Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Befektetés

Indította niagara59, március 25, 2017, 11:56:04 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

niagara59

T3 Lájv - Bányász élet

Szó eset róla, lenne aki pénzt fektetne bányászásba úgy, hogy más kezelje a gépeket.
Igaz még kezdőnek számítok, én eddig más gépekkel próbálkoztam.
Épül az első "rig" 3 * 10 egységet fogok összehozni, ami csak pénz kérdése.
Mivel munkanélküli vagyok időm van bőven.
Ha befektetne valaki, 60   -  40 %  arányban megosztanánk a jövedelmet. A költségek levonásával.

niagara59@gmail.com

Skype: garailaszlo1



kidface

Idézetet írta: niagara59 Dátum március 25, 2017, 11:56:04 DÉLELŐTT
T3 Lájv - Bányász élet

Szó eset róla, lenne aki pénzt fektetne bányászásba úgy, hogy más kezelje a gépeket.
Igaz még kezdőnek számítok, én eddig más gépekkel próbálkoztam.
Épül az első "rig" 3 * 10 egységet fogok összehozni, ami csak pénz kérdése.
Mivel munkanélküli vagyok időm van bőven.
Ha befektetne valaki, 60   -  40 %  arányban megosztanánk a jövedelmet. A költségek levonásával.

niagara59@gmail.com

Skype: garailaszlo1




"60   -  40 %  arányban megosztanánk a jövedelmet."

szevasz

Idézetet írta: niagara59 Dátum március 25, 2017, 11:56:04 DÉLELŐTT
T3 Lájv - Bányász élet

Szó eset róla, lenne aki pénzt fektetne bányászásba úgy, hogy más kezelje a gépeket.
Igaz még kezdőnek számítok, én eddig más gépekkel próbálkoztam.
Épül az első "rig" 3 * 10 egységet fogok összehozni, ami csak pénz kérdése.
Mivel munkanélküli vagyok időm van bőven.
Ha befektetne valaki, 60   -  40 %  arányban megosztanánk a jövedelmet. A költségek levonásával.

niagara59@gmail.com


Skype: garailaszlo1

Én 50/50-ért vállalom

Uhura

Idézetet írta: niagara59 Dátum március 25, 2017, 11:56:04 DÉLELŐTT
T3 Lájv - Bányász élet

Szó eset róla, lenne aki pénzt fektetne bányászásba úgy, hogy más kezelje a gépeket.
Igaz még kezdőnek számítok, én eddig más gépekkel próbálkoztam.
Épül az első "rig" 3 * 10 egységet fogok összehozni, ami csak pénz kérdése.
Mivel munkanélküli vagyok időm van bőven.
Ha befektetne valaki, 60   -  40 %  arányban megosztanánk a jövedelmet. A költségek levonásával.

niagara59@gmail.com

Skype: garailaszlo1

Elnézést de mi a biztosíték ha valaki a kezedbe adja 1 -2-x rig árat, hogy azt vissza is kapja ?

niagara59

Először is becsület és szerződés. Ha valaki kételkedik,az ő dolga. 10 évig voltam vállalkozó, nem károsítottam meg senkit. Megcsinálom egyedül is, mert amit eltervezek végig csinálom.
És a 40 % az enyém, tehát az 50 - 50 rosszabb.

Uhura

Idézetet írta: niagara59 Dátum március 25, 2017, 02:12:41 DÉLUTÁN
Először is becsület és szerződés. Ha valaki kételkedik,az ő dolga. 10 évig voltam vállalkozó, nem károsítottam meg senkit. Megcsinálom egyedül is, mert amit eltervezek végig csinálom.
És a 40 % az enyém, tehát az 50 - 50 rosszabb.

Oké így már sokkal tisztább.

kidface

Idézetet írta: niagara59 Dátum március 25, 2017, 02:12:41 DÉLUTÁN
Először is becsület és szerződés. Ha valaki kételkedik,az ő dolga. 10 évig voltam vállalkozó, nem károsítottam meg senkit. Megcsinálom egyedül is, mert amit eltervezek végig csinálom.
És a 40 % az enyém, tehát az 50 - 50 rosszabb.



Effect


drizzt_do_urden

niagara szerintem igenis komolyan gondolja!

niagara59

Természetesen!
Két bolttal felvettem a kapcsolatot és megvan az első befektető, tehát épül a rig.
És egyedül az áram ellátás szab akadályt, de azt is megoldom.

m8k

Kis rezdrot, jon Gazsi es bekoti egyenesen az oszlopbol ;D
Meg 2 piacossal felveszed a kapcsolatot es megjon a masodik rig is, na meg egy kotes retek is....

Balvanylajos

Nem akarok üzletrontó lenni, de szerintem rossz helyen keresgéled a "befektetőket".
Ide pont azok járnak, akik értenek hozzá hogy építsenek és üzemeltessenek egy rig-et.
Olyanokat kellene keresned, akiknek van pénzük, de szakértelmük nincsen.

Nekem semmi értelme nem lenne, hogy adok 500 ezret, hogy építs egy 6 kártyás riget, aztán a haszon felét meg megtartod.
Viszont aki nem ért hozzá, annak vonzó lehet, hogy mondjuk 1 millió forintot befizet, megmutatod neki a marketinganyagot meg az üzleti tervet és kap mondjuk 1,1-1,2 milliót egy év múlva.
10%-20% hasznot egy év alatt itt szinte 95% eséllyel meg lehet csinálni.

Te meg, mint üzemeltető keresnéd rajta a többi pénzt. Lennének meg konkrét ötleteim hogyan lehetne többszörözni a nyereséget, de inkább megtartom magamnak, mert lehet nem is hülyeség egy ilyen "vállalkozás" felépítése.

Az egyetlen visszahúzó tényező maga az állam lenne, azért megnézném egy könyvelő arcát mikor szembesíteném az adatokkal :D

niagara59

 Lennének meg konkrét ötleteim hogyan lehetne többszörözni a nyereséget, de inkább megtartom magamnak, mert lehet nem is hülyeség egy ilyen "vállalkozás" felépítése.

Az egyetlen visszahúzó tényező maga az állam lenne, azért megnézném egy könyvelő arcát mikor szembesíteném az adatokkal :D

Részben igazad van, de ezt az oldalt fúl kezdők is látogatják, legalábbis én így látom.
A másik mindenkinél van egy áram korlát, aminél több gépet nem tud elhelyezni otthon.
És akkor még nem beszéltem a ventilátor zajról és a család hozzáállásáról.
A könyvelő, hát igen, lehet elsőre mentőt hívna.
De ne csodáld, amikor szakemberek hűjének néznek ha erről kérdezed őket.
Tele van az ország számítógépes bolttal és nekünk Kínából kel alkatrészt venni, 30 - 60 napos várakozással.  Kész röhej. 600 különböző videokártya van, sehol egy kimutatás melyikkel mit és mennyit lehet bányászni.
A másik dolog, ez pénzt termel nekünk, de valutát az országnak. A kommunizmusban ezért tűrték meg a kurvákat. Minden cégnél  ők voltak a "göngyöleg". Veszteséggel termeltünk, de a lényeg az volt valutát kapunk érte.
Most automatát csinálnak a bitcoinnak, tehát legálisan lehet kereskedni vele.
Ugyan akkor a termelést nem segítik, bár törekvés már van rá (nett adó mérséklése).
Ha jól értem a könyvelési és adózási rendje is ködös. Mintha volna is meg nem is, pont mind a hálapénz.
Adjunk időt neki és ez kialakul. A fiam 24 éves informatikát tanult és kiröhög amikor a bitkoinról beszélek.

niagara59

Megértem azt aki másként gondolkodik, de szélsőségeknek nem itt lenne a helye.

Írta: szevasz

raffiakötö

Idézetet írta: niagara59 Dátum március 29, 2017, 10:23:34 DÉLELŐTT
Lennének meg konkrét ötleteim hogyan lehetne többszörözni a nyereséget, de inkább megtartom magamnak, mert lehet nem is hülyeség egy ilyen "vállalkozás" felépítése.

Az egyetlen visszahúzó tényező maga az állam lenne, azért megnézném egy könyvelő arcát mikor szembesíteném az adatokkal :D

Részben igazad van, de ezt az oldalt fúl kezdők is látogatják, legalábbis én így látom.
A másik mindenkinél van egy áram korlát, aminél több gépet nem tud elhelyezni otthon.
És akkor még nem beszéltem a ventilátor zajról és a család hozzáállásáról.
A könyvelő, hát igen, lehet elsőre mentőt hívna.
De ne csodáld, amikor szakemberek hűjének néznek ha erről kérdezed őket.
Tele van az ország számítógépes bolttal és nekünk Kínából kel alkatrészt venni, 30 - 60 napos várakozással.  Kész röhej. 600 különböző videokártya van, sehol egy kimutatás melyikkel mit és mennyit lehet bányászni.
A másik dolog, ez pénzt termel nekünk, de valutát az országnak. A kommunizmusban ezért tűrték meg a kurvákat. Minden cégnél  ők voltak a "göngyöleg". Veszteséggel termeltünk, de a lényeg az volt valutát kapunk érte.
Most automatát csinálnak a bitcoinnak, tehát legálisan lehet kereskedni vele.
Ugyan akkor a termelést nem segítik, bár törekvés már van rá (nett adó mérséklése).
Ha jól értem a könyvelési és adózási rendje is ködös. Mintha volna is meg nem is, pont mind a hálapénz.
Adjunk időt neki és ez kialakul. A fiam 24 éves informatikát tanult és kiröhög amikor a bitkoinról beszélek.

Kiváncsi lettem miért röhög ki a fiad miközbe informatikát tanul... OK a suliban nem igazán van napirenden a cryto világ, de vagyunk itt egy páran az informatika világából... Lehet változik a véleménye mikor a bánynából kap zsebpénzt... :D

niagara59

Saját gépe van amin akár már termelhetne is kipróbálás szinten.
De mivel én mondom neki, így hülyeség, inkább játszik. Bár a kettő nem zárja ki egymást.
Anyagilag nincs rászorulva, de engem a kíváncsiság is hajtana. Hátha mégis igazam van.
Az emberek 90% elfogadja amit az állam mond és jónak tart.
Az MV Magyarországon piramis játék. A világon még mindig a top tízben van a hálózati világban.
Én 2000 óta küszködök ezzel az értetlenséggel és ezért váltottam a coinokra.

drizzt_do_urden

" Kész röhej. 600 különböző videokártya van, sehol egy kimutatás melyikkel mit és mennyit lehet bányászni. "

ez nem igaz. a google a baratod es minden kartyarol meg lehet kapni, hogy mennyit banyaszik! csak jo helyen kell keresni es sok sok sok sok sok oldalt el kell olvasni!

magician_hu

Idézetet írta: niagara59 Dátum március 29, 2017, 11:00:14 DÉLELŐTT
Az MV Magyarországon piramis játék. A világon még mindig a top tízben van a hálózati világban.

Csak kérdezném, hogy megértsem mire gondoltál... Mi az az MV?