A mi poolunk! :) https://monero.hunpool.eu/# 1% fee!!!

Indította pooladmin, január 01, 2017, 03:34:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

drizzt_do_urden

fizetesed a share eiddel van osszefuggesbe. minnel tobb share -ed van annal nagyobb a reszesedesed a blokkbol. nagy hash nagy penz. kicsi hash kcisi penz :))

headway

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 05, 2017, 09:59:05 DÉLUTÁN
Idézetet írta: headway Dátum január 05, 2017, 09:57:05 DÉLUTÁN
ok, akkor térdelek :D Ti meg sokat fogtok keresni ;) Bár az f tölem azt hiszem sosem hangzott el csak tőletek ;)

en nem is neked mondtam azt...pooladmin f betuzott ossze vissza. veled semmi bajom :) sot senkivel sincs bajom.

Jah, sry.

Bob

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 05, 2017, 10:02:30 DÉLUTÁN
fizetesed a share eiddel van osszefuggesbe. minnel tobb share -ed van annal nagyobb a reszesedesed a blokkbol. nagy hash nagy penz. kicsi hash kcisi penz :))
Szerintem meg még összefüggésben van a globális hash-sel, mert attól is függ, hogy mekkora a részesedésem. És összefüggésben van a luck-kal is.

Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

danieru

Idézetet írta: pooladmin2 Dátum január 05, 2017, 09:40:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zenetibi Dátum január 05, 2017, 09:34:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Bob Dátum január 05, 2017, 09:28:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zenetibi Dátum január 05, 2017, 09:14:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 05, 2017, 09:05:36 DÉLUTÁN
hat de ha kicsi volt. az igazat mondta! nezzetek meg a 2MH poolok is docognek. akkor mit akartok egy 150 KH -tol...

Ezt mondtam én még az elején, nem érdemes ilyen kicsi hashréttel bányászni, mert nem jövedelmező.Olyanok is bányásznak nagy poolokon akinek 500kh/s van.Ha kevés a hash, akkor kevés a blokk és kevés a luck is.
Szerinted mi az összefüggés a hash mennyisége és a luck között? Mert szerintem semmi.

Neked sem a matek az erősséged! :)

Neked meg a bányászat működése nem erősséged! Tudod te egyáltalán mi az a "blokk"?

PoW lényege, hogy aki bizonyítja, hogy nagyobb a számítási kapacitása és van elegendő beküldött share, az viszi a blokkot. Nyilván azért van ez így, hogy ne kelljen órákat várni egy blokk miatt. Ha jól tudom, először el is kell érni az aktuális nehézséghez szükséges share-ek számát, csak aztán fogadják el a beküldött blokkot és eztán fizetik ki. Tehát előre dolgozik minden miner és ezért kell várni oly sokat a kisebb pooloknak. A másik eset, hogy már 2-3 blokkra elegendő share gyűlt össze, akkor egymás után két blokkot is elfgadnak. Ilyen volt ma pl a suprnován. Ez meg a szerencse kérdése.

pooladmin2

Idézetet írta: Bob Dátum január 05, 2017, 10:05:01 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 05, 2017, 10:02:30 DÉLUTÁN
fizetesed a share eiddel van osszefuggesbe. minnel tobb share -ed van annal nagyobb a reszesedesed a blokkbol. nagy hash nagy penz. kicsi hash kcisi penz :))
Szerintem meg még összefüggésben van a globális hash-sel, mert attól is függ, hogy mekkora a részesedésem. És összefüggésben van a luck-kal is.

Magából a blokkból a az általad termelt hash mennyisége alapján részesedsz. Egyet hátralépve a bányászás eredményét (több blokkot, nagyobb időmennyiséget vizsgálva) a luck határozza meg, ezért tömörülnek poolba az emberek, hogy ennek negatív hatását próbálják kiküszöbölni.

Bob

Idézetet írta: zenetibi Dátum január 05, 2017, 10:02:08 DÉLUTÁN
https://www.youtube.com/watch?v=ZPtAllkRH7I&t=2s
Tanuljatok.
Megnéztem a videót. De nem találtam benne, amit korábban állítottál: "Ha kevés a hash, akkor kevés a blokk és kevés a luck is."
Szóval miért is lenne kevés a luck, ha kevés a hash?

drizzt_do_urden

Idézetet írta: danieru Dátum január 05, 2017, 10:07:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pooladmin2 Dátum január 05, 2017, 09:40:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zenetibi Dátum január 05, 2017, 09:34:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Bob Dátum január 05, 2017, 09:28:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zenetibi Dátum január 05, 2017, 09:14:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 05, 2017, 09:05:36 DÉLUTÁN
hat de ha kicsi volt. az igazat mondta! nezzetek meg a 2MH poolok is docognek. akkor mit akartok egy 150 KH -tol...

Ezt mondtam én még az elején, nem érdemes ilyen kicsi hashréttel bányászni, mert nem jövedelmező.Olyanok is bányásznak nagy poolokon akinek 500kh/s van.Ha kevés a hash, akkor kevés a blokk és kevés a luck is.
Szerinted mi az összefüggés a hash mennyisége és a luck között? Mert szerintem semmi.

Neked sem a matek az erősséged! :)

Neked meg a bányászat működése nem erősséged! Tudod te egyáltalán mi az a "blokk"?

PoW lényege, hogy aki bizonyítja, hogy nagyobb a számítási kapacitása és van elegendő beküldött share, az viszi a blokkot. Nyilván azért van ez így, hogy ne kelljen órákat várni egy blokk miatt. Ha jól tudom, először el is kell érni az aktuális nehézséghez szükséges share-ek számát, csak aztán fogadják el a beküldött blokkot és eztán fizetik ki. Tehát előre dolgozik minden miner és ezért kell várni oly sokat a kisebb pooloknak. A másik eset, hogy már 2-3 blokkra elegendő share gyűlt össze, akkor egymás után két blokkot is elfgadnak. Ilyen volt ma pl a suprnován. Ez meg a szerencse kérdése.

na igy valahogy!

Bob

Idézetet írta: danieru Dátum január 05, 2017, 10:07:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pooladmin2 Dátum január 05, 2017, 09:40:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zenetibi Dátum január 05, 2017, 09:34:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Bob Dátum január 05, 2017, 09:28:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zenetibi Dátum január 05, 2017, 09:14:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 05, 2017, 09:05:36 DÉLUTÁN
hat de ha kicsi volt. az igazat mondta! nezzetek meg a 2MH poolok is docognek. akkor mit akartok egy 150 KH -tol...

Ezt mondtam én még az elején, nem érdemes ilyen kicsi hashréttel bányászni, mert nem jövedelmező.Olyanok is bányásznak nagy poolokon akinek 500kh/s van.Ha kevés a hash, akkor kevés a blokk és kevés a luck is.
Szerinted mi az összefüggés a hash mennyisége és a luck között? Mert szerintem semmi.

Neked sem a matek az erősséged! :)

Neked meg a bányászat működése nem erősséged! Tudod te egyáltalán mi az a "blokk"?

PoW lényege, hogy aki bizonyítja, hogy nagyobb a számítási kapacitása és van elegendő beküldött share, az viszi a blokkot. Nyilván azért van ez így, hogy ne kelljen órákat várni egy blokk miatt. Ha jól tudom, először el is kell érni az aktuális nehézséghez szükséges share-ek számát, csak aztán fogadják el a beküldött blokkot és eztán fizetik ki. Tehát előre dolgozik minden miner és ezért kell várni oly sokat a kisebb pooloknak. A másik eset, hogy már 2-3 blokkra elegendő share gyűlt össze, akkor egymás után két blokkot is elfgadnak. Ilyen volt ma pl a suprnován. Ez meg a szerencse kérdése.

Két-három blokkra elegendő share gyűlt össze? Mi van? :o

drizzt_do_urden


Bob

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 05, 2017, 10:05:48 DÉLUTÁN

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/DNj-DpXGzHg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Épp most vallottad be, hogy ugyanúgy felét kerested a szupernován, mint a magyar pool-on. Akkor ugyan annyit kerestél.

Bob

Idézetet írta: pooladmin2 Dátum január 05, 2017, 10:09:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Bob Dátum január 05, 2017, 10:05:01 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 05, 2017, 10:02:30 DÉLUTÁN
fizetesed a share eiddel van osszefuggesbe. minnel tobb share -ed van annal nagyobb a reszesedesed a blokkbol. nagy hash nagy penz. kicsi hash kcisi penz :))
Szerintem meg még összefüggésben van a globális hash-sel, mert attól is függ, hogy mekkora a részesedésem. És összefüggésben van a luck-kal is.

Magából a blokkból a az általad termelt hash mennyisége alapján részesedsz. Egyet hátralépve a bányászás eredményét (több blokkot, nagyobb időmennyiséget vizsgálva) a luck határozza meg, ezért tömörülnek poolba az emberek, hogy ennek negatív hatását próbálják kiküszöbölni.
"(több blokkot, nagyobb időmennyiséget vizsgálva)"
Pontosan mennyi blokkot vizsgálva?

Székely Vegán

Idézetet írta: Bob Dátum január 05, 2017, 10:31:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 05, 2017, 10:05:48 DÉLUTÁN

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/DNj-DpXGzHg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Épp most vallottad be, hogy ugyanúgy felét kerested a szupernován, mint a magyar pool-on. Akkor ugyan annyit kerestél.

Igen és azt is "bevallottam" hogy ezért mentem vissza a dwarfra mert ott dupláját kapom.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

headway


drizzt_do_urden

hat pont ez a baj hogy egyeseknek azzal van gond hogy nem ott banyaszunk ahol akarunk hanem ahol ok akarnak :)) na ezt megfogalmaztam. ertestek jol :))

zenetibi

Szerintem, ahelyett, hogy szidjátok, meg kéne köszönjétek Vegánnak, hogy reklámozta a veszteséges poolotokat!

pooladmin

Idézetet írta: Bob Dátum január 05, 2017, 10:35:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pooladmin2 Dátum január 05, 2017, 10:09:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Bob Dátum január 05, 2017, 10:05:01 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 05, 2017, 10:02:30 DÉLUTÁN
fizetesed a share eiddel van osszefuggesbe. minnel tobb share -ed van annal nagyobb a reszesedesed a blokkbol. nagy hash nagy penz. kicsi hash kcisi penz :))
Szerintem meg még összefüggésben van a globális hash-sel, mert attól is függ, hogy mekkora a részesedésem. És összefüggésben van a luck-kal is.

Magából a blokkból a az általad termelt hash mennyisége alapján részesedsz. Egyet hátralépve a bányászás eredményét (több blokkot, nagyobb időmennyiséget vizsgálva) a luck határozza meg, ezért tömörülnek poolba az emberek, hogy ennek negatív hatását próbálják kiküszöbölni.
"(több blokkot, nagyobb időmennyiséget vizsgálva)"
Pontosan mennyi blokkot vizsgálva?
Nem ertem, hogy mit kerdezel. Kivettel egy zarojeles reszt ami a banyaszas fogalmat magyarazza/jeloli. A banyaszas pontossagat kerdezed vagy mit?

pooladmin

Idézetet írta: zenetibi Dátum január 05, 2017, 10:44:14 DÉLUTÁN
Szerintem, ahelyett, hogy szidjátok, meg kéne köszönjétek Vegánnak, hogy reklámozta a veszteséges poolotokat!
OMG mi veszteseges?? a pool? talan minusz monerot termelt es levonta toled vagy barkitol? jujjjjj, van itt baj, nem is kicsi..

pooladmin

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 05, 2017, 10:39:14 DÉLUTÁN
hat pont ez a baj hogy egyeseknek azzal van gond hogy nem ott banyaszunk ahol akarunk hanem ahol ok akarnak :)) na ezt megfogalmaztam. ertestek jol :))

idezzel mar be par ilyen gondolatot, ahol valaki azt mondja hogy gond, hogy nem itt banyaszol/banyasztok, kerlek szepen!

drizzt_do_urden

hatha 5 nap alatt kereshettem volna 6 monerot...de kerestem 2.4 -et akkor vesztesegem volt-e?