Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Electroneum bányászat tutorial & CMD

Indította Merderion, november 02, 2017, 11:23:21 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

VampireV

Idézetet írta: raffiakötö Dátum január 02, 2018, 05:38:16 DÉLUTÁN
Azt tudja valaki, hogy az electroneum cli wallet-ből milyen mennyiségtől lehet küldözgetni etn-t? Jelenleg 7053 db etn-van a cli walletbe, és 7000-re meg 6000-re is azt írta hogy nincs elég etn a fee-hez.


Köszi

Szerintem bármennyit lehet, én az elején küldtem 30db körül próbaként, és nem volt gond

FTi

#361
Idézetet írta: raffiakötö Dátum január 02, 2018, 05:38:16 DÉLUTÁN
Azt tudja valaki, hogy az electroneum cli wallet-ből milyen mennyiségtől lehet küldözgetni etn-t? Jelenleg 7053 db etn-van a cli walletbe, és 7000-re meg 6000-re is azt írta hogy nincs elég etn a fee-hez.


Köszi


Én mindig a teljes egész összeget küldöm, a fee kijön a tört maradékból. Tehát próbáld meg 7053-al.

raffiakötö

Idézetet írta: FTi Dátum január 02, 2018, 05:48:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: raffiakötö Dátum január 02, 2018, 05:38:16 DÉLUTÁN
Azt tudja valaki, hogy az electroneum cli wallet-ből milyen mennyiségtől lehet küldözgetni etn-t? Jelenleg 7053 db etn-van a cli walletbe, és 7000-re meg 6000-re is azt írta hogy nincs elég etn a fee-hez.


Köszi


Én mindig a teljes egész összeget küldöm, a fee kijön a tört maradékból. Tehát próbáld meg 7053-al.


Végül csak úgy sikerült hogy a cli walletbe priority-t meg kellett növelni.

Macika8120

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy milyen riget javasoltok electroneum bányászathoz ill. ha kéesz a rig, vki tudna segíteni üzembehelyezni? Akár teamviewer-en keresztül is. Ez lenne az első amit megépítek, s örülnék neki ha működne :)

Franky2Ster

Vega 64-es riget javasolok.  8) Hamarosan kapható lesz a Nitro+ vega 64

Macika8120


Zeti

Sziasztok! Tud valaki letölthető formában aktuális blockchain fájlt a wallethez?

sankoran


Zeti

Köszönöm, így kicsit gyorsabb a szinkron!! Én nem találtam az ETN oldalán a letöltések között..

traktoros

Mobil bányászat elindult Androidon, elvileg a telefon erőforrásait nem húzza le, mert valami virtuális akármi, így, hogy nem gányolja szét a telefont tőlem futhat a háttérben.


Ha valaki ki akarja próbálni, légyszi a ref kódomat üssétek be, így én is és ti is kaptok esélyt a heti 5000 ingyen ETN-re
KÓD:D6378E
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

traktoros

Idézetet írta: traktoros Dátum március 05, 2018, 10:13:00 DÉLUTÁN
Mobil bányászat elindult Androidon, elvileg a telefon erőforrásait nem húzza le, mert valami virtuális akármi, így, hogy nem gányolja szét a telefont tőlem futhat a háttérben.


Ha valaki ki akarja próbálni, légyszi a ref kódomat üssétek be, így én is és ti is kaptok esélyt a heti 5000 ingyen ETN-re
KÓD:D6378E


Még mindig !
Egyre többen bányásszák mobillal !
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

Chokdee

Arról van valami információtok, hogy most érdemes e még elkezdeni Electroneumot bányászni Baikal Giant N-el, ami már a Monerot ugyan napokon belül nem fogja tudni, de ettől még Electroneumon marad profitábilis... vagy itt is lesz fork?

biokill

Sziasztok!

Most néztem fel Cryptopiára, és látom, hogy március 4 óta nem megy az ETN küldés-fogadás... Erről van valami infótok? Hova máshova lehetne utalni a kibányászott ETN-eket?

Köszi.



traktoros

Idézetet írta: biokill Dátum március 23, 2018, 08:04:24 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Most néztem fel Cryptopiára, és látom, hogy március 4 óta nem megy az ETN küldés-fogadás... Erről van valami infótok? Hova máshova lehetne utalni a kibányászott ETN-eket?

Köszi.


Leginkább ide: https://my.electroneum.com/


kereskedni kucoin.com aztán remélhetőleg jönnek idővel a tényleges nagyok is, de valami miatt mindig késik a dolog.
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

biokill

Sziasztok!

Diff az egekben, és a coinmarketchap-en már benne sincs a top100-ban a coin :( Szerintetek mi várható? Lehet ki kéne szállni, mert megy a levesbe? :(

Krisztian5

Elvileg forkolni fognak a következő update-el, szóval utána ismét lehet majd bányászni, de szerintem az árfolyamon az nem fog segíteni (egylőre?).

Mar2004

#378
Idézetet írta: Krisztian5 Dátum április 25, 2018, 01:49:24 DÉLUTÁN
Elvileg forkolni fognak a következő update-el, szóval utána ismét lehet majd bányászni, de szerintem az árfolyamon az nem fog segíteni (egylőre?).

Mikor? Néztem ma délelőtt,  de az algo update-ről nem sikerült információt találnom.

Viszont lesz egy fork május 11-én, új coin indul, az electronero (etnx), amit 1:1 arányban kapnak az eddigi etn tulajdonosok. Etnx már biztosan új algoval indul, de mi lesz az etn-el, marad a régi algon vagy az is változik?

https://electronero.org




Krisztian5

Május 30 lesz a legfrisebb facebook bejegyzésük alapján. Ez az új koin amit írtál érdekes, még nem hallottam róla.  :)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=XJVspl2sJWQ