Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Dual mining

Indította Székely Vegán, február 27, 2017, 08:32:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 8 Vendégek van a témában

xXFelaXx

Üdv!
Tanácsot kérnék. Ki milyen beállításokkal tolja a CDM9.2-ben? Gondolok itt a dcri és az ethi-ra. Ki milyen értékekkel? Default értékei a dcri-nek ugyebár 30 az ethi-nek pedig 8. Érdemes változtatást eszközölni? Én dcri 25-ön az ethi-t pedig defaulton nyomom.

kidface

Idézetet írta: xXFelaXx Dátum április 25, 2017, 01:00:26 DÉLUTÁN
Üdv!
Tanácsot kérnék. Ki milyen beállításokkal tolja a CDM9.2-ben? Gondolok itt a dcri és az ethi-ra. Ki milyen értékekkel? Default értékei a dcri-nek ugyebár 30 az ethi-nek pedig 8. Érdemes változtatást eszközölni? Én dcri 25-ön az ethi-t pedig defaulton nyomom.

Indítsd a progit a -dcri 1 opcióval, állítsd be a wattoolt a kívánt ETH értékhez, majd a + gombal emeld a DCR intensity-t addig amíg még nem csökken az ETH hashrate!

Laca012

#122
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum április 24, 2017, 05:09:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 24, 2017, 04:18:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum április 24, 2017, 04:03:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum április 24, 2017, 03:43:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum április 24, 2017, 03:20:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum április 24, 2017, 08:43:52 DÉLELŐTT
Ki melyik decred poolt hasznalja? Decrdpool.org v comnal nagyok sok a hiba mostansag

A nájszhess nagyon jól megy a CDM 9.2-vel!
A profit az egekben!!  ;D  8)
https://www.nicehash.com/?p=miners&addr=13cPiTXj5Tj3g57WpQtTwNa19mwbFULWKp

De miert banyasszak masnak ha magamnak is banyaszhatnek? En akarhanyszol szamoltam mindig kevesebbet hozott ha haspowert adtam nicehash-nek mintha magamnak banyasztam volna DCR-t.

Én igy jobban szeretem mert direkt BTC-ben fizetnek és egyből megy a coinbase-re igy nem kell váltogassak és exchange-ekkel tököljek.
Meg úgy néz ki hogy a dcr poolokkal is mindig gond van.
De linkeld már be te is hogy menniyt keresel és hol, mert ha jobb a profit akkor tán én is átállok.

tobbet is adnak a poolok mint a nicehash es a nicehash orokke a napi arfolyamot nezi es hosszu tavon pedig jobban jarsz mivel a decred coinok a kezedbe vannak es ha elkapsz egy olyan spike -ot az araban mint a multkor akkor pont duplajat keresed szoval erdemesebb decredbe tartani.

De ahogy látom nincs egy stabil pool..és senki sem rakja ki hogy igazából mennyit is keres a poolon.
Én egyből adom el amit keresek úgyhogy az árfolyam változás nem érdekel.
Tessék, én kirakom mennyit keresek.
12kártya (MSI RX470 GameX 4G)
Moddolt bios,de csak addig húzva amig HWtool nem mutat egy kanyi hibát sem.
1750W falból.
Szoba 26°C a ventilátorok 1000-1300között.



20nap 9ETH ami ~$50-on ~$450  -> 30nap akkor kb. $675 lesz.

Na és mennyit mutat várhatónak?



Kb annyit.. Jah bocs meg a pascal havi $100 felett.





Székely Vegán

Kösz Laca, de a DCR érdekelt volna nem az ETH..
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Laca012

#124
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum április 25, 2017, 09:45:54 DÉLUTÁN
Kösz Laca, de a DCR érdekelt volna nem az ETH..

Jah most nézem... Na mindegy, infonak ez is hasznos info sztem, úgyhogy akkor már nem törlöm..
DCR tapasztalatomat már írtam valahova. 2napig toltam, a pool felét mutatta mint amit a miner monitor. Azt beírva a Whattomine-ba màr a pascal sokkal jobb volt. Kb 20-30%-kal.

szevasz


DrPascal

Idézetet írta: dekboy Dátum április 27, 2017, 03:28:46 DÉLUTÁN
Pár napja álltam át dualra....(ETH+DCR) 2 kérdésem lenne... 1: jól látom,hogy a nicehassen fix kifizetési időpont van? 2: ethermine--on a min kifizetés 1 ether....persze ott a zárójelben,hogy min: 0.1 ,de akkor fizetem a 0.005 tx-et...de sajna nem bírom levenni kevesebbre.....save----->majd visszaugrik 1-re...z az 1 akkor fix 1??? :)

A módosításhoz alul az ip címedet is meg kell adni, csak akkor fogadja el.

FrenkyAti


Tiba

Ezt az -ASM módot valaki elmagyarázhatná, mert nem értem. Vagy valaki tesztelte már?

DrPascal

Idézetet írta: Tiba Dátum április 29, 2017, 10:59:19 DÉLUTÁN
Ezt az -ASM módot valaki elmagyarázhatná, mert nem értem. Vagy valaki tesztelte már?

Alternatív számítási metódus Tonga és Polaris GPU-hoz.
Alapból 470/480 asm-re áll be, így mindenki azt használja. Az -asm 2 opció dual módban nem megy, "ETH only"-ban hoz talán némi pluszt egyes kártyáknál amik nem bírják a gyűrődést.

Tiba


Turcy086

Foglalkozott valaki Claymore dual layouttal?
Gondolok arra, hogy például a GPU-nkénti kiirás ne legyen egy sorba, hanem külön soros. Ugyanez a fanokkal is.

Uhura

Idézetet írta: Turcy086 Dátum május 02, 2017, 12:14:01 DÉLUTÁN
Foglalkozott valaki Claymore dual layouttal?
Gondolok arra, hogy például a GPU-nkénti kiirás ne legyen egy sorba, hanem külön soros. Ugyanez a fanokkal is.

Van valami leírás vagy bármi ? hogyan lehet ? vagy egyáltalán lehet-e ?

Tiba

Jó lenne, mert 7-8 gpunál már elég zavaró hogy egymás mellett vannak.

Turcy086

Látom nem én vagyok az első akit érdekel :)
Hivatalos fórumon 510 oldalnál jár a bejegyzések száma... biztos vagyok benne valaki kérdezte már.

bazsy

#135
Msi RX 470-sek claymore dual mining -asm 1 módban pascal -dcri 13-al 1900Mh/s eth pedig 152mh/s -asm 0-val 162Mh/s
Miért ennyi az eth sebesség?
Mit kell állítani hogy megkapjam a 162Mh/s sebességet -asm 1 beálítással?

drizzt_do_urden

Idézetet írta: bazsy Dátum május 12, 2017, 08:04:14 DÉLUTÁN
Msi RX 470-sek claymore dual mining -asm 1 módban pascal -dcri 13-al 1900Mh/s eth pedig 152mh/s -asm 0-val 162Mh/s
Miért ennyi az eth sebesség?
Mit kell állítani hogy megkapjam a 162Mh/s sebességet -asm 1 beálítással?

hagyjad az asm -et allitsa automatikusan es jatszodj a -dcri vel. nekem peldaul a 470 -ek a -dcri 26 on adjak a max ether MHS -t...

bazsy

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 12, 2017, 08:53:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum május 12, 2017, 08:04:14 DÉLUTÁN
Msi RX 470-sek claymore dual mining -asm 1 módban pascal -dcri 13-al 1900Mh/s eth pedig 152mh/s -asm 0-val 162Mh/s
Miért ennyi az eth sebesség?
Mit kell állítani hogy megkapjam a 162Mh/s sebességet -asm 1 beálítással?

hagyjad az asm -et allitsa automatikusan es jatszodj a -dcri vel. nekem peldaul a 470 -ek a -dcri 26 on adjak a max ether MHS -t...

Rendben köszönöm

Balvanylajos

Megéri a dual mining?

Most ETH+PASC-t próbáltam ki. [3x rx 470]

ETH 75 ről 65-re csökkent, a PASC 970 MH/s lett nulláról. A fogyasztás pedig (3 kártya) 80W-al lett több.
Ha ezt kiszámolom, akkor -6 dollár lett a vége, tehát havonta 6 dollárral kevesebb coin termelődik, mintha sima ETH-t csinálnám.

A -dcri kapcsolókat végigpróbáltam, nekem dcri 10-nél lett a legjobb. Lehetne az ETH ugyanúgy 75, csak akkor a PASC csökken le 200-ra, az meg nem fedezi a plusz áramfogyasztást.

Ti hogy látjátok?

xXFelaXx

#139
Üdv Skacok!

Dualban tolom ETH + DCR. Minden rendben is van vele de a nicehash oldalán látom, hogy 3,8%-os a rejectedem ami nem olyan vészes de hátha lehet javítani. DCRI értéket kellene vissza venni ez esetben? én 25-el nyomom. ETH pedig 26-27Mh/s / videokártya körül mozog így. Vagy minden rendben van ez normális értékeken belül van? :) Köszi előre is!
Jah és még egy kérdés. Miért álltak át sokan PASC-ra? :D DCR többet fizet ahogy elnéztem. Valaki leírná az okát?