Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

messimage

De a profit növekedése is olyan mértékű volt, hogy észre sem lehetett venni a diffet, hiába jön lassabban a coin, az értéke nagyobb, tehát ugyan annyit keresel.

Skankhunt42

Idézetet írta: messimage Dátum június 04, 2017, 10:55:23 DÉLELŐTT
De a profit növekedése is olyan mértékű volt, hogy észre sem lehetett venni a diffet, hiába jön lassabban a coin, az értéke nagyobb, tehát ugyan annyit keresel.

Mihez kepes ugyanannyit, ugye. :) Eleg brutalisan novekszik a diff, eddig 36-37 orankent jott ki egy ETH most 44 volt a legutobbi. :S

willow

A kérdésem a következő lenne, hátha valaki találkozott már vele. Eth bányászás az ethermine.org-ra. Viszonz dcr-t a supranovára bányásznák. A supranován ilyen a parancssor.Claymore command for merged ETH + DCR:
ethdcrminer64.exe -epool eth.suprnova.cc:5000 -ewal suprnova.1 -epsw x -esm 3 -dpool dcr.suprnova.cc:3252 -dwal suprnova.1 -dpsw x -allpools 1


Viszont payment addressnek csak egy sor van az edit accountnál. Ha ide beirom a walletes dcr cimet, akkor hová küldi az eth-t? Köszi, ha válaszoltok.

kidface

Idézetet írta: willow Dátum június 04, 2017, 06:48:56 DÉLUTÁN
A kérdésem a következő lenne, hátha valaki találkozott már vele. Eth bányászás az ethermine.org-ra. Viszonz dcr-t a supranovára bányásznák. A supranován ilyen a parancssor.Claymore command for merged ETH + DCR:
ethdcrminer64.exe -epool eth.suprnova.cc:5000 -ewal suprnova.1 -epsw x -esm 3 -dpool dcr.suprnova.cc:3252 -dwal suprnova.1 -dpsw x -allpools 1


Viszont payment addressnek csak egy sor van az edit accountnál. Ha ide beirom a walletes dcr cimet, akkor hová küldi az eth-t? Köszi, ha válaszoltok.
A suprnova-an regisztrálnod kell és workert kell letrehoznod! A parancssorba nem a wallet address-t kell megadni, hanem a felhasználó neved és a worker nevet.

willow

Idézetet írta: kidface Dátum június 04, 2017, 07:36:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum június 04, 2017, 06:48:56 DÉLUTÁN
A kérdésem a következő lenne, hátha valaki találkozott már vele. Eth bányászás az ethermine.org-ra. Viszonz dcr-t a supranovára bányásznák. A supranován ilyen a parancssor.Claymore command for merged ETH + DCR:
ethdcrminer64.exe -epool eth.suprnova.cc:5000 -ewal suprnova.1 -epsw x -esm 3 -dpool dcr.suprnova.cc:3252 -dwal suprnova.1 -dpsw x -allpools 1


Viszont payment addressnek csak egy sor van az edit accountnál. Ha ide beirom a walletes dcr cimet, akkor hová küldi az eth-t? Köszi, ha válaszoltok.
A suprnova-an regisztrálnod kell és workert kell letrehoznod! A parancssorba nem a wallet address-t kell megadni, hanem a felhasználó neved és a worker nevet.

Az account details-nál a payment address-be irjam a felhasználónevet, és a worker nevet?

kidface

Idézetet írta: willow Dátum június 04, 2017, 07:46:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum június 04, 2017, 07:36:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum június 04, 2017, 06:48:56 DÉLUTÁN
A kérdésem a következő lenne, hátha valaki találkozott már vele. Eth bányászás az ethermine.org-ra. Viszonz dcr-t a supranovára bányásznák. A supranován ilyen a parancssor.Claymore command for merged ETH + DCR:
ethdcrminer64.exe -epool eth.suprnova.cc:5000 -ewal suprnova.1 -epsw x -esm 3 -dpool dcr.suprnova.cc:3252 -dwal suprnova.1 -dpsw x -allpools 1


Viszont payment addressnek csak egy sor van az edit accountnál. Ha ide beirom a walletes dcr cimet, akkor hová küldi az eth-t? Köszi, ha válaszoltok.
A suprnova-an regisztrálnod kell és workert kell letrehoznod! A parancssorba nem a wallet address-t kell megadni, hanem a felhasználó neved és a worker nevet.

Az account details-nál a payment address-be irjam a felhasználónevet, és a worker nevet?
Nem. Az account details részben add meg a wallet address-ed ahova a kifizeteseket kéred majd.
Claymore indító fájlba amit be is írtál ide ott kell megadni a felhasználó neved.workert

willow

Idézetet írta: kidface Dátum június 04, 2017, 08:27:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum június 04, 2017, 07:46:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum június 04, 2017, 07:36:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum június 04, 2017, 06:48:56 DÉLUTÁN
A kérdésem a következő lenne, hátha valaki találkozott már vele. Eth bányászás az ethermine.org-ra. Viszonz dcr-t a supranovára bányásznák. A supranován ilyen a parancssor.Claymore command for merged ETH + DCR:
ethdcrminer64.exe -epool eth.suprnova.cc:5000 -ewal suprnova.1 -epsw x -esm 3 -dpool dcr.suprnova.cc:3252 -dwal suprnova.1 -dpsw x -allpools 1


Viszont payment addressnek csak egy sor van az edit accountnál. Ha ide beirom a walletes dcr cimet, akkor hová küldi az eth-t? Köszi, ha válaszoltok.
A suprnova-an regisztrálnod kell és workert kell letrehoznod! A parancssorba nem a wallet address-t kell megadni, hanem a felhasználó neved és a worker nevet.

Az account details-nál a payment address-be irjam a felhasználónevet, és a worker nevet?
Nem. Az account details részben add meg a wallet address-ed ahova a kifizeteseket kéred majd.
Claymore indító fájlba amit be is írtál ide ott kell megadni a felhasználó neved.workert
De hát ezt próbálom elmagyarázni. Duálba bányászok, eth-dcr-t a supranovára. De az account detailsnál csak egy mező van, ahova vagy eth-s cimet adok meg, vagy dcr-st. Valamelyiket nem fogja utalni a walletbe.Most akkor mi a teendő?

sankoran

"ethdcrminer64.exe -epool eth.suprnova.cc:5000 -ewal suprnova.1 -epsw x -esm 3 -dpool dcr.suprnova.cc:3252 -dwal suprnova.1 -dpsw x -allpools 1"

eth.supernova.cc payouthoz írd az eth címed, dcr.suprnova.cc payouthoz meg a dcr címed.

Ez szerintem nem bonyolult. Két külön coin.

kidface

Igen, azt elfelejtettem említeni hogy minden coin-nak saját suprnova oldala van.
Szóval mindkét oldalon jelentkezz be és add meg a wallet címedet és hozz létre workert mindkét oldalon!
Az indító fájlt meg írd at:
"ethdcrminer64.exe -epool eth.suprnova.cc:5000 -ewal username.worker -epsw x -esm 3 -dpool dcr.suprnova.cc:3252 -dwal username.worker -dpsw x -allpools 1"

Ha eth-t az ethermine.org-ra szeretnél bányászni akkor az eth-ra vonatkozó részt hagyd úgy ahogy eddig használtad és csak a -dpool részt másold be utána.

willow

Idézetet írta: kidface Dátum június 04, 2017, 10:00:30 DÉLUTÁN
Igen, azt elfelejtettem említeni hogy minden coin-nak saját suprnova oldala van.
Szóval mindkét oldalon jelentkezz be és add meg a wallet címedet és hozz létre workert mindkét oldalon!
Az indító fájlt meg írd at:
"ethdcrminer64.exe -epool eth.suprnova.cc:5000 -ewal username.worker -epsw x -esm 3 -dpool dcr.suprnova.cc:3252 -dwal username.worker -dpsw x -allpools 1"

Ha eth-t az ethermine.org-ra szeretnél bányászni akkor az eth-ra vonatkozó részt hagyd úgy ahogy eddig használtad és csak a -dpool részt másold be utána.
Köszönöm. :)

boti123

Sziasztok. Reggel ota a ethermine.org a payout rounds nézegetve kb 40-100x többet kapok 1 block után mint eddig valaki tudja hogy csak nálam áll fent ez a hiba?? 0.0083 meg 0.012 is kaptam 1 block után eddig szinvonalasan hozta a blockokat mindig ugyan annyit most meg össze vissza dobálja

hupisom1

Nálam is ez van össze vissza megy , mintha infarktust kapott volna  :)

Eldenisa

nekem a HD 7990-em bolondult meg fél órákra felugrik 2x teljesítményre és hasítja a világot 50Mhs-el/kártya(25mhs/gpu) eltelik fél óra kifujja magát aztán már ismét visszaesik a magonként 12,5-re :o

Effect

Ismét egy kis help kéne! A numerikus billentyűn a + - gombbal lehet állítani dcri értéket! Milyen értékre állítsam?

Laca012

Idézetet írta: Effect Dátum június 07, 2017, 09:47:23 DÉLUTÁN
Ismét egy kis help kéne! A numerikus billentyűn a + - gombbal lehet állítani dcri értéket! Milyen értékre állítsam?
Én addig àllítottam csak amíg nem csökkent az ETH hashrate.

Jaky

Idézetet írta: Laca012 Dátum június 08, 2017, 12:33:35 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Effect Dátum június 07, 2017, 09:47:23 DÉLUTÁN
Ismét egy kis help kéne! A numerikus billentyűn a + - gombbal lehet állítani dcri értéket! Milyen értékre állítsam?
Én addig àllítottam csak amíg nem csökkent az ETH hashrate.

De közben nézd a fogyasztás növekedést is... nem érdemes emelni a dcri-t adott értéknél magasabbra, ha a fogyasztás százalékos arányban jobban növekszik miatta.

Alves86

Sziasztok!
A segítségetek szeretném kérni! Szeretnék Ether-t bányászni, de sajnos nem vagyok informatikus, ilyen mélyen nem tudom a dolgokat, mint ahogy Ti, de úgy gondolom, hogy képes lennék megtanulni, lemásolni, hogy milyen munkafolyamatokat kell megtennem, hogy működjön a bányászatom. Első kérdésem az lenne, hogy össze tudnátok-e állítani nekem egy számítógép konfigot a minél több Ether bányászás érdekében? Nagyon örülnék neki! A keretem rá 400-500 ezer HUF és a fogyasztás nem igazán számít, kvázi ingyen van (napelem). Szóval a cél, hogy ebből a pénzből minél több Ethert tudjak bányászni. Ha jól sejtem AMD 580 lesz a nyerő, már ha kapható egyáltalán, de minden megoldás érdekel. Azt se tudom ebből bele lehet többet tenni egy alaplapba és akkor mondjuk 3 kártyán menne a bányászat? Ezt támogatják a bányász programok? Sajnos bányász programok terén is igen homályosak az ismereteim, meg hogy melyik bányász közösségbe kellene csatlakozni és hogy zajlik ez..Próbálkoztam valami cryptocompare-s leírás alapján..dos parancsorokat kellett beírni, de valami hibába futott. Van esetleg normális, sima excel használó ember számára is felfogható egyszerű program ezzel kapcsolatban? Úgy érzem kell lennie, mert sokan küzdhetnek hasonló problémával mint én. És ugye még ott van az optimalizálás kérdése is. De gondolom az a végső dolog. Szóval nagyon tudnék örülni, ha valaki ezt így le tudná írni nekem. Első lépésként ugye hogy milyen konfigot vegyek, milyen alaplap, milyen táp, aztán hogy hogy lesz ebből bányászat. Sajnos nem találtam a neten és itt sem, hogy hogy kell a nulláról eljutni addig hogy menjen a bányászat, pedig gondolom már megvan valahol. Az angolom meg csak közép szint, azzal nehezen értem meg ezeket a szakmai dolgokat. A segítségért, beüzemelésért cserébe egy kisebb összegben is megegyezhetünk, mert gondolom másnál is az idő pénz.. De persze az lenne a legjobb ha önállóan is menne a dolog..Szóval várom a segítő szándékú emberek jelentkezését! Mindenképp Ether bányát szeretnék!  Köszönöm Szépen!

ui: Olvastam, hogy változik az Ether bányászat a jövőben, ez hogyan érinti a bányászokat? Gondolom hátrányosan, mert kevesebb Ethert kapnak majd..PEersze akkor bányásznék én mást is! :)

marshall

#657
Idézetet írta: Alves86 Dátum június 09, 2017, 10:49:47 DÉLELŐTT
Sziasztok!
A segítségetek szeretném kérni! Szeretnék Ether-t bányászni, de sajnos nem vagyok informatikus, ilyen mélyen nem tudom a dolgokat, mint ahogy Ti, de úgy gondolom, hogy képes lennék megtanulni, lemásolni, hogy milyen munkafolyamatokat kell megtennem, hogy működjön a bányászatom. Első kérdésem az lenne, hogy össze tudnátok-e állítani nekem egy számítógép konfigot a minél több Ether bányászás érdekében? Nagyon örülnék neki! A keretem rá 400-500 ezer HUF és a fogyasztás nem igazán számít, kvázi ingyen van (napelem). Szóval a cél, hogy ebből a pénzből minél több Ethert tudjak bányászni. Ha jól sejtem AMD 580 lesz a nyerő, már ha kapható egyáltalán, de minden megoldás érdekel. Azt se tudom ebből bele lehet többet tenni egy alaplapba és akkor mondjuk 3 kártyán menne a bányászat? Ezt támogatják a bányász programok? Sajnos bányász programok terén is igen homályosak az ismereteim, meg hogy melyik bányász közösségbe kellene csatlakozni és hogy zajlik ez..Próbálkoztam valami cryptocompare-s leírás alapján..dos parancsorokat kellett beírni, de valami hibába futott. Van esetleg normális, sima excel használó ember számára is felfogható egyszerű program ezzel kapcsolatban? Úgy érzem kell lennie, mert sokan küzdhetnek hasonló problémával mint én. És ugye még ott van az optimalizálás kérdése is. De gondolom az a végső dolog. Szóval nagyon tudnék örülni, ha valaki ezt így le tudná írni nekem. Első lépésként ugye hogy milyen konfigot vegyek, milyen alaplap, milyen táp, aztán hogy hogy lesz ebből bányászat. Sajnos nem találtam a neten és itt sem, hogy hogy kell a nulláról eljutni addig hogy menjen a bányászat, pedig gondolom már megvan valahol. Az angolom meg csak közép szint, azzal nehezen értem meg ezeket a szakmai dolgokat. A segítségért, beüzemelésért cserébe egy kisebb összegben is megegyezhetünk, mert gondolom másnál is az idő pénz.. De persze az lenne a legjobb ha önállóan is menne a dolog..Szóval várom a segítő szándékú emberek jelentkezését! Mindenképp Ether bányát szeretnék!  Köszönöm Szépen!

ui: Olvastam, hogy változik az Ether bányászat a jövőben, ez hogyan érinti a bányászokat? Gondolom hátrányosan, mert kevesebb Ethert kapnak majd..PEersze akkor bányásznék én mást is! :)

Helló,attol fugg miben gondolkodsz!Nem mind1 hogy 4xx vagy 5xx szeria!Az 5xx szeria inkabb tamogatja az ujabb fajta alaplapokat(Allitolag es ajanlott is ezt hasznalni) ahol ugye mar ddr4 ramok vannak ill. mas proci is(1151foglalat)..viszont ugye a 4xx szeriat mar nem gyartjak itt-ott lehet kapni refurbished(ujrahasznositott/visszakuldott kartyak) de akkor folyton kellene nezned a boltokat ugyanis kapkodjak mint a cukrot,avagy hasznaltan veszel kartyat 3x annyiert mint amennyi az eredeti ara volt a boltban!5xx szeriat viszont nem kapni sehol(egyenlore) tehat az a resz is kerdeses!
Nekem az a tanacsom hogy nezz korbe,hatha van olyan elveszett bolt amit kevesen ismernek es ott kapni meg talan banyasz alaplapokat(gondolom Szekely vegan videot nezted ott lathatod milyen alaplapok jok erre 6/7 kartyasak,ill. a forumon is vannak fent),ugyanis hiaba veszel kartyat ha nem tudod sehova sem dugni(itt arra gondolok hogy megis legyen 2-3bolt ahol van elado alaplap ugyanis en is abba a hibaba csusztam bele hogy volt kartya de nem volt lap)!Utana kellene tap,itt is az dominal hogy mennyi kartyad van..minel tobb a kartya annal nagyobb wattos tap kell...rambol eleg 4gb is ezt alaplap alapjan meg tudod rendelni,illetve egy olcsobb proci nem kell i5-i7..Illetve Riserek is kellenek amit ebay,aliexpress,wish-rol tudsz rendelni avagy a forumon belul az Adas-vetel topicban ha adnak el ott is tudsz vasarolni(fontos!!!!!!!!!van olyan topic is ahol az eladok nevet es ertekeleseit latod ugyanis sok az atveres) illetve ebben a topicban mast is tudsz venni,att. fugg mit adnak el!
Manapsag 400bol nemtudom hogy lehetseges-e egy 2kartyas riget osszerakni,en kiszamolni nem tudom de szlovakiaban az alaplap nagyjabol 120euro,proci 40euro,ram 40euro,hdd 50euro,riserek 4drb 20euro kb tap olyan 260euro volt(en 5ert veszem darabjat es 1heten belul itt is van)es a kartyakat vettem utolso pillanatban 260euroert!Nos igy nekem a 2kartyas rig lenne durvan 320ezer forint atszamitva ami havi szinten 250-300dollart hozna arfolyamtol fuggoen!Neztem magyarorszagi hirdeto oldalakat es csak a kartyak darabja 100.000nel kezdodik(4xx szeria)...(ez az egesz euroban lett szamolva es atvaltottam forintra,ahogy neztem magyarorszagon masok az arak,szoval figyelmeztetlek ez nem a magyarorszagi szerint volt szamolva!!)
Amit tudok tanacsolni az az hogy elobb szerezz kartyakat,ugyanis hiaba veszel mast ha nincs mi dolgozzon,ha lesz kartya akkor veheted az alaplapot,procit,ramot,hdd-t,tapot,risereket(ezt erdemes elore szerintem mert akkor nem kell varnod sokat ugyanis van olyan elado aki sokara kuldi el a termeket)azaz 400bol osszetudsz hozni egy gepet szerintem,foleg ha olcsobban szerzed be az alkatreszeket,ugyanis egy 2kartyas gepre nem kell 1300wattos tap oda eleg a 750-es is fele annyi aron...
Vard meg a tobbiek tanacsat en mint kulfoldi szoltam hozzad,es bocsi az ekezetekert most a banyageprol vagyok mert a rendes gep odaszart egy nagyot :D

willow

Idézetet írta: Alves86 Dátum június 09, 2017, 10:49:47 DÉLELŐTT
Sziasztok!
A segítségetek szeretném kérni! Szeretnék Ether-t bányászni, de sajnos nem vagyok informatikus, ilyen mélyen nem tudom a dolgokat, mint ahogy Ti, de úgy gondolom, hogy képes lennék megtanulni, lemásolni, hogy milyen munkafolyamatokat kell megtennem, hogy működjön a bányászatom. Első kérdésem az lenne, hogy össze tudnátok-e állítani nekem egy számítógép konfigot a minél több Ether bányászás érdekében? Nagyon örülnék neki! A keretem rá 400-500 ezer HUF és a fogyasztás nem igazán számít, kvázi ingyen van (napelem). Szóval a cél, hogy ebből a pénzből minél több Ethert tudjak bányászni. Ha jól sejtem AMD 580 lesz a nyerő, már ha kapható egyáltalán, de minden megoldás érdekel. Azt se tudom ebből bele lehet többet tenni egy alaplapba és akkor mondjuk 3 kártyán menne a bányászat? Ezt támogatják a bányász programok? Sajnos bányász programok terén is igen homályosak az ismereteim, meg hogy melyik bányász közösségbe kellene csatlakozni és hogy zajlik ez..Próbálkoztam valami cryptocompare-s leírás alapján..dos parancsorokat kellett beírni, de valami hibába futott. Van esetleg normális, sima excel használó ember számára is felfogható egyszerű program ezzel kapcsolatban? Úgy érzem kell lennie, mert sokan küzdhetnek hasonló problémával mint én. És ugye még ott van az optimalizálás kérdése is. De gondolom az a végső dolog. Szóval nagyon tudnék örülni, ha valaki ezt így le tudná írni nekem. Első lépésként ugye hogy milyen konfigot vegyek, milyen alaplap, milyen táp, aztán hogy hogy lesz ebből bányászat. Sajnos nem találtam a neten és itt sem, hogy hogy kell a nulláról eljutni addig hogy menjen a bányászat, pedig gondolom már megvan valahol. Az angolom meg csak közép szint, azzal nehezen értem meg ezeket a szakmai dolgokat. A segítségért, beüzemelésért cserébe egy kisebb összegben is megegyezhetünk, mert gondolom másnál is az idő pénz.. De persze az lenne a legjobb ha önállóan is menne a dolog..Szóval várom a segítő szándékú emberek jelentkezését! Mindenképp Ether bányát szeretnék!  Köszönöm Szépen!

ui: Olvastam, hogy változik az Ether bányászat a jövőben, ez hogyan érinti a bányászokat? Gondolom hátrányosan, mert kevesebb Ethert kapnak majd..PEersze akkor bányásznék én mást is! :)
Szerintem az amd-s rendszert felejtsd el. Egyenlőre nem lehet beszerezni a kártyákat. Ha mindenáron bányászni akarsz, akkor nvidiába kellene gondolkodni. Ez viszont kevesebbet hoz, mint a radeon. De olvasd végig az nvidiás topikot.

marshall

Idézetet írta: willow Dátum június 09, 2017, 11:23:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Alves86 Dátum június 09, 2017, 10:49:47 DÉLELŐTT
Sziasztok!
A segítségetek szeretném kérni! Szeretnék Ether-t bányászni, de sajnos nem vagyok informatikus, ilyen mélyen nem tudom a dolgokat, mint ahogy Ti, de úgy gondolom, hogy képes lennék megtanulni, lemásolni, hogy milyen munkafolyamatokat kell megtennem, hogy működjön a bányászatom. Első kérdésem az lenne, hogy össze tudnátok-e állítani nekem egy számítógép konfigot a minél több Ether bányászás érdekében? Nagyon örülnék neki! A keretem rá 400-500 ezer HUF és a fogyasztás nem igazán számít, kvázi ingyen van (napelem). Szóval a cél, hogy ebből a pénzből minél több Ethert tudjak bányászni. Ha jól sejtem AMD 580 lesz a nyerő, már ha kapható egyáltalán, de minden megoldás érdekel. Azt se tudom ebből bele lehet többet tenni egy alaplapba és akkor mondjuk 3 kártyán menne a bányászat? Ezt támogatják a bányász programok? Sajnos bányász programok terén is igen homályosak az ismereteim, meg hogy melyik bányász közösségbe kellene csatlakozni és hogy zajlik ez..Próbálkoztam valami cryptocompare-s leírás alapján..dos parancsorokat kellett beírni, de valami hibába futott. Van esetleg normális, sima excel használó ember számára is felfogható egyszerű program ezzel kapcsolatban? Úgy érzem kell lennie, mert sokan küzdhetnek hasonló problémával mint én. És ugye még ott van az optimalizálás kérdése is. De gondolom az a végső dolog. Szóval nagyon tudnék örülni, ha valaki ezt így le tudná írni nekem. Első lépésként ugye hogy milyen konfigot vegyek, milyen alaplap, milyen táp, aztán hogy hogy lesz ebből bányászat. Sajnos nem találtam a neten és itt sem, hogy hogy kell a nulláról eljutni addig hogy menjen a bányászat, pedig gondolom már megvan valahol. Az angolom meg csak közép szint, azzal nehezen értem meg ezeket a szakmai dolgokat. A segítségért, beüzemelésért cserébe egy kisebb összegben is megegyezhetünk, mert gondolom másnál is az idő pénz.. De persze az lenne a legjobb ha önállóan is menne a dolog..Szóval várom a segítő szándékú emberek jelentkezését! Mindenképp Ether bányát szeretnék!  Köszönöm Szépen!

ui: Olvastam, hogy változik az Ether bányászat a jövőben, ez hogyan érinti a bányászokat? Gondolom hátrányosan, mert kevesebb Ethert kapnak majd..PEersze akkor bányásznék én mást is! :)
Szerintem az amd-s rendszert felejtsd el. Egyenlőre nem lehet beszerezni a kártyákat. Ha mindenáron bányászni akarsz, akkor nvidiába kellene gondolkodni. Ez viszont kevesebbet hoz, mint a radeon. De olvasd végig az nvidiás topikot.

Meg mindig nem halt meg az AMD csak varakoztatnak valami miatt!Ne csinaljatok mar ugy mintha vegleg vege lenne! :D
DE valamilyen szinten jogos a dolog,de lehet hogy ha varni fog egy picit akkor jobban alakulnak majd a dolgai!
EZ mar a sajat dontese! +1