Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

GTX 1060-asok klubja!

Indította sleve, február 17, 2018, 07:29:49 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

sleve

Összedobhatnánk egy mindig frissülő aktuális adatbázist, hogy éppen mit érdemes 1060-akkal bányászni. Numus  (nagy köszönet Raymeenek) óta nem igazán találok olyan coint amit rendes profitot hozna,  persze tudom most minden elég gyenge de jó lenne mindig a legjobbat túrni.  Ezért gondoltam arra beírnánk éppen mit bányászunk és annak mi az aktuális profitja.Ha többen vagyunk tán csak ki jön valami jó dolog. Valami ilyesmi formában:  1060 6G, BTX, bitcorepool, 10,5 MH/s, napi 1,66$. Esetleg frekiket hozzá írni:  Core Clock 2080 MHz, Mem Clock 4414 MHz.

trautmannjanos21

Haliiii!
4db 1060 6g-vel társulok a témához!
Jelenleg 23mh / kártya és ethereumot bányászok!
Várom az építő jellegű tanácsokat ;)

Azzuro

23 MH/s, stimmel (ha nem Samsung memóriás)

bazsy


trautmannjanos21

Egy beállítás sort néznék ha nem baj!
Nekem a max 23,5 volt. utána fagyott.

bazsy

Idézetet írta: trautmannjanos21 Dátum február 18, 2018, 06:33:55 DÉLUTÁN
Egy beállítás sort néznék ha nem baj!
Nekem a max 23,5 volt. utána fagyott.


core +100 mem +800 power limit nálam 80% de minden kártya más AB-ben

Grof-Zero

Hali !
Nekem van 2 rigem egy 1060as asus dualokból + 1 db asus strix van benne ugyan azzal a beálíltásokkal  +160 core +550 mem
22.7-22.9 között a dualok 23.5 a strix , és a strix 10 fokkal hűvösebb.

A másik rig vegyes , 2 inno 3d 6gb  1 gainward 3 gb ezek ugyan annyit hasselnek 22 körül 50 fok körül alatt , a 3 db inno 3d 3gb al kb 18-19 mhs között. és melegednek 55 fok körül

eth meg etc be mennek most

lory87k

Kfa2 1060 3gb samsung -power limit 62 core +150 mem +700 fogyasztás kb 80W
eddig mindenféle kiskoint toltam C11,Skein algosat amit elraktam késobbre ugy 1-2 évre :)
Most ETC 23.3+ Verge 400 duálmájn túrok , készulok az Etc hardForkra , ezt érzem jelenleg a legprofitosabbnak :)

asuar1

Hello!

Én kicsit kakukktojás vagyok, asus p106-ok samus.
24.75 MH/s kártyánként. power limit: 65, mem: +699 core: +0
Hátos rig falból 590W
ETZ-t túrok, reménykedem hogy lesz vele valami.

Azzuro

Nekem az Asus P106-100-ak 25.05 MH/s-el mennek. Power limit 70, mem +1450, stabil. Ezek a kártyák erre vannak optimalizálva gyárilag, elvileg még egy kicsivel többet is tudnának. Fogyasztás 85W. Nem véletlen, hogy már nem lehet kapni.

szalainorbert

Üdv!

3 hete kezdtem a bányászást 3db Gigabyte gtx 1060 6gb g1 gamingel. Power limit 100%, temp 65, core +100, mem +600, így stabil 22,5mhs. 700on már fagy a program.

pici2107

hello. Velemenyem szerint a powert vissza vehetned 70-80% kornyekere, probalkozz es meglatod mikor stabil meg. A kevesebb a jobb, alacsonyabb villanyszamla. A core-t felesleges huznod felfele, inkabb probald meg visszabb fogni. Nekem ethash-nel kb 1400Mhz en mennek a core-ok ami -200 ill -350 Mhz-es beallitassal valosul meg. Kartyaja valogatja.

mov ax,0

#12
Sziasztok!

Tök jó ötlet, jó lenne ha mindenki kiegészítené ,hogy mit is bányászik.
Ha esetleg van mérővel ellenőrzőtt fogyasztás vagy --pec érték az is jöhet.

Beleírnátok esetleg a közös google táblázatba is.

Iletve a 100%-os powereket ne használjátok mert rontja Sol/W v. Mhs/W arányt.
Helyette menjetek lejjebb.

MSI GTX 1060 3GB:
BTX:pow 70/ core+100/ mem+400/ 11,2Mhs



szalainorbert

ez így 430W körül mozog monitor nélkül. minuszba nem engednek a csúszkák

mov ax,0

a power limit és a temp limit közötti link ikont "kapcsold szét", kattinst rá.
utáan sztem majd hagyja a power negatívba húzni

pici2107

430W az rengeteg!
Huzzal le a power limitbol. Felesleges 100% on lennie!

szalainorbert

#16
A csúszkák szét vannak kapcsolva. mit kell látnom, ha sokat veszek le a powerből? lefagy? Ha visszaveszem akkor sem megy lejjebb a mV, marad 1031-1050.
Az lehet, hogy azért nem engedi minuszba, mert nem claymore-val bányászok? ugye meg kell adni a .bat file-nak adatokat. Azok nem befolyásolják az afterburner-t? Kezdő vagyok, bocsi, ha hülyeséget kérdezek :D

Hanics

Na akkor én is csatlakozom szerény 4db GTX1060-s kártyával. Jelenleg amik futnak felváltva az BTG és Zcalssic, stabilan 1200sol :)

pici2107

Nem szamit mivel banyaszol. Ha jobban megnezed nalam sincs negativ ban a core voltage. The a power limitet addig lehuztam minden egyes kartyanal amig az nem befolyasolta a hashrate-et. Mint lathatod az adott kartyanal ez 65% power limit volt. Amig masiknal csak 60% ill. van olyan kartyam is ami lement egeszen 50%-ra. Es persze olyan is ami bizony 78% ot ker. De ahogy csokkented a power limitet ugy a kartya elobb utobb kenytelen lesz alacsonyabb core speed-en menni es a feszultseg is esni fog vele egyutt a fogyasztas is.
Jelen sorokat irva a gepem banyaszas kozben 385-390W-ot huz a falbol. Ebbol 60W a 35" os AOC monitor es fene tudja kb 20-30watt a zene ami szol kozben. Ha mindezt kikapcsolom es csak banyaszik a gep 300-304W-ot latok a falnal.
Ezert gondoltam, hogy talan jobb ha te is megprobalod visszabb venni a kartyakat mivel 3db 1060-as dolgozik nalad is es nalam is es a fogyasztasbeli kulonbseg jelentos. Talan a hashrate-em is picivel magasabb de ezt be lehet tudni a kartyakon levo memoriaknak. Nekem 2db hinyx memorias es 1 db samsung. Elobbi ketto stabilan meg 24.3Mh/s el amig a samsung 25.5-el
Sok sikert!

szalainorbert

#19
Hét közben nem vagyok a gép közelébe, távoli vezérléssel nem szeretném annyira állítgatni, de hétvégén mindenképpen kipróbálom amiket írtál. Köszi a segítséget :) amugy 2 db micron és 1 db samsung van bennük