Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Electroneum bányászat tutorial & CMD

Indította Merderion, november 02, 2017, 11:23:21 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

ozsvathl

Idézetet írta: csoroka Dátum november 27, 2017, 05:12:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ozsvathl Dátum november 27, 2017, 05:07:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: csoroka Dátum november 27, 2017, 04:56:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ozsvathl Dátum november 27, 2017, 04:54:12 DÉLUTÁN
Idézetet írta: csoroka Dátum november 27, 2017, 04:10:42 DÉLUTÁN
sziasztok,

van egy kis problemam ezt az error kapom, es nem kaptam meg ra megoldast, esetleg valaki meg talalkozott ezzel?
https://kephost.com/image/EbzY

Mi a config?


-xpool stratum+tcp://pool.electroneum.space:3333
-xwal ********
-xpsw x
-allpools 1
#-tt 75

-xpool stratum+tcp://eu2.electromine.fr:5555
-xwal
-xpsw x
-allpools 1
-dmem 0
#-tt 75

-dmem 0 rakd bele

koszi most megy, van 4 kartyam, 2x RX470 8GB, 1x RX480 8GB, 1x RX570 4GB ez az osszeallitas es jelenleg osszbe 2800h/s ez realis?

Hat nem tudom, viszonyits ehhez: 6x rx 480 4gb = 4000h/s, 6x rx 580 4gb = 4200h/s

pube111

Ez szép. 10 óra alatt jött 430 ETN. Máskor egy nap jön kb 300.  :)
http://etnpool.sytes.net/#pool_blocks

Zorg33

Most probalgatom a kulonbozo ETN poolokat, egyik szarabb mint a masik.
Ilyen 70% korul van az accepted sharek szama.
Most a cryptominingpool.eu tunik az elso jonak. Ezzel kb 95%.
Ennel az etnpool.sytes.net nel hogy alakul probaltatok?

pube111

Idézetet írta: Zorg33 Dátum november 30, 2017, 08:19:41 DÉLUTÁN
Most probalgatom a kulonbozo ETN poolokat, egyik szarabb mint a masik.
Ilyen 70% korul van az accepted sharek szama.
Most a cryptominingpool.eu tunik az elso jonak. Ezzel kb 95%.
Ennel az etnpool.sytes.net nel hogy alakul probaltatok?
Mai termés 930ETN-t. Az kb 37$. Nem mondanám szarnak.
6X470.

JohnyBlue

plamm plamm pallyt platty

bazsy

Idézetet írta: JohnyBlue Dátum november 30, 2017, 10:59:23 DÉLUTÁN
a 6db rx470 hez milyen sebesség társul?


4kh/s körülbelül attól függ mennyire van húzva a cast-xmr-el többet megy

pube111


Zorg33


Az OK, de nekem pontos accepted share arányt mondjál kérlek.
A cast XMR-ben ha megnyomod az 'S' gombot akkor kiirja.
Mik az arányok?

Idézetet írta: pube111 Dátum november 30, 2017, 10:18:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Zorg33 Dátum november 30, 2017, 08:19:41 DÉLUTÁN
Most probalgatom a kulonbozo ETN poolokat, egyik szarabb mint a masik.
Ilyen 70% korul van az accepted sharek szama.
Most a cryptominingpool.eu tunik az elso jonak. Ezzel kb 95%.
Ennel az etnpool.sytes.net nel hogy alakul probaltatok?
Mai termés 930ETN-t. Az kb 37$. Nem mondanám szarnak.
6X470.

Til

Most nekem valami igencsak nem tiszta.
Túl vagyok már az ETN-en.Úgy ahogy Zorg mondja 70%-körül van az accepted sharek aránya.Tehát amit ír a calculator keresetre annak csak a 70% a valós.Éppen ezért nem érte meg bányászni, mert sokszor még az 50%-ot sem közelítette meg a számolt értéknek.Ugye ilyen olyan instabil poolok miatt.Amikor abbahagytam a bányászását,mindig figyeltem a difficulty-t ,hogyan alakul.Amikor leszálltam róla volt 85 (most csak a kezdőszámot írom), akkor nem érte meg.Volt aki itt írta, hogy tegnap ("Mai termés 930ETN-t. Az kb 37$. Nem mondanám szarnak.6X470.") , 930ETN jött neki 6xrx470-re.Ma a difficulty 86.Tegnap nem néztem, de kétlem,hogy 50 körül lett volna.A calculatorok pedig 4Khash-re 285ETN-t adnak naponta.Akkor ,hogy a túróba jönnek ki ezek az eredmények.Rossz a calc?Mert mikor toltam, akkor ,minden pontos volt ,csak azt nem tették hozzá,hogy 30%-al kevesebbet kapok.Most mitől lenne másképp?
Kérem ,aki bányássza erősítsen meg, mi a helyzet.
C:\> del c:\command.com

FTi

Az a helyzet, hogy az említett pool igencsak szerencsés volt tegnap és tegnapelőtt is. 120-150 KH a hashrate, és tegnap 5 blokkot is talált. Este cuppantam rá 6 KH teljesítménnyel, és pont jött egy blokk 15 perc után, vele pedig 336 ETN. Ma délelőtt megint volt blokk. 96% az accepted share. Eddig a space-on próbálkoztam, de tényleg egyre szarabb lett, meg rendszeresen le is halt.

Zorg33

A etereum.ovh a nyero, mert a hashrate is 1 mh korul van es az accepted is jo.
Az etnpool.sytes.net tel az a baj h nagyon kicsi a hr ahogy irod. Csak napi 1-2 blokkot talal ami tul keves.

kasima

Idézetet írta: Zorg33 Dátum december 01, 2017, 06:22:54 DÉLUTÁN
A etereum.ovh a nyero, mert a hashrate is 1 mh korul van es az accepted is jo.
Az etnpool.sytes.net tel az a baj h nagyon kicsi a hr ahogy irod. Csak napi 1-2 blokkot talal ami tul keves.

1 mh/h az picsafasz :D kurván nem kapsz ott se blokkot :D

Minimum 10 mh/s-nek kell lenni a poolon h normálisan jöjjön blokk.. de ezen az ETN poolok halottak... szar és nem ad annyit mint amit ír a whatomine én kiis basznám őket onnét  a picsába.. mer csak rontják a diffit meg átbasszák az embereket... valami nagy gond lehet náluk..  főleg h naponta 2-3 leálltak a poolok meg eltüntek...  és nekem személy szerint elegem lett belőlük...

Til

Idézetet írta: kasima Dátum december 01, 2017, 06:26:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Zorg33 Dátum december 01, 2017, 06:22:54 DÉLUTÁN
A etereum.ovh a nyero, mert a hashrate is 1 mh korul van es az accepted is jo.
Az etnpool.sytes.net tel az a baj h nagyon kicsi a hr ahogy irod. Csak napi 1-2 blokkot talal ami tul keves.

1 mh/h az picsafasz :D kurván nem kapsz ott se blokkot :D

Minimum 10 mh/s-nek kell lenni a poolon h normálisan jöjjön blokk.. de ezen az ETN poolok halottak... szar és nem ad annyit mint amit ír a whatomine én kiis basznám őket onnét  a picsába.. mer csak rontják a diffit meg átbasszák az embereket... valami nagy gond lehet náluk..  főleg h naponta 2-3 leálltak a poolok meg eltüntek...  és nekem személy szerint elegem lett belőlük...
Ja nekem is hasonló a meglátásom!
Meg a reported hashrate is ami zavart a legjobban kb. max. a 80%-át láttam csak a tényleges hashratemnek, az volt a max. annál csak alacsonyabb értékeket láttam.Nem tudom az miért van, de engem zavart.
C:\> del c:\command.com

bazsy

Idézetet írta: Til Dátum december 01, 2017, 08:30:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum december 01, 2017, 06:26:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Zorg33 Dátum december 01, 2017, 06:22:54 DÉLUTÁN
A etereum.ovh a nyero, mert a hashrate is 1 mh korul van es az accepted is jo.
Az etnpool.sytes.net tel az a baj h nagyon kicsi a hr ahogy irod. Csak napi 1-2 blokkot talal ami tul keves.

1 mh/h az picsafasz :D kurván nem kapsz ott se blokkot :D

Minimum 10 mh/s-nek kell lenni a poolon h normálisan jöjjön blokk.. de ezen az ETN poolok halottak... szar és nem ad annyit mint amit ír a whatomine én kiis basznám őket onnét  a picsába.. mer csak rontják a diffit meg átbasszák az embereket... valami nagy gond lehet náluk..  főleg h naponta 2-3 leálltak a poolok meg eltüntek...  és nekem személy szerint elegem lett belőlük...
Ja nekem is hasonló a meglátásom!
Meg a reported hashrate is ami zavart a legjobban kb. max. a 80%-át láttam csak a tényleges hashratemnek, az volt a max. annál csak alacsonyabb értékeket láttam.Nem tudom az miért van, de engem zavart.


Fix diffen voltál vagy vardiff?

Til

Azt nem láttam a poolon sohasem feltüntetve,hogy vardiff vagy fixdiff-et használnak e, vagy csak nem kerestem soha.Mindig a megfelelő portot választom ,amit ajánlanak.Gondolom ez alapján lesz változó vagy fix.A minerben meg most így kapásból nem is tudom,hogy be lehet e azt állítani ,hogy fix legyen a diff.Claymore-t használok, egyébként 1db rx470 810 hash-t csinál, ezért még nem gondolkoztam  a leváltásán.

Kifejtenéd bővebben, hogy miért kérdezted ,hogy fix vagy vardiff?Érdekel a téma, ennek még nem igazán néztem utána.Nem tudom,hogy mi dönti el,hogy fix vagy var, a pool vagy a miner beállítás ,miben jobb és rosszabb az egyik a másiknál stb.?
Köszi!
C:\> del c:\command.com

Zorg33

Idézetet írta: kasima Dátum december 01, 2017, 06:26:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Zorg33 Dátum december 01, 2017, 06:22:54 DÉLUTÁN
A etereum.ovh a nyero, mert a hashrate is 1 mh korul van es az accepted is jo.
Az etnpool.sytes.net tel az a baj h nagyon kicsi a hr ahogy irod. Csak napi 1-2 blokkot talal ami tul keves.

1 mh/h az picsafasz :D kurván nem kapsz ott se blokkot :D

Minimum 10 mh/s-nek kell lenni a poolon h normálisan jöjjön blokk.. de ezen az ETN poolok halottak... szar és nem ad annyit mint amit ír a whatomine én kiis basznám őket onnét  a picsába.. mer csak rontják a diffit meg átbasszák az embereket... valami nagy gond lehet náluk..  főleg h naponta 2-3 leálltak a poolok meg eltüntek...  és nekem személy szerint elegem lett belőlük...


Azert ne tulozzunk.
Mivel 1perc a blokkido etn-nel ezert 1mh atlagosan 145 percenkent talal blokkot, ami napi kb 10 talalt blokk.
Az boven eleg a stabil kifizeteshez.

Til

Idézetet írta: Zorg33 Dátum december 02, 2017, 12:26:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum december 01, 2017, 06:26:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Zorg33 Dátum december 01, 2017, 06:22:54 DÉLUTÁN
A etereum.ovh a nyero, mert a hashrate is 1 mh korul van es az accepted is jo.
Az etnpool.sytes.net tel az a baj h nagyon kicsi a hr ahogy irod. Csak napi 1-2 blokkot talal ami tul keves.

1 mh/h az picsafasz :D kurván nem kapsz ott se blokkot :D

Minimum 10 mh/s-nek kell lenni a poolon h normálisan jöjjön blokk.. de ezen az ETN poolok halottak... szar és nem ad annyit mint amit ír a whatomine én kiis basznám őket onnét  a picsába.. mer csak rontják a diffit meg átbasszák az embereket... valami nagy gond lehet náluk..  főleg h naponta 2-3 leálltak a poolok meg eltüntek...  és nekem személy szerint elegem lett belőlük...


Azert ne tulozzunk.
Mivel 1perc a blokkido etn-nel ezert 1mh atlagosan 145 percenkent talal blokkot, ami napi kb 10 talalt blokk.
Az boven eleg a stabil kifizeteshez.
Mi befolyásolja a stabil kifizetést?Mi történik,ha csak 500Kh a pool hashrate?
C:\> del c:\command.com

Székely Vegán

Hol rejtőznek a nagyobb poolok?
Eddig ennél nagyobbat nem találtam:
https://electromine.fr jelenleg 5MH körül van.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Til

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 02, 2017, 05:19:34 DÉLUTÁN
Hol rejtőznek a nagyobb poolok?
Eddig ennél nagyobbat nem találtam:
https://electromine.fr jelenleg 5MH körül van.
Állj rá egy géppel és próbáld ki, egy napot szánj rá pontosan és hasonlítsd össze a calculatorral, amit az oldalakon találsz.
Én is ráálltam ismét ,most a http://electroneum.ovh/ -n vagyok.Még visszavan 4 órám a 24-ből ,de eddig jók a számok, közelít a calc-hoz.
Azelőtt az általad említetten voltam sokáig ,sohasem hozta a calc értéket , kb a 60-70%-át, de a pool stabil volt, míg sok leállt ,addig az futott szépen.Azóta nem próbáltam.
C:\> del c:\command.com

Székely Vegán

Úgy néz ki supernova a legnagyobb 32MH-el:
https://etn.sup.rnova.cc
Rádobok egy riget pár napra hadd lássuk.. bassza a csőrömöt hogy mindig első a whattomine-on :)
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ