Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Electroneum bányászat tutorial & CMD

Indította Merderion, november 02, 2017, 11:23:21 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 8 Vendégek van a témában

sankoran

Lehet rosszul nézed. Valaki írta, hogy lassan jön, tehát pl. 40-60 perc mire meglátod a poolon a tevékenységedet.

Így mikor te leállítod, még 40-60 perc van hátra, hogy megkapd a maradék coint (ami már megvan, csak még nem látod a poolnál), és az akkori együttes coinszámot nézné a kalkulátor?

Profjohnnie

Idézetet írta: sankoran Dátum november 03, 2017, 03:51:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Profjohnnie Dátum november 03, 2017, 03:46:28 DÉLUTÁN
Az elekroneum wallet cli-ben mutatja, hogy van egy raklapnyi coinom. De ezt, hogy tudom kiutalni a cryptopiára?
(olvastam az első kommentet amiben az van, hoga "cryptopiaadress összeg paymentID)
De hogy írom be a címet a walletbe? mert ha én gépelgetem be a 98 karaktert + a payment ID-t félő, hogy elvétek 1-2-őt...

CTRL+C -vel másolod CTRL+V-vel beilleszted.

Haha... pont ez a bajom, hogy nem megy... A CTRL+V-vel csak valami nyomott V betűt illeszt be, mindegy mit másolok...


bazsy

Idézetet írta: Profjohnnie Dátum november 03, 2017, 05:41:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sankoran Dátum november 03, 2017, 03:51:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Profjohnnie Dátum november 03, 2017, 03:46:28 DÉLUTÁN
Az elekroneum wallet cli-ben mutatja, hogy van egy raklapnyi coinom. De ezt, hogy tudom kiutalni a cryptopiára?
(olvastam az első kommentet amiben az van, hoga "cryptopiaadress összeg paymentID)
De hogy írom be a címet a walletbe? mert ha én gépelgetem be a 98 karaktert + a payment ID-t félő, hogy elvétek 1-2-őt...

CTRL+C -vel másolod CTRL+V-vel beilleszted.

Haha... pont ez a bajom, hogy nem megy... A CTRL+V-vel csak valami nyomott V betűt illeszt be, mindegy mit másolok...


Próbáld másol és jobb klikk

VikVik

#83


Idézetet írta: Profjohnnie Dátum november 03, 2017, 05:41:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sankoran Dátum november 03, 2017, 03:51:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Profjohnnie Dátum november 03, 2017, 03:46:28 DÉLUTÁN
Az elekroneum wallet cli-ben mutatja, hogy van egy raklapnyi coinom. De ezt, hogy tudom kiutalni a cryptopiára?
(olvastam az első kommentet amiben az van, hoga "cryptopiaadress összeg paymentID)
De hogy írom be a címet a walletbe? mert ha én gépelgetem be a 98 karaktert + a payment ID-t félő, hogy elvétek 1-2-őt...

CTRL+C -vel másolod CTRL+V-vel beilleszted.

Haha... pont ez a bajom, hogy nem megy... A CTRL+V-vel csak valami nyomott V betűt illeszt be, mindegy mit másolok...




Szia
Ha nem megy a másolás, csináld úgy, hogy fent bal oldalon az ikonra ráhúzod egeret onnan kiválasztod a szerkesztést majd onnan a beillesztést.. :)


:-* :-*






VikVik

Ki melyik poolon bányászik? Én az easyhashen de nem tudom megbízhatóak e kevesebb hash-t ír nekem a pool mint amennyit a szoftver ír...  :o :o


kszem

vikvik moge beallok enis a sorba,
nallam szinte fele annyi amennyi a programban.....

Profjohnnie

Idézetet írta: VikVik Dátum november 03, 2017, 06:16:53 DÉLUTÁN


Idézetet írta: Profjohnnie Dátum november 03, 2017, 05:41:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sankoran Dátum november 03, 2017, 03:51:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Profjohnnie Dátum november 03, 2017, 03:46:28 DÉLUTÁN
Az elekroneum wallet cli-ben mutatja, hogy van egy raklapnyi coinom. De ezt, hogy tudom kiutalni a cryptopiára?
(olvastam az első kommentet amiben az van, hoga "cryptopiaadress összeg paymentID)
De hogy írom be a címet a walletbe? mert ha én gépelgetem be a 98 karaktert + a payment ID-t félő, hogy elvétek 1-2-őt...

CTRL+C -vel másolod CTRL+V-vel beilleszted.

Haha... pont ez a bajom, hogy nem megy... A CTRL+V-vel csak valami nyomott V betűt illeszt be, mindegy mit másolok...




Szia
Ha nem megy a másolás, csináld úgy, hogy fent bal oldalon az ikonra ráhúzod egeret onnan kiválasztod a szerkesztést majd onnan a beillesztést.. :)


:-* :-*

Kössz ez működik.
Nem tudom mi köze lehet az oprendszernek hozzá, de win 10-ben simán beilleszti Win 7-en meg csak valami "^V" ehhez hasonlót illeszt be.

Nero

amennyiben adminisztratorkent nyitod meg a paracssor ablakor akkor mukodik a ctrl v ha nem admin acc akkor nem...

Idézetet írta: Profjohnnie Dátum november 03, 2017, 07:53:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: VikVik Dátum november 03, 2017, 06:16:53 DÉLUTÁN


Idézetet írta: Profjohnnie Dátum november 03, 2017, 05:41:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sankoran Dátum november 03, 2017, 03:51:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Profjohnnie Dátum november 03, 2017, 03:46:28 DÉLUTÁN
Az elekroneum wallet cli-ben mutatja, hogy van egy raklapnyi coinom. De ezt, hogy tudom kiutalni a cryptopiára?
(olvastam az első kommentet amiben az van, hoga "cryptopiaadress összeg paymentID)
De hogy írom be a címet a walletbe? mert ha én gépelgetem be a 98 karaktert + a payment ID-t félő, hogy elvétek 1-2-őt...

CTRL+C -vel másolod CTRL+V-vel beilleszted.

Haha... pont ez a bajom, hogy nem megy... A CTRL+V-vel csak valami nyomott V betűt illeszt be, mindegy mit másolok...




Szia
Ha nem megy a másolás, csináld úgy, hogy fent bal oldalon az ikonra ráhúzod egeret onnan kiválasztod a szerkesztést majd onnan a beillesztést.. :)


:-* :-*

Kössz ez működik.
Nem tudom mi köze lehet az oprendszernek hozzá, de win 10-ben simán beilleszti Win 7-en meg csak valami "^V" ehhez hasonlót illeszt be.
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

dioo89


L4mie

Srácok, gondoltam importálom a paperwalletet az cold-ba a korábban linkelt videó alapján.
a probléma ott kezdődik, hogy a coldwallet nem igazán akar szinkronizálni :(
annyit csináltam, hogy letöltöttem, kitömörítettem és futtattam.
mit szúrtam el? :(


https://www.dropbox.com/s/cgy0vmyvipo4esb/cw.PNG?dl=0
Amit utálok:
1. fórum aláírások
2. listák
3. irónia

Zoltán

Üdv, nemtom miért, de nálam nem volt szükség a paperwallet-re, a cli generált címet amit egy txt-be rakott, ezt használtam fel bat-ban és a pool-on is látom magam, érkezik rá amit szedek és megy is a váltóra gond nélkül.
Itt köszönném meg a segítségét azoknak akik megosztották a lehetőséget, a leírásokat és tapasztalatokat!  ;)

kasima

Idézetet írta: Zoltán Dátum november 04, 2017, 11:21:22 DÉLELŐTT
Üdv, nemtom miért, de nálam nem volt szükség a paperwallet-re, a cli generált címet amit egy txt-be rakott, ezt használtam fel bat-ban és a pool-on is látom magam, érkezik rá amit szedek és megy is a váltóra gond nélkül.
Itt köszönném meg a segítségét azoknak akik megosztották a lehetőséget, a leírásokat és tapasztalatokat!  ;)

Mondjuk igazán csinálhatnának neki egy normális walletet... Bár nem ördöngösség használni ezt se de tény h kényelmetlen...

sankoran

Akinek nem érkezett meg a walletra a coin: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2353282.msg24019891#msg24019891

L4mie: Nálam is ilyen.

Zoltán: Nem kellett papriwallet, de ha korábban kezdted lehet nem volt még cli wallet.

L4mie

#93
sankoran:
És attól, hogy ilyen még működik? Mert így nem annyira tűnik használhatónak, szerintem nem szinkronizál.Na, szuper, végül beszinkronizált :)
Amit utálok:
1. fórum aláírások
2. listák
3. irónia

forest

Idézetet írta: sankoran Dátum november 04, 2017, 11:41:47 DÉLELŐTT
Akinek nem érkezett meg a walletra a coin: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2353282.msg24019891#msg24019891



Köszi, még reggel megcsináltam. Ez ugyanaz mint a papír wallet integrálása. A lényeg, hogy működik! A nullás walletekre eddig is megérkeztek az utalások, csak nem szinkronizált le. Viszont a régi walletet/címet nem lehet úgymond felülírni.

L4mie

#95
na új hiba...most ezt írja ki amikor küldeni akarok 100 etn-t, hagyok eleget fee-nek
Error: Failed to find a way to create transactions. This is usually due to dust which is so small it cannot pay for itself in fees, or trying to send more money than the unlocked balance, or not leaving enough for fees




*na most meg sikerült...
Amit utálok:
1. fórum aláírások
2. listák
3. irónia

forest

Idézetet írta: L4mie Dátum november 04, 2017, 05:51:05 DÉLUTÁN
na új hiba...most ezt írja ki amikor küldeni akarok 100 etn-t, hagyok eleget fee-nek
Error: Failed to find a way to create transactions. This is usually due to dust which is so small it cannot pay for itself in fees, or trying to send more money than the unlocked balance, or not leaving enough for fees




*na most meg sikerült...

Lehet nem volt unlocked balanceban annyi...?

L4mie

122.5 volt szóval nem értettem, sebaj utólag sikerült. De ahogy látom elékéstem a mókával, már nem igazán jön a coin. :( 1/20 ára csökkent a heti jósolt bevétel.
Amit utálok:
1. fórum aláírások
2. listák
3. irónia

Degerg

Valaki tolja még?
Én Cpu-val kezdtem el irodaából, mert ugye az elejen milyen jól hozott, volna.
4 orankent hoz kb 2 ETN-t. Most van 59 ETN. Valaki segiteni picit hogy elérjem a 100 ETN-t minél hamarabb, mert inkabb visszaallnék nicehashre. Mondjuk az utalástól még tartok hogy sikerul e..

Webminerrel tolom.
ez a címem:
etnkHJfWC7kimPQ6wV9dSxXnetfiVu7atP3RcsNDwjRRAYppyU5yFXWJdYwzKKo2GYYPjZMbzrBGqAJMKLfQv9cT7vzynazDdW

Köszi előre is.

paff62

már nem 100ETN a payout limit. szépen kapod kettesével, bármikor kiléphetsz ;)