Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 12 Vendégek van a témában

jzsolt

Eth-ról pár napja írtam, hogy esik a reward. Akkor volt 8,5 körül 203 Mh-es elméleti max teljesítmény mellett havonta. 3 napja már csak 8,38 körül volt, aztán 2 napja felment 8,49-ig. Ma 8,19-en áll vagyis megint durván esni kezdett. Ez így tényleg nem sokáig fog már menni, hiába a magas árfolyam. Egyelőre még tartja magát a profit mert az árfolyam is ment fel az elmúlt napokban, de ha az megáll, onnantól a profit is zuhanni kezd. Nem néz ki jól a dolog...

Székely Vegán

Idézetet írta: jzsolt Dátum április 27, 2017, 03:56:22 DÉLELŐTT
Eth-ról pár napja írtam, hogy esik a reward. Akkor volt 8,5 körül 203 Mh-es elméleti max teljesítmény mellett havonta. 3 napja már csak 8,38 körül volt, aztán 2 napja felment 8,49-ig. Ma 8,19-en áll vagyis megint durván esni kezdett. Ez így tényleg nem sokáig fog már menni, hiába a magas árfolyam. Egyelőre még tartja magát a profit mert az árfolyam is ment fel az elmúlt napokban, de ha az megáll, onnantól a profit is zuhanni kezd. Nem néz ki jól a dolog...

Ne legyél vészmadár.. ez mindig is igy volt és igy is lesz.. egyszer fent, egyszer lent.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

lukacsa82

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum április 27, 2017, 04:22:53 DÉLELŐTT
Idézetet írta: jzsolt Dátum április 27, 2017, 03:56:22 DÉLELŐTT
Eth-ról pár napja írtam, hogy esik a reward. Akkor volt 8,5 körül 203 Mh-es elméleti max teljesítmény mellett havonta. 3 napja már csak 8,38 körül volt, aztán 2 napja felment 8,49-ig. Ma 8,19-en áll vagyis megint durván esni kezdett. Ez így tényleg nem sokáig fog már menni, hiába a magas árfolyam. Egyelőre még tartja magát a profit mert az árfolyam is ment fel az elmúlt napokban, de ha az megáll, onnantól a profit is zuhanni kezd. Nem néz ki jól a dolog...

Ne legyél vészmadár.. ez mindig is igy volt és igy is lesz.. egyszer fent, egyszer lent.

Profit mindig lesz, különben nem lenne bányász és akkor az egész crypto világnak vége lenne. Ahogy Vegán mondta egyszer fent egyszer lent...

jzsolt


evko81

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum április 27, 2017, 04:22:53 DÉLELŐTT
Idézetet írta: jzsolt Dátum április 27, 2017, 03:56:22 DÉLELŐTT
Eth-ról pár napja írtam, hogy esik a reward. Akkor volt 8,5 körül 203 Mh-es elméleti max teljesítmény mellett havonta. 3 napja már csak 8,38 körül volt, aztán 2 napja felment 8,49-ig. Ma 8,19-en áll vagyis megint durván esni kezdett. Ez így tényleg nem sokáig fog már menni, hiába a magas árfolyam. Egyelőre még tartja magát a profit mert az árfolyam is ment fel az elmúlt napokban, de ha az megáll, onnantól a profit is zuhanni kezd. Nem néz ki jól a dolog...

Ne legyél vészmadár.. ez mindig is igy volt és igy is lesz.. egyszer fent, egyszer lent.

Ezt a hülyeséget én is unom olvasni. De tudod, mi a jó? Az ilyen bányászok az első zuhanásnál ki fognak szállni és eladni mindent.. :) :)
Amikor én nézegettem, még csak fele ennyi profit volt, amit én már jónak mondtam... Most felment, mindenki azt hiszi, ez így marad...
A minden napos hülyeséget (hú, basszus, ma már kevesebb a profit) nagyon unalmas már olvasni...

zenetibi

#425
Idézetet írta: evko81 Dátum április 27, 2017, 08:23:47 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum április 27, 2017, 04:22:53 DÉLELŐTT
Idézetet írta: jzsolt Dátum április 27, 2017, 03:56:22 DÉLELŐTT
Eth-ról pár napja írtam, hogy esik a reward. Akkor volt 8,5 körül 203 Mh-es elméleti max teljesítmény mellett havonta. 3 napja már csak 8,38 körül volt, aztán 2 napja felment 8,49-ig. Ma 8,19-en áll vagyis megint durván esni kezdett. Ez így tényleg nem sokáig fog már menni, hiába a magas árfolyam. Egyelőre még tartja magát a profit mert az árfolyam is ment fel az elmúlt napokban, de ha az megáll, onnantól a profit is zuhanni kezd. Nem néz ki jól a dolog...

Ne legyél vészmadár.. ez mindig is igy volt és igy is lesz.. egyszer fent, egyszer lent.

Ezt a hülyeséget én is unom olvasni. De tudod, mi a jó? Az ilyen bányászok az első zuhanásnál ki fognak szállni és eladni mindent.. :) :)
Amikor én nézegettem, még csak fele ennyi profit volt, amit én már jónak mondtam... Most felment, mindenki azt hiszi, ez így marad...
A minden napos hülyeséget (hú, basszus, ma már kevesebb a profit) nagyon unalmas már olvasni...

Decemberben és januárban kb. negyede profit volt, mint most, akkor sem sírtunk, hogy lehetsz ennyire pesszimista?

Andokaaa


hoppus

én azt látom, hogy nekem azért esik a bevétel mert az average statom csökken. ez azért van mert nő a difficulty? hiába a reported magasabb érték, grafikon alapján is jóval több az alatti sebesség.


drizzt_do_urden

ha olvasnatok akkor tudnatok , hogy DDOS Attack volt az ethermine szerverei ellen azert van a problema a statoknal. de a banyaszast nem befolyasolta!

fpeter

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 27, 2017, 10:04:56 DÉLELŐTT
ha olvasnatok akkor tudnatok , hogy DDOS Attack volt az ethermine szerverei ellen azert van a problema a statoknal. de a banyaszast nem befolyasolta!
Saját statokat is csináltam, szerintem érintette a termelékenységet is picit - pár % - de mintha most megoldódna, az árfolyamot meg rakétával lőtték ki a csillagok közé :)
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

Oli Bbit

Hello Ha már csináljuk Probáljuk ki! Kijött az új Claymore:  :D

Claymore's Dual Ethereum + Decred/Siacoin/Lbry/Pascal AMD+NVIDIA GPU Miner.
=========================
Latest version is v9.3:
-improved dual mining speed stability in ASM mode.
- a few minor bug fixes and improvements.

ETH+DCR- nél a Suprnovanál,
Suprnova Portot is cserélni kell a Start.bat-ban

ZsZolee


messimage

Hány MH/s től éri meg a solo mining ETH ra?

drizzt_do_urden

szerintem mostamar nincs az a hash amelyik megeri a solot :)) meg a nagy farmok is poolon banyasznak!

johnypapa

Sziasztok, gyors kérdés, hogy mi lehet az oka annak, hogy teljesen véletlenszerűen 3 kártyából az első megmakacsolja magát és ugyan azon beállítások mellett 30%-ra esik a hashrateje kb 8-9-re, míg előtte hibátlan ment napokon keresztül, most meg minden nap 3-4 szer is újra kell indítani a minert. 1125/1000 2000/950-es beállítások vannak rajta, MSI RX470 ARMOR 4gb átlagja 28.175MH/s - a három kártyából ennek a legjobb az asic-ja, ami 80%
Köszi!

Parano1d

Idézetet írta: johnypapa Dátum május 01, 2017, 07:49:48 DÉLELŐTT
Sziasztok, gyors kérdés, hogy mi lehet az oka annak, hogy teljesen véletlenszerűen 3 kártyából az első megmakacsolja magát és ugyan azon beállítások mellett 30%-ra esik a hashrateje kb 8-9-re, míg előtte hibátlan ment napokon keresztül, most meg minden nap 3-4 szer is újra kell indítani a minert. 1125/1000 2000/950-es beállítások vannak rajta, MSI RX470 ARMOR 4gb átlagja 28.175MH/s - a három kártyából ennek a legjobb az asic-ja, ami 80%
Köszi!

Lehat az is gond, hogy a memória van túleröltetve. Vedd vissza kicsit, hátha "meggyógyul"

drizzt_do_urden

Idézetet írta: johnypapa Dátum május 01, 2017, 07:49:48 DÉLELŐTT
Sziasztok, gyors kérdés, hogy mi lehet az oka annak, hogy teljesen véletlenszerűen 3 kártyából az első megmakacsolja magát és ugyan azon beállítások mellett 30%-ra esik a hashrateje kb 8-9-re, míg előtte hibátlan ment napokon keresztül, most meg minden nap 3-4 szer is újra kell indítani a minert. 1125/1000 2000/950-es beállítások vannak rajta, MSI RX470 ARMOR 4gb átlagja 28.175MH/s - a három kártyából ennek a legjobb az asic-ja, ami 80%
Köszi!

ezt a gepet hasznalod netezni stb vagy csak kimondottan banyaszni? ha hasznalod akkor leeshet az miatt is ha nem hasznalod akkor nezd meg nem-e pont abba a kartyaba kene legyen a monitor esetleg HDMI dummy plug...attol is szokott esni a hashrate ha ugy erzi hogy nincs benne monitor!

Oli Bbit

Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 30, 2017, 09:03:47 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Oli Bbit Dátum április 29, 2017, 11:18:39 DÉLUTÁN
Suprnova Portot is cserélni kell a Start.bat-ban

Miért is kell cserélni?

Ennél a kettőnél 3252 és 3256 lett!

ccminer Stratum enabled Port: stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3252 NEW VERSION MINERS ONLY !

sgminer Stratum Port: stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3256 NEW VERSION MINERS ONLY !

johnypapa

#438
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 01, 2017, 11:01:00 DÉLELŐTT
Idézetet írta: johnypapa Dátum május 01, 2017, 07:49:48 DÉLELŐTT
Sziasztok, gyors kérdés, hogy mi lehet az oka annak, hogy teljesen véletlenszerűen 3 kártyából az első megmakacsolja magát és ugyan azon beállítások mellett 30%-ra esik a hashrateje kb 8-9-re, míg előtte hibátlan ment napokon keresztül, most meg minden nap 3-4 szer is újra kell indítani a minert. 1125/1000 2000/950-es beállítások vannak rajta, MSI RX470 ARMOR 4gb átlagja 28.175MH/s - a három kártyából ennek a legjobb az asic-ja, ami 80%
Köszi!

ezt a gepet hasznalod netezni stb vagy csak kimondottan banyaszni? ha hasznalod akkor leeshet az miatt is ha nem hasznalod akkor nezd meg nem-e pont abba a kartyaba kene legyen a monitor esetleg HDMI dummy plug...attol is szokott esni a hashrate ha ugy erzi hogy nincs benne monitor!


Csak bányászatra hasznalom, direkt nem nyúlok hozzá. Az a fura, hogy ilyenkor se tavoli asztallal se tw-nem tudom ijrainditani, saját monitor kimenetén meg nem ad jelet a kijelző felé, ha kihúzom, újra csatlakoztatom van kép, de a hashrate ugyanaz az alacsony érték marad. Most levettem a tempót a memórián, megnézzük hátha attól akadt ki.

zenetibi

Sziasztok, 2 napja nem tudok ETH-t bányászni.30-án éjjel leállt és nem tud csatlakozni.
Szerintetek mi lehet? Átálltam ETC-re, ott jól megy.