Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Electroneum bányászat tutorial & CMD

Indította Merderion, november 02, 2017, 11:23:21 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

Degerg

#100
Idézetet írta: paff62 Dátum november 06, 2017, 07:10:53 DÉLELŐTT
már nem 100ETN a payout limit. szépen kapod kettesével, bármikor kiléphetsz ;)

Oh.
Oke, koszi. Azt latom amugy hogy kettesevel jon, de azt nem tudtam hogy ki is lehet venni.

paff62

most szépen felment az árfolyam is, átváltáshoz szerintem ideális

hoppus

Idézetet írta: paff62 Dátum november 06, 2017, 08:17:20 DÉLELŐTT
most szépen felment az árfolyam is, átváltáshoz szerintem ideális


kérdés hol a csúcs. néztem én is hogy emelkedett a tegnapi mélyhez képest, vajon új erőre kapott vagy csak vergődik?

Degerg

Idézetet írta: hoppus Dátum november 06, 2017, 08:35:59 DÉLELŐTT
Idézetet írta: paff62 Dátum november 06, 2017, 08:17:20 DÉLELŐTT
most szépen felment az árfolyam is, átváltáshoz szerintem ideális


kérdés hol a csúcs. néztem én is hogy emelkedett a tegnapi mélyhez képest, vajon új erőre kapott vagy csak vergődik?

Én nem latok semmi olyat ami miatt ne emelkedhetne tovább, bar ez most eleg hirtelen emelkedes, ha a visszakorrekcio szep akkor siman mehet tovabb, dehat ez csak ilyen altalanossag inkabb sem mint konkretan az ETN.

kasima

Aki nem akar szarakodni a Windows wallettal itt a supernova poolja innen mehet egyszerre a cryptopiás walletba. :)

https://etn.suprnova.cc

VikVik

Sziasztok


Változatlanul mintha "lopnák" a hasht és nem csak az easy poolon vettem észre. Egyik poolnál pl észrevettem hogy a vírus jelző coinhive bányász programot talált. Na most én nem nagyon értek hozzá ezért kérdezem itt tőletek hátha valaki  a kérdésemre azt válaszolja lehetséges vagy elküld engem a fenébe te hülye vagy mert lehetetlen:  Nem lehet hogy a 17 K hashem helyett azért kapok csak 5K hasht mert a poolok a bányagépeimmel coinhiven keresztül Monerot bányásznak és így ugye akkor megoszlik a hash?

kasima

Idézetet írta: VikVik Dátum november 06, 2017, 07:09:17 DÉLUTÁN
Sziasztok


Változatlanul mintha "lopnák" a hasht és nem csak az easy poolon vettem észre. Egyik poolnál pl észrevettem hogy a vírus jelző coinhive bányász programot talált. Na most én nem nagyon értek hozzá ezért kérdezem itt tőletek hátha valaki  a kérdésemre azt válaszolja lehetséges vagy elküld engem a fenébe te hülye vagy mert lehetetlen:  Nem lehet hogy a 17 K hashem helyett azért kapok csak 5K hasht mert a poolok a bányagépeimmel coinhiven keresztül Monerot bányásznak és így ugye akkor megoszlik a hash?

Nem tudom én semmi ilyet nem vettem észre.. nekem általában ugyan azt dobja amennyit a minerprogi ír. nagyon kevés eltérés van.

Próbáld ki a supernovat elég régi harcos és jó pár coint onnan szedtem +ráadás hogy itt mehet egyszerre cryptopiára és nem kell szarakodni a windows wallettal sem :)

https://etn.suprnova.cc

bazsy

Idézetet írta: kasima Dátum november 06, 2017, 07:20:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: VikVik Dátum november 06, 2017, 07:09:17 DÉLUTÁN
Sziasztok


Változatlanul mintha "lopnák" a hasht és nem csak az easy poolon vettem észre. Egyik poolnál pl észrevettem hogy a vírus jelző coinhive bányász programot talált. Na most én nem nagyon értek hozzá ezért kérdezem itt tőletek hátha valaki  a kérdésemre azt válaszolja lehetséges vagy elküld engem a fenébe te hülye vagy mert lehetetlen:  Nem lehet hogy a 17 K hashem helyett azért kapok csak 5K hasht mert a poolok a bányagépeimmel coinhiven keresztül Monerot bányásznak és így ugye akkor megoszlik a hash?

Nem tudom én semmi ilyet nem vettem észre.. nekem általában ugyan azt dobja amennyit a minerprogi ír. nagyon kevés eltérés van.

Próbáld ki a supernovat elég régi harcos és jó pár coint onnan szedtem +ráadás hogy itt mehet egyszerre cryptopiára és nem kell szarakodni a windows wallettal sem :)

https://etn.suprnova.cc


easypoolt megnéztem virustotalal tisztát jelzett
hashparty is ugyan ez

hoppus

easyhash-en nekem is brutál ingadozások vannak. hol 500 hol 3000. ami viszont jobban aggaszt, hogy a heti estimated olyan töredékére esett vissza, hogy fontolgatom a zcash-re való visszaállást, konkrétan a zec-nek a felét hozza havi szinten

VikVik

#109
Idézetet írta: hoppus Dátum november 06, 2017, 08:41:42 DÉLUTÁN
easyhash-en nekem is brutál ingadozások vannak. hol 500 hol 3000. ami viszont jobban aggaszt, hogy a heti estimated olyan töredékére esett vissza, hogy fontolgatom a zcash-re való visszaállást, konkrétan a zec-nek a felét hozza havi szinten


Nem hozna ez rosszul még, ha megkapnánk a rendes hash számot.Valami nem stimmel pár poolal. Próbáld ki a supernovát. Itt ajánlotta egy kedves fórumtárs és nekem eddig bevállt végre tényleg annyi a hash amennyit a banya szoftverek írnak.

VikVik

#110
Idézetet írta: kasima Dátum november 06, 2017, 07:20:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: VikVik Dátum november 06, 2017, 07:09:17 DÉLUTÁN
Sziasztok


Változatlanul mintha "lopnák" a hasht és nem csak az easy poolon vettem észre. Egyik poolnál pl észrevettem hogy a vírus jelző coinhive bányász programot talált. Na most én nem nagyon értek hozzá ezért kérdezem itt tőletek hátha valaki  a kérdésemre azt válaszolja lehetséges vagy elküld engem a fenébe te hülye vagy mert lehetetlen:  Nem lehet hogy a 17 K hashem helyett azért kapok csak 5K hasht mert a poolok a bányagépeimmel coinhiven keresztül Monerot bányásznak és így ugye akkor megoszlik a hash?

Nem tudom én semmi ilyet nem vettem észre.. nekem általában ugyan azt dobja amennyit a minerprogi ír. nagyon kevés eltérés van.

Próbáld ki a supernovat elég régi harcos és jó pár coint onnan szedtem +ráadás hogy itt mehet egyszerre cryptopiára és nem kell szarakodni a windows wallettal sem :)

https://etn.suprnova.cc




Köszi szépen...ez működik végre..




Továbbra is azt sejtem jó pár pool sztem coinhivet tett be a poolokba bárcsak ne így lenne és ne legyen igazam de 17 K hash helyett valahol 5 k át kaptam valahol 13 k  valahol 8 k. Most supernován eddig megkapom a 17 kát rendesen.

kasima

Idézetet írta: VikVik Dátum november 06, 2017, 09:17:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum november 06, 2017, 07:20:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: VikVik Dátum november 06, 2017, 07:09:17 DÉLUTÁN
Sziasztok


Változatlanul mintha "lopnák" a hasht és nem csak az easy poolon vettem észre. Egyik poolnál pl észrevettem hogy a vírus jelző coinhive bányász programot talált. Na most én nem nagyon értek hozzá ezért kérdezem itt tőletek hátha valaki  a kérdésemre azt válaszolja lehetséges vagy elküld engem a fenébe te hülye vagy mert lehetetlen:  Nem lehet hogy a 17 K hashem helyett azért kapok csak 5K hasht mert a poolok a bányagépeimmel coinhiven keresztül Monerot bányásznak és így ugye akkor megoszlik a hash?

Nem tudom én semmi ilyet nem vettem észre.. nekem általában ugyan azt dobja amennyit a minerprogi ír. nagyon kevés eltérés van.

Próbáld ki a supernovat elég régi harcos és jó pár coint onnan szedtem +ráadás hogy itt mehet egyszerre cryptopiára és nem kell szarakodni a windows wallettal sem :)

https://etn.suprnova.cc




Köszi szépen...ez működik végre..




Továbbra is azt sejtem jó pár pool sztem coinhivet tett be a poolokba bárcsak ne így lenne és ne legyen igazam de 17 K hash helyett valahol 5 k át kaptam valahol 13 k  valahol 8 k. Most supernován eddig megkapom a 17 kát rendesen.

Egyenlőre "kevesen" vagyunk rajta és "lassabban" jönnek a blokkok de remélem sokan észre veszik és lesz rajta power és szépen beindul meg végre nem kell baszakodni a windows wallettal se. :D

L4mie

nekem eddig pont a supernova az ahol mindenféle coinnál feltűnt, hogy jóval kevesebb megjelenített hasht ad mint amit a miner program ír, és nem a 1-2% nyi feevel, hanem 30-40% al kevesebb....
Amit utálok:
1. fórum aláírások
2. listák
3. irónia

kasima

Idézetet írta: L4mie Dátum november 07, 2017, 01:20:18 DÉLUTÁN
nekem eddig pont a supernova az ahol mindenféle coinnál feltűnt, hogy jóval kevesebb megjelenített hasht ad mint amit a miner program ír, és nem a 1-2% nyi feevel, hanem 30-40% al kevesebb....

Hát papa akkor te nem tudom mit csinálsz mer nekem ugyan annyi coin jött eddig szinte mindig, mint amit írt a kalkulátor.
Sokat használom a novát.
Most az ETN -nek nem ír semmit a nova , de amit kiszámoltam easyn azt hozta is :) lassan 1.5 napja vagyok rajta és megvagyok elégedve vele.

L4mie

Idézetet írta: kasima Dátum november 07, 2017, 01:25:01 DÉLUTÁN
Idézetet írta: L4mie Dátum november 07, 2017, 01:20:18 DÉLUTÁN
nekem eddig pont a supernova az ahol mindenféle coinnál feltűnt, hogy jóval kevesebb megjelenített hasht ad mint amit a miner program ír, és nem a 1-2% nyi feevel, hanem 30-40% al kevesebb....

Hát papa akkor te nem tudom mit csinálsz mer nekem ugyan annyi coin jött eddig szinte mindig, mint amit írt a kalkulátor.
Sokat használom a novát.
Most az ETN -nek nem ír semmit a nova , de amit kiszámoltam easyn azt hozta is :) lassan 1.5 napja vagyok rajta és megvagyok elégedve vele.
Hát én akkor most nagyon irigy vagyok.
Nem akarok senkit meggyőzni, csak a saját tapasztalatomat mondom....bányásztam már pár dolgot SN-n, főleg mert egyszerű sok coin van rajta és ha gyorsan át akarok állni akkor jó...
Utoljára GRS volt amivel inkább átmentem dwarf-ra mert 30% al kevesebbet hozott az SN mint a miner és a kalkulator mutatott....dwarf fura módon jól hozott. 
Lehet paranoid vagyok, de ha nekem van 1kH/s em akkor nem 600 vagy 700 am van hanem 1k-m.
És átlagról beszélek, nem 5 perces viszonylatban, hanem órák/napokban.


Amit utálok:
1. fórum aláírások
2. listák
3. irónia

LsL

Sziasztok! mindenkinek megvan az etn-e, most olvasom itt a hirekben (anglia es allitolag brit a csapat) hogy megtamadtak oket, vmi hackertamadas volt...
www.telegraph.co.uk/technology/2017/11/06/british-cryptocurrencyelectroneum-hit-cyber-attack-raising-30m/amp/

kasima

Idézetet írta: LsL Dátum november 07, 2017, 03:46:19 DÉLUTÁN
Sziasztok! mindenkinek megvan az etn-e, most olvasom itt a hirekben (anglia es allitolag brit a csapat) hogy megtamadtak oket, vmi hackertamadas volt...
www.telegraph.co.uk/technology/2017/11/06/british-cryptocurrencyelectroneum-hit-cyber-attack-raising-30m/amp/

Bahh az úgy kemény... 


UP: Jelentem a Supernováról megjött rendesen a kiutalás és ráadásként nem is olyan lehúzó mint a windows wallet.  150db 0.03 fee :)     
A windows walletba 50 darabra elvett vagy 0.4 et... nem tudom hogy csináltam de azért na van különbség..

bazsy

Idézetet írta: LsL Dátum november 07, 2017, 03:46:19 DÉLUTÁN
Sziasztok! mindenkinek megvan az etn-e, most olvasom itt a hirekben (anglia es allitolag brit a csapat) hogy megtamadtak oket, vmi hackertamadas volt...
www.telegraph.co.uk/technology/2017/11/06/british-cryptocurrencyelectroneum-hit-cyber-attack-raising-30m/amp/


Akkor most vagy bezuhan még jobban vagy marad ár

LsL

Hat most ebed utan atolvasva a cikket, nekunk nem para , a mobil banyaszatra engedtek ra vmilyen botnetet,
szerintem egy jo kis reklam... ;) en ha zuhan az ar, tuti veszek ujra... ;)

bazsy

Idézetet írta: LsL Dátum november 07, 2017, 04:07:23 DÉLUTÁN
Hat most ebed utan atolvasva a cikket, nekunk nem para , a mobil banyaszatra engedtek ra vmilyen botnetet,
szerintem egy jo kis reklam... ;) en ha zuhan az ar, tuti veszek ujra... ;)


Ennél jobban?Hova menjen már lassan -ba lesz