Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 40 Vendégek van a témában

Dàvid

Etherchain.org twitter:
Starting on 1st of December we will carry out weekly payouts for all balances above 0.01 ETH on [/size]http://ethermine.org [/size] independent if you have reached your payment threshold or not. All tx fees of those payouts will be covered by the pool.
[/size]
[/size]Az király hogy nem lesz utalási díj de pl. poloniexen elég követhetetlen lesz a jóváírás. Ugye min. 0.5 deposit limit miatt...

Gyjuhi

Idézetet írta: Dàvid Dátum november 23, 2017, 10:11:26 DÉLELŐTT
Etherchain.org twitter:
Starting on 1st of December we will carry out weekly payouts for all balances above 0.01 ETH on [/size]http://ethermine.org [/size] independent if you have reached your payment threshold or not. All tx fees of those payouts will be covered by the pool.
[/size]
[/size]Az király hogy nem lesz utalási díj de pl. poloniexen elég követhetetlen lesz a jóváírás. Ugye min. 0.5 deposit limit miatt...


Ethermine belövöd a paymentet 0,01 és yolo az én értelmezésem szerint .
Keresek:
- Asztali 8Gb DDR3 modult 1666Mhz
- AMD rx 550 4gb kártyát


BTC:  19LLChu8WZ7qhoxwXmxzvUWZYTyJjq2Ar7

ETH: 0x6176112Cc342876CE49cD7C931A416cD5067E139


LTC: LcLAtNUvF9TjJBp7VTLZFab3tM78QKLVNC

sukosdjanos

Sziasztok


Az a kérdésem lenne hogy ez a fickó https://ethermine.org/miners/dE088812A9c5005b0dC8447B37193c9e8b67a1fF


mivel bányászik??


mert 1 db Active Workers van és azzal elér 39gh/s ot ha jól látom.


Mivel bányászik?

VampireV

Idézetet írta: sukosdjanos Dátum november 25, 2017, 07:03:28 DÉLUTÁN
Sziasztok


Az a kérdésem lenne hogy ez a fickó https://ethermine.org/miners/dE088812A9c5005b0dC8447B37193c9e8b67a1fF


mivel bányászik??


mert 1 db Active Workers van és azzal elér 39gh/s ot ha jól látom.


Mivel bányászik?

Ha jól látom most nem bányászik.
De egyébként ha nem írsz a rigeknek külön nevet, akkor egybe veszi

Motocoder


juesz

Sziasztok!

Az ethermine.org pool-on bányászok és szeretném megváltoztatni a kifizetési minimumot, de a mentéshez szükséges IP valamint a rig-em publikus IP-je különbözik. A pool egy ipv4-es címet vár, de a DIGI-től eleve ipv6-ost kapott a router. Fogja valamikor frissíteni a pool a kért IP-t, vagy mi ilyenkor a teendő?

macsi

Idézetet írta: juesz Dátum december 18, 2017, 01:00:17 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Az ethermine.org pool-on bányászok és szeretném megváltoztatni a kifizetési minimumot, de a mentéshez szükséges IP valamint a rig-em publikus IP-je különbözik. A pool egy ipv4-es címet vár, de a DIGI-től eleve ipv6-ost kapott a router. Fogja valamikor frissíteni a pool a kért IP-t, vagy mi ilyenkor a teendő?

http://whatip.me/

juesz

Köszi, ez kiírt egy ipv4-es címet is, ami már helyes!  :)

Master91

https://www.etherchain.org/charts/difficulty

A jó árfolyam miatt jönnek a bányászok és ezért mászik felfelé a diff?
Idő múlva nekem így sz.r lesz a palacsintába

XMSK


vinkrisz

A múlt héten még az elvi 87 mhs gyakorlatilag jellemzően 90-100 közötti volt, jelenleg a gyakorlati 75 jónak számít. Mindezt nanopoolon. Azért a tapasztalataitokra akár más poolon is kíváncsi vagyok.

matezie

Sziasztok, olyan problémám lenne, hogy ethermine.org-on a minimális payout limit az ugye 0,05ETH na és akkor ez nekem be is van állítva, de valamiért 0,025 0,027 és ehhez hasonló összegeket utal ki a jaxx számlámra, ami meg is jelenik rajta. (eddig semmi probléma nem volt vele, 0,05-nél utalta úgy ahogy azt kell, de most már 5. vagy 6. alkalom) Ez jelenthet valami problémát, vagy nem annyira lényeges? Esetleg veletek is történt már ilyen? Valamit rosszul csináltam?

Tiler

Idézetet írta: matezie Dátum január 18, 2018, 05:12:20 DÉLUTÁN
Sziasztok, olyan problémám lenne, hogy ethermine.org-on a minimális payout limit az ugye 0,05ETH na és akkor ez nekem be is van állítva, de valamiért 0,025 0,027 és ehhez hasonló összegeket utal ki a jaxx számlámra, ami meg is jelenik rajta. (eddig semmi probléma nem volt vele, 0,05-nél utalta úgy ahogy azt kell, de most már 5. vagy 6. alkalom) Ez jelenthet valami problémát, vagy nem annyira lényeges? Esetleg veletek is történt már ilyen? Valamit rosszul csináltam?

Nekem is kiküldték a 0.015-öt, szerintem nincs ezzel semmi gond.

Til

Idézetet írta: matezie Dátum január 18, 2018, 05:12:20 DÉLUTÁN
Sziasztok, olyan problémám lenne, hogy ethermine.org-on a minimális payout limit az ugye 0,05ETH na és akkor ez nekem be is van állítva, de valamiért 0,025 0,027 és ehhez hasonló összegeket utal ki a jaxx számlámra, ami meg is jelenik rajta. (eddig semmi probléma nem volt vele, 0,05-nél utalta úgy ahogy azt kell, de most már 5. vagy 6. alkalom) Ez jelenthet valami problémát, vagy nem annyira lényeges? Esetleg veletek is történt már ilyen? Valamit rosszul csináltam?
Azért mert 7 naponta kifizetnek.Ha eléri a minimumot ,ha nem, 7 nap után megy a kifizetés.
C:\> del c:\command.com

Artthur

Idézetet írta: Til Dátum január 18, 2018, 06:27:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: matezie Dátum január 18, 2018, 05:12:20 DÉLUTÁN
Sziasztok, olyan problémám lenne, hogy ethermine.org-on a minimális payout limit az ugye 0,05ETH na és akkor ez nekem be is van állítva, de valamiért 0,025 0,027 és ehhez hasonló összegeket utal ki a jaxx számlámra, ami meg is jelenik rajta. (eddig semmi probléma nem volt vele, 0,05-nél utalta úgy ahogy azt kell, de most már 5. vagy 6. alkalom) Ez jelenthet valami problémát, vagy nem annyira lényeges? Esetleg veletek is történt már ilyen? Valamit rosszul csináltam?
Azért mert 7 naponta kifizetnek.Ha eléri a minimumot ,ha nem, 7 nap után megy a kifizetés.


Igen ezt én is észrevettem, átállatk 168 órás kifizetésekre, gondolom nem akarják hogy meghackeljék őket is, mint a nicehasht és nyúljanak le nagy összegeket... bár szerintem azért így is elég nagy pénzek mocorognak a pooljaikon.

matezie

#1115
Idézetet írta: Artthur Dátum január 18, 2018, 07:15:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum január 18, 2018, 06:27:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: matezie Dátum január 18, 2018, 05:12:20 DÉLUTÁN
Sziasztok, olyan problémám lenne, hogy ethermine.org-on a minimális payout limit az ugye 0,05ETH na és akkor ez nekem be is van állítva, de valamiért 0,025 0,027 és ehhez hasonló összegeket utal ki a jaxx számlámra, ami meg is jelenik rajta. (eddig semmi probléma nem volt vele, 0,05-nél utalta úgy ahogy azt kell, de most már 5. vagy 6. alkalom) Ez jelenthet valami problémát, vagy nem annyira lényeges? Esetleg veletek is történt már ilyen? Valamit rosszul csináltam?
Azért mert 7 naponta kifizetnek.Ha eléri a minimumot ,ha nem, 7 nap után megy a kifizetés.
Igen ezt én is észrevettem, átállatk 168 órás kifizetésekre, gondolom nem akarják hogy meghackeljék őket is, mint a nicehasht és nyúljanak le nagy összegeket... bár szerintem azért így is elég nagy pénzek mocorognak a pooljaikon.
Akkor jól van, megnyugodtam. Köszönöm a gyors válaszokat. :)

robibusa

Sziasztok!

Pár napja már megy folyamatosan a bányászat ethermine.org-on.
Ugyan akadnak még kisebb problémák, de talán lassan minden frankó lesz.
Az első gondom az lenne, hogy időnként van egy claymoreon belüli restart, majd 2 kártya közül váltakozva az egyik a 29.5mh/s-ről 25-re ugrik.
AB is leveszi a beállításokat. Ott vissza, majd progit újraindítva minden stimmel.
A másik, hogy a current hashrate az oldalon mindig 116-117, de az avg. még akkor is, ha 2 napig minden megy 77-78 körül mozog.
Van ötletetek ezekre? Köszi!

Üdv, Robi

macsi

Idézetet írta: robibusa Dátum január 29, 2018, 09:18:56 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Pár napja már megy folyamatosan a bányászat ethermine.org-on.
Ugyan akadnak még kisebb problémák, de talán lassan minden frankó lesz.
Az első gondom az lenne, hogy időnként van egy claymoreon belüli restart, majd 2 kártya közül váltakozva az egyik a 29.5mh/s-ről 25-re ugrik.
AB is leveszi a beállításokat. Ott vissza, majd progit újraindítva minden stimmel.

tul van huzva a kartya, vagy nagyon alul van feszezve. nezz memory errort is

Idézetet írta: robibusa Dátum január 29, 2018, 09:18:56 DÉLUTÁN
A másik, hogy a current hashrate az oldalon mindig 116-117, de az avg. még akkor is, ha 2 napig minden megy 77-78 körül mozog.
Van ötletetek ezekre? Köszi!

Üdv, Robi

ez ilyen, erre nem vagy rahatassal. neked egyedul a reported hashrate-et kell figyelni, hogy az annyi legyen, amennyit a miner program mutat

robibusa

Idézetet írta: macsi Dátum január 29, 2018, 09:52:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: robibusa Dátum január 29, 2018, 09:18:56 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Pár napja már megy folyamatosan a bányászat ethermine.org-on.
Ugyan akadnak még kisebb problémák, de talán lassan minden frankó lesz.
Az első gondom az lenne, hogy időnként van egy claymoreon belüli restart, majd 2 kártya közül váltakozva az egyik a 29.5mh/s-ről 25-re ugrik.
AB is leveszi a beállításokat. Ott vissza, majd progit újraindítva minden stimmel.

tul van huzva a kartya, vagy nagyon alul van feszezve. nezz memory errort is

Idézetet írta: robibusa Dátum január 29, 2018, 09:18:56 DÉLUTÁN
A másik, hogy a current hashrate az oldalon mindig 116-117, de az avg. még akkor is, ha 2 napig minden megy 77-78 körül mozog.
Van ötletetek ezekre? Köszi!

Üdv, Robi

ez ilyen, erre nem vagy rahatassal. neked egyedul a reported hashrate-et kell figyelni, hogy az annyi legyen, amennyit a miner program mutat

Reported az stimmel, folyamatosan, csak mintha az ethermine az avg alapján osztaná az eth-t. Vagy csak nekem tűnik úgy...

Memory error az a fura, hogy nincs egy darab sem.
RX580 Dual 4GB kártyákról van szó.
1150/2000 és 950mv alulfesz, bios moddal.
Ugyanilyen beállításokkal egy másik kártya az asztali gépben tesztelve semmi hibát nem ad.

magellan

Idézetet írta: robibusa Dátum január 29, 2018, 10:13:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: macsi Dátum január 29, 2018, 09:52:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: robibusa Dátum január 29, 2018, 09:18:56 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Pár napja már megy folyamatosan a bányászat ethermine.org-on.
Ugyan akadnak még kisebb problémák, de talán lassan minden frankó lesz.
Az első gondom az lenne, hogy időnként van egy claymoreon belüli restart, majd 2 kártya közül váltakozva az egyik a 29.5mh/s-ről 25-re ugrik.
AB is leveszi a beállításokat. Ott vissza, majd progit újraindítva minden stimmel.

tul van huzva a kartya, vagy nagyon alul van feszezve. nezz memory errort is

Idézetet írta: robibusa Dátum január 29, 2018, 09:18:56 DÉLUTÁN
A másik, hogy a current hashrate az oldalon mindig 116-117, de az avg. még akkor is, ha 2 napig minden megy 77-78 körül mozog.
Van ötletetek ezekre? Köszi!

Üdv, Robi

ez ilyen, erre nem vagy rahatassal. neked egyedul a reported hashrate-et kell figyelni, hogy az annyi legyen, amennyit a miner program mutat

Reported az stimmel, folyamatosan, csak mintha az ethermine az avg alapján osztaná az eth-t. Vagy csak nekem tűnik úgy...

Memory error az a fura, hogy nincs egy darab sem.
RX580 Dual 4GB kártyákról van szó.
1150/2000 és 950mv alulfesz, bios moddal.
Ugyanilyen beállításokkal egy másik kártya az asztali gépben tesztelve semmi hibát nem ad.
Reported: egy elméleti szám, a kártyáid teljesítménye, annyi share-t kellene találj ideális körülmények között.
Current: az az elmúlt idő (1-2 óra, nem tudom pontosan) elszámolt teljesítményátlaga. Ez alapján fizet a pool.
Average: az elmúlt 24 óra currentjeinek átlaga. Ebből tudsz hosszútávon kalkulálni, mert ebből számítja a napi, heti, havi várható bevételeket.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk