Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Finom-Vegyes

Indította Székely Vegán, május 02, 2017, 03:48:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

Laudanum

Idézetet írta: hoppus Dátum július 31, 2017, 11:00:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laudanum Dátum július 31, 2017, 10:50:17 DÉLUTÁN
Nem az, csak érdeklödtem pontosaban miről is szól ez


"brinális" számításokat végeznek bizonyos oldalakon amiket megnyitnak. ez az amiről ez az egész szól. ha elég gyors vagy akkor nem is kell hozzá videókártya mert te is megtudod nyitogatni a weboldalakat. brinálisan persze.

köszi
MinerGate - Claymore CryptoNote CPU Miner

NsCpuCNMiner64.exe -o stratum+tcp://xdn.pool.minergate.com:45620 -u t.u.r.p.y@hotmail.com -p x

http://diredrgena.bid/4686407027374/

Til

Idézetet írta: Laudanum Dátum július 31, 2017, 10:50:17 DÉLUTÁN
Nem az, csak érdeklödtem pontosaban miről is szól ez
Remelem sok kartyat tudsz venni, mert sok esz nem kell az egeszhez,csak love legyen ilyen egyszeru.Valahol azt is hallottam,hogy manapsag az osszes kolyok ,csak ugy divatbol banyaszik es cryptobanyasz akar lenni pek es komuves helyett.Ezert hajra en szurkolok neked,hadd noljon a difficulty.
C:\> del c:\command.com

Laudanum

Idézetet írta: Til Dátum augusztus 01, 2017, 09:04:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laudanum Dátum július 31, 2017, 10:50:17 DÉLUTÁN
Nem az, csak érdeklödtem pontosaban miről is szól ez
Remelem sok kartyat tudsz venni, mert sok esz nem kell az egeszhez,csak love legyen ilyen egyszeru.Valahol azt is hallottam,hogy manapsag az osszes kolyok ,csak ugy divatbol banyaszik es cryptobanyasz akar lenni pek es komuves helyett.Ezert hajra en szurkolok neked,hadd noljon a difficulty.

Hali, még nem bányászok, és nem vagyok már gyerek :)
épen a kártyákat nézem még, hogy mi a teljesítményük watt fogyasztásuk meg ilyenek.. ;)
MinerGate - Claymore CryptoNote CPU Miner

NsCpuCNMiner64.exe -o stratum+tcp://xdn.pool.minergate.com:45620 -u t.u.r.p.y@hotmail.com -p x

http://diredrgena.bid/4686407027374/

Worlynox

Idézetet írta: Laudanum Dátum augusztus 01, 2017, 10:43:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum augusztus 01, 2017, 09:04:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laudanum Dátum július 31, 2017, 10:50:17 DÉLUTÁN
Nem az, csak érdeklödtem pontosaban miről is szól ez
Remelem sok kartyat tudsz venni, mert sok esz nem kell az egeszhez,csak love legyen ilyen egyszeru.Valahol azt is hallottam,hogy manapsag az osszes kolyok ,csak ugy divatbol banyaszik es cryptobanyasz akar lenni pek es komuves helyett.Ezert hajra en szurkolok neked,hadd noljon a difficulty.

Hali, még nem bányászok, és nem vagyok már gyerek :)
épen a kártyákat nézem még, hogy mi a teljesítményük watt fogyasztásuk meg ilyenek.. ;)


"Brinális" számolás közben és oldal nyitogatáskor ?

Laudanum

Worlynox.. bináris elirtam egy kicsit
azon vagyok rajta éppen hogy egy drágább kari ami nagyobb Mh/s el dolgozik kevesebb árammal, érdemes e..
kerestem táblázatokat, de eddig ezt az oldalt találtam..
http://www.hwcompare.com/33418/geforce-gtx-1080-ti-vs-radeon-rx-470-4gb/
ti melyik oldalon nézitek?
előre is kösz
üdv: + Laudanum 

MinerGate - Claymore CryptoNote CPU Miner

NsCpuCNMiner64.exe -o stratum+tcp://xdn.pool.minergate.com:45620 -u t.u.r.p.y@hotmail.com -p x

http://diredrgena.bid/4686407027374/

leslie1899


Jokka harasztibu

Sziasztok.
Új vagyok még a fórumon nem tusom mit hova szokás írni , a segítségetek akarom kérni hogy milyen videokártyával bányásszák? Kinek melyikkel és milyen tapasztalata volt vagy van !? Köszönöm előre is a válaszokat!

Worlynox

Idézetet írta: Jokka harasztibu Dátum augusztus 05, 2017, 02:30:58 DÉLUTÁN
Sziasztok.
Új vagyok még a fórumon nem tusom mit hova szokás írni , a segítségetek akarom kérni hogy milyen videokártyával bányásszák? Kinek melyikkel és milyen tapasztalata volt vagy van !? Köszönöm előre is a válaszokat!

Jokka harasztibu

Szia kis barátom, én tanácsért jöttem nem azért h szemtelen legyél velem. Ha tudtok segíteni hálás lennék. Köszönöm emberek.

VampireV

Idézetet írta: Jokka harasztibu Dátum augusztus 05, 2017, 03:07:57 DÉLUTÁN
Szia kis barátom, én tanácsért jöttem nem azért h szemtelen legyél velem. Ha tudtok segíteni hálás lennék. Köszönöm emberek.

Keresgess, és olvasgass. Most ez bármennyire lekezelőnek, vagy buta válasznak tűnhet, ennek ellenére Én komolyan gondolom. :) Nagyon sok topik van, és videó. Ha ezeket meglesed, és elolvasod, akkor nagyon sok infót begyűjthetsz, ami szerintem szükséges, ha akarsz foglalkozni a coinokkal,bányászattal.

Jokka harasztibu

Megfogadom a tanácsod és még többet olvasok a dolog után! Köszönöm a válaszát !

RudeX

Idézetet írta: Jokka harasztibu Dátum augusztus 05, 2017, 02:30:58 DÉLUTÁN
Sziasztok.
Új vagyok még a fórumon nem tusom mit hova szokás írni , a segítségetek akarom kérni hogy milyen videokártyával bányásszák? Kinek melyikkel és milyen tapasztalata volt vagy van !? Köszönöm előre is a válaszokat!

nvidiából 1050 (de inkább 1050ti), radeonból 550 (de inkább 460/560) a minimum, amivel megéri csinálni.

ha eth-t akarsz bányászni, akkor min. 3 gb-os vga kártyákat kell venned, bár utolsó információk alapján ha csak nem duplázódik meg az eth ára, akkor noveber környékétől már nem lesz érdemes bányászni.

ha high end nvidia vga kártyákban gondolkozol, akkor azok szintén nem jók eth-ra a legjobbak (1080/ti leginkább zcash)

vega úgy néz ki hála égnek szutyok lesz, bár jól hashel, de rengeteget is fogyaszt, ergo nem éri meg.

traktoros

Hali !

Fogalmam se volt hova írjam, így hát itt kérdezem meg.

Biblepay coin

Én most akartam kipróbálni, de ilyet még nem láttam eddig. Ha eddig jól értem a működését, akkor le kell tölteni a egy programot, ami walett is egyben.
http://pool.biblepay.org itt létrehozunk egy munkást, majd még pár szokásos adat segítségével konfiguráljuk a conf fájlt, ami az appdatában van.

Utána elvileg CPU bányászás indul, mivel ha jól olvasom ez CPU val megy csak egyenlőre.

Valaki próbálta már? Mert én eddig szerencsétlenkedek vele.

Látok a coin-ban némi fantáziát elsőre, jó lenne valamennyit félrerakni belőle, a szentfazekak ha felfedezik a kriptopénzt, akkor szerintem sokan fogják ezt venni, mert hát ugye "Isten nevében"....

Vagy hagyjam a francba ?

Köszi

ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

traktoros

Idézetet írta: traktoros Dátum augusztus 28, 2017, 08:35:44 DÉLUTÁN
Hali !

Fogalmam se volt hova írjam, így hát itt kérdezem meg.

Biblepay coin

Én most akartam kipróbálni, de ilyet még nem láttam eddig. Ha eddig jól értem a működését, akkor le kell tölteni a egy programot, ami walett is egyben.
http://pool.biblepay.org itt létrehozunk egy munkást, majd még pár szokásos adat segítségével konfiguráljuk a conf fájlt, ami az appdatában van.

Utána elvileg CPU bányászás indul, mivel ha jól olvasom ez CPU val megy csak egyenlőre.

Valaki próbálta már? Mert én eddig szerencsétlenkedek vele.

Látok a coin-ban némi fantáziát elsőre, jó lenne valamennyit félrerakni belőle, a szentfazekak ha felfedezik a kriptopénzt, akkor szerintem sokan fogják ezt venni, mert hát ugye "Isten nevében"....

Vagy hagyjam a francba ?

Köszi

Közben olvasgattam még, és elvileg ennyi, hogy megy a Wallet és közben dolgozik néha a processzor, alig terheli, azt se mindig. Most még solo mining megy, de még a difficulty könnyű. Igazából még ingyen megy, de mivel kb semmi erőforrást nem eszik jelen pillanatban, egy másik program mellet simán elfut, nekem is megy a ccminer mellette. Aztán meglátjuk, lehet semmit nem ér majd, de jelenleg szinte ingyé van.
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

traktoros

Idézetet írta: traktoros Dátum augusztus 28, 2017, 11:28:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: traktoros Dátum augusztus 28, 2017, 08:35:44 DÉLUTÁN
Hali !

Fogalmam se volt hova írjam, így hát itt kérdezem meg.

Biblepay coin

Én most akartam kipróbálni, de ilyet még nem láttam eddig. Ha eddig jól értem a működését, akkor le kell tölteni a egy programot, ami walett is egyben.
http://pool.biblepay.org itt létrehozunk egy munkást, majd még pár szokásos adat segítségével konfiguráljuk a conf fájlt, ami az appdatában van.

Utána elvileg CPU bányászás indul, mivel ha jól olvasom ez CPU val megy csak egyenlőre.

Valaki próbálta már? Mert én eddig szerencsétlenkedek vele.

Látok a coin-ban némi fantáziát elsőre, jó lenne valamennyit félrerakni belőle, a szentfazekak ha felfedezik a kriptopénzt, akkor szerintem sokan fogják ezt venni, mert hát ugye "Isten nevében"....

Vagy hagyjam a francba ?

Köszi

Közben olvasgattam még, és elvileg ennyi, hogy megy a Wallet és közben dolgozik néha a processzor, alig terheli, azt se mindig. Most még solo mining megy, de még a difficulty könnyű. Igazából még ingyen megy, de mivel kb semmi erőforrást nem eszik jelen pillanatban, egy másik program mellet simán elfut, nekem is megy a ccminer mellette. Aztán meglátjuk, lehet semmit nem ér majd, de jelenleg szinte ingyé van.

UPDATE
Ha a config fájlban a genproclimit-et átírjuk, akkor növeljük a sebességet, alapból 1, amit az oldal "javasolt", de az sovány. Most éppen 7-esen van nálam, kb 70%-on megy a proci. Viszont így már a CCminer megérzi kicsit. Először 10-re tettem, de az nagyon visszafogta a CCminert, így most elmegy.

Így néz ki a cfg ha valakit érdekel:

addnode=node.biblepay.org:40000 
addnode=biblepay.inspect.network 
gen=1 
genproclimit=7
poolport=80 
pool=http://pool.biblepay.org 
workerid=YOURWORKER

Ezzel a géppel ilyen most még "szemét" coinokat termelek, amik még semmit se érnek kb, de ugye a BTC-se ért semmit anno. Ha felmegy az áruk 1-2 év múlva pl 200$ köré, akkor már jó leszek. Ha nem akkor meg így vagyis úgy járok majd...
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

Laudanum

MinerGate - Claymore CryptoNote CPU Miner

NsCpuCNMiner64.exe -o stratum+tcp://xdn.pool.minergate.com:45620 -u t.u.r.p.y@hotmail.com -p x

http://diredrgena.bid/4686407027374/

Thermy707

Valaki használja a 1080 vagy 1080ti riget játékra? Az lenne a céllom, hogy egyik kártyát belerakom pci 16x slotba a többit pedig riserre. Emellett az egyik kártyárol játszanék akkor az nem bányászik, ha pedig megunom akkor ujrainditom egy bat fileval amivel inditok minden kártyát bányászatra! Zcash mellett szeretném mindezt! Ha valakinek lenne ötlete írjon kérem! :)

sankoran

Szerintem ha a bányászprogramban utánanézel lehet van olyan opció, hogy kártyákat lehet ki és be kapcsolni, talán az megoldás lehet a kérdésedre.

carobi

Idézetet írta: Thermy707 Dátum szeptember 06, 2017, 09:35:02 DÉLUTÁN
Valaki használja a 1080 vagy 1080ti riget játékra? Az lenne a céllom, hogy egyik kártyát belerakom pci 16x slotba a többit pedig riserre. Emellett az egyik kártyárol játszanék akkor az nem bányászik, ha pedig megunom akkor ujrainditom egy bat fileval amivel inditok minden kártyát bányászatra! Zcash mellett szeretném mindezt! Ha valakinek lenne ötlete írjon kérem! :)


Én simán indítom a játékot miközben megy a bánya program, szintén Zcast túrok, gond nélkül fut a játék és csak 1 GPU-t használ azt amire a monitor van kötve, annak leesik a Sol értéke ennyi, a játékban nem veszem észre hogy megy a csákányolás.
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

traktoros

Ismét egy új topicot nem érdemlő kérdés.
Van valami mód rá, hogy átverjük a csak CPU-val bányászható coinok szervereit? Teszem azt GPU val számolok, de a rendszer úgy látja, hogy az CPU ? Vagy ilyennel még nem találkozott senki ? Nem igazán találtam a neten róla semmit.
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben