Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

A mi poolunk! :) https://monero.hunpool.eu/# 1% fee!!!

Indította pooladmin, január 01, 2017, 03:34:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

pooladmin

Szia,

a pool címe https://monero.hunpool.eu banyaport 7777 a fee 1%.

Jelenleg nem lehet kozvetlenul valtora banyaszni, ezt tervezem megvaltoztatni.
Jelenleg nem lehet a rigeket megkulonboztetni, ezt tervezem megvaltoztatni.

Jo banyaszatot, viva Monero!  8)

andysk

Szia pooladmin!! Valoszinu meg ma kiprobalom. Irhatnal 1 peldat hogyan allitsak be a kezdo banyaszok a banyaprogramot. Pl. Claymore
A feet viszont levehetned 0.5%ra - mi magyarok tartsunk ossze!! :-)
Sok sikert a poolodhoz!!

andysk

Ja ha nem lehet direktbe exchange-re akkor varok vele. Mi a turonak plussz 1 idiglenes wallet..

pooladmin2

Idézetet írta: andysk Dátum január 01, 2017, 04:16:52 DÉLUTÁN
Szia pooladmin!! Valoszinu meg ma kiprobalom. Irhatnal 1 peldat hogyan allitsak be a kezdo banyaszok a banyaprogramot. Pl. Claymore
A feet viszont levehetned 0.5%ra - mi magyarok tartsunk ossze!! :-)
Sok sikert a poolodhoz!!

Igazad van, köszi az észrevételt!
Claymore CryptoNote GPU Miner parancssor:
NsGpuCNMiner.exe -o stratum+tcp://monero.hunpool.eu:7777 -u 42fP4b32Mk1HhGmCi5MunNWjpxjTBVygFTKULcfvYM65TgrCR5CHGnPGYEMVw2NRytSY9UkNBD21Mbj2tWntSyhS5aeVa1o -p x


A fee egyelőre marad 1%, pont a dwarf fele, ami még lop is mellette..

drizzt_do_urden

#4
de ha naponta nem keresem meg azt amit a dwarfpoolon megkeresem akkor hogy alljak at? meg ha lop is?

kifizetes hogy van? mi alapjan? stb? a tegnap inditottad de meg blokkot nem kapott? mikorra varhato a blokk? tobb infot kerunk! szerver MO -ba van?

cryptominer

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 01, 2017, 05:03:37 DÉLUTÁN
de ha naponta nem keresem meg azt amit a dwarfpoolon megkeresem akkor hogy alljak at? meg ha lop is?

kifizetes hogy van? mi alapjan? stb? a tegnap inditottad de meg blokkot nem kapott? mikorra varhato a blokk? tobb infot kerunk! szerver MO -ba van?

Teljesen egyetértek oké hogy lop a dwarf pool legyen de az oldalon látható jegyzés szerint 7 naponta talál kb célt a pool így viszont a kifizetés elég ritkásnak tűnik persze ez a létszámmal nő de amíg ennyire ragaszkodsz az 1% fee hez addig nem nagyon fogunk átmenni mert sokaknak fontos a sűrű fizetés szerintem ha levennéd a fee-t akár 0,1re akkor többen tennénk át gépeket így be tudna indulni a pool és jó kis cucc lehetne belőle én remélem összejön !

bbencee

Egyetértek a többiekkel. Amíg a pool nem fizetett ki senkinek semmit, felesleges a pool fee.

bbencee

Olyan kérdésem lenne hogy amíg nem találunk a pool-ban block-ot addig nem is várható a kifizetés?

drizzt_do_urden


cryptominer

Idézetet írta: bbencee Dátum január 01, 2017, 05:32:17 DÉLUTÁN
Egyetértek a többiekkel. Amíg a pool nem fizetett ki senkinek semmit, felesleges a pool fee.

A másik és most nem akarok senkivel vitába szállni és nem is szeretek ítélkezni de mióta megy a pool itt azóta mondod hogy le kéne vinni azt a feet ( kb 1 kattintás és lent van ) viszont nem nagyon látok rá törekvést persze értem én hogy meg kell valamiből majd élni és azt is hogy annak a servernek amin fut bizony van villanyszámlája de ez ilyen kicsit kapzsi pénzkergetős dolognak látszik még 1x kiemelem NEM AKAROK SENKIT LÁTATLANBAN MEGITÉLNI még ha annak is tűnik és remélem erre rá fogsz cáfolni hamarosan !

Jelenleg ami a nagy baj hogyha szembeállítod a dwarfal legyen "lopással" együtt 1,5% a fee viszont tudsz poloniexre közvelten bányászni és sűrű kifizetések vannak amint ez változik és kicsit többet megtudunk róla szerintem nagyon sokan át fogunk menni köztük én is ott leszek mert ez egy jó kezdeményezés és csak így tovább !!! :)

Székely Vegán

Idézetet írta: cryptominer Dátum január 01, 2017, 05:24:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 01, 2017, 05:03:37 DÉLUTÁN
de ha naponta nem keresem meg azt amit a dwarfpoolon megkeresem akkor hogy alljak at? meg ha lop is?

kifizetes hogy van? mi alapjan? stb? a tegnap inditottad de meg blokkot nem kapott? mikorra varhato a blokk? tobb infot kerunk! szerver MO -ba van?

Teljesen egyetértek oké hogy lop a dwarf pool legyen de az oldalon látható jegyzés szerint 7 naponta talál kb célt a pool így viszont a kifizetés elég ritkásnak tűnik persze ez a létszámmal nő de amíg ennyire ragaszkodsz az 1% fee hez addig nem nagyon fogunk átmenni mert sokaknak fontos a sűrű fizetés szerintem ha levennéd a fee-t akár 0,1re akkor többen tennénk át gépeket így be tudna indulni a pool és jó kis cucc lehetne belőle én remélem összejön !

Ha mind átállunk akkor hamar lejön a blokk idő 1 napra vagy még kevesebbre. Jelenleg 3 nap 23Kh-el.
Ha lejönne a fee 0-ra legalább néhány hétig akkor sokkal hamarább átállnának az emberek.. utána az 1% fair, de pooladmin kell bizonyitson előbb hisz semmit nem tudunk róla és a szerveréről.. uptime, failover, etc.
Amig nem lehet váltóra bányászni addig nem nagyon van kedvem átállni mert nem akarok taknyolni saját wallet-el.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

drizzt_do_urden

#11
es milyen a kifizetes? RBPPS vagy PPLNS! engem nem erdekel az 1% fee ameddig tudom biztosra hogy en megkapom ami nekem jar!

pooladmin2

RBPPS

pool restart 18:30-kor (CET)  a 0% fee bevezetésért :)  Tiszteletben tartom a kéréseteket.


A ritkább kifizetés addig ritkább míg megnő a pool teljesítménye. Tesztnetes kifizetések rendben lefutottak, feltételezem az éles üzem is rendben lesz. A szerver Európában van.

pooladmin2

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 01, 2017, 05:48:10 DÉLUTÁN
es milyen a kifizetes? RBPPS vagy PPLNS! engem nem erdekel az 1% fee ameddig tudom biztosra hogy en megkapom ami nekem jar!

Azt garantáltan megkapod ami jár, ha másképp nem (mert nem tom meghal a Zinternet :) ) kifizetem a sajátomból.

pooladmin2

#14
Pool restart lefutott, minerek visszacsatlakoztak szépen. :)

Kb. 68.000 H/s kell a napi blokk megtalálásához. mod: 44-45 MH/s Network Hashrate mellett.

drizzt_do_urden

#15
hat Robinak van vagy 17 :))

amugy nem tudom kell-e annyi. a supernovan 40 KH -uk van es az elmult 7 napba 11 blockot kaptak.

drizzt_do_urden


cryptominer

Idézetet írta: pooladmin2 Dátum január 01, 2017, 06:25:35 DÉLUTÁN
RBPPS

pool restart 18:30-kor (CET)  a 0% fee bevezetésért :)  Tiszteletben tartom a kéréseteket.


A ritkább kifizetés addig ritkább míg megnő a pool teljesítménye. Tesztnetes kifizetések rendben lefutottak, feltételezem az éles üzem is rendben lesz. A szerver Európában van.

Köszönöjük :)

pooladmin2

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 01, 2017, 06:37:45 DÉLUTÁN
hat Robinak van vagy 17 :))

amugy nem tudom kell-e annyi. a supernovan 40 KH -uk van es az elmult 7 napba 11 blockot kaptak.

Ezt mondják a kalkulátorok. Természetesen a luck erősen beleszól a dologba..

drizzt_do_urden