Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

GPU adatok, BIOS mod-ok gyűjteménye egy helyen.

Indította peter1300, június 09, 2017, 09:09:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

peter1300

Sziasztok!

Létrehoztam egy táblázatot, ahol élő adatokkal segíthetünk azoknak, akik elgondolkodnak új kártya vásárlásán, vagy éppen gondban vannak a BIOS beállításaival. Úgy gondolom, hogy sokaknak segíthet, kezdőknek és haladóknak is egyaránt.

A táblázat használata egyértelmű, a cellákhoz megjegyzések vannak szúrva, ha mégsem lenne érthető. :)

Töltsük fel! Becsületesen, tényleges adatokkal!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/114751J1o3zVYMVDUcYBO6mfYCk78YIvseOXI2cdxS1M/edit#gid=0

magician_hu

Idézetet írta: peter1300 Dátum június 09, 2017, 09:09:37 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Létrehoztam egy táblázatot, ahol élő adatokkal segíthetünk azoknak, akik elgondolkodnak új kártya vásárlásán, vagy éppen gondban vannak a BIOS beállításaival. Úgy gondolom, hogy sokaknak segíthet, kezdőknek és haladóknak is egyaránt.

A táblázat használata egyértelmű, a cellákhoz megjegyzések vannak szúrva, ha mégsem lenne érthető. :)

Töltsük fel! Becsületesen, tényleges adatokkal!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/114751J1o3zVYMVDUcYBO6mfYCk78YIvseOXI2cdxS1M/edit#gid=0

Nagyon jó kezdeményezés!

Fxpwrh


auratum

Nagyon jó ötlet! akár lehetne hivatkozni valahogy a bios modokat is hozzá és akkor csak le lehet tölteni próbálgatni más beállítását.

peter1300

Idézetet írta: auratum Dátum június 09, 2017, 09:19:56 DÉLUTÁN
Nagyon jó ötlet! akár lehetne hivatkozni valahogy a bios modokat is hozzá és akkor csak le lehet tölteni próbálgatni más beállítását.

Nem lenne rossz ötlet, de a "trollok" miatt nem biztos, hogy működne. :) Egy ember keverné össze őket, máris sokak dobhatnák ki a kártyájukat. Jobb ez így, így még ha az értékek rosszak is lennénk, nem halnak be a kártyák.  :D

auratum

Idézetet írta: peter1300 Dátum június 09, 2017, 10:23:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: auratum Dátum június 09, 2017, 09:19:56 DÉLUTÁN
Nagyon jó ötlet! akár lehetne hivatkozni valahogy a bios modokat is hozzá és akkor csak le lehet tölteni próbálgatni más beállítását.

Nem lenne rossz ötlet, de a "trollok" miatt nem biztos, hogy működne. :) Egy ember keverné össze őket, máris sokak dobhatnák ki a kártyájukat. Jobb ez így, így még ha az értékek rosszak is lennénk, nem halnak be a kártyák.  :D
Valóban. Nehéz hülyebiztosra csinálni mert, egy rosszindulatú ember is megpróbálja nagy kár lehet belőle.

help_PLS

Szuper, nagyon köszi!

Esetleg az megoldható, hogy az itteni adatokat elmentsétek egy whattomine adatlapra, láttam, hogy ott vannak előre definiált adatok, csak nem tudom, hogy mennyire valósak. (azt sem tudom, hogy lehet e valahogy azt menteni) Csak az átállásokat könnyítené meg, mikor mit érdemes.

help_PLS

http://www.mininghwcomparison.com/list/index.php?brand=both Találtam egy ilyet, akinek van kártyája a listáról ,meg tudná nézni mennyire valós?

peter1300

Idézetet írta: help_PLS Dátum június 10, 2017, 01:24:39 DÉLUTÁN
http://www.mininghwcomparison.com/list/index.php?brand=both Találtam egy ilyet, akinek van kártyája a listáról ,meg tudná nézni mennyire valós?

Sajnos nem pontos a lista, ismerjük, de talán ezért is érdemes megírni a saját listánkat pár beállítással/kártyával. :)

Ahogy látom jól haladunk!  8)

Tiba

Egy olyan lista nincs, amiben meg lehetne nézni, hogy melyik 4gb-s kártyákat lehet átflashelni 8gb-s ra?

Fxpwrh

Ezt a topicot lehetne pinnelni? Mert ha valaki csak bele ir a tablazaba, de nem szol hozza, akkor ugye elsullyed.

Skankhunt42

Idézetet írta: Tiba Dátum június 11, 2017, 06:56:44 DÉLUTÁN
Egy olyan lista nincs, amiben meg lehetne nézni, hogy melyik 4gb-s kártyákat lehet átflashelni 8gb-s ra?
Az engem is erdekelne. :D :D :D
(Kicsit kevered a fogalmakat szerintem, shader unlockra gondoltal?)

Worlynox

Idézetet írta: Fxpwrh Dátum június 11, 2017, 07:13:18 DÉLUTÁN
Ezt a topicot lehetne pinnelni? Mert ha valaki csak bele ir a tablazaba, de nem szol hozza, akkor ugye elsullyed.

Nézzél rá naponta.

Uhura

Néztem a táblázatot és azt kell mondanom kiderült a Micron a jó memória :D

Tiba

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum június 11, 2017, 07:14:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Tiba Dátum június 11, 2017, 06:56:44 DÉLUTÁN
Egy olyan lista nincs, amiben meg lehetne nézni, hogy melyik 4gb-s kártyákat lehet átflashelni 8gb-s ra?
Az engem is erdekelne. :D :D :D
(Kicsit kevered a fogalmakat szerintem, shader unlockra gondoltal?)

ezt olvasgattam, és gondoltam kipróbálom, de sajna nincs dual biosom.  Levélnehezéknek mást használok :D
https://forum.ethereum.org/discussion/11159/rx-480-sapphire-nitro-oc-4gb-modded-to-8gb-31-mh-1225-2200-mhz

peter1300

Idézetet írta: Tiba Dátum június 11, 2017, 07:27:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum június 11, 2017, 07:14:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Tiba Dátum június 11, 2017, 06:56:44 DÉLUTÁN
Egy olyan lista nincs, amiben meg lehetne nézni, hogy melyik 4gb-s kártyákat lehet átflashelni 8gb-s ra?
Az engem is erdekelne. :D :D :D
(Kicsit kevered a fogalmakat szerintem, shader unlockra gondoltal?)

ezt olvasgattam, és gondoltam kipróbálom, de sajna nincs dual biosom.  Levélnehezéknek mást használok :D
https://forum.ethereum.org/discussion/11159/rx-480-sapphire-nitro-oc-4gb-modded-to-8gb-31-mh-1225-2200-mhz

Jelentkezőket várunk, akik megpróbálják!  8) Emlékszem, hogy pár éve a 6950-6970-re lehetett flashelni, itt sem lenne rossz egy 570-580 flash. :D

Na de továbbra is megy a táblázat marketing!  ;D Hajrá Urak!

Artthur

#16
Valamiert nekem nem sikerul beleirni, de valaki nyugodtan beirhatja az msi 1080 gaming x plus kartyahoz (jelenleg az utolso sorban van) zcash cellajaba az 510es erteket.

Update: mondjuk azt nem ertem hogy aki beirta etc ertekere a 31 hast az hogy lehet. Etc ugyanazt az algoritmust hasznalja mint az eth es ugyebar ezek X-es memoriasok szoval lehet a 31 picit sok az inkabb kb 22-24 lehet, de etc-t tenyleg nem probaltam banyaszni vele... vagy mi a trukkje? :)

peter1300

Idézetet írta: Artthur Dátum június 15, 2017, 09:31:31 DÉLUTÁN
Valamiert nekem nem sikerul beleirni, de valaki nyugodtan beirhatja az msi 1080 gaming x plus kartyahoz (jelenleg az utolso sorban van) zcash cellajaba az 510es erteket.

Update: mondjuk azt nem ertem hogy aki beirta etc ertekere a 31 hast az hogy lehet. Etc ugyanazt az algoritmust hasznalja mint az eth es ugyebar ezek X-es memoriasok szoval lehet a 31 picit sok az inkabb kb 22-24 lehet, de etc-t tenyleg nem probaltam banyaszni vele... vagy mi a trukkje? :)

Megpróbálnád most? Naponta zártam le a már megírt cellákat, így lesz hülyebiztos, most kitöröltem és lezártam újra, hátha jó lesz. :)

Bocsi, elnéztem, beleírtad. :D

Artthur

Idézetet írta: peter1300 Dátum június 15, 2017, 09:53:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Artthur Dátum június 15, 2017, 09:31:31 DÉLUTÁN
Valamiert nekem nem sikerul beleirni, de valaki nyugodtan beirhatja az msi 1080 gaming x plus kartyahoz (jelenleg az utolso sorban van) zcash cellajaba az 510es erteket.

Update: mondjuk azt nem ertem hogy aki beirta etc ertekere a 31 hast az hogy lehet. Etc ugyanazt az algoritmust hasznalja mint az eth es ugyebar ezek X-es memoriasok szoval lehet a 31 picit sok az inkabb kb 22-24 lehet, de etc-t tenyleg nem probaltam banyaszni vele... vagy mi a trukkje? :)

Megpróbálnád most? Naponta zártam le a már megírt cellákat, így lesz hülyebiztos, most kitöröltem és lezártam újra, hátha jó lesz. :)

Bocsi, elnéztem, beleírtad. :D
Nem birtam beleirni csak az alatta levo sorba, gondoltam copy paste mukodik de nem engedi. Amugy lehet az is baj hogy telorol nyomom... szoval csak dobd be legyszives.

peter1300

Idézetet írta: Artthur Dátum június 15, 2017, 09:57:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: peter1300 Dátum június 15, 2017, 09:53:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Artthur Dátum június 15, 2017, 09:31:31 DÉLUTÁN
Valamiert nekem nem sikerul beleirni, de valaki nyugodtan beirhatja az msi 1080 gaming x plus kartyahoz (jelenleg az utolso sorban van) zcash cellajaba az 510es erteket.

Update: mondjuk azt nem ertem hogy aki beirta etc ertekere a 31 hast az hogy lehet. Etc ugyanazt az algoritmust hasznalja mint az eth es ugyebar ezek X-es memoriasok szoval lehet a 31 picit sok az inkabb kb 22-24 lehet, de etc-t tenyleg nem probaltam banyaszni vele... vagy mi a trukkje? :)

Megpróbálnád most? Naponta zártam le a már megírt cellákat, így lesz hülyebiztos, most kitöröltem és lezártam újra, hátha jó lesz. :)

Bocsi, elnéztem, beleírtad. :D
Nem birtam beleirni csak az alatta levo sorba, gondoltam copy paste mukodik de nem engedi. Amugy lehet az is baj hogy telorol nyomom... szoval csak dobd be legyszives.

Rögtön meglesz! :)