Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HDMI Dummy

Indította ZsZolee, január 03, 2017, 11:23:50 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában


evko81

Sziasztok!

Én hirtelen 1db-ot szeretnék rendelni.

fpeter

Sziasztok!

No sikerült elkészülnöm az első maréknyival...





Ahogy írtam, az alapértelmezett felbontás 1280x720, de fel lehet húzni 1920x1080-ig. Ha valakinek más igénye volna az jelezze. A zsugorcső alatt a nyák még körbe van fogva kétoldalas ragasztós szivacs réteggel, a végét pedig forró pisztolyos ragasztóval dugóztam le - ad egy kis mechanikai védelmet, meg a por/páralecsapódás is kevésbé árthat neki...

Azóta a 9$-os ebay-es elfogyott és már csak másfélszer annyiért négykás van - nem hiszem hogy ez bárkinek megérne ennyi felárat, remote-ban ki használ ekkora felbontást? - de itteni árnak tartom amit írtam, ha ebay-re is rámegyek ott nyilván nem ennyi lesz... :)
"Az 1-3db 2500, 4-től 2250, 8-tól 2000 forintos ár + posta..."

A normál utalás mellett bitcoin fizetés is mehet, ahhoz majd cib+polo árfolyamokkal matekozunk. Személyesen az Érd-Székesfehérvár vonalon fordulok meg majdnem minden nap. Bp-en véletlenszerűen de szintén elő-előfordulok, de inkább a postát preferálnám, mert annak az ára max 2L gázolaj, abból meg nem sokat megy a kocsi városban, plussz sok idő is elmegy... A stick súlya csekély, szóval nem lesz nagy összeg de ennek még utána kell kérdeznem ma, hogy mi minek számít és mivel kombinálható/kombinálandó (ajánlott, elsőbbségi, stb). Az utánvétet nem nagyon preferálom, próbáljuk meg megoldani anélkül - a bitcoin a leggyorsabb és az itt úgyis mindenkinek van... :)

Ha valakinek határon túlra kellene küldeni akkor az is megoldható, de akkor külön tisztáznunk kell hogy mivel/mennyiért megy...

Légyszíves az igényeket emailben jelezzétek: darabszám, posta vagy személyes, fizetési mód - esetleg mellé jöhet plusszban itt egy privát is hogy milyen mailcímről írtál, hátha a levél elakad valahol. Mindenkinek próbálok mihamarabb válaszolni és küldök bank / BTC számlaszámot, elérhetőséget, stb...
fpeter8484 kukac hotmail pont com

@Adminok: tudom hogy ez nem az adok-veszek topik, de itt merült fel a nagyobb érdeklődés ezért egyelőre ide írtam a fentieket - ha ez nem felel meg így, akkor persze átköltözök oda...
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

drizzt_do_urden

kulfoldre postazol? maradhat itt hisz itt irtal errol eddig is de ha gondolod akkor az adas vetelbe is tedd be!

Laca012

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 18, 2017, 10:12:35 DÉLELŐTT
kulfoldre postazol? maradhat itt hisz itt irtal errol eddig is de ha gondolod akkor az adas vetelbe is tedd be!

Drizz, te is UK-ben ugye?
Én is gondolkozom 2-3db-on...
Mondjuk én úgy szeretném, hogy alapértelmezettben 640x480 vagy 800x600 és csak amikor szükséges a távoli elérésben feltolom.
Most is, mindig minimum felbontásin hagyom ha kilépek, mert ha nagyobbra állítom az a kártya kevesebbet hashel. Ha fullHD-n hagyom akkor sokkal..
De mindenesetre nagyon profi a cucc.. ;)

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 18, 2017, 11:04:51 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 18, 2017, 10:12:35 DÉLELŐTT
kulfoldre postazol? maradhat itt hisz itt irtal errol eddig is de ha gondolod akkor az adas vetelbe is tedd be!

Drizz, te is UK-ben ugye?
Én is gondolkozom 2-3db-on...
Mondjuk én úgy szeretném, hogy alapértelmezettben 640x480 vagy 800x600 és csak amikor szükséges a távoli elérésben feltolom.
Most is, mindig minimum felbontásin hagyom ha kilépek, mert ha nagyobbra állítom az a kártya kevesebbet hashel. Ha fullHD-n hagyom akkor sokkal..
De mindenesetre nagyon profi a cucc.. ;)

nono...en szekely orszagba vagyok :)))

Laca012

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 18, 2017, 11:12:58 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 18, 2017, 11:04:51 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 18, 2017, 10:12:35 DÉLELŐTT
kulfoldre postazol? maradhat itt hisz itt irtal errol eddig is de ha gondolod akkor az adas vetelbe is tedd be!

Drizz, te is UK-ben ugye?
Én is gondolkozom 2-3db-on...
Mondjuk én úgy szeretném, hogy alapértelmezettben 640x480 vagy 800x600 és csak amikor szükséges a távoli elérésben feltolom.
Most is, mindig minimum felbontásin hagyom ha kilépek, mert ha nagyobbra állítom az a kártya kevesebbet hashel. Ha fullHD-n hagyom akkor sokkal..
De mindenesetre nagyon profi a cucc.. ;)

nono...en szekely orszagba vagyok :)))
Akkor nem rendelünk együtt..  :'( :'( ;D

drizzt_do_urden

hat max ha kirepulok erte :))))

Laca012


fpeter

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 18, 2017, 10:12:35 DÉLELŐTT
kulfoldre postazol? maradhat itt hisz itt irtal errol eddig is de ha gondolod akkor az adas vetelbe is tedd be!

Szia!

Természetesen megoldható, ahogy nézem eu-n belül az ajánlott elsőbbségi 50g amibe egy tucat is belefér akár csomagolással együtt az 1445-re jön ki a postánál - sajnos megkérik az árát, nem tudom van e jobb alternatíva eu-ra...
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

fpeter

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 18, 2017, 11:04:51 DÉLELŐTT...

Mondjuk én úgy szeretném, hogy alapértelmezettben 640x480 vagy 800x600 és csak amikor szükséges a távoli elérésben feltolom.
Most is, mindig minimum felbontásin hagyom ha kilépek, mert ha nagyobbra állítom az a kártya kevesebbet hashel. Ha fullHD-n hagyom akkor sokkal..
De mindenesetre nagyon profi a cucc.. ;)

Érdekes jelenség - nekem csak addig droppol erősen a hashrate az egyik kártyára amíg bent vagyok teamviewerrel, de le szoktam lapozni minden ablakot, kilépek remote-ból és utána stabilan max 0.05 MH/s szórással kapálja az ethereumot a 6db 470-es...

Mindenesetre ha nálad így viselkedik, akkor nézd meg a 12noon display changer nevű progit - parancssorból lehet felbontást állítgatni, ki tudsz tenni vele az asztalra parancsikonokat így egyszerűbb a felbontás váltás. Maga a dummy így lehet akár átlagos felbontásra is belőve, boot után egy mozdulattal vagy akár startup scripttel át tudod állítani tetszőlegesre...
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

k3nnykee

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 18, 2017, 11:13:57 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 18, 2017, 11:12:58 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 18, 2017, 11:04:51 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 18, 2017, 10:12:35 DÉLELŐTT
kulfoldre postazol? maradhat itt hisz itt irtal errol eddig is de ha gondolod akkor az adas vetelbe is tedd be!

Drizz, te is UK-ben ugye?
Én is gondolkozom 2-3db-on...
Mondjuk én úgy szeretném, hogy alapértelmezettben 640x480 vagy 800x600 és csak amikor szükséges a távoli elérésben feltolom.
Most is, mindig minimum felbontásin hagyom ha kilépek, mert ha nagyobbra állítom az a kártya kevesebbet hashel. Ha fullHD-n hagyom akkor sokkal..
De mindenesetre nagyon profi a cucc.. ;)

nono...en szekely orszagba vagyok :)))
Akkor nem rendelünk együtt..  :'( :'( ;D

Laca, en Uk-ben elek, es szivesen rendelek veled, ha van meg elado peternek! :)

imrex6

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy akkor most hány darab kell ebből 1 rigbe, ha nem kötök rá monitort?
1 darab elég az x16-os slotban lévő kártyába a gép működéséhez?

atideath

Idézetet írta: imrex6 Dátum május 19, 2017, 09:03:19 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy akkor most hány darab kell ebből 1 rigbe, ha nem kötök rá monitort?
1 darab elég az x16-os slotban lévő kártyába a gép működéséhez?

1 db kell rigenként.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

atideath

Idézetet írta: fpeter Dátum május 18, 2017, 01:45:24 DÉLELŐTT
Sziasztok!

No sikerült elkészülnöm az első maréknyival...





Ahogy írtam, az alapértelmezett felbontás 1280x720, de fel lehet húzni 1920x1080-ig. Ha valakinek más igénye volna az jelezze. A zsugorcső alatt a nyák még körbe van fogva kétoldalas ragasztós szivacs réteggel, a végét pedig forró pisztolyos ragasztóval dugóztam le - ad egy kis mechanikai védelmet, meg a por/páralecsapódás is kevésbé árthat neki...

Azóta a 9$-os ebay-es elfogyott és már csak másfélszer annyiért négykás van - nem hiszem hogy ez bárkinek megérne ennyi felárat, remote-ban ki használ ekkora felbontást? - de itteni árnak tartom amit írtam, ha ebay-re is rámegyek ott nyilván nem ennyi lesz... :)
"Az 1-3db 2500, 4-től 2250, 8-tól 2000 forintos ár + posta..."

A normál utalás mellett bitcoin fizetés is mehet, ahhoz majd cib+polo árfolyamokkal matekozunk. Személyesen az Érd-Székesfehérvár vonalon fordulok meg majdnem minden nap. Bp-en véletlenszerűen de szintén elő-előfordulok, de inkább a postát preferálnám, mert annak az ára max 2L gázolaj, abból meg nem sokat megy a kocsi városban, plussz sok idő is elmegy... A stick súlya csekély, szóval nem lesz nagy összeg de ennek még utána kell kérdeznem ma, hogy mi minek számít és mivel kombinálható/kombinálandó (ajánlott, elsőbbségi, stb). Az utánvétet nem nagyon preferálom, próbáljuk meg megoldani anélkül - a bitcoin a leggyorsabb és az itt úgyis mindenkinek van... :)

Ha valakinek határon túlra kellene küldeni akkor az is megoldható, de akkor külön tisztáznunk kell hogy mivel/mennyiért megy...

Légyszíves az igényeket emailben jelezzétek: darabszám, posta vagy személyes, fizetési mód - esetleg mellé jöhet plusszban itt egy privát is hogy milyen mailcímről írtál, hátha a levél elakad valahol. Mindenkinek próbálok mihamarabb válaszolni és küldök bank / BTC számlaszámot, elérhetőséget, stb...
fpeter8484 kukac hotmail pont com

@Adminok: tudom hogy ez nem az adok-veszek topik, de itt merült fel a nagyobb érdeklődés ezért egyelőre ide írtam a fentieket - ha ez nem felel meg így, akkor persze átköltözök oda...

Írtam neked emailt de se kép se hang! Kérlek nézz már rá vagy válaszolj, akár itt is megfelel fórumon.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

fpeter

Idézetet írta: atideath Dátum május 19, 2017, 09:18:52 DÉLELŐTT...

Írtam neked emailt de se kép se hang! Kérlek nézz már rá vagy válaszolj, akár itt is megfelel fórumon.

Szia!

Tényleg nem jött még spambe se, pedig már mindenkinek válaszoltam az érdeklődésekre - nem tudom hol akadhatott el, akkor marad a privát, csak elsősorban az emailt preferálnám mert azt könnyebben adminisztrálom hogy kivel hol tart a folyamat, nehogy valaki elfelejtődjön/rosszul küldjek, stb...

Ha valaki küldött emailt de nem kapott választ akkor lehet hasonlóan járt a levele, jelezzétek itt plz, mindenkinek válaszolok még ha nem is perceken belül, mert néha aludni/dolgozni/utazni is kell... :)
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

Artthur

Megérkeztek Fpeter HDMI Dummyjai, tökéletesen működnek és gyorsabb volt, mint az orosz beszállító.

drizzt_do_urden


spikes


porci

Itt is tökéletesen működik.  :)
Ráadás, hogy full korrekt, és gyors, írtam neki, btc-ben fizettem, másnap már hozta is a postás.