Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Flypool vs Dwarfpool

Indította raffiakötö, december 15, 2016, 09:09:11 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

raffiakötö

https://www.youtube.com/watch?v=z1uiLj0XI9g

Valakinek van tapasztalata a 2 pool-val? Melyiket érdemes használni? Miben másabbak?

drizzt_do_urden

#1
flypool forever) valamiert jobban bizok bennuk. nem tetszik a dwarfpool user interface -e...

bacsoka

Valamiért nekem is szimpatikusabb a flypool. Sokkal egyszerűbb, áttekinthetőbb. Én ott kezdtem és azt gondolom, hogy a ZEC csákányt ott is fogom lerakni. :)

drizzt_do_urden

a masik dolog meg az hogy nem kell regisztralni a flypoolon. ez nagyon tetszik!

raffiakötö

bányászati kincsekben akkor nincs különbség a 2 pool között?!

drizzt_do_urden

szerintem nem sok. egyik mocskolja amasikat. nekem meg problemam nem volt a flypoolal es mas pooljaival se amit o mukodtet. hasznaltam mar en is supernovat, dwarfpoolt, coinmine -t miningpoolhubot, nicehash es meg sorolhatnam. orokke visszatertem az ezek altal mukodtetett poolokhoz. sokkal user friendly -bb.

DrPascal

Én használtam mind a kettőt.
Teljesítményben közel azonos, bár nagyon picivel a Dwarfpool többet hozott. Max 1-2%. Ez nagyobb hesréten lehet számottevő.
A kifizetési rendszere nem annyira következetes, de mindent rendesen kiutalnak.

Nem kell regisztrálni a Dwarfpool-ra.

boti123


boti123

flypool - 1 óra alatt 3 kártyával max 186 shares
dwarfpool - 1 óra alatt 3 kártyával 227 shares
lehet számolni 12.2% százalékkal jobb a dwarfpool

drizzt_do_urden

Idézetet írta: boti123 Dátum december 15, 2016, 02:48:34 DÉLUTÁN
flypool - 1 óra alatt 3 kártyával max 186 shares
dwarfpool - 1 óra alatt 3 kártyával 227 shares
lehet számolni 12.2% százalékkal jobb a dwarfpool
a sharek szama nem szamit, mert lehet a flypool nagyobb difficultyval kezd. peladul a nicehashen az elso 2 percbe szedsz ossze 300 sharet. es a dwarfpool is var diff -el van. a flypool stat diff el...szoval a legjobb a 24 oras osszehasonlitas. de itt is bejon a network difficulty. lehet egyik nap kevesebb mint masnap. de a nyereseg/veszteseg ha van is elenyeszo. par cent lehet.

Bob

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 15, 2016, 02:56:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum december 15, 2016, 02:48:34 DÉLUTÁN
flypool - 1 óra alatt 3 kártyával max 186 shares
dwarfpool - 1 óra alatt 3 kártyával 227 shares
lehet számolni 12.2% százalékkal jobb a dwarfpool
a sharek szama nem szamit, mert lehet a flypool nagyobb difficultyval kezd. peladul a nicehashen az elso 2 percbe szedsz ossze 300 sharet. es a dwarfpool is var diff -el van. a flypool stat diff el...szoval a legjobb a 24 oras osszehasonlitas. de itt is bejon a network difficulty. lehet egyik nap kevesebb mint masnap. de a nyereseg/veszteseg ha van is elenyeszo. par cent lehet.
A legjobb összehasonlítás, ha van két riged, és az egyiket ide, a másikat oda teszed.

raffiakötö

Idézetet írta: Bob Dátum december 15, 2016, 03:18:01 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 15, 2016, 02:56:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum december 15, 2016, 02:48:34 DÉLUTÁN
flypool - 1 óra alatt 3 kártyával max 186 shares
dwarfpool - 1 óra alatt 3 kártyával 227 shares
lehet számolni 12.2% százalékkal jobb a dwarfpool
a sharek szama nem szamit, mert lehet a flypool nagyobb difficultyval kezd. peladul a nicehashen az elso 2 percbe szedsz ossze 300 sharet. es a dwarfpool is var diff -el van. a flypool stat diff el...szoval a legjobb a 24 oras osszehasonlitas. de itt is bejon a network difficulty. lehet egyik nap kevesebb mint masnap. de a nyereseg/veszteseg ha van is elenyeszo. par cent lehet.
A legjobb összehasonlítás, ha van két riged, és az egyiket ide, a másikat oda teszed.

Persze 2 majdnem ugyanolyan rig, ugyanolyan beállításokkal.

boti123

csak azt nem tudom hogy a dwarfpool hogy fizet és mikor fizet mert flypoolon kb 5percenként van frissités dwarfpoolon 2 oránként

Fireball

Átálltam én is próbaképp, 10 %-al nagyobb sebességet mutat itt, az első teljes nap után majd meglátom mennyit utal ki flypool-hoz képest.

boti123

Idézetet írta: Fireball Dátum december 15, 2016, 03:46:11 DÉLUTÁN
Átálltam én is próbaképp, 10 %-al nagyobb sebességet mutat itt, az első teljes nap után majd meglátom mennyit utal ki flypool-hoz képest.

te tudod mikor utalnak?

Fireball

Idézetet írta: boti123 Dátum december 15, 2016, 03:42:58 DÉLUTÁN
csak azt nem tudom hogy a dwarfpool hogy fizet és mikor fizet mert flypoolon kb 5percenként van frissités dwarfpoolon 2 oránként

Ezt találtam Dwarfpool-on:
Autopayouts from 0.001 ZEC two-four times a day

boti123

jelenleg a pénz összeg dwarfpoolon 2 óra és 14 perce nem frissült.

boti123

kezdtem érteni a dwarfpool akkor fizet amikor találnak 1 blockott akkor mindenkinek fizet amenyit belerakot. A pénz függ attól hogy hány blockot találnak naponta stb. De lehet lesz olyan amikor 7 oráig nincs block tegnap volt ilyen és lehet lesz olyan amikor 10 percenként lesz 1 block.

DrPascal

Idézetet írta: boti123 Dátum december 15, 2016, 04:38:56 DÉLUTÁN
kezdtem érteni a dwarfpool akkor fizet amikor találnak 1 blockott akkor mindenkinek fizet amenyit belerakot. A pénz függ attól hogy hány blockot találnak naponta stb. De lehet lesz olyan amikor 7 oráig nincs block tegnap volt ilyen és lehet lesz olyan amikor 10 percenként lesz 1 block.

Igen, így van! Amikor megvan egy blokk, akkor szétosztja az azon dolgozók között.
Amikor meg összegyűlik a beállított kifizetési limit, akkor kiutalja. Jól működik, nem annyira
kézenfekvő mint a Flypool, de alul a statisztikánál abszolút követhető.

Fireball

Idézetet írta: boti123 Dátum december 15, 2016, 03:52:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Fireball Dátum december 15, 2016, 03:46:11 DÉLUTÁN
Átálltam én is próbaképp, 10 %-al nagyobb sebességet mutat itt, az első teljes nap után majd meglátom mennyit utal ki flypool-hoz képest.

te tudod mikor utalnak?

8 órája álltam át, eddig egyszer utalt. Részletesen mutatja az összegeket, más, mint a flypool de kezdem megszokni. Az dönt majd, hogy melyik fizet jobban, nem pedig az, hogy rendszeresen 0.01-nél utaljon.