Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Difficulty vs. Profit

Indította Andokaaa, április 06, 2017, 07:01:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Andokaaa

Gondolom rajtam kívul sokan felfigyeltetek , arra hogy a difficulty milyen eszméletlen módon emelkedik.
Eszméletlen és furcsa - valahogy így jellemezném , mivel nem tudom elképzelni , hogy ilyen gyorsan ennyi gépet építenének ( mondanátok hogy óó dehogy is nem) ,
mert ellenkezik ezzel, az a tény hogy :

Pl. , mikor drágult az eth , akkor emelkedett a difficulty , de a tobbi coin-on ellenben nem csokkent , vagyis elvileg gépek épultek csak erre a coinra (eth) , viszont van hogy a difficulty vissza esik 2 k gh/s - ot is , mikozben a tobbi coin difficulty-ja mégsem emelkedik , ezekszerint nem állnak át az eth-s gépek másra , hanem ..... kikapcsolják oket egy kicsit ???

Akkor most hogy is van ez ?


Igore

Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 06, 2017, 07:01:01 DÉLUTÁN
Gondolom rajtam kívul sokan felfigyeltetek , arra hogy a difficulty milyen eszméletlen módon emelkedik.
Eszméletlen és furcsa - valahogy így jellemezném , mivel nem tudom elképzelni , hogy ilyen gyorsan ennyi gépet építenének ( mondanátok hogy óó dehogy is nem) ,
mert ellenkezik ezzel, az a tény hogy :

Pl. , mikor drágult az eth , akkor emelkedett a difficulty , de a tobbi coin-on ellenben nem csokkent , vagyis elvileg gépek épultek csak erre a coinra (eth) , viszont van hogy a difficulty vissza esik 2 k gh/s - ot is , mikozben a tobbi coin difficulty-ja mégsem emelkedik , ezekszerint nem állnak át az eth-s gépek másra , hanem ..... kikapcsolják oket egy kicsit ???

Akkor most hogy is van ez ?

Azt megfigyeltem, mikor elkezdett emelkedni az eth akkor ethermine.org-on 7400 miner volt, most 9140-nél tart.
Azt, hogy a többi coin miért nem csökkent azt nem tudom, ezek szerint tényleg ennyi új bányász gép került be :)

Parano1d

Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 06, 2017, 07:01:01 DÉLUTÁN
Gondolom rajtam kívul sokan felfigyeltetek , arra hogy a difficulty milyen eszméletlen módon emelkedik.
Eszméletlen és furcsa - valahogy így jellemezném , mivel nem tudom elképzelni , hogy ilyen gyorsan ennyi gépet építenének ( mondanátok hogy óó dehogy is nem) ,
mert ellenkezik ezzel, az a tény hogy :

Pl. , mikor drágult az eth , akkor emelkedett a difficulty , de a tobbi coin-on ellenben nem csokkent , vagyis elvileg gépek épultek csak erre a coinra (eth) , viszont van hogy a difficulty vissza esik 2 k gh/s - ot is , mikozben a tobbi coin difficulty-ja mégsem emelkedik , ezekszerint nem állnak át az eth-s gépek másra , hanem ..... kikapcsolják oket egy kicsit ???

Akkor most hogy is van ez ?

Persze, hogy emelkedik. Nagyon jól lehet most keresni a bányászással. Akinek van egy kis esze, és persze megtakarított pénze, az most bővíti a gépparkot. És volt egy csomó coin, ahol igenis csökkent a hasrate. Pl ETC-is. De amúgy a ZEC is. Azon kívül vannak akik pl Nvidiaval, vagy régebbi Radeonokkal bányásznak, azoknak nem feltétlenül érte meg ETH-re átállni. De megérte pl Zec/Zcl-re gyúrni is, mert ott is magas a profit.