Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Dual mining

Indította Székely Vegán, február 27, 2017, 08:32:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 10 Vendégek van a témában

DrPascal

Idézetet írta: Jaky Dátum június 06, 2017, 12:02:05 DÉLUTÁN
Tud valaki most olyan számlát ahol működik a sia? polo off, bittrex off, van valami kínai szarfos amin még szelfis igazolványos verification is kell, úgyhogy az bojkott :D azon el se jutottam odáig, hogy egyáltalán lássam, hogy mi van. Vagy esetleg olyan megoldás, hogy már leszedtem walletet, és az arra gyűjtött coint valamilyen számlára közvetlenül bitcoin vagy egyéb coinba átkonvertálva átküldjem?

A Cryptopia megy rendesen. Egyszer sem állt a SIA.

Uhura

Idézetet írta: DrPascal Dátum június 06, 2017, 01:37:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Jaky Dátum június 06, 2017, 12:02:05 DÉLUTÁN
Tud valaki most olyan számlát ahol működik a sia? polo off, bittrex off, van valami kínai szarfos amin még szelfis igazolványos verification is kell, úgyhogy az bojkott :D azon el se jutottam odáig, hogy egyáltalán lássam, hogy mi van. Vagy esetleg olyan megoldás, hogy már leszedtem walletet, és az arra gyűjtött coint valamilyen számlára közvetlenül bitcoin vagy egyéb coinba átkonvertálva átküldjem?

A Cryptopia megy rendesen. Egyszer sem állt a SIA.

De azt tudod , hogy ide nem lehet bányászni ???!!!

Legalábbis én ezt a figyelmeztetést annak értékeltem:

WARNING! Please do not mine to your Cryptopia addresses, We do not support transactions from pools like P2Pool etc.

DrPascal

Idézetet írta: Uhura Dátum június 06, 2017, 03:08:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum június 06, 2017, 01:37:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Jaky Dátum június 06, 2017, 12:02:05 DÉLUTÁN
Tud valaki most olyan számlát ahol működik a sia? polo off, bittrex off, van valami kínai szarfos amin még szelfis igazolványos verification is kell, úgyhogy az bojkott :D azon el se jutottam odáig, hogy egyáltalán lássam, hogy mi van. Vagy esetleg olyan megoldás, hogy már leszedtem walletet, és az arra gyűjtött coint valamilyen számlára közvetlenül bitcoin vagy egyéb coinba átkonvertálva átküldjem?

A Cryptopia megy rendesen. Egyszer sem állt a SIA.

De azt tudod , hogy ide nem lehet bányászni ???!!!

Legalábbis én ezt a figyelmeztetést annak értékeltem:

WARNING! Please do not mine to your Cryptopia addresses, We do not support transactions from pools like P2Pool etc.

Coinbase is írja, mégis működik! Eddig rendesen megjött minden, amit ide bányászok/tam (BIP/PASL/SC).

Jaky

Az nem gond ha nem lehet oda bányászni, sajátgépen wallet működik faszán, most jött meg rá az első teszt 1000 siacoin, innen tervezem átttolni valahova, ami épp hajlandó működni, úgyhogy ezt a crypto izét megnézem, kösz!

Jaky

Ez a Cryptopia jónak tűnik, de az normális, hogy kb 30 perce konfirmálja a teszt 1000 sia-t amit oda toltam, és még mindig csak 1/20-nál tart? Ez elég szar részidő.

Jaky

siacoint bányászik még valaki? nekem tegnap délután óta azt csinálja, hogy a kártyák szépen hashelnek, poolon látszik is a sok share, csak épp szart sem ad érte, időnként megáll az unconfirmed balance 0-án, és csak akkor indul meg ha restartolom a minereket. Másnál is van most ilyen vagy csak engem szopat megint valami? Több gépről van szó, minden gépen ugyan az a verzió és beállítású progi szóval nincs az, hogy driver hiba, kártya hiba, program hiba vagy stb, eddig ment minden. Nanopoolon megy a termelés

Laca012

Idézetet írta: Jaky Dátum június 07, 2017, 10:18:44 DÉLELŐTT
siacoint bányászik még valaki? nekem tegnap délután óta azt csinálja, hogy a kártyák szépen hashelnek, poolon látszik is a sok share, csak épp szart sem ad érte, időnként megáll az unconfirmed balance 0-án, és csak akkor indul meg ha restartolom a minereket. Másnál is van most ilyen vagy csak engem szopat megint valami? Több gépről van szó, minden gépen ugyan az a verzió és beállítású progi szóval nincs az, hogy driver hiba, kártya hiba, program hiba vagy stb, eddig ment minden. Nanopoolon megy a termelés

Én igen, 4800Mh/s 26-30 óránként dob 1050-1080SIA-t..
Utolsó kifizetésem hajnalban 0:49-kor, azóta 298 balanced 26 unconfirmed és eddig úgy tűnik minden ok azon kívül, hogy poloniexre nem érkezik meg (remélem csak addig) amíg a   kis "népi cserépedények" vissza nem kapcsolják...


Jaky

#227
Idézetet írta: Laca012 Dátum június 07, 2017, 12:40:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Jaky Dátum június 07, 2017, 10:18:44 DÉLELŐTT
siacoint bányászik még valaki? nekem tegnap délután óta azt csinálja, hogy a kártyák szépen hashelnek, poolon látszik is a sok share, csak épp szart sem ad érte, időnként megáll az unconfirmed balance 0-án, és csak akkor indul meg ha restartolom a minereket. Másnál is van most ilyen vagy csak engem szopat megint valami? Több gépről van szó, minden gépen ugyan az a verzió és beállítású progi szóval nincs az, hogy driver hiba, kártya hiba, program hiba vagy stb, eddig ment minden. Nanopoolon megy a termelés

Én igen, 4800Mh/s 26-30 óránként dob 1050-1080SIA-t..
Utolsó kifizetésem hajnalban 0:49-kor, azóta 298 balanced 26 unconfirmed és eddig úgy tűnik minden ok azon kívül, hogy poloniexre nem érkezik meg (remélem csak addig) amíg a   kis "népi cserépedények" vissza nem kapcsolják...


Akkor nálad sem ok, nekem is ezen a sebességen megy. És ha kiszámolod, hogy (1080/24)*12 (ekkor írtad az üzenetet) akkor már 540 körül kéne járnod, ehhez képest volt post idején  324. Ezek szerint akkor nanopoolon van valami fos.

De ez vicc, hogy ezt a coint ennyire képtelenség normálisan bányászni... most bittrexen pl működik a wallet, meg magamnak is megoldottam a saját tárcát, erre a bánya fossa össze magát... miningpoollal próbálkozom most de ott is csak az unconfirmed gyűlik már órák óta, azzal se tudok így túl sok mindent kezdeni... kezdem feladni ezt a siacoint... hiába a jó ár ha se anyag se feldolgozó üzem...

Jaky

de egyébként polon a sia nagyon ritkán működik... legutóbb több, mint 1 hónapig zárva volt... aztán kinyitották de kevesebb, mint 1 napig ment csak mert egy 1000-es csomag sem bírt már megérkezni rá tőlem, úgyhogy javaslok polo helyett más sia walletet. Vagy a tegnap mondott cryptopia, állítólag azon még nem nagyon volt zárva, vagy a sia tech saját tárcája saját gépre.

Jaky

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 26, 2017, 09:34:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum május 26, 2017, 09:19:03 DÉLUTÁN
Poloniex válaszolt, nem derült ki semmi új.  :)

Idézetet írta: poloniexI am very sorry to inform you that we are currently experiencing a momentary problem with the wallet and had to disable it for maintenance. As soon as the wallet is re enabled your deposit will credit.
Thank you for your patience and I am sorry for the inconvenience, don't hesitate to reply to this message if you have any question.
Sincerely,
Poloniex Support Team

Ès akkor hogyan pörögnek a vètelek-eladàsok?
Ezek csak ködösítenek megint..

A market attól még megy, kifizetni és befizetni nem lehet csak, attól ha valamit átváltasz siára vagy vissza attól az még működik.

Jaky

Na erről beszélek... tehát kb 7-kor volt egy kifizetés és látszik, hogy azóta fullon ment a dolog, mégis csak 33 van. Akkor ez most hogy van? Megy az és majd egyszerre hirtelen megjelenik vagy 400 vagy mi? Vagy most épp a holdba bányászok? Nem értem...

marshall

Kerdezz ra a poolnal hogy mi a helyzet...Nekem az ethermine.org-on levo support(ok) azt mondtak hogy a gepemen mulik a szerencsem es akar a hashratem 50szazaleka is elveszhet!

Laca012

Idézetet írta: Jaky Dátum június 07, 2017, 03:17:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum június 07, 2017, 12:40:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Jaky Dátum június 07, 2017, 10:18:44 DÉLELŐTT
siacoint bányászik még valaki? nekem tegnap délután óta azt csinálja, hogy a kártyák szépen hashelnek, poolon látszik is a sok share, csak épp szart sem ad érte, időnként megáll az unconfirmed balance 0-án, és csak akkor indul meg ha restartolom a minereket. Másnál is van most ilyen vagy csak engem szopat megint valami? Több gépről van szó, minden gépen ugyan az a verzió és beállítású progi szóval nincs az, hogy driver hiba, kártya hiba, program hiba vagy stb, eddig ment minden. Nanopoolon megy a termelés

Én igen, 4800Mh/s 26-30 óránként dob 1050-1080SIA-t..
Utolsó kifizetésem hajnalban 0:49-kor, azóta 298 balanced 26 unconfirmed és eddig úgy tűnik minden ok azon kívül, hogy poloniexre nem érkezik meg (remélem csak addig) amíg a   kis "népi cserépedények" vissza nem kapcsolják...


Akkor nálad sem ok, nekem is ezen a sebességen megy. És ha kiszámolod, hogy (1080/24)*12 (ekkor írtad az üzenetet) akkor már 540 körül kéne járnod, ehhez képest volt post idején  324. Ezek szerint akkor nanopoolon van valami fos.

De ez vicc, hogy ezt a coint ennyire képtelenség normálisan bányászni... most bittrexen pl működik a wallet, meg magamnak is megoldottam a saját tárcát, erre a bánya fossa össze magát... miningpoollal próbálkozom most de ott is csak az unconfirmed gyűlik már órák óta, azzal se tudok így túl sok mindent kezdeni... kezdem feladni ezt a siacoint... hiába a jó ár ha se anyag se feldolgozó üzem...
Ma reggelre is megjött egy kifizetés 30.5órára az előzőhöz képest... Szóval szerintem rendben van (pool oldalon)
Azt nem tudom, hogy átálljak-e poloròl bittrexre, mert voltam ott pàr napot, de a felület sem tetszett, meg azt nem is tudom mennyi volt a vàltàs aztàn btc utalàs Spectrocoinra.. De ha lesz egy kis időm, kiszámolgatom, hogy jövök ki jobban..


Jaky

Idézetet írta: Laca012 Dátum június 08, 2017, 12:34:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Jaky Dátum június 07, 2017, 03:17:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum június 07, 2017, 12:40:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Jaky Dátum június 07, 2017, 10:18:44 DÉLELŐTT
siacoint bányászik még valaki? nekem tegnap délután óta azt csinálja, hogy a kártyák szépen hashelnek, poolon látszik is a sok share, csak épp szart sem ad érte, időnként megáll az unconfirmed balance 0-án, és csak akkor indul meg ha restartolom a minereket. Másnál is van most ilyen vagy csak engem szopat megint valami? Több gépről van szó, minden gépen ugyan az a verzió és beállítású progi szóval nincs az, hogy driver hiba, kártya hiba, program hiba vagy stb, eddig ment minden. Nanopoolon megy a termelés

Én igen, 4800Mh/s 26-30 óránként dob 1050-1080SIA-t..
Utolsó kifizetésem hajnalban 0:49-kor, azóta 298 balanced 26 unconfirmed és eddig úgy tűnik minden ok azon kívül, hogy poloniexre nem érkezik meg (remélem csak addig) amíg a   kis "népi cserépedények" vissza nem kapcsolják...


Akkor nálad sem ok, nekem is ezen a sebességen megy. És ha kiszámolod, hogy (1080/24)*12 (ekkor írtad az üzenetet) akkor már 540 körül kéne járnod, ehhez képest volt post idején  324. Ezek szerint akkor nanopoolon van valami fos.

De ez vicc, hogy ezt a coint ennyire képtelenség normálisan bányászni... most bittrexen pl működik a wallet, meg magamnak is megoldottam a saját tárcát, erre a bánya fossa össze magát... miningpoollal próbálkozom most de ott is csak az unconfirmed gyűlik már órák óta, azzal se tudok így túl sok mindent kezdeni... kezdem feladni ezt a siacoint... hiába a jó ár ha se anyag se feldolgozó üzem...
Ma reggelre is megjött egy kifizetés 30.5órára az előzőhöz képest... Szóval szerintem rendben van (pool oldalon)
Azt nem tudom, hogy átálljak-e poloròl bittrexre, mert voltam ott pàr napot, de a felület sem tetszett, meg azt nem is tudom mennyi volt a vàltàs aztàn btc utalàs Spectrocoinra.. De ha lesz egy kis időm, kiszámolgatom, hogy jövök ki jobban..



megmondom én neked, polon a btc utalás 0,0001 ami most kb 70-80 körül van. Bittrexen ez 0,001 ami ugye kb 7-800 forint. Viszont van egy hatalmas különbség a 2 között... poloniexen a sia wallet 98%-ban nem működik, míg bittrexen amióta használom 98%-ban működött... hiába tudnád az átváltott btc-t jobb fee-vel kezelni polon, ha nincs mit átválts mert nem tudod oda tolni a coint...

m8k

En bittrexrol atkuldom polora a SIA-t mikor beindul, addig gyul a bittrexre, nagyon kicsi a fee az utalasnal

Laca012

Idézetet írta: m8k Dátum június 08, 2017, 07:46:23 DÉLUTÁN
En bittrexrol atkuldom polora a SIA-t mikor beindul, addig gyul a bittrexre, nagyon kicsi a fee az utalasnal
Ez esetben akkor már jobb ha egyből a polora nyomom, mert ha megjavul akkor úgy is megjelenik minden addigi és akkor 0 a fee..

m8k

A bittrexen latod bar hogy a "kezedben" van, a polon remenykedsz es varni kell. Amugy tenyleg mindegy.
Inkabb az a baj hogy a nanopool az elmult oraba akadozott, mindegyik banyaba leallt par perce a hash. De hatha javitanak rajta... ;D

ironsnowman

Par napja altam at dual miningra(eth+psc) es azt vettem eszre, hogy,  10-12 ora utan nagyon belassul a gep, alig reagal barmit csinalok es muszaly ujrainditani de a banyasz progi az megy, nem esik a hash rate. Eddig zec-et banyasztam es nem volt ilyen problema, 5-6 napig is ment ujrainditas nelkul. Ebbe a rigbe jelenleg egy gtx 1070 es egy 1060-as van, ssd-n van a rendszer. Probaltam 16 gb virtualis memoriaval is es 32 gb-al is. Rendszer memoria pedi 4 gb van es win 10. Szerintetek mi lehet a gond?

Laca012

#238
Meg is jelent az eddig bányászott SIA.. az ára sem sokat változott, inkább oldalazott..
De ahogy visszakapcsolták hogy megugrott egy pillanatra...  Aki tudja mikor kapcsolják  vissza, biztos nem szakít vele egy kicsit mi?  >:(

Karcsi papa

Idézetet írta: Laca012 Dátum június 09, 2017, 11:02:23 DÉLELŐTT
Meg is jelent az eddig bányászott SIA.. az ára sem sokat változott, inkább oldalazott..
De ahogy visszakapcsolták hogy megugrott egy pillanatra...  Aki tudja mikor kapcsolják  vissza, biztos nem szakít vele egy kicsit mi?  >:(

Az éjjel volt egy bátor vásárló aki 123 BTC összegben vásárolt lehet ez nyomta meg az árat. Pumpáljuk, pumpáljuk...
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!