Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Electroneum bányászat tutorial & CMD

Indította Merderion, november 02, 2017, 11:23:21 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

kasima

Ma meglátjuk hogy mit csinálnak vele ha eladnak akkor pillanatok alatt lószart se fog érni...
De én azt mondom tartsa mindenki... Reméljük pumpa lesz +ba :D

raffiakötö

Idézetet írta: Mar2004 Dátum december 13, 2017, 12:45:19 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ditibo Dátum december 11, 2017, 09:41:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: littleNorbi Dátum december 11, 2017, 07:54:45 DÉLUTÁN
Helló!
Cryptopiáról milyen valutában utaljátok tovább, mert látom, hogy a BTC-ből elég sokat legombol?
46 eurónyi BTC-ből 28 eurónyit akar legombolni nekem is. 0.002 BTC a fee?

Én tartom walletben az ETN-t (legalább jövő tavaszig),  mostani árfolyamon átváltani és 28 euróért utalni nagyon nem éri meg. Vagy felmegy 1$-ra vagy elértéktelenedik, de szerintem az első eset valószínűbb. Közbülső esetben tartja az árát vagy kicsit emelkedik, viszont máshol is váltható lesz sokkal olcsóbban.


Én LTC-be váltanám, gyors és nem olyan drága, és mindenhova küldheted.

tfrank

DGB -be váltva ~2Ft az utalás és 5 perc alatt Poloniex -en van.

ditibo

#323
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 13, 2017, 11:01:54 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Mar2004 Dátum december 13, 2017, 12:45:19 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ditibo Dátum december 11, 2017, 09:41:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: littleNorbi Dátum december 11, 2017, 07:54:45 DÉLUTÁN
Helló!
Cryptopiáról milyen valutában utaljátok tovább, mert látom, hogy a BTC-ből elég sokat legombol?
46 eurónyi BTC-ből 28 eurónyit akar legombolni nekem is. 0.002 BTC a fee?

Én tartom walletben az ETN-t (legalább jövő tavaszig),  mostani árfolyamon átváltani és 28 euróért utalni nagyon nem éri meg. Vagy felmegy 1$-ra vagy elértéktelenedik, de szerintem az első eset valószínűbb. Közbülső esetben tartja az árát vagy kicsit emelkedik, viszont máshol is váltható lesz sokkal olcsóbban.


Én LTC-be váltanám, gyors és nem olyan drága, és mindenhova küldheted.
Én ETH-ra váltottam ott kisebb a fee még az LTC-nél is, majd küldtem Coinbase-re. Az ETH emelkedése meg még jól is jött,mert 500 ETN-ből lett 50 eurónyi ETH. Viszont most mélyrepülésben van az ETN :-[ .

Mar2004

#324
Öntik a piacra, ami lenyomta az árat, de közben többször is visszakorigált, azaz vásárolják is. Szvsz ebből padlófogás most nem lesz, pár hét alatt visszajöhet 0.1 fölé.

Ha pedig mégis padlót fog, akkor buktam a rá fordított energiaköltséget :)


m16beta

Valaki bányássza direktbe Cryptopiára az Etn t vagy walletet használtok és onnan külditek váltóra? Köszi

Hunter008

Idézetet írta: m16beta Dátum december 18, 2017, 04:38:47 DÉLUTÁN
Valaki bányássza direktbe Cryptopiára az Etn t vagy walletet használtok és onnan külditek váltóra? Köszi
Van aki direktbe bányássza oda. Én speciel walletbe tolom és onnan transzferálom.

m16beta


Estéli Győző

Idézetet írta: Hunter008 Dátum december 18, 2017, 04:42:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: m16beta Dátum december 18, 2017, 04:38:47 DÉLUTÁN
Valaki bányássza direktbe Cryptopiára az Etn t vagy walletet használtok és onnan külditek váltóra? Köszi
Van aki direktbe bányássza oda. Én speciel walletbe tolom és onnan transzferálom.

Én is walletbe tolom, az nvidiás rigem viszont criptopiára tolja direktben a zent, és nem volt még vele baj. Annál is ott a figyelmeztetés, hogy ne.

uwakusaso

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy hülye fejjel a bányászgépen
csináltam meg walletet, és ha szinkronizálok lassítja vagy egyenesen
akadályozza a minerprogramot.
Hogy tudom át tenni a walletet másik gépre, illetve ha elmentettem azt
a 3 filet, amit el kellett (+tudom a walet nevét jelszavakat), azzal
bármilyen gépen, amin leszinkronizálom a programot, el tudom érni az
egyenlegem?
előre is köszönöm

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről


raffiakötö

Idézetet írta: uwakusaso Dátum december 18, 2017, 05:23:50 DÉLUTÁN
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy hülye fejjel a bányászgépen
csináltam meg walletet, és ha szinkronizálok lassítja vagy egyenesen
akadályozza a minerprogramot.
Hogy tudom át tenni a walletet másik gépre, illetve ha elmentettem azt
a 3 filet, amit el kellett (+tudom a walet nevét jelszavakat), azzal
bármilyen gépen, amin leszinkronizálom a programot, el tudom érni az
egyenlegem?
előre is köszönöm

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről


Próbáld ki hogy ha megy a wallet progi feladatkezelőbe megkeresed és wallet progját majd jobb klikk és az affinitás opciónál (ha jól emlékszem) be tudod állítani hogy hány procimagot használjon a progi. Minnél kevesebbet adsz neki annál használhatóbb a gép, viszont annál lassabban szinkronizál...

traktoros

#331
Nem nagyon bányászok már semmit, jóformán csak tőzsde, de ebből most túrok 1 keveset, szerintem 2018-ban beindul. Magam részéről Android tárcát használok, aminek van böngészős, online felülete is. PC-n használom a "BlueStacks" nevű emulátort, teljesen jól működik eddig minden és egyszerű is, illetve, mint mondtam a beüzemelés után elég a böngészős felületen kínlódni, ami megint faék egyszerű.

Ha felkerül Bitfinexre és társaira szerintem 1-2 év és szépen meghízhat.

wallet: https://my.electroneum.com/

pool ami ér is valamit jelenleg: http://www.electroneum.space
de ha van jobb írjátok le gyorsan ! :)
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

Franky2Ster

Idézetet írta: traktoros Dátum december 20, 2017, 10:57:29 DÉLELŐTT
Nem nagyon bányászok már semmit, jóformán csak tőzsde, de ebből most túrok 1 keveset, szerintem 2018-ban beindul. Magam részéről Android tárcát használok, aminek van böngészős, online felülete is. PC-n használom a "BlueStacks" nevű emulátort, teljesen jól működik eddig minden és egyszerű is, illetve, mint mondtam a beüzemelés után elég a böngészős felületen kínlódni, ami megint faék egyszerű.

Ha felkerül Bitfinexre és társaira szerintem 1-2 év és szépen meghízhat.

wallet: https://my.electroneum.com/

pool ami ér is valamit jelenleg: http://www.electroneum.space
de ha van jobb írjátok le gyorsan ! :)

Szerintem kicsit le vagy maradva.  :)

traktoros

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 20, 2017, 11:02:10 DÉLELŐTT
Idézetet írta: traktoros Dátum december 20, 2017, 10:57:29 DÉLELŐTT
Nem nagyon bányászok már semmit, jóformán csak tőzsde, de ebből most túrok 1 keveset, szerintem 2018-ban beindul. Magam részéről Android tárcát használok, aminek van böngészős, online felülete is. PC-n használom a "BlueStacks" nevű emulátort, teljesen jól működik eddig minden és egyszerű is, illetve, mint mondtam a beüzemelés után elég a böngészős felületen kínlódni, ami megint faék egyszerű.

Ha felkerül Bitfinexre és társaira szerintem 1-2 év és szépen meghízhat.

wallet: https://my.electroneum.com/

pool ami ér is valamit jelenleg: http://www.electroneum.space
de ha van jobb írjátok le gyorsan ! :)

Szerintem kicsit le vagy maradva.  :)

Nem lehet, hanem biztos, bányászással nagyon keveset foglalkozok, csak ha éppen látok valamit amit úgy gondolom megéri még bányászni a hardvereimmel.
De egy gyorstalpalót elfogadok. :)
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

Franky2Ster

AMD-vel az Electroneum az jó jelenleg a Magyar Pool-on meg a Nanopoolon.

Agal1993

Sziasztok, claymoreban igy fut a konzolom, a pool oldalán nézett hashratem kb 500-600 al kevesebb mint amit a claymore mutat. Egészséges ez így?
Kép a konzolomról:
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=7421.jpg

Franky2Ster

A pool az picivel kevesebbet fog mutatni viszont a poolnál ne a pillanatnyit nézd hanem az átlagot.

pube111

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 20, 2017, 11:40:16 DÉLELŐTT
AMD-vel az Electroneum az jó jelenleg a Magyar Pool-on meg a Nanopoolon.
Ezt azért nem mondanám. 10 napi bevétel alapján 220ETN/nap jött ki a space-en.
Megnéztem a nanopoolon sok address kifizetéseit, szinte mindenkinél 210-220 ETN körül van.
A magyar poolon nem tudom ezt megnézni. Azt még tesztelem, de sajnos ott sem jött eddig több.
4KH/s-re értem.

uwakusaso

Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 19, 2017, 07:56:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: uwakusaso Dátum december 18, 2017, 05:23:50 DÉLUTÁN
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy hülye fejjel a bányászgépen
csináltam meg walletet, és ha szinkronizálok lassítja vagy egyenesen
akadályozza a minerprogramot.
Hogy tudom át tenni a walletet másik gépre, illetve ha elmentettem azt
a 3 filet, amit el kellett (+tudom a walet nevét jelszavakat), azzal
bármilyen gépen, amin leszinkronizálom a programot, el tudom érni az
egyenlegem?
előre is köszönöm

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről


Próbáld ki hogy ha megy a wallet progi feladatkezelőbe megkeresed és wallet progját majd jobb klikk és az affinitás opciónál (ha jól emlékszem) be tudod állítani hogy hány procimagot használjon a progi. Minnél kevesebbet adsz neki annál használhatóbb a gép, viszont annál lassabban szinkronizál...
Nagyon köszönöm. Arra tudtok még választ adni, hogy hogyan tudom költöztetni a walletet, illetve miről kell mentést csinálnom, hogy megmaradjon a Wallet, ha pl a walletet őrző gép tönkremegy?

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről


raffiakötö

Idézetet írta: uwakusaso Dátum december 21, 2017, 01:11:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 19, 2017, 07:56:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: uwakusaso Dátum december 18, 2017, 05:23:50 DÉLUTÁN
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy hülye fejjel a bányászgépen
csináltam meg walletet, és ha szinkronizálok lassítja vagy egyenesen
akadályozza a minerprogramot.
Hogy tudom át tenni a walletet másik gépre, illetve ha elmentettem azt
a 3 filet, amit el kellett (+tudom a walet nevét jelszavakat), azzal
bármilyen gépen, amin leszinkronizálom a programot, el tudom érni az
egyenlegem?
előre is köszönöm

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről


Próbáld ki hogy ha megy a wallet progi feladatkezelőbe megkeresed és wallet progját majd jobb klikk és az affinitás opciónál (ha jól emlékszem) be tudod állítani hogy hány procimagot használjon a progi. Minnél kevesebbet adsz neki annál használhatóbb a gép, viszont annál lassabban szinkronizál...
Nagyon köszönöm. Arra tudtok még választ adni, hogy hogyan tudom költöztetni a walletet, illetve miről kell mentést csinálnom, hogy megmaradjon a Wallet, ha pl a walletet őrző gép tönkremegy?

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről


Ha paper walleted van akkor arról kell biztonsági fénymásolatot csinálnod :) vagy a pdf-et betömöríted adsz neki jelszót esetleg a pdf-et kiterjesztés nélkül feltolod googledriveba.