A mi poolunk! :) https://monero.hunpool.eu/# 1% fee!!!

Indította pooladmin, január 01, 2017, 03:34:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 14 Vendégek van a témában

drizzt_do_urden

engem hagyjatpk ki ebbol megkerlek. en mondtam amultor hogy befejeztem ebben a temaba a hozzaszolasokat. szoval legyszives hagyajtok ki!

Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

andysk

Eskuszom raallok par riggel ha lessz ssl kapcsolat es valtora banyaszas... Lessz valamikor kedves pooladmin??

AnCrypto

Sziasztok. Mi lett a poolal? Azt írja, hogy 0 H/s a pool hashrateje. A miner program pedig nem tud csaktlakozni. Tegnap éjszaka még szépen dolgozott.
Crypto Currency Miner & Trader.

DrPascal

Idézetet írta: AnCrypto Dátum január 10, 2017, 08:15:33 DÉLELŐTT
Sziasztok. Mi lett a poolal? Azt írja, hogy 0 H/s a pool hashrateje. A miner program pedig nem tud csaktlakozni. Tegnap éjszaka még szépen dolgozott.

Ma reggel 7:36-kor volt az utolsó elfogadott share, azóta semmi hír.

Effect


zenetibi


headway

Elvileg nem. Máshol leírta mi a gond de nem az én tisztem megvédeni. Persze úgyis kiderül majd ha nem megy tovább.

DrPascal

Idézetet írta: headway Dátum január 10, 2017, 08:06:33 DÉLUTÁN
Elvileg nem. Máshol leírta mi a gond de nem az én tisztem megvédeni. Persze úgyis kiderül majd ha nem megy tovább.

Hol van az a máshol?

bbencee

2017.01.10. 08:40 A hiba elharitasat megkezdtem. Stay tuned! admin

forrás: https://monero.hunpool.eu/#

DrPascal

#570
Nekem csak egy karika fut körbe-körbe, semmi infó.

Közben meglett.

lhajnal

Miért van, hogy ha ide benézek, akkor már csak a vita megy?
Elmegy az ember kedve...
Amíg áll apool, beszéljünk a forkról.

AnCrypto

Idézetet írta: lhajnal Dátum január 10, 2017, 09:50:05 DÉLUTÁN
Miért van, hogy ha ide benézek, akkor már csak a vita megy?
Elmegy az ember kedve...
Amíg áll apool, beszéljünk a forkról.
Mit lehet tudni a forkról? Mondjuk én semmit nem tudok, csak láttam pár helyen hogy fork lesz.
Crypto Currency Miner & Trader.

DrPascal

Valami hozzáértő elmagyarázhatná mit is takar az a "hard fok" dolog!
Én odáig jutottam, hogy kemény villa! :)

Bob

Idézetet írta: DrPascal Dátum január 10, 2017, 10:08:34 DÉLUTÁN
Valami hozzáértő elmagyarázhatná mit is takar az a "hard fok" dolog!
Én odáig jutottam, hogy kemény villa! :)
Úgy tudom, etheriumnál volt ilyen.
A történet arról szólt, hogy etheriumnál lehet csinálni okos szerződéseket. Ez az okos szerződés egy program, atherium hálózatán fut, és ahol a programutasítások szerint működik a pénzek mozgása. Nos volt egy ilyen okos szerződés, ahol a szerződésbe (programba) becsúszott egy hiba. Ezt valaki észrevette, és a hibát kihasználva elkezdte magának felvenni a szerződött partnerek által a szerződésbe rakott pénzt. Na, most a cryptovalutáknál nincs egy központi hatalom, mint a bankoknál, ahol a bank meg tudja állítani a dolgot. Mit lehet hát csinálni? Az ethérium programozói a bányászprogramba választási lehetőséget tettek. A bányászok így eldönthették, hogy mit akarnak tenni. Az első változat az volt, hogy nem csinálnak semmit. Ez volt a no fork. Tehát nincs szétágazás. Akik a no fork mellett voltak, azoknak a véleménye az, hogy ne nyúljanak bele a rendszerbe kívülről. Aztán volt a soft fork lehetőség. Ez arról szólt, hogy a szerződésből a hiba miatt kivett pénzt ne lehessen felvenni, tehát ezt az összeget zárolják. És volt a hard fork, ami arról szólt, hogy a hiba miatt kivett pénzt visszateszik, hogy a szerződésbe befektetőkhöz visszakerüljön. A legtöbb bányász a soft forkot választotta. Azonban voltak bányászok, akik a no forkot. Így megtörtént a kettéválás. Amit ma etheriumnak neveznek az a soft fork ág. A no fork ág pedig az etherium classic.


reloopbenny


DrPascal

Idézetet írta: Bob Dátum január 10, 2017, 10:35:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum január 10, 2017, 10:08:34 DÉLUTÁN
Valami hozzáértő elmagyarázhatná mit is takar az a "hard fok" dolog!
Én odáig jutottam, hogy kemény villa! :)
Úgy tudom, etheriumnál volt ilyen.
A történet arról szólt, hogy etheriumnál lehet csinálni okos szerződéseket. Ez az okos szerződés egy program, atherium hálózatán fut, és ahol a programutasítások szerint működik a pénzek mozgása. Nos volt egy ilyen okos szerződés, ahol a szerződésbe (programba) becsúszott egy hiba. Ezt valaki észrevette, és a hibát kihasználva elkezdte magának felvenni a szerződött partnerek által a szerződésbe rakott pénzt. Na, most a cryptovalutáknál nincs egy központi hatalom, mint a bankoknál, ahol a bank meg tudja állítani a dolgot. Mit lehet hát csinálni? Az ethérium programozói a bányászprogramba választási lehetőséget tettek. A bányászok így eldönthették, hogy mit akarnak tenni. Az első változat az volt, hogy nem csinálnak semmit. Ez volt a no fork. Tehát nincs szétágazás. Akik a no fork mellett voltak, azoknak a véleménye az, hogy ne nyúljanak bele a rendszerbe kívülről. Aztán volt a soft fork lehetőség. Ez arról szólt, hogy a szerződésből a hiba miatt kivett pénzt ne lehessen felvenni, tehát ezt az összeget zárolják. És volt a hard fork, ami arról szólt, hogy a hiba miatt kivett pénzt visszateszik, hogy a szerződésbe befektetőkhöz visszakerüljön. A legtöbb bányász a soft forkot választotta. Azonban voltak bányászok, akik a no forkot. Így megtörtént a kettéválás. Amit ma etheriumnak neveznek az a soft fork ág. A no fork ág pedig az etherium classic.

Ezexerint a monero meg hard vonalas, és most lapátolják be az XMR-t?
Legalábbis a mymonero.com szerint hard fork install van.

cryptominer

#577
Idézetet írta: Bob Dátum január 10, 2017, 10:35:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum január 10, 2017, 10:08:34 DÉLUTÁN
Valami hozzáértő elmagyarázhatná mit is takar az a "hard fok" dolog!
Én odáig jutottam, hogy kemény villa! :)
Úgy tudom, etheriumnál volt ilyen.
A történet arról szólt, hogy etheriumnál lehet csinálni okos szerződéseket. Ez az okos szerződés egy program, atherium hálózatán fut, és ahol a programutasítások szerint működik a pénzek mozgása. Nos volt egy ilyen okos szerződés, ahol a szerződésbe (programba) becsúszott egy hiba. Ezt valaki észrevette, és a hibát kihasználva elkezdte magának felvenni a szerződött partnerek által a szerződésbe rakott pénzt. Na, most a cryptovalutáknál nincs egy központi hatalom, mint a bankoknál, ahol a bank meg tudja állítani a dolgot. Mit lehet hát csinálni? Az ethérium programozói a bányászprogramba választási lehetőséget tettek. A bányászok így eldönthették, hogy mit akarnak tenni. Az első változat az volt, hogy nem csinálnak semmit. Ez volt a no fork. Tehát nincs szétágazás. Akik a no fork mellett voltak, azoknak a véleménye az, hogy ne nyúljanak bele a rendszerbe kívülről. Aztán volt a soft fork lehetőség. Ez arról szólt, hogy a szerződésből a hiba miatt kivett pénzt ne lehessen felvenni, tehát ezt az összeget zárolják. És volt a hard fork, ami arról szólt, hogy a hiba miatt kivett pénzt visszateszik, hogy a szerződésbe befektetőkhöz visszakerüljön. A legtöbb bányász a soft forkot választotta. Azonban voltak bányászok, akik a no forkot. Így megtörtént a kettéválás. Amit ma etheriumnak neveznek az a soft fork ág. A no fork ág pedig az etherium classic.


ez olyan szép mese volt hogy megkönnyeztem :D gyerekek ehereum mesekönyvet fogunk kiadni #cry :D :D :D Csináljuk meg szólunk spilbergnek the big ehereum story néven kasszasiker és megnőne a bányászlétszám is :D presze csak hülyéskedek nehogy valaki komolyan vegye pls

Zorg33

 ;D

Eth nal egy kemeny etikai vita van, de az most itt tevutra vinne ha belemennenk.
A forkolas az maga a technika amivel valtozast lehet bevezetni a kodban. Az hogy mi az oka a valtozatasnak egy mas tema.
A lenyeg, hogy a soft fork az visszafele kompatibilis marad a korabbi verzio altal epitett blokklanccal, a hard fork pedig uj blokklancot epit (persze nem nullarol hanem egy egyezmenyes alapallapotbol kiindulva).

A soft forknal nem muszaj feltetlen mindenkinek atallnia az uj kodra, de a hardnal igen.

banda