Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Hát én immár mit bányásszak?

Indította ditibo, április 11, 2017, 10:49:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

auratum

Idézetet írta: DrPascal Dátum június 07, 2017, 09:54:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: auratum Dátum június 07, 2017, 09:29:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: proziroxx Dátum június 07, 2017, 01:30:52 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Simi Dátum június 06, 2017, 05:12:43 DÉLUTÁN
Melyik poolon voltál?

Suprnova. Rossz választás volt?
Engem is érdekelne hogy melyik pool a tuti eth-nál.

Minden nagyobb pool jó, mert nem éri meg nekik cigánykodni, nekik nem abból van a bevételük.

ETH - ethermine.org -> Nagy, megbízható, szerintem a legnépszerűbb

A suprnova.cc már megosztja az embereket. Nekem személy szerint bejön, hogy ki lehet kapcsolni az automata kifizetést, és csak akkor és oda kikérni, amikor és ahol el akarom adni.
Köszi, holnapután jön meg az első 2 kártyám és beszallok valamelyik poolba végre. Hype is real :D

maszi

Az LBRY-ről mi a véleményetek?
Sok fórumon olvasom, hogy nagyon alulértékelt. Az ötlet jó lenne, lényegében decentralizált youtube. Az utóbbi napokban megugrott az árfolyama, ki tudja miért, én nem találtam rá magyarázatot!?

Székely Vegán

Idézetet írta: maszi Dátum június 08, 2017, 08:46:00 DÉLUTÁN
Az LBRY-ről mi a véleményetek?
Sok fórumon olvasom, hogy nagyon alulértékelt. Az ötlet jó lenne, lényegében decentralizált youtube. Az utóbbi napokban megugrott az árfolyama, ki tudja miért, én nem találtam rá magyarázatot!?

Az király, utána kell nézzek.
Láttam is hogy több mint 40% -ot ugrott!
Állítólag a nvidia kártyák jól csákányolják.. ki kell próbáljuk.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

maszi

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 08, 2017, 08:51:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: maszi Dátum június 08, 2017, 08:46:00 DÉLUTÁN
Az LBRY-ről mi a véleményetek?
Sok fórumon olvasom, hogy nagyon alulértékelt. Az ötlet jó lenne, lényegében decentralizált youtube. Az utóbbi napokban megugrott az árfolyama, ki tudja miért, én nem találtam rá magyarázatot!?

Az király, utána kell nézzek.
Láttam is hogy több mint 40% -ot ugrott!
Állítólag a nvidia kártyák jól csákányolják.. ki kell próbáljuk.
Úgy tudom dupla sebességgel mint az amd-k, nekem ezt mutatja.

Székely Vegán

Idézetet írta: maszi Dátum június 08, 2017, 09:08:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 08, 2017, 08:51:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: maszi Dátum június 08, 2017, 08:46:00 DÉLUTÁN
Az LBRY-ről mi a véleményetek?
Sok fórumon olvasom, hogy nagyon alulértékelt. Az ötlet jó lenne, lényegében decentralizált youtube. Az utóbbi napokban megugrott az árfolyama, ki tudja miért, én nem találtam rá magyarázatot!?

Az király, utána kell nézzek.
Láttam is hogy több mint 40% -ot ugrott!
Állítólag a nvidia kártyák jól csákányolják.. ki kell próbáljuk.
Úgy tudom dupla sebességgel mint az amd-k, nekem ezt mutatja.

Cool, melyik poolra nyomod?
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Simi


Randalph

Sziasztok!

Kezdő vagyok, pár napja kezdtem csákányolásba 2db GTX 1060-al. Mint mindenki más, én is szeretnék fejlődni, bővíteni a gépparkot stb...
Ehhez a részéhez elég sok segítséget találni itt a fórumban is, meg internet szerte.
Ám engem egy másik kérdés is foglalkoztat, illetve ezzel kapcsolatban több kérdés is egyszerre.
Nevezetesen az, hogy...

Mit érdemes bányászni???

- Hogyan, milyen információk alapján érdemes eldönteni, az árfolyamon kívül, hogy éppen mit érdemes bányászni?
- Mire figyeljen oda egy kezdő, gondolok itt árfolyam ingadozások, nehézségi szint emelkedés, és minden olyasmire ami egy coint befolyásoló tényező?
- Mikor, mennyi időnként kell/érdemes váltogatni a bányászott coinokat?
- Esetleg jöhetnek olyan linkek, oldalak is ahol ezekre vonatkozó információkat találhatunk meg. Tudom, hogy gugli a barátunk, de így lényegesen megkönnyíthetjük szerintem mindenki dolgát, ha itt egy helyen megtalál minden információt erről.
- Jöhetnek még olyan információk is, esetleg egy lista, hogy adott kártyával mit érdemes bányászni.

Előre is köszönöm. 

kidface

Van már hasonló topikonk!


http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=4381.0


Egy kicsit túl sok mindent akarsz egy topikba suriteni!
Amit felsoroltal kb a fórum 1/3 része

Worlynox

Idézetet írta: Randalph Dátum június 18, 2017, 05:07:23 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Kezdő vagyok, pár napja kezdtem csákányolásba 2db GTX 1060-al. Mint mindenki más, én is szeretnék fejlődni, bővíteni a gépparkot stb...
Ehhez a részéhez elég sok segítséget találni itt a fórumban is, meg internet szerte.
Ám engem egy másik kérdés is foglalkoztat, illetve ezzel kapcsolatban több kérdés is egyszerre.
Nevezetesen az, hogy...

Mit érdemes bányászni???

- Hogyan, milyen információk alapján érdemes eldönteni, az árfolyamon kívül, hogy éppen mit érdemes bányászni?
- Mire figyeljen oda egy kezdő, gondolok itt árfolyam ingadozások, nehézségi szint emelkedés, és minden olyasmire ami egy coint befolyásoló tényező?
- Mikor, mennyi időnként kell/érdemes váltogatni a bányászott coinokat?
- Esetleg jöhetnek olyan linkek, oldalak is ahol ezekre vonatkozó információkat találhatunk meg. Tudom, hogy gugli a barátunk, de így lényegesen megkönnyíthetjük szerintem mindenki dolgát, ha itt egy helyen megtalál minden információt erről.
- Jöhetnek még olyan információk is, esetleg egy lista, hogy adott kártyával mit érdemes bányászni.

Előre is köszönöm. 


ez a fórum egy  olyan link, ahol ezekre vonatkozó információkat találhatsz meg

raffiakötö

Idézetet írta: Worlynox Dátum június 18, 2017, 06:46:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Randalph Dátum június 18, 2017, 05:07:23 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Kezdő vagyok, pár napja kezdtem csákányolásba 2db GTX 1060-al. Mint mindenki más, én is szeretnék fejlődni, bővíteni a gépparkot stb...
Ehhez a részéhez elég sok segítséget találni itt a fórumban is, meg internet szerte.
Ám engem egy másik kérdés is foglalkoztat, illetve ezzel kapcsolatban több kérdés is egyszerre.
Nevezetesen az, hogy...

Mit érdemes bányászni???

- Hogyan, milyen információk alapján érdemes eldönteni, az árfolyamon kívül, hogy éppen mit érdemes bányászni?
- Mire figyeljen oda egy kezdő, gondolok itt árfolyam ingadozások, nehézségi szint emelkedés, és minden olyasmire ami egy coint befolyásoló tényező?
- Mikor, mennyi időnként kell/érdemes váltogatni a bányászott coinokat?
- Esetleg jöhetnek olyan linkek, oldalak is ahol ezekre vonatkozó információkat találhatunk meg. Tudom, hogy gugli a barátunk, de így lényegesen megkönnyíthetjük szerintem mindenki dolgát, ha itt egy helyen megtalál minden információt erről.
- Jöhetnek még olyan információk is, esetleg egy lista, hogy adott kártyával mit érdemes bányászni.

Előre is köszönöm. 



Ezen az oldalon megtudod nézni mit éri meg:
https://whattomine.com/coins

ez a fórum egy  olyan link, ahol ezekre vonatkozó információkat találhatsz meg



Ezen az oldalon megtudod nézni mit éri meg:


https://whattomine.com/coins


Na meg kell némi guugli hogy mit tudhat a kártyád.

sankoran

Sokkal egyszerűbb lenne nyomni egy benchmarkot minden egyes algoritmuson (legalább), és akkor kijön, hogy melyik mennyivel bányászható, innen már jól jöhet a whattomine oldala.

woren

#91
Idézetet írta: Simi Dátum június 09, 2017, 12:27:46 DÉLELŐTT
Én suprnova.cc -re toltam a napokban, szintén ccminer.


Neked rendesen átküldi Supernovaról az egyenleget Poloniexre ? ( LBC )
Mert nekem 20-at mutat az Earningnél de csak 10-et rakott át, automatic payout 5 -re van állítva .
A Creditnél mutat 20-at, a Debit AP-nál meg 10-et , gondolom akkor a Debit AP amit már elküldött.
Nálad is ennyit csúszik az átküldés ?
Amúgy a 1080 Ti 485 MHs-t,  a 1070 285 MHs-t csinál nálam !

maszi

A fee miatt megéri ilyen apránként átküldeni? Nekem 50 van beállítva. Szintén suprnova és poloniex, problémamentesen megy át. AP: 0.000...

woren

Idézetet írta: maszi Dátum június 21, 2017, 11:39:59 DÉLELŐTT
A fee miatt megéri ilyen apránként átküldeni? Nekem 50 van beállítva. Szintén suprnova és poloniex, problémamentesen megy át. AP: 0.000...


még csak 12 órája megy, nem tudtam hogy mennyit állítsak be, elöször 50re volt, Digibyte-nál nem volt semmi gond, de már itt sincs, nemrég átküldte csak volt egy kis késés.
Igazából összessen 2400 MHs-t csinálok, úgyhogy felrakom 20-ra majd.
Kedvezőbb ha 50-re rakod ?

Simi

#94
Küldésenként 0.01 LBRY a fee, függetlenül attól hogy 20-at, vagy 50-et utalsz.
Nektek rendesen megy a CCMiner LBRY-vel suprnova-n? Kapcsolódáskor az utóbbi napokban nagyon gyakran kaptam errort, emiatt át is mentem másik poolra ( https://pool.mn/lbry/ ), ott meg semmi gond.

Dzsenő

Zencash-el valakinek tapsztalat? Hova kellene bányászni? supernova?

woren

Idézetet írta: Simi Dátum június 23, 2017, 12:24:04 DÉLELŐTT
Küldésenként 0.01 LBRY a fee, függetlenül attól hogy 20-at, vagy 50-et utalsz.
Nektek rendesen megy a CCMiner LBRY-vel suprnova-n? Kapcsolódáskor az utóbbi napokban nagyon gyakran kaptam errort, emiatt át is mentem másik poolra ( https://pool.mn/lbry/ ), ott meg semmi gond.


Átállítottam 10-re :D de majd még lehet feljebb teszem.
Nálam megy rendesen, a Poolon a worker nevek meg a jelszok teljesen máshogy nézzenek ki, a jelszot kicsit bonyolultabbra raktam utána jó lett

zenetibi


carobi

Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

dioo89

Eth+pasl  banyaszik valaki? Tegnap szamodoztam es kb 100$ tobb profit jonne most ki belole mint az eth+pascalbol..aza bajom h valahogy nem baratkoztam ossze a cryptopiaval...ott van pasl tarca...nemtudtam beallitani a claymoret...valaki tudna segiteni? Ki szeretnem probalni a valosagban is de nemtudtam beallitani...whattomine oldalan calculaltam....