Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Dual mining

Indította Székely Vegán, február 27, 2017, 08:32:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 19 Vendégek van a témában

csoroka

Idézetet írta: csoroka Dátum május 24, 2017, 09:24:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: m8k Dátum május 24, 2017, 09:01:34 DÉLUTÁN
Nekem is osszegyult ma reggelre 5000 SIA es pont ugyanugy vagyok vele mint te a PASCAL-al. GOndolkoztam alljak vissza Pascalra de ezek szerint nem a SIA coinal van problema hanem a Nanopoollal

En irtam is a nanopoolnak remelem valaszolnak mert azert elegge idegesito hogy kigyul es ha veletlen nem figyeled akkor veszik a dolog remelem hogy mihamarabb megoldjak, majd irok hogy mit valaszoltak gondolom nem lesz az olyan gyors valasz reszukrol de remenykedem :)

Vissza irtak a nanopoltol es mondtak hogy a kovetkezo kigyulesnel megkapjuk es nekem ki is gyult es a kimaradt resz is bejott, azt irtak hogy lehet a poloniex hibaja miatt van ez mert mar tobben irtak nekik.

bazsy

Idézetet írta: pube111 Dátum május 25, 2017, 01:41:43 DÉLELŐTT
Megjelent a Claymore's dual miner új verziója. 9.4
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0

Valaki tudna egy fogyasztást mutatni,ezzel változott valamennyit?

m8k

Idézetet írta: csoroka Dátum május 25, 2017, 10:00:24 DÉLELŐTT
Idézetet írta: csoroka Dátum május 24, 2017, 09:24:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: m8k Dátum május 24, 2017, 09:01:34 DÉLUTÁN
Nekem is osszegyult ma reggelre 5000 SIA es pont ugyanugy vagyok vele mint te a PASCAL-al. GOndolkoztam alljak vissza Pascalra de ezek szerint nem a SIA coinal van problema hanem a Nanopoollal

En irtam is a nanopoolnak remelem valaszolnak mert azert elegge idegesito hogy kigyul es ha veletlen nem figyeled akkor veszik a dolog remelem hogy mihamarabb megoldjak, majd irok hogy mit valaszoltak gondolom nem lesz az olyan gyors valasz reszukrol de remenykedem :)

Vissza irtak a nanopoltol es mondtak hogy a kovetkezo kigyulesnel megkapjuk es nekem ki is gyult es a kimaradt resz is bejott, azt irtak hogy lehet a poloniex hibaja miatt van ez mert mar tobben irtak nekik.


Koszi a valaszt, nekem meg nem gyult ki, de igy mar van kis remenyem hogy megkapom az 1000 Sia coinjaimat.

DrPascal

Idézetet írta: bazsy Dátum május 25, 2017, 10:43:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: pube111 Dátum május 25, 2017, 01:41:43 DÉLELŐTT
Megjelent a Claymore's dual miner új verziója. 9.4
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0

Valaki tudna egy fogyasztást mutatni,ezzel változott valamennyit?

Nálam a fogyasztás és a másodlagos termelés (esetemben a SC) növekménye kb. 1-2% ua. beállításokkal.
Gyakorlatilag elhanyagolható.

csoroka


pube111

Idézetet írta: csoroka Dátum május 25, 2017, 01:30:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum május 25, 2017, 01:41:43 DÉLELŐTT
Megjelent a Claymore's dual miner új verziója. 9.4
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0

Erdemes az uj verziot letolteni es hasznalni?
Ha akarod az új funkciókat használni, akkor érdemes. Pl. emailt küld a remote, ha valami gond van a kártyákkal. Vagy jelszavas belépés a remote-ba. Szerintem semmi lényeges.

Skankhunt42

Idézetet írta: pube111 Dátum május 25, 2017, 03:41:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: csoroka Dátum május 25, 2017, 01:30:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum május 25, 2017, 01:41:43 DÉLELŐTT
Megjelent a Claymore's dual miner új verziója. 9.4
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0

Erdemes az uj verziot letolteni es hasznalni?
Ha akarod az új funkciókat használni, akkor érdemes. Pl. emailt küld a remote, ha valami gond van a kártyákkal. Vagy jelszavas belépés a remote-ba. Szerintem semmi lényeges.

Szerintem az email kuldes kifejezetten hasznos funkcio. Vagyis csak lenne/lesz mert egy minimalisan is jora konfigolt smtp ugy visszadobja az emaileket mint a huzat. Leven sender mezobe nem rak cimet csak bullshit stringet..

Turcy086

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum május 25, 2017, 07:21:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum május 25, 2017, 03:41:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: csoroka Dátum május 25, 2017, 01:30:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum május 25, 2017, 01:41:43 DÉLELŐTT
Megjelent a Claymore's dual miner új verziója. 9.4
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0

Erdemes az uj verziot letolteni es hasznalni?
Ha akarod az új funkciókat használni, akkor érdemes. Pl. emailt küld a remote, ha valami gond van a kártyákkal. Vagy jelszavas belépés a remote-ba. Szerintem semmi lényeges.

Szerintem az email kuldes kifejezetten hasznos funkcio. Vagyis csak lenne/lesz mert egy minimalisan is jora konfigolt smtp ugy visszadobja az emaileket mint a huzat. Leven sender mezobe nem rak cimet csak bullshit stringet..

Email küldést régóta meg tudod oldani. Ha megszünik a bányászás és nanopoolra nyomod, akkor claymore batba bele tudod írni

Laca012

Idézetet írta: pube111 Dátum május 24, 2017, 08:58:27 DÉLELŐTT
Idézetet írta: pube111 Dátum május 24, 2017, 08:13:49 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 24, 2017, 01:03:13 DÉLELŐTT
Valosagban 24orara leosztva  1015 SIA "kepzodott. 0.00000435BTC aron tudtam eladni. Ez kb $9.89
A napi 8.5Pascal jelen aron Kb $7.05
A deposit elvileg szunetel a poloniexen, de a valosagban ez csak annyit jelent, hogy rejtve van a deposit address, meg a Withdrawal opcio.
Ez leegyszerusitve annyit jelent, ha eddig nem banyasztal poloniexre, es nem tudod az addressedet akkor egyelore nem is fogsz.
Vagy ha mashonnan-mashova akarnal transzferalni SIA-t, akkor az sem megy. (A fogadasaddress hianyaban, a kuldes meg a korlatozas miatt)
Viszont ha mar elozoleg megvolt a cimed, akkor a banyaszott coin megjelenik, es el is tudod  adni, tehat igazabol mukodik a dolog..
Annyi van meg, hogy a nanopoolrol a POLO-ra 2,5 ora kell, hogy aterjen a SC ami azert nem egy "instant" transfer..
Nálam 6 karival 50 óra alatt 1024 SIA. Viszont a polon nem csak annyi a korlátozás, hogy nem látom a címet. Nekem meg sem jelenik az összeg. Pedig a nano 00:30-kor elküldte. Az már kb 8 órája volt.
Az érdekes, hogy disabled a SIA, az orderek meg folyamatosan pörögnek a SIA/BTC excahnge-en.
Csináltam a pascalra egy trade analisyst. 20 nappal számolva 4,4 USDT/nap volt a bevételem mai árfolyamon számolva.
A SIA-val eddig 5 USDT/nap jön ki. Viszont a pascal nem disabled.

Sajnos elkiabaltam... az elso 1000SIA utan meg a masodik megjott tegnapelott delutan. Azota a nanopool fizetett meg 2000-et, de a poloniexen nem jelenik meg..
Probaltam rakeresni, mi az oka ezeknek az ideiglenesen kikapcsolt coinoknak, meg masodik korben arra is kivancsi lennek, hogy ha ki van kapcsolva akkor viszont hogy a picsbe porognek az orderek, magyarul valaki(k)nek megsincs kikapcsolva.. Akkor most mi van es hogy a fenebe muxik ez??

pube111

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 25, 2017, 11:25:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum május 24, 2017, 08:58:27 DÉLELŐTT
Idézetet írta: pube111 Dátum május 24, 2017, 08:13:49 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 24, 2017, 01:03:13 DÉLELŐTT
Valosagban 24orara leosztva  1015 SIA "kepzodott. 0.00000435BTC aron tudtam eladni. Ez kb $9.89
A napi 8.5Pascal jelen aron Kb $7.05
A deposit elvileg szunetel a poloniexen, de a valosagban ez csak annyit jelent, hogy rejtve van a deposit address, meg a Withdrawal opcio.
Ez leegyszerusitve annyit jelent, ha eddig nem banyasztal poloniexre, es nem tudod az addressedet akkor egyelore nem is fogsz.
Vagy ha mashonnan-mashova akarnal transzferalni SIA-t, akkor az sem megy. (A fogadasaddress hianyaban, a kuldes meg a korlatozas miatt)
Viszont ha mar elozoleg megvolt a cimed, akkor a banyaszott coin megjelenik, es el is tudod  adni, tehat igazabol mukodik a dolog..
Annyi van meg, hogy a nanopoolrol a POLO-ra 2,5 ora kell, hogy aterjen a SC ami azert nem egy "instant" transfer..
Nálam 6 karival 50 óra alatt 1024 SIA. Viszont a polon nem csak annyi a korlátozás, hogy nem látom a címet. Nekem meg sem jelenik az összeg. Pedig a nano 00:30-kor elküldte. Az már kb 8 órája volt.
Az érdekes, hogy disabled a SIA, az orderek meg folyamatosan pörögnek a SIA/BTC excahnge-en.
Csináltam a pascalra egy trade analisyst. 20 nappal számolva 4,4 USDT/nap volt a bevételem mai árfolyamon számolva.
A SIA-val eddig 5 USDT/nap jön ki. Viszont a pascal nem disabled.

Sajnos elkiabaltam... az elso 1000SIA utan meg a masodik megjott tegnapelott delutan. Azota a nanopool fizetett meg 2000-et, de a poloniexen nem jelenik meg..
Probaltam rakeresni, mi az oka ezeknek az ideiglenesen kikapcsolt coinoknak, meg masodik korben arra is kivancsi lennek, hogy ha ki van kapcsolva akkor viszont hogy a picsbe porognek az orderek, magyarul valaki(k)nek megsincs kikapcsolva.. Akkor most mi van es hogy a fenebe muxik ez??
Nekem az a szerencsétlen 1024  SIA sem jött meg. A nano elküldte. Mindjárt írok is a polonak. Hátha jóváírják. Én már visszaálltam pascalra.

Laca012

Idézetet írta: pube111 Dátum május 25, 2017, 11:31:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 25, 2017, 11:25:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum május 24, 2017, 08:58:27 DÉLELŐTT
Idézetet írta: pube111 Dátum május 24, 2017, 08:13:49 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 24, 2017, 01:03:13 DÉLELŐTT
Valosagban 24orara leosztva  1015 SIA "kepzodott. 0.00000435BTC aron tudtam eladni. Ez kb $9.89
A napi 8.5Pascal jelen aron Kb $7.05
A deposit elvileg szunetel a poloniexen, de a valosagban ez csak annyit jelent, hogy rejtve van a deposit address, meg a Withdrawal opcio.
Ez leegyszerusitve annyit jelent, ha eddig nem banyasztal poloniexre, es nem tudod az addressedet akkor egyelore nem is fogsz.
Vagy ha mashonnan-mashova akarnal transzferalni SIA-t, akkor az sem megy. (A fogadasaddress hianyaban, a kuldes meg a korlatozas miatt)
Viszont ha mar elozoleg megvolt a cimed, akkor a banyaszott coin megjelenik, es el is tudod  adni, tehat igazabol mukodik a dolog..
Annyi van meg, hogy a nanopoolrol a POLO-ra 2,5 ora kell, hogy aterjen a SC ami azert nem egy "instant" transfer..
Nálam 6 karival 50 óra alatt 1024 SIA. Viszont a polon nem csak annyi a korlátozás, hogy nem látom a címet. Nekem meg sem jelenik az összeg. Pedig a nano 00:30-kor elküldte. Az már kb 8 órája volt.
Az érdekes, hogy disabled a SIA, az orderek meg folyamatosan pörögnek a SIA/BTC excahnge-en.
Csináltam a pascalra egy trade analisyst. 20 nappal számolva 4,4 USDT/nap volt a bevételem mai árfolyamon számolva.
A SIA-val eddig 5 USDT/nap jön ki. Viszont a pascal nem disabled.

Sajnos elkiabaltam... az elso 1000SIA utan meg a masodik megjott tegnapelott delutan. Azota a nanopool fizetett meg 2000-et, de a poloniexen nem jelenik meg..
Probaltam rakeresni, mi az oka ezeknek az ideiglenesen kikapcsolt coinoknak, meg masodik korben arra is kivancsi lennek, hogy ha ki van kapcsolva akkor viszont hogy a picsbe porognek az orderek, magyarul valaki(k)nek megsincs kikapcsolva.. Akkor most mi van es hogy a fenebe muxik ez??
Nekem az a szerencsétlen 1024  SIA sem jött meg. A nano elküldte. Mindjárt írok is a polonak. Hátha jóváírják. Én már visszaálltam pascalra.

Ha nalam is csak annyi lenne a kulonbseg, mint nalad, en is visszaallnek (vagyis mar vissza is alltam volna..) De nekem nagyon jelentos kulonbseg van rendesen kiszamolva az elozo idoszakban valosan bejott pascalom es a mostani valos SIA nanopool kifizeteseket szamolva..



Az utolso 5 napban amig pascalt banyasztam masodlagoskent, 8.5PASC jott be, a mai SIA szamolasom alapjan 4nap atlaga 1550SIA volt /24h ra bontva..
Kivancsi leszek neked mit, vagy egyaltalan valaszolnak-e..

pube111

Poloniex válaszolt, nem derült ki semmi új.  :)

Idézetet írta: poloniexI am very sorry to inform you that we are currently experiencing a momentary problem with the wallet and had to disable it for maintenance. As soon as the wallet is re enabled your deposit will credit.
Thank you for your patience and I am sorry for the inconvenience, don't hesitate to reply to this message if you have any question.
Sincerely,
Poloniex Support Team

Laca012

Idézetet írta: pube111 Dátum május 26, 2017, 09:19:03 DÉLUTÁN
Poloniex válaszolt, nem derült ki semmi új.  :)

Idézetet írta: poloniexI am very sorry to inform you that we are currently experiencing a momentary problem with the wallet and had to disable it for maintenance. As soon as the wallet is re enabled your deposit will credit.
Thank you for your patience and I am sorry for the inconvenience, don't hesitate to reply to this message if you have any question.
Sincerely,
Poloniex Support Team

Ès akkor hogyan pörögnek a vètelek-eladàsok?
Ezek csak ködösítenek megint..

pube111

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 26, 2017, 09:34:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum május 26, 2017, 09:19:03 DÉLUTÁN
Poloniex válaszolt, nem derült ki semmi új.  :)

Idézetet írta: poloniexI am very sorry to inform you that we are currently experiencing a momentary problem with the wallet and had to disable it for maintenance. As soon as the wallet is re enabled your deposit will credit.
Thank you for your patience and I am sorry for the inconvenience, don't hesitate to reply to this message if you have any question.
Sincerely,
Poloniex Support Team

Ès akkor hogyan pörögnek a vètelek-eladàsok?
Ezek csak ködösítenek megint..
Ez egy tipikus automata válasz. Ha a kérdésben benne vannak a kulcsszavak (SIA, problem deposit), akkor a polo rögtön küldi ezt a levelet.
Kb 2 perc alatt jött a válasz.

kidface

Nektek legalább válaszolnak!
Nekem van egy beragadt  BTC utalasom már kb egy hete és ba...ak válaszolni!!!

DrPascal

Megnyitották Poloniexen a SIA csapot. Be is esett mind a 9000, ami lógott a dróton.

m8k

Nekem is bejott, mar lemondtam a 86$-rol:D

Laca012

Szép, csak az àrfolyam különbözetet ki a fene fogja elbukni ami aközött az időszak között csökkent amiòta ott pihentek a coinok?? Persze, hogy mi, azaz bànyàszok..

Jaky

Tud valaki most olyan számlát ahol működik a sia? polo off, bittrex off, van valami kínai szarfos amin még szelfis igazolványos verification is kell, úgyhogy az bojkott :D azon el se jutottam odáig, hogy egyáltalán lássam, hogy mi van. Vagy esetleg olyan megoldás, hogy már leszedtem walletet, és az arra gyűjtött coint valamilyen számlára közvetlenül bitcoin vagy egyéb coinba átkonvertálva átküldjem?