2-3 pluszos blokkot, mert most legalább kevesebb felé osztódik és mikor 2-3 pluszos után visszajönnek a többiek akkor megint 1-2 minuszos jön majd megint elmennek és a pluszos marad nekünk akik kitartottak!

Akik kiléptek, azok is részesedni fognak, mivel a beküldött share nem vész el :)

PeetHunBp

Idézetet írta: danieru Dátum január 05, 2017, 02:04:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 05, 2017, 02:03:11 DÉLUTÁN
13 KH/s-el Én maradok......kivárok legalább 2-3 pluszos blokkot, mert most legalább kevesebb felé osztódik és mikor 2-3 pluszos után visszajönnek a többiek akkor megint 1-2 minuszos jön majd megint elmennek és a pluszos marad nekünk akik kitartottak!

Akik kiléptek, azok is részesedni fognak, mivel a beküldött share nem vész el :)

Igen! De csak a következő blokkból az utána következőből már nem. Főleg ha jön még egy minuszos és utána egy 400% pluszos :):):):)

danieru

Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 05, 2017, 02:08:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: danieru Dátum január 05, 2017, 02:04:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 05, 2017, 02:03:11 DÉLUTÁN
13 KH/s-el Én maradok......kivárok legalább 2-3 pluszos blokkot, mert most legalább kevesebb felé osztódik és mikor 2-3 pluszos után visszajönnek a többiek akkor megint 1-2 minuszos jön majd megint elmennek és a pluszos marad nekünk akik kitartottak!

Akik kiléptek, azok is részesedni fognak, mivel a beküldött share nem vész el :)

Igen! De csak a következő blokkból az utána következőből már nem. Főleg ha jön még egy minuszos és utána egy 400% pluszos :):):):)

Nem igazán. Egy pár blokk erejéig részesednek akik itt voltak. Másik poolon még legalább 10 blokkból kaptam valamit, nyilván egyre kevesebbet.

pooladmin2

#429
Most néztem bele Vegán videójába.. ő úgy "érzi" hogy nem a luck számít én meg tudom, hogy de. Nem kellene a valótlanságokat terjeszeni, hanem rendesen utána kellene olvasni, hogyan is működik ez a bányászás dolog! Az a hozzászólás amit megpróbált elemezni nem cáfolja a luck-ot mint tényezőt. A network (a monero network) hatékonysága 100%os a nodeok közötti lagok elenyészően kicsi %-ban vannak jelen. Vagy ti láttatok már outdated share-t? Az a bejegyzés elég régi lehetett, amikor még nem volt ilyen magas a hashrate azaz a network nem volt még ilyen stabil. A pool hatékonysága 100% az uptime 100%, nincs lag (mert bika adatközpontban van a pool szerver, bika sávszélessége van). Ezek a tények. Érezni mindenki azt érez amit akar, a tényekkel meg nem lehet vitatkozni.

Mod: Meggyőzte magát, hogy jobb azonnal magasabb feet fizetni a napi kifizetés érdekében hiszen én úgy is megemelem majd a 0 feet 1-re és akkor majd itt kell többet fizetni... Szeretem amikor valaki látja a jövőt. Most itt olcsóbb bányászni ez tény, a többi az feltételezés.

PeetHunBp

Idézetet írta: pooladmin2 Dátum január 03, 2017, 07:04:48 DÉLUTÁN
Kisebb poolok luckjai:

http://xmrpool.eu/#pool_blocks

http://xmr.coolpool.io/#pool_blocks

https://moneroworld.com/#pool_blocks -- ez 136 khs-es pool

http://supportxmr.com/#pool_blocks -- ez 134 khs van nekik egy 429%-os blokkjuk ami 14 óra helyett 3 napba telt..

http://monero.miners.pro/#pool_blocks -- 11 khs orosz pool

Az utolsó alapján (is) mondom, hogy türelem kell, meg sok sok hashhhhhhhhhhhhhhhhhhh :D

Sajnos elfelejtik az általad belinkelt poolok blokkjait megnézni.....mindenütt azt látni, hogy vegyes a negatív pozitív blokk arány és negatív után pozitív jön!!!!! :):):) ja és ha maradtak volna már megjött volna, így meg csak annyi van, hogy többet kell várnunk rá!

banda

Nekem is furcsa volt, hogy Vegán lelépett- két napja még ő intette türelemre a népet. De ha kell az azonnali profit, akkor megértem. Nekem is kellene, de azt gondoltam, hogy majd itt összefogunk. Nem akartam Monero-t bányászni, a ZCash-ben látok fantáziát vagy nagyobb fantáziát látok. Csak azért álltam ide, hogy legyen egy magyar pool. Az más kérdés, hogy jelenleg épp jobban fizet a Monero, de én hosszabb távon gondolkodom vagy tekintek rá.
Egyelőre kitartok, hátha tényleg lesz belőle valami.

Nálam volt már jópár outdated share is.  :P

pooladmin2

Idézetet írta: banda Dátum január 05, 2017, 06:15:09 DÉLUTÁN
Nekem is furcsa volt, hogy Vegán lelépett- két napja még ő intette türelemre a népet. De ha kell az azonnali profit, akkor megértem. Nekem is kellene, de azt gondoltam, hogy majd itt összefogunk. Nem akartam Monero-t bányászni, a ZCash-ben látok fantáziát vagy nagyobb fantáziát látok. Csak azért álltam ide, hogy legyen egy magyar pool. Az más kérdés, hogy jelenleg épp jobban fizet a Monero, de én hosszabb távon gondolkodom vagy tekintek rá.
Egyelőre kitartok, hátha tényleg lesz belőle valami.

Nálam volt már jópár outdated share is.  :P

A jópár az mennyi ezrelék vagy csak század ezrelék esetleg? egy 99.99999%-os dologra rámondhatjuk hogy 100%-os? :)

PeetHunBp

Idézetet írta: banda Dátum január 05, 2017, 06:15:09 DÉLUTÁN
Nekem is furcsa volt, hogy Vegán lelépett- két napja még ő intette türelemre a népet. De ha kell az azonnali profit, akkor megértem. Nekem is kellene, de azt gondoltam, hogy majd itt összefogunk. Nem akartam Monero-t bányászni, a ZCash-ben látok fantáziát vagy nagyobb fantáziát látok. Csak azért álltam ide, hogy legyen egy magyar pool. Az más kérdés, hogy jelenleg épp jobban fizet a Monero, de én hosszabb távon gondolkodom vagy tekintek rá.
Egyelőre kitartok, hátha tényleg lesz belőle valami.

Nálam volt már jópár outdated share is.  :P

Én is ugyanígy cselekedtem! Én is ZEC-et bányásztam és csak a magyar poolra álltam át. Most mikor elmentek még a 4. gépet is (drizzt_do_urden segítségével) átlőttem ide! De hát mindenkinek szabad döntése mit csinál, csak hát nem biztos hogy a mi csalódásunk kifizetődő lesz neki!!!!

danieru

Idézetet írta: pooladmin2 Dátum január 05, 2017, 06:17:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: banda Dátum január 05, 2017, 06:15:09 DÉLUTÁN
Nekem is furcsa volt, hogy Vegán lelépett- két napja még ő intette türelemre a népet. De ha kell az azonnali profit, akkor megértem. Nekem is kellene, de azt gondoltam, hogy majd itt összefogunk. Nem akartam Monero-t bányászni, a ZCash-ben látok fantáziát vagy nagyobb fantáziát látok. Csak azért álltam ide, hogy legyen egy magyar pool. Az más kérdés, hogy jelenleg épp jobban fizet a Monero, de én hosszabb távon gondolkodom vagy tekintek rá.
Egyelőre kitartok, hátha tényleg lesz belőle valami.

Nálam volt már jópár outdated share is.  :P

A jópár az mennyi ezrelék vagy csak század ezrelék esetleg? egy 99.99999%-os dologra rámondhatjuk hogy 100%-os? :)

Egyébként egyetértek veled. Én maradtam volna, viszont ez olyan, hogy egyre többen lelépnek, egyre kevesebb az esély, hogy lesz új blokkunk. Ez a videó sajnos negatív reklámként működik, a többieket is lelépésre sarkallja. Egyébként, a suprnován 500-2000 kH/s a hashrate és mégis reggel 7-kor kapott utoljára blokkot. Tehát lehet bármekkora hashrate, ha nincs szerencséd. Persze, minél nagyobb, annál kisebb az esélye a csúszásnak.

banda

Idézetet írta: pooladmin2 Dátum január 05, 2017, 06:17:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: banda Dátum január 05, 2017, 06:15:09 DÉLUTÁN
Nekem is furcsa volt, hogy Vegán lelépett- két napja még ő intette türelemre a népet. De ha kell az azonnali profit, akkor megértem. Nekem is kellene, de azt gondoltam, hogy majd itt összefogunk. Nem akartam Monero-t bányászni, a ZCash-ben látok fantáziát vagy nagyobb fantáziát látok. Csak azért álltam ide, hogy legyen egy magyar pool. Az más kérdés, hogy jelenleg épp jobban fizet a Monero, de én hosszabb távon gondolkodom vagy tekintek rá.
Egyelőre kitartok, hátha tényleg lesz belőle valami.

Nálam volt már jópár outdated share is.  :P

A jópár az mennyi ezrelék vagy csak század ezrelék esetleg? egy 99.99999%-os dologra rámondhatjuk hogy 100%-os? :)
Nem tudom, nem számoltam.  :D

reloopbenny

Szerintem srácok kár ezen civakodni, egyértelmű hogy az emberek nem várni akarnak a pénzre ami vagy jön, vagy nem, hanem a kezükben tartani az én esetem is hasonló, hiszen napi 3 monerot bányászok ki a legnagyobb poolokon és azért a rigeknek is van áram költségük stb stb. Én is pozitívan álltam hozzá rá szántam 3 napot. 3 nap alatt 2 monero jött összesen. Ma hajnalban átálltam francia poolra már most van 1,5 monerom kifizetve! 3 napom alatt több mint 9 monerot bányászhattam volna! Sajnos nem engedhetem meg hogy várok muszáj a lóvé! Látom benne a fantáziát de ha összefogunk sem elegendő hashrate-el rendelkezünk egy ilyen elindításához minimum kellett volna még 100-200 kh/s hogy ittmaradjanak az emberek. A fee-re rátérve pedig inkább kifizetek 2% fee-t mint hogy ötöd annyi pénzt hozzon az egész... De szerintem ezt nem csak én látom így!  :)

headway

Idézetet írta: reloopbenny Dátum január 05, 2017, 07:45:37 DÉLUTÁN
Szerintem srácok kár ezen civakodni, egyértelmű hogy az emberek nem várni akarnak a pénzre ami vagy jön, vagy nem, hanem a kezükben tartani az én esetem is hasonló, hiszen napi 3 monerot bányászok ki a legnagyobb poolokon és azért a rigeknek is van áram költségük stb stb. Én is pozitívan álltam hozzá rá szántam 3 napot. 3 nap alatt 2 monero jött összesen. Ma hajnalban átálltam francia poolra már most van 1,5 monerom kifizetve! 3 napom alatt több mint 9 monerot bányászhattam volna! Sajnos nem engedhetem meg hogy várok muszáj a lóvé! Látom benne a fantáziát de ha összefogunk sem elegendő hashrate-el rendelkezünk egy ilyen elindításához minimum kellett volna még 100-200 kh/s hogy ittmaradjanak az emberek. A fee-re rátérve pedig inkább kifizetek 2% fee-t mint hogy ötöd annyi pénzt hozzon az egész... De szerintem ezt nem csak én látom így!  :)

Kérdezd meg erről robit, hogy ~12 óra alatt mennyit keresett.

pooladmin2

Idézetet írta: reloopbenny Dátum január 05, 2017, 07:45:37 DÉLUTÁN
Szerintem srácok kár ezen civakodni, egyértelmű hogy az emberek nem várni akarnak a pénzre ami vagy jön, vagy nem, hanem a kezükben tartani az én esetem is hasonló, hiszen napi 3 monerot bányászok ki a legnagyobb poolokon és azért a rigeknek is van áram költségük stb stb. Én is pozitívan álltam hozzá rá szántam 3 napot. 3 nap alatt 2 monero jött összesen. Ma hajnalban átálltam francia poolra már most van 1,5 monerom kifizetve! 3 napom alatt több mint 9 monerot bányászhattam volna! Sajnos nem engedhetem meg hogy várok muszáj a lóvé! Látom benne a fantáziát de ha összefogunk sem elegendő hashrate-el rendelkezünk egy ilyen elindításához minimum kellett volna még 100-200 kh/s hogy ittmaradjanak az emberek. A fee-re rátérve pedig inkább kifizetek 2% fee-t mint hogy ötöd annyi pénzt hozzon az egész... De szerintem ezt nem csak én látom így!  :)

Te is ethereummal/zcashsel kezdted a bányászást?

DrPascal

Azt hiszem, ma nem kell virrasztani, hogy mikor esik be a blokk... :)