Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Electroneum bányászat tutorial & CMD

Indította Merderion, november 02, 2017, 11:23:21 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

Til

A supernovan ,csak az értékek a "csodálatosak". Jelenleg 158 MH a nethash. Nem tudom ezekből mi a valós, nem próbáltam. Esetleg valaki beszámolhatna , mire lehet számítani supernovan?

       
  • Pool Hash: 36.25 MH/s
  • Net Hash: 79.28 MH/s 
C:\> del c:\command.com

Zorg33

Az mar kb lenyegtelen a banyasz szamara hogy 1 vagy 38mh a pool. Tok mindegy hogy napi 10 vagy 400 blokk alapjan fizet a pool, mert mar a 10 is hozza a varhato erteket.
A lenyeges hogy mi az accepted sharek aranya es mennyi a pool fee.

Hunter008

Idézetet írta: Zorg33 Dátum december 02, 2017, 09:22:43 DÉLUTÁN
Az mar kb lenyegtelen a banyasz szamara hogy 1 vagy 38mh a pool. Tok mindegy hogy napi 10 vagy 400 blokk alapjan fizet a pool, mert mar a 10 is hozza a varhato erteket.
A lenyeges hogy mi az accepted sharek aranya es mennyi a pool fee.
Mi határozza meg az accepted share rate-et?

Székely Vegán

Idézetet írta: Zorg33 Dátum december 02, 2017, 09:22:43 DÉLUTÁN
Az mar kb lenyegtelen a banyasz szamara hogy 1 vagy 38mh a pool. Tok mindegy hogy napi 10 vagy 400 blokk alapjan fizet a pool, mert mar a 10 is hozza a varhato erteket.
A lenyeges hogy mi az accepted sharek aranya es mennyi a pool fee.


Már hogy lenne lényegtelen.. sok kis pool lehet hogy napokig vagy hetekig nem talál blokkot.. hosszú távon lehet kijönne az átlag de kinek van türelme azt kivárni?
Persze attól is függ hogy mi a cél.. ha tartani akarod a coint akkor mindegy, de ha mindig a legtöbb profitot hozó coint akarod bányászni akkor biza számit a pool méret.
Nem hiába nem bányászik már senki szólóban.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Zorg33

Olvass vissza. Leirtam hogy 1mh ETN mar napi 10 blokk.

Székely Vegán

Idézetet írta: Zorg33 Dátum december 02, 2017, 09:53:20 DÉLUTÁN
Olvass vissza. Leirtam hogy 1mh ETN mar napi 10 blokk.


Jól van értem, én általánosságban beszéltem.
Sok kisebb etn pool napok vagy hetek óta nem talált blokkot.

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Til

#206
Idézetet írta: Zorg33 Dátum december 02, 2017, 09:53:20 DÉLUTÁN
Olvass vissza. Leirtam hogy 1mh ETN mar napi 10 blokk.
Számolgatni lehet,de mikor ilyen fogad :

Hash Rate: 533.75 KH/sec  Block Found: about 17 hours ago  Connected Miners: 195  Total Pool Fee: 0.1%  Block Found Every: 5 hours (est.)

Tehát, minden 5 órában számolás szerint blokkot kellene találjon. De a fenti példában már lassan 17 órája semmi, tehát 3 blokk valahol van, de nem az én pénztárcámban.
Most pedig leírom a keresetem:
http://electroneum.ovh/
2017.12.01 21:00 - 2017.12.02 21:00 = 392 ETN
2017.12.02 21:00 - 2017.12.03 9:00 = 0 ETN
(Kalkulált érték : 2017.12.01 = 650 ETN/nap)
Itt jegyzem meg,hogy a pool kevés hashrate itt is számít, mivel indultam 82 difficulty-val , mivel kevés volt a hashrate és nem talált blokkokat emiatt ,maradtam pénz nélkül, de a difficulty már felugrott 100-ra az oldal által számolt kalkulátor pedig lényegesen kevesebb kitermelhető egységet jelez.(650->550).
Most itt ragadtam a poolon, várva mikor talál blokkot ,mert számolgatni igencsak jó dolog , csak a valóság mást mutat.Lelépnék most már nagyobb hash-el rendelkező poolra, de még a felét sem kerestem a számolt coin mennyiségnek, tehát ha lelépek ,akkor rosszul járok.Ezért leláncolva várok várok várok várok..................
C:\> del c:\command.com

Til

Valaki aki tudja ,kérem írja le mit jelent a poolon a Shares/Diff arány.

411
%
172
%
93
%

Valaki leírta már,hogy a - szám előtte ,azt jelenti,hogy a pool nem volt szerencsés és annyival több időbe tellett blokkot találni.
Utánakerestem külföldi fórumokon és valahol azt írják,hogy ha 100% felett van akkor nem szerencsés ,ha 100% alatt van annál szerencsésebb.
Valahol meg ennek az ellenkezőjét. Valahol meg említik a - előjelet is.De valamelyik poolon egyáltalán nincs is - előjel.
A fenti példánál a poolon színekkel jeleníti az arányokat.A nagyobb arányszámnak feltéve ,hogy azt mutatja ,hogy pl 411%-nél 4x előbb talált blokkot ,nem zöld színnel kellene ezt jelezni?Igen a szín az lehetne hupilila is ,de a pool üzemeltetője mégis pirossal jelzi.Hogy van ez?Minél nagyobb a % annál szerencsésebb vagy fordítva?Köszi
C:\> del c:\command.com

AnCrypto

Crypto Currency Miner & Trader.


bazsy

Idézetet írta: Heno1974 Dátum december 03, 2017, 03:42:11 DÉLUTÁN
ez még megy
https://etn.sup.rnova.cc/index.php?page=account&action=transactions


Minden pool működik de nézzétek azt is hogy 10 000 000 000 difficulty-ja van,a kereset elég gyér soloban sok miner van és a nicehash minerek is megnyomták

ZsanETtH

#211
Sziasztok. Én most 6 órán keresztül néztem az ETN bányászatot mert engem is idegesít, hogy  mindig a wattomine tetején csücsül.
4-5 poolt néztem meg, végül három maradt amin 86-96%-ban fogadta el a pool a hash-t.
A poolokon van ugye a kalkulátor, gyanítom a whattomine is ezek alapján számol.
VISZONT
Ha beírod ott a számológépbe az 1k-t, akkor azt hozza ki (aktuálisan), hogy 1kH-> 65ETN/nap.
Ezzel ellentétben én konkrétan ebből ezt kaptam meg: 1kH -> 28,1 ETN/nap.
(Ebből még nem vontam le az egyes pool-ok fee értékét, de átlag 1%)

És ezt ráadásul úgy, hogy átszámoltam mintha 100%-ban elfogadná a pool az összes share-t.

Ha ezeket is levonom belőle, akkor még rosszabb az érték: 1kH -> 25,6 ETN/nap.

Vagyis a számológépben adott értéknek csak a 40%-a az amit megkapsz valójában.

Ezeket tapasztaltam, nemtudom más hogyan kapja meg, de így számomra teljesen értelmetlen az ETN bányászat, hogy meg sem közelíti azt amit adnia kellene.

Ti mit tapasztaltatok? Megéri ez egyáltalán?

(nem írtam, de beleszámoltam a pending tételeket is mind a poolok, mind a tárca esetén. Azok is benne foglaltatnak)

bbarna

Az ETN-el elég nagy a gikszer...
nov.13-án utaltam a walletemből cryptopiára 200-at, ami nem érkezett meg.
A szinkronizált cli-ben elküldöttnek látszik, explorerben is - vissza lehet valahogy "varázsolni", hogy újra az enyém legyen?

LsL

en reszemlrol visszamentem monerora, most pillanatnyilag az etn banyaszat eleg kaotikusnak tunik, az legnagyobb problema, hogy sok pool nem all rendelkezesre 0-24 oraban, leallnak, dobjak a kapcsolatot, es ma delutan pl mar a suprnovara sem tudtam belepni (az uj cimuket hasznaltam)
abban helyes a meglatasod Zsaneth, hogy kozel nem hoz annyit, mint amit a whattomine mutat...

AnCrypto

Tegnap este 20:00 körül kezdtem neki a hasparty us etn poolon a bányászathoz. Ma este már lesz egy 24 órás viszonyítási alapom. Meglátjuk mit mutat.
Crypto Currency Miner & Trader.

bazsy

Cryptopia megint le tiltotta a ki és befizetéseket ebben a hónapban ez már a második

Mar2004

Idézetet írta: AnCrypto Dátum december 04, 2017, 10:23:04 DÉLELŐTT
Tegnap este 20:00 körül kezdtem neki a hasparty us etn poolon a bányászathoz. Ma este már lesz egy 24 órás viszonyítási alapom. Meglátjuk mit mutat.

Pár hete egész jól hozott ez a pool, most jóval lassabb. Bár most este döcög azért. Kísérletezgettem a diff-el, 25 ezer körül tűnt legjobbnak a pool-ra átvitt ráta.

Viszont úgy tűnik az ETN most megéri, nagy a hype körülötte, szerintem 2018 tavaszára elérheti az 1$-t. Megéri tartani és még venni is.

mov ax,0

Sziasztok!

24h alatt az  https://etn.sup.rnova.cc/index.php poolból 346 confirmed ETN jött ki.
Ez elég kevés, a szerencse csak az, hogy felment az ára, 0.00000810-en tudtam eladni.

Workernél 9 Khas/s-et ír,  dashboardon most 16.26-os hasratet, ez gőzöm sincs mi akar lenni.
XMR-Stak-AMD Hashrate 6367- 8053 között mozog.

Van ötlet, hogy melyik pool hoz jobban ennél?

LsL

nalam 24 ora alatt 1 db vega 56 ennyit hozott a sup.rnovan... pill nem tudok jobbat ennel...

mov ax,0

Kösz, kb stimmel 4 vega 56  ezt produkálta.