Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Finom-Vegyes

Indította Székely Vegán, május 02, 2017, 03:48:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

gohanssj

Helló!Valaki használja a Nicehash Buy Hashing Power funkcióját?

Gembacu

Idézetet írta: gohanssj Dátum szeptember 08, 2017, 07:02:00 DÉLELŐTT
Helló!Valaki használja a Nicehash Buy Hashing Power funkcióját?


Igen most kezdtem "játszani" vele. Volt vele pár vak vágányom de most már tudtam működő rentet csinálni.

gohanssj

tudnál segíteni benne?esetleg emailban vagy itt?

Gembacu

Idézetet írta: gohanssj Dátum szeptember 08, 2017, 08:50:33 DÉLELŐTT
tudnál segíteni benne?esetleg emailban vagy itt?


Oksa pr dolog így noobiként amire rájöttem:


- Lényeges, hogy a pool  szerver fogadjon nicehash-t , általában a poolon külön port van a magas diffű nicehash minernek
- Lényeges, hogy a pool adatok és a név jelszó jól legyenek beállítva , mert vlt olyan, hogy azt írta a szerver vissza utasított - ez a rossz jelszó, felhazsnálónév miatt volt -
- Lényeges, hogy a poolal megegyező régióban legyen a bérelt szerver , azt mondja pl: a supernova amerikai vagyis oda eur szervert nem akarjál bérelni - ezt egy redites cikkből szedtem - .
- Lényeges, hogy vannak minimumok.: 0.2 GH a hash ratre, és 0.005 BTC egy megbízásra ennél kisebbet nem fogad el


Ami még fntos , hogy meg kell találni azt az árat és hash limitett ahol viszonylagosan állandó a munkafelvétel

gohanssj

Millió egy kérdésem van :)

Pool name ??????????     Stratum hostname or IP ???????????   Port   ??????????

egy példát tudnál küldeni?honnan szedem én ezeket?esetleg te honnan bérelsz?
mondjuk.van az ethermine.org

na ennek mik az adatai????ha én itt akarnék bányászni???


Gembacu

Idézetet írta: gohanssj Dátum szeptember 08, 2017, 09:25:04 DÉLELŐTT
Millió egy kérdésem van :)

Pool name     Stratum hostname or IP    Port   

egy példát tudnál küldeni?honnan szedem én ezeket?esetleg te honnan bérelsz?


Van ugye a nicehash, de van még miningrigrent vagy mi is.

adatok:

Pool                       mining-dutch.nl
Port:                      3503        <- ez tipikusan a nicehash-nek fentartott linda port
Username               felhaszálónév.workernév
Password                worker jelszó


Ezeket a pool oldalról le tudod szedni.

gohanssj

#266
te is itt próbálkozol?
regisztráltam ennél a mining-dutch.nl-nél
létre kell hoznom egy worker-t??

innen hogy jutok oda, hogy a nicehash-en megkapjam a plussz hash-t ETH kereséshez?

Gembacu

Idézetet írta: gohanssj Dátum szeptember 08, 2017, 10:28:05 DÉLELŐTT
te is itt próbálkozol?
regisztráltam ennél a mining-dutch.nl-nél
létre kell hoznom egy worker-t??

innen hogy jutok oda, hogy a nicehash-en megkapjam a plussz hash-t ETH kereséshez?


A következők a lépések:
- regelsz a nicehash-nél, beállítod a 2fa védelmet
- küldesz legalább 0.005x2 BTC a nichhash-es btc walletedre
- regelsz egy ETH-s poolon , nem feltétlen a duch-nál
- megkeresed a nicehash-nek dedikált portot és szerver címet (általában a szerver cím ugyanaz csak a port van megváltoztatva)
- ott beállítod a worker adatait: név + password  (persze ha van ilyen, ha nincs akkor a felhasználónév: a wallet címed és a jelszó: x vagy kihagyod ezt le kell próbálni
- ezután pl: standard - módon veszel : 0.0xxx BTC/GHash/nap -ért 0.2 GH/s , 0.005 BTC kerettel
- order oké és elindul a bányászat ha van olyan nicehash munkásember akinek az ajánlatod jó
- ha nem akkor megfogod és emelsz az áron és mondjuk a hash rate-en


A pénz a poolnál fog csengeni  a te accodon.

gohanssj

meg van a nicehash oda bányászok egy ideje :)
mondjuk az etherminer.org-nál nem kell regelni az nem jó?
van külön olyan a pool-nál , hogy nicehashnek dedikált  port...????

jah értem szóval ez ilyen piaci jellegű történet...azt hittem , hogy ha fizetek mondjuk 20000ft-ot akkor pl. 3 napig nekem 100mhs-en megy vagy ilyesmi :)ez csak egy példa volt :)

zmate1000

#269
WINMINER TAPASZTALAT:

Sziasztok,

Az elmúlt 8 napban kipróbáltam a winminer nevű csodaprogramot.

2 RIG-gel teszteltem ugyanazokkal a beállításokkal.

RIG 1:

Ház: Crypto Monster Case
Alaplap: ASUS Prime Z270-A
PSU: 2 db Chieftec 1000w
SSD: Wester Digital Green
RAM: Kingston HyperX 4GB 2400Mhz
Riser: V006
VGA: 5x MSI RX 580 GAMING x 8GB (BIOS MOD) 30mhs , 1DB GIGABYTE RX 580 GAMING G1 8GB

RIG 2:

Ház: Crypto Monster Case
Alaplap: ASUS Prime Z270-P
PSU: 2 db Chieftec 1000w
SSD: Wester Digital Green - M2pcie
RAM: Kingston HyperX 4GB 2400Mhz
Riser: V006
VGA: 4x MSI RX 580 ARMOR OC 8GB (BIOS MOD)29mhs , 1x GIGABYTE RX 580 GAMING G1 8GB, 1x SAPPHIRE R9 380 4GB

Sajnos a gigabyte-okra még nem találtam jó bios ezért azok gyárin futnak a 380-assal együtt. a GB-k 24,5 MHS ETH-t bányásznak a 380-as 21,5 körül A DCR-t 740(gb 580) illetve 640(380) körül.

(Egy darab MSI RX 580 GAMING x 8GB sajnos garis javításon van mert egy szuper jóminőségű FSP tápom kinyírta ahogy van magával együtt.)

Szóval a sztori:

Felraktam a winminert marning farm módba, összes miner és coin amit tud engedélyezve volt mind a 2 rigen. Valószínű a nicehash is tudja a winminer funkcióit de az majd csak most jön még.

A 2 gépen általában totálisan mást bányászott általában ETC+DCR-t, de van amikor az egyik gép áturgrált MUSIC-ra, VAGY EXP-re. kicsit UBQ-ra. AZ elején a 2 gépre írta hogy 20$/ nap de ez folyamatosan össze vissza ugrált. Amikor a 2 gép mást bányászott az egyik mondjuk 9-10$ között akkor a másik csak 6-7$ között bányászott valami egészen mást. Véleményem szerint össze vissza működött. Eléggé gyakran eltűnnek a hassak, van hogy 1 percre lecsökken a felére. Sose hozott annyit amennyit írt. A legjobb napom 15!!!!! kibaszott dollár volt. A villanyt nem hozza vissza lassan. 8 nap alatt összesen kb 100$ -t sikerült vele bányászni. Ez az összeg kb éppen hogy a 0-ra elég így elengedtem ezt a programot.

Jött a kifizetés rész:

Kipróbáltam hogy kiutaltam coinbase eth számlára és paypalra is. Nos a költséget az eget verdesik náluk is szerintem.

Összességében fogynak a hassek, összegből nem annyi jön mint amennyi kelle , össze vissza bányászik és magasak a költségek.

Ez az én privát véleményem, de mindenkinek sok sikert :)




krisztiankope

Sziasztok!

Kérdésem az lenne hogy kb mennyi internet forgalmat bonyolít ETH bányászás havonta ?
Előre köszönöm a választ!

husosfagyi

Ha mobilnet miatt kerdezed, akkor jo hirem van. Siman megy a banyaszat lekorlatozott mobilnettel is. Pontos mereseim nincsenek, de ennek tudataban azt mondom nem tul sokat.

mogyikrisz

Idézetet írta: zmate1000 Dátum szeptember 20, 2017, 09:25:50 DÉLELŐTT
WINMINER TAPASZTALAT:

Sziasztok,

Az elmúlt 8 napban kipróbáltam a winminer nevű csodaprogramot.

2 RIG-gel teszteltem ugyanazokkal a beállításokkal.

RIG 1:

Ház: Crypto Monster Case
Alaplap: ASUS Prime Z270-A
PSU: 2 db Chieftec 1000w
SSD: Wester Digital Green
RAM: Kingston HyperX 4GB 2400Mhz
Riser: V006
VGA: 5x MSI RX 580 GAMING x 8GB (BIOS MOD) 30mhs , 1DB GIGABYTE RX 580 GAMING G1 8GB

RIG 2:

Ház: Crypto Monster Case
Alaplap: ASUS Prime Z270-P
PSU: 2 db Chieftec 1000w
SSD: Wester Digital Green - M2pcie
RAM: Kingston HyperX 4GB 2400Mhz
Riser: V006
VGA: 4x MSI RX 580 ARMOR OC 8GB (BIOS MOD)29mhs , 1x GIGABYTE RX 580 GAMING G1 8GB, 1x SAPPHIRE R9 380 4GB

Sajnos a gigabyte-okra még nem találtam jó bios ezért azok gyárin futnak a 380-assal együtt. a GB-k 24,5 MHS ETH-t bányásznak a 380-as 21,5 körül A DCR-t 740(gb 580) illetve 640(380) körül.

(Egy darab MSI RX 580 GAMING x 8GB sajnos garis javításon van mert egy szuper jóminőségű FSP tápom kinyírta ahogy van magával együtt.)

Szóval a sztori:

Felraktam a winminert marning farm módba, összes miner és coin amit tud engedélyezve volt mind a 2 rigen. Valószínű a nicehash is tudja a winminer funkcióit de az majd csak most jön még.

A 2 gépen általában totálisan mást bányászott általában ETC+DCR-t, de van amikor az egyik gép áturgrált MUSIC-ra, VAGY EXP-re. kicsit UBQ-ra. AZ elején a 2 gépre írta hogy 20$/ nap de ez folyamatosan össze vissza ugrált. Amikor a 2 gép mást bányászott az egyik mondjuk 9-10$ között akkor a másik csak 6-7$ között bányászott valami egészen mást. Véleményem szerint össze vissza működött. Eléggé gyakran eltűnnek a hassak, van hogy 1 percre lecsökken a felére. Sose hozott annyit amennyit írt. A legjobb napom 15!!!!! kibaszott dollár volt. A villanyt nem hozza vissza lassan. 8 nap alatt összesen kb 100$ -t sikerült vele bányászni. Ez az összeg kb éppen hogy a 0-ra elég így elengedtem ezt a programot.

Jött a kifizetés rész:

Kipróbáltam hogy kiutaltam coinbase eth számlára és paypalra is. Nos a költséget az eget verdesik náluk is szerintem.

Összességében fogynak a hassek, összegből nem annyi jön mint amennyi kelle , össze vissza bányászik és magasak a költségek.

Ez az én privát véleményem, de mindenkinek sok sikert :)

Én is csak megerősíteni tudom a fentieket. 5 percenkénit figyeléssel, állandóan napi 9 dolláron állt a winminer mutatója (+- 0,5 $) de valahogy a statnál abból a 9-ből sose lett 7-nél több. Jó tudjuk hogy az csak egy átlag meg stb, de monitoroztam az állandó ugrálásat az állítólagosan realtime profit adatnak és egyáltalán nem valós. Az én esetemben 2 dollár tűnik el az éterben. utána meg minimum 5 a kiutalásnál :D Szóval ez a Winminer-t én egy lehúzásnak éltem meg, de tanulópénznek jó volt, no meg tesztelgetni.

kasima

Idézetet írta: mogyikrisz Dátum szeptember 20, 2017, 10:02:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zmate1000 Dátum szeptember 20, 2017, 09:25:50 DÉLELŐTT
WINMINER TAPASZTALAT:

Sziasztok,

Az elmúlt 8 napban kipróbáltam a winminer nevű csodaprogramot.

2 RIG-gel teszteltem ugyanazokkal a beállításokkal.

RIG 1:

Ház: Crypto Monster Case
Alaplap: ASUS Prime Z270-A
PSU: 2 db Chieftec 1000w
SSD: Wester Digital Green
RAM: Kingston HyperX 4GB 2400Mhz
Riser: V006
VGA: 5x MSI RX 580 GAMING x 8GB (BIOS MOD) 30mhs , 1DB GIGABYTE RX 580 GAMING G1 8GB

RIG 2:

Ház: Crypto Monster Case
Alaplap: ASUS Prime Z270-P
PSU: 2 db Chieftec 1000w
SSD: Wester Digital Green - M2pcie
RAM: Kingston HyperX 4GB 2400Mhz
Riser: V006
VGA: 4x MSI RX 580 ARMOR OC 8GB (BIOS MOD)29mhs , 1x GIGABYTE RX 580 GAMING G1 8GB, 1x SAPPHIRE R9 380 4GB

Sajnos a gigabyte-okra még nem találtam jó bios ezért azok gyárin futnak a 380-assal együtt. a GB-k 24,5 MHS ETH-t bányásznak a 380-as 21,5 körül A DCR-t 740(gb 580) illetve 640(380) körül.

(Egy darab MSI RX 580 GAMING x 8GB sajnos garis javításon van mert egy szuper jóminőségű FSP tápom kinyírta ahogy van magával együtt.)

Szóval a sztori:

Felraktam a winminert marning farm módba, összes miner és coin amit tud engedélyezve volt mind a 2 rigen. Valószínű a nicehash is tudja a winminer funkcióit de az majd csak most jön még.

A 2 gépen általában totálisan mást bányászott általában ETC+DCR-t, de van amikor az egyik gép áturgrált MUSIC-ra, VAGY EXP-re. kicsit UBQ-ra. AZ elején a 2 gépre írta hogy 20$/ nap de ez folyamatosan össze vissza ugrált. Amikor a 2 gép mást bányászott az egyik mondjuk 9-10$ között akkor a másik csak 6-7$ között bányászott valami egészen mást. Véleményem szerint össze vissza működött. Eléggé gyakran eltűnnek a hassak, van hogy 1 percre lecsökken a felére. Sose hozott annyit amennyit írt. A legjobb napom 15!!!!! kibaszott dollár volt. A villanyt nem hozza vissza lassan. 8 nap alatt összesen kb 100$ -t sikerült vele bányászni. Ez az összeg kb éppen hogy a 0-ra elég így elengedtem ezt a programot.

Jött a kifizetés rész:

Kipróbáltam hogy kiutaltam coinbase eth számlára és paypalra is. Nos a költséget az eget verdesik náluk is szerintem.

Összességében fogynak a hassek, összegből nem annyi jön mint amennyi kelle , össze vissza bányászik és magasak a költségek.

Ez az én privát véleményem, de mindenkinek sok sikert :)

Én is csak megerősíteni tudom a fentieket. 5 percenkénit figyeléssel, állandóan napi 9 dolláron állt a winminer mutatója (+- 0,5 $) de valahogy a statnál abból a 9-ből sose lett 7-nél több. Jó tudjuk hogy az csak egy átlag meg stb, de monitoroztam az állandó ugrálásat az állítólagosan realtime profit adatnak és egyáltalán nem valós. Az én esetemben 2 dollár tűnik el az éterben. utána meg minimum 5 a kiutalásnál :D Szóval ez a Winminer-t én egy lehúzásnak éltem meg, de tanulópénznek jó volt, no meg tesztelgetni.

És gondoljatok bele még hányan kipróbálják ha csak pár napra is mi pénzt leakasztanak az emberekről...

magellan

Jól gondolom, hogy ha van egy BTC paperwalletünk, annak kulcspárját használhatjuk az összes BTC-forkolt coinra is? (BCH, Bitcoingold, stb.)

Tapatalkkal küldve az én SM-N950F eszközömről


Balint2017

Sziasztok, tudnatok ajanlani egy olyan applikaciot ami ertesitest kuld ha xy coin erteke egy beallitott szint fole vagy ala megy?

Székely Vegán

Idézetet írta: Balint2017 Dátum november 28, 2017, 09:46:03 DÉLELŐTT
Sziasztok, tudnatok ajanlani egy olyan applikaciot ami ertesitest kuld ha xy coin erteke egy beallitott szint fole vagy ala megy?


A Coinbase app tudja ezt, de csak csak BTC, ETH ÉS LTC van ott.. de hamarosan BCH és talám még több.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Simi


Balint2017

Koszi sracok, mindketto hasznos app, ajanlok en is kettot, blockfolio es btc checker.
Egyebkent nezegettem a statisztikakat, diverzifikalas vegett es ugy latom, hogy foleg csak iden lehetett vele nagyot szakitani, azelott nem nagyon mozogtak az arak. Iden tobb coinnal is tavasszal tortent hatalmas ugras, ez minek volt koszonheto? A masik dolog, a btc lufi pukkanasa vajon magaval rantja az altokat is vagy pont ellenkezoleg?

Simi

Én nem gondolom, hogy pánikhangulatban az emberek cryptoba(altokba) fogják áttolni a pénzt, márcsak azért sem, mert mikor a BTC zuhan 9x%-ban minden zuhan vele együtt, és ezt az emberek már megtanulták.