Duplázd meg a BTC pénzed [PIRAMISJÁTÉK FIGYELMEZTETŐ]

Indította Levente, március 16, 2017, 11:48:04 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Itt egy igazi BTC Bankról van szó. IGAZI BTC BANK! augusztus 27-én 24 székhely nyilik ki szerte a világon. a BTC MasterCARD kártya úton van nekem. nem kamú! Újra nyilik az a topik?

Igen, akarok többet tudni.
1 (100%)
Azért nézem meg milyen az a BTC Bank.
0 (0%)
Le akarok maradni erről, mert nem híttem a BTC-ben az elején
0 (0%)
Nem érdekel
0 (0%)

Összes szavazó: 1

Szavazás lezárva: április 19, 2017, 10:35:45 DÉLUTÁN

Levente

Sziaszok,

Egyik ismerösöm ajálta nekem, mert tudta hogy bitcoin pénzel járok.
A minimális befektetás hogy te magad is meggyözögy hogy megy és kifizet automatikusan mikor kikéred a pénzt az:
0.005 BTC abból lesz 30 nap alatt 0.01 BTC

A legnagyobb csomag az:
10 BTC abból lesz 23 nap alatt 20 BTC

Brit cégen müködik: [SCAM]

a register cím itt: [SCAM]

Videóm ahol látható az én számlám:

Csak bizalommal.

Karcsi papa

#1
Idézetet írta: Levente Dátum március 16, 2017, 11:48:04 DÉLELŐTT
Sziaszok,

Egyik ismerösöm ajálta nekem, mert tudta hogy bitcoin pénzel járok.
A minimális befektetás hogy te magad is meggyözögy hogy megy és kifizet automatikusan mikor kikéred a pénzt az:
0.005 BTC abból lesz 30 nap alatt 0.01 BTC

A legnagyobb csomag az:
10 BTC abból lesz 23 nap alatt 20 BTC


Csak bizalommal.


Ez egy oltár nagy kamu, sajnos már próbáltam pár hasonlót minimális összeggel, szerencsére.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

drizzt_do_urden

ha kamu akkor miert promovaljatok itt a forumon?

reloopbenny

Itt a forumon bíztam benne hogy nincsenek ilyen lehúzós gyökerek akik más pénzén akarnak meggazdagodni bepalizva az embereket de úgy látszik tévedtem! Nagy az isten állatkertje csak alacsony a kerítés  :o  :D

Worlynox

Idézetet írta: reloopbenny Dátum március 16, 2017, 02:25:55 DÉLUTÁN
Itt a forumon bíztam benne hogy nincsenek ilyen lehúzós gyökerek akik más pénzén akarnak meggazdagodni bepalizva az embereket de úgy látszik tévedtem! Nagy az isten állatkertje csak alacsony a kerítés  :o  :D
+1
Ráadásúul még írni sem tud.
Remélem törlik ezt a topicot

ZsZolee

Négy üzenetet írtatok és még senki se törölte a topikot. Érdekes... :)

raptor666

Az az érdekes, hogy nem kamu! Tényleg megduplázza az összeged. Én ingyenesben már legalább 800Ft-ot kb kivettem belőle. és befizettem a narancssárga kártyára, ami 1800Ft kb. és 3000-et ad vissza 1 hónap alatt.

Székely Vegán

Piramisjáték.. egy ideig mükszik aztán csőd.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Levente

csak hasonlit hogy piramis játék.  és fizet.

ZsZolee

Fiatalok vagytok még, hallgassatok az idősekre. Ez 10000% hogy piramis játék! :)

Uhura

#10
Idézetet írta: Levente Dátum március 16, 2017, 04:08:48 DÉLUTÁN
csak hasonlit hogy piramis játék.  és fizet.

Bocs de olyan nincs, hogy csak hasonlít egy piramis játékra.

Csak gondold végig ha van egy szar hitelkártyád amin 30 napig nem kamatozik a kivét vagy ha kamatozik sincs probléma átlagosan 50% éves kamat mellet is max 4.2% a kamat, akkor kiveszed az összes pénz megcsinálod a fent leírtakat és kaszálsz majd következő hónapban új már "dupla" pénzel.

A sakktáblás történet és a duplázással 1 ft esetén is a 64 hónapra te leszel a világ leggazdagabb embere. Akkor minek adod a tippeket másoknak ? ha van egy tuti üzleti tippem akkor megcsinálom és nem kürtölöm világgá.

Elnézést de csak akkor mondom el és hívok másokat ha nekem abból van pénzem ha többen jönnek és abból több pénzem van mintha én rizikóznék. Ennyire egyszerű, Buffet, Bróker Marcsika   ... után már. A csecsemőnek minden vicc új, Londonban a Big-ban lábánál a hídon rossz volt nézni ahogyan a román cigányok a naív angolokat szívatták itt a piros - hol a pirossal .... ez ugyan az pepitában.

U.I.: Amúgy meg nem értem a videót, beraksz x, kiveszel y , majd beraksz x2 és az egyenleged kevesebb mind a berakott első x betét, úgy hogy kevesebbet vettél ki mint amit beraktál. Vagyis nem nőt fogyott a pénz ... ha nem jól látom akkor javítsatok ki.

boti123


Levente

Tegyél jot másoknak. Csak a hozzáálás számit. Ha az eddigni életetekben átvertek azért én nem vagyok abban hibás.

Uhura

#13
Idézetet írta: Levente Dátum március 16, 2017, 04:35:50 DÉLUTÁN
Tegyél jot másoknak. Csak a hozzáálás számit. Ha az eddigni életetekben átvertek azért én nem vagyok abban hibás.

Ezt a  szar oltós szöveget ... mert most majd nem fognak mert mi mások vagyunk, mert ha nem mersz akkor te vagy a béna .... kb. ezzel palizták be az embereket a FOREX-be, meg a sok hülyeségbe.

A tegyél jót másokkal az nem ez, a tegyél jót másokkal az, hogy a hajléktalannak a szemébe nézel és adsz neki egy 500 -ast , mert meghallgatód azt aki kér tőled és nem zavarod el, és nem az, hogy beírsz egy szar szöveget, hogy a haverom szólt mert ő rakott be pénzt és jó volt és én is nézzed és jó, és neked is legyen jó ..... nem az, hogy rakjál be 10 btc és akkor 20 btc lesz 1 hónap múlva :) lol

Mert te beraktad mi ... te 12 dollárt raktál be .... még 100 dollárt sem...  ja igen és azt igéred 0,005-ből 30 nap alatt 0.01 lesz hát ahogyan nézem nem lett mert a nullákat nem tudod megkülönböztetni mi.

boti123

Figyelj Levente:
newage-bank.com/r/900f41ee  itt a referencia link ugye? a végén az r/ lévő szám és betü az a te referenciád tehát ha valaki regisztrál te is kapsz belöle x összeget. Szval jó lenne ha az embereket nem kéne ilyen szarokal beetetned hogy ennyi meg ennyi pénzük lesz mert ugyis tudjuk hogy piramis játék és bukta lesz a vége mint a kairos-nak.. stb stb
ADMIN légyszíves töröld mert a végén még valaki beküldi a pénzt és baszhatja aki nem ért hozzá

Székely Vegán

Hagyjuk itt elrettentő példának.
A linkeket töröltem.
Ne dőljetek be piramis játékoknak.
Mielőtt pénzt tennél valamibe, tedd ki a fórumra mert sokunknak van tapasztalata igy tudunk figyelemeztetni és ez megmentheti a pénzedet.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ