Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

bosshoss

Idézetet írta: 2moon Dátum augusztus 21, 2017, 08:43:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bosshoss Dátum augusztus 21, 2017, 06:28:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: 2moon Dátum augusztus 21, 2017, 05:44:55 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bosshoss Dátum augusztus 21, 2017, 12:41:08 DÉLUTÁN

EXODUS walett re lehet bányászni?

https://www.exodus.io/releases/

Lehet. Én is arra bányászok. ETH-et és Decred-et is támogat többek közt.
De lehetőleg egy olyan gépre telepítsd ami tuti védve van vírusok ellen. A legjobb egy dedikált kis laptop.
A passphrase-t meg nyomtasd ki és jól dugd el, ne mentsd le digitálisan sehová.
Az email címed legyen 2FA val védve amire majd a biztonásgi visszaállításhoz használható linket küldik.
De már fejlesztik ők is a saját 2FA belépést az Exodus walletbe. Legalább is remélem, mert nagyon sokan kértük már tőlük.


Köszi a részletes választ :)

Szívesen.  :)
Még annyival kiegészíteném hogy ne aprózd el az utalásokat, inkább állítsd nagyobb összegre és ritkábbra a kiutalásokat a bányából,
mert ha nagyon elaprózod akkor sokkal több lesz a fee mikor tovább utalod majd.
De mondjuk ez nem csak az Exodusra igaz.
Nekem pl az ETH kiutalás 0.5 re a DCR meg 2 re van állítva.


Igen egyetértek, Én mindig is 1 ETH ra állítottam a kifizetést.

Filius

Meddig nehezedik még az ETH?

Nagyon be lassult a bányászata, mi történik? :-[ ???

Arkenso

Idézetet írta: Filius Dátum augusztus 22, 2017, 01:29:49 DÉLUTÁN
Meddig nehezedik még az ETH?

Nagyon be lassult a bányászata, mi történik? :-[ ???

Meddig? :)
Hisz csak most jön a java 25.-étől, 3 lépcsőben.

Szóval ha nem megy feljebb az ára, akkor lassan lehet adni elfele a rigeket :)

AttilaGB

Idézetet írta: Arkenso Dátum augusztus 22, 2017, 01:40:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Filius Dátum augusztus 22, 2017, 01:29:49 DÉLUTÁN
Meddig nehezedik még az ETH?

Nagyon be lassult a bányászata, mi történik? :-[ ???

Meddig? :)
Hisz csak most jön a java 25.-étől, 3 lépcsőben.

Szóval ha nem megy feljebb az ára, akkor lassan lehet adni elfele a rigeket :)

Akkor inkabb nem fektetek be semmibe most. Akartam meg 2 kartyat hogy legyen 4 amit kezel a lap meg a psu is eleg meg. De akkor nem lesz


Arkenso

Idézetet írta: AttilaGB Dátum augusztus 22, 2017, 01:52:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Arkenso Dátum augusztus 22, 2017, 01:40:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Filius Dátum augusztus 22, 2017, 01:29:49 DÉLUTÁN
Meddig nehezedik még az ETH?

Nagyon be lassult a bányászata, mi történik? :-[ ???

Meddig? :)
Hisz csak most jön a java 25.-étől, 3 lépcsőben.

Szóval ha nem megy feljebb az ára, akkor lassan lehet adni elfele a rigeket :)

Akkor inkabb nem fektetek be semmibe most. Akartam meg 2 kartyat hogy legyen 4 amit kezel a lap meg a psu is eleg meg. De akkor nem lesz


Jelen állás szerint, ha nem mozdulnak meg az árak felfelé akkor átmenetileg kevesebb lesz a haszon.
De ez nem azt jelenti, hogy nem éri majd meg.
Ha jobb dologra nem tudod elkölteni a pénzt, vedd meg és bányássz nyugodtan, előbb utóbb úgyis mennek felfele az árak.

Székely Vegán

Idézetet írta: Filius Dátum augusztus 22, 2017, 01:29:49 DÉLUTÁN
Meddig nehezedik még az ETH?

Nagyon be lassult a bányászata, mi történik? :-[ ???


Még pár hónapig, utána a Metropolis hard fork csökkenti a nehézséget és elodázza a diff. bombot 18 hónappal.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Til

Sziasztok!
Aki belefutott ebbe a problemaba es tud ra megoldast kerem segitsen!Claymore 9.8 ,only eth, van,hogy a gepek elmennek tobb orat egyhuzamban, majd elkezdodik egy dev fee banyaszas (mikor a fejlesztonek banyaszik), majd mikor ezzel vegzett -dev fee stop mining- ,akkor valami tortenik es ujra probalja generalni a gpu dag-okat ,majd itt elakad es program ujraindul jobb esetben vagy befagy.Van mikor rendesen visszater dev fee-bol,de mikor vmi gebasz van es ellenorzom a log filet,akkor mindig azt latom,hogy dev fee-bol kilepveuj dag-et akar es nem tud generalni.Van a claymoreban valami kapcsolo erre,hogy a dag-et maskepo kezelje?Vagy esetleg gpu beallitas hiba?(feszek frekik stb) A claymore nofee kapcsolot nem akarom hasznalni.Koszonom aki segit!
C:\> del c:\command.com

Artthur

Idézetet írta: Til Dátum augusztus 23, 2017, 08:23:29 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Aki belefutott ebbe a problemaba es tud ra megoldast kerem segitsen!Claymore 9.8 ,only eth, van,hogy a gepek elmennek tobb orat egyhuzamban, majd elkezdodik egy dev fee banyaszas (mikor a fejlesztonek banyaszik), majd mikor ezzel vegzett -dev fee stop mining- ,akkor valami tortenik es ujra probalja generalni a gpu dag-okat ,majd itt elakad es program ujraindul jobb esetben vagy befagy.Van mikor rendesen visszater dev fee-bol,de mikor vmi gebasz van es ellenorzom a log filet,akkor mindig azt latom,hogy dev fee-bol kilepveuj dag-et akar es nem tud generalni.Van a claymoreban valami kapcsolo erre,hogy a dag-et maskepo kezelje?Vagy esetleg gpu beallitas hiba?(feszek frekik stb) A claymore nofee kapcsolot nem akarom hasznalni.Koszonom aki segit!

Ez valami központi baj lehetett mert nálam is előfordult több gépnél is... elkezdi generálni dag filét és az a furcsa hogy 139-essel kezd utána visszamegy 128-asra stb és meghülyül... Szerencsére én ezt csak tegnap láttam, azt hittem az új driver szórakozik de úgy néz ki mostmár minden ok.  Amúgy ha nagy a baj kapcsold ki a fee-t.

Til

#988
Idézetet írta: Artthur Dátum augusztus 23, 2017, 09:07:39 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum augusztus 23, 2017, 08:23:29 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Aki belefutott ebbe a problemaba es tud ra megoldast kerem segitsen!Claymore 9.8 ,only eth, van,hogy a gepek elmennek tobb orat egyhuzamban, majd elkezdodik egy dev fee banyaszas (mikor a fejlesztonek banyaszik), majd mikor ezzel vegzett -dev fee stop mining- ,akkor valami tortenik es ujra probalja generalni a gpu dag-okat ,majd itt elakad es program ujraindul jobb esetben vagy befagy.Van mikor rendesen visszater dev fee-bol,de mikor vmi gebasz van es ellenorzom a log filet,akkor mindig azt latom,hogy dev fee-bol kilepveuj dag-et akar es nem tud generalni.Van a claymoreban valami kapcsolo erre,hogy a dag-et maskepo kezelje?Vagy esetleg gpu beallitas hiba?(feszek frekik stb) A claymore nofee kapcsolot nem akarom hasznalni.Koszonom aki segit!

Ez valami központi baj lehetett mert nálam is előfordult több gépnél is... elkezdi generálni dag filét és az a furcsa hogy 139-essel kezd utána visszamegy 128-asra stb és meghülyül... Szerencsére én ezt csak tegnap láttam, azt hittem az új driver szórakozik de úgy néz ki mostmár minden ok.  Amúgy ha nagy a baj kapcsold ki a fee-t.
Jaja ezt én is észrevettem ,hogy visszamegy 128-ra néha.Nem lehet ,hogy a claymore 9.8 a ludas?Te melyiket használod?
Az a baj, hogy egyszerre sok mindenen változtattam: új amd driver, új claymore, watttools helyet AB,
Update: Claymore folyton leállt, a windows kidobott egy ablakot, hogy a program helytelen működéssel leállt.Hiába indítottam el többször ,ment pár percig,majd dobta a windows az üzenetet.A log file-ban a hiba oka ,ugye a DAG újragenerálása.
Állítottam a feszeken kicsit feljebb AfetrBurnerben , utána elindult és azóta is megy.Most vagy ez volt a hiba vagy csak véletlen egybeesés.
Most nem tudom mi van tényleg.Csak valami központi hiba vagy a hiba az én készülékemben van.
C:\> del c:\command.com

Artthur

#989
Idézetet írta: Til Dátum augusztus 23, 2017, 09:10:56 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Artthur Dátum augusztus 23, 2017, 09:07:39 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum augusztus 23, 2017, 08:23:29 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Aki belefutott ebbe a problemaba es tud ra megoldast kerem segitsen!Claymore 9.8 ,only eth, van,hogy a gepek elmennek tobb orat egyhuzamban, majd elkezdodik egy dev fee banyaszas (mikor a fejlesztonek banyaszik), majd mikor ezzel vegzett -dev fee stop mining- ,akkor valami tortenik es ujra probalja generalni a gpu dag-okat ,majd itt elakad es program ujraindul jobb esetben vagy befagy.Van mikor rendesen visszater dev fee-bol,de mikor vmi gebasz van es ellenorzom a log filet,akkor mindig azt latom,hogy dev fee-bol kilepveuj dag-et akar es nem tud generalni.Van a claymoreban valami kapcsolo erre,hogy a dag-et maskepo kezelje?Vagy esetleg gpu beallitas hiba?(feszek frekik stb) A claymore nofee kapcsolot nem akarom hasznalni.Koszonom aki segit!

Ez valami központi baj lehetett mert nálam is előfordult több gépnél is... elkezdi generálni dag filét és az a furcsa hogy 139-essel kezd utána visszamegy 128-asra stb és meghülyül... Szerencsére én ezt csak tegnap láttam, azt hittem az új driver szórakozik de úgy néz ki mostmár minden ok.  Amúgy ha nagy a baj kapcsold ki a fee-t.
Jaja ezt én is észrevettem ,hogy visszamegy 128-ra néha.Nem lehet ,hogy a claymore 9.8 a ludas?Te melyiket használod?
Az a baj, hogy egyszerre sok mindenen változtattam: új amd driver, új claymore, watttools helyet AB,
Update: Claymore folyton leállt, a windows kidobott egy ablakot, hogy a program helytelen működéssel leállt.Hiába indítottam el többször ,ment pár percig,majd dobta a windows az üzenetet.A log file-ban a hiba oka ,ugye a DAG újragenerálása.
Állítottam a feszeken kicsit feljebb AfetrBurnerben , utána elindult és azóta is megy.Most vagy ez volt a hiba vagy csak véletlen egybeesés.
Most nem tudom mi van tényleg.Csak valami központi hiba vagy a hiba az én készülékemben van.

Ejj az egyik most is csinálta...  claymore 9.8-at használok a régi driverrel nem csinálta, most álltam át az catalyst beta verzióra.
Remélem tényleg valami egyszerű egyszeri probléma...

Til

Ugy nez ki megoldodott a dag devfee problemam.Hagytam minden ugyanugy (driver,beallitasok,claymore stb) , most jol mukodik.Kulfoldi forumokon is irtak a hibat, emiatt kozponti hiba lesz.Claymore meg nem reagalt az ugyben,mi okozta okozza a problemat.
C:\> del c:\command.com

kidface

Idézetet írta: Til Dátum augusztus 23, 2017, 10:18:24 DÉLELŐTT
Ugy nez ki megoldodott a dag devfee problemam.Hagytam minden ugyanugy (driver,beallitasok,claymore stb) , most jol mukodik.Kulfoldi forumokon is irtak a hibat, emiatt kozponti hiba lesz.Claymore meg nem reagalt az ugyben,mi okozta okozza a problemat.


A development fee-t mindig korábbi DAG fájl alapján számolja ezért vált át, bár nem tudom miért?!

2moon

Idézetet írta: Artthur Dátum augusztus 23, 2017, 09:07:39 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum augusztus 23, 2017, 08:23:29 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Aki belefutott ebbe a problemaba es tud ra megoldast kerem segitsen!Claymore 9.8 ,only eth, van,hogy a gepek elmennek tobb orat egyhuzamban, majd elkezdodik egy dev fee banyaszas (mikor a fejlesztonek banyaszik), majd mikor ezzel vegzett -dev fee stop mining- ,akkor valami tortenik es ujra probalja generalni a gpu dag-okat ,majd itt elakad es program ujraindul jobb esetben vagy befagy.Van mikor rendesen visszater dev fee-bol,de mikor vmi gebasz van es ellenorzom a log filet,akkor mindig azt latom,hogy dev fee-bol kilepveuj dag-et akar es nem tud generalni.Van a claymoreban valami kapcsolo erre,hogy a dag-et maskepo kezelje?Vagy esetleg gpu beallitas hiba?(feszek frekik stb) A claymore nofee kapcsolot nem akarom hasznalni.Koszonom aki segit!

Ez valami központi baj lehetett mert nálam is előfordult több gépnél is... elkezdi generálni dag filét és az a furcsa hogy 139-essel kezd utána visszamegy 128-asra stb és meghülyül... Szerencsére én ezt csak tegnap láttam, azt hittem az új driver szórakozik de úgy néz ki mostmár minden ok.  Amúgy ha nagy a baj kapcsold ki a fee-t.

ethermine.org pool probléma, ott is úgy néz ki hogy csak az EU szerver hibája.

Claymore ezt írta róla :
"DAG 128 epoch issue is related to ethermine.org pool only, it is not miner issue. It seems some of their servers use non-synced wallet. Ask pool support if they can fix this problem.
If you think that the reason is in my miner, try some other miner on this pool (to confirm that the issue is still present you may need to connect to the pool several times to catch bad server) or try different pool (to confirm that the issue is gone).
I'm contacting them right now."

Til

Idézetet írta: kidface Dátum augusztus 23, 2017, 02:54:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum augusztus 23, 2017, 10:18:24 DÉLELŐTT
Ugy nez ki megoldodott a dag devfee problemam.Hagytam minden ugyanugy (driver,beallitasok,claymore stb) , most jol mukodik.Kulfoldi forumokon is irtak a hibat, emiatt ukozponti hiba lesz.Claymore meg nem reagalt az ugyben,mi okozta okozza a problemat.


A development fee-t mindig korábbi DAG fájl alapján számolja ezért vált át, bár nem tudom miért?!
C:\> del c:\command.com

Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ


Master91

Mi lesz ez a  Metropolis update?

FrenkyAti


FrenkyAti


RudeX

ha továbbra is gyűlik a coin, akkor a poollal van valami, szarul jelenik meg a reported hashrate. ethermine-al is volt nekem ilyen. egy nap alatt fixlálták.