Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 12 Vendégek van a témában

peter1300

Idézetet írta: xXFelaXx Dátum május 28, 2017, 07:11:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: peter1300 Dátum május 28, 2017, 07:08:19 DÉLUTÁN
A legegyszerűbb, ha lehúzod a kieg. tápot a kártyákról szépen sorban, újraindítgatással jár, de 5 perc alatt megtalálod. :)

A "kieg. táp" az ami a tápból jön? tehát itt nekem az MSI RX470 GamingX-ek esetében a 6 tűs tápcsati?

Igen, arra gondoltam!

Tiba

A claymoreban 0-5 közötti szám gombokat nyomogatod, és azzal ki be kapcsolod a bánya profin belül a kártyákat. Innen már meg tudod nézni, melyik melyik.

xXFelaXx

Idézetet írta: Tiba Dátum május 28, 2017, 07:39:15 DÉLUTÁN
A claymoreban 0-5 közötti szám gombokat nyomogatod, és azzal ki be kapcsolod a bánya profin belül a kártyákat. Innen már meg tudod nézni, melyik melyik.

Köszönöm! Ez már jó volt. Másik megoldással az a baj, hogy attól, hogy a 6 pin-es tápot ha elveszem a kártya még működik. Csak a venti nem :D

Til

Idézetet írta: peter1300 Dátum május 28, 2017, 07:22:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: xXFelaXx Dátum május 28, 2017, 07:11:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: peter1300 Dátum május 28, 2017, 07:08:19 DÉLUTÁN
A legegyszerűbb, ha lehúzod a kieg. tápot a kártyákról szépen sorban, újraindítgatással jár, de 5 perc alatt megtalálod. :)

A "kieg. táp" az ami a tápból jön? tehát itt nekem az MSI RX470 GamingX-ek esetében a 6 tűs tápcsati?

Igen, arra gondoltam!
Sok hiba volt a hozzaszolasokban!
Az szerintem fo tapvonal,anelkul el sem indul.Az msi rx470-en pedig az 8 pines.
Arra vigyazzatok,hogy aram ala helyezett cuccokat soha ne fogdossunk,foleg ne mozgassunk es a tapot se huzzuk /dugjuk ra.Nem azert mert megraz az aram,hanem mert nagybqn noveli a meghibasodas eselyet.
A claymore-ban 0-9 ig nyomkodva a billentyiket lehet azonositani kartyakat,ahogy Tiba is irta.
Bocsi,hogy beleszoltam,de azert tettem nehogy a kezdoket megzavarja.
C:\> del c:\command.com

xXFelaXx

#2024
Idézetet írta: Til Dátum május 28, 2017, 08:17:46 DÉLUTÁN
Sok hiba volt a hozzaszolasokban!
Az szerintem fo tapvonal,anelkul el sem indul.Az msi rx470-en pedig az 8 pines.
Arra vigyazzatok,hogy aram ala helyezett cuccokat soha ne fogdossunk,foleg ne mozgassunk es a tapot se huzzuk /dugjuk ra.Nem azert mert megraz az aram,hanem mert nagybqn noveli a meghibasodas eselyet.
A claymore-ban 0-9 ig nyomkodva a billentyiket lehet azonositani kartyakat,ahogy Tiba is irta.
Bocsi,hogy beleszoltam,de azert tettem nehogy a kezdoket megzavarja.

Semmi gond hisz építő jellegű. Másrészt igazad van, elírtam. 8 pin-es az a csati! :) Viszont lehúztam és úgy is ment. Mint írtam a 2 venti nem forog ha nincs bedugva. Ettől függetlenül legyen bedugva feltétlenül mindenkinél! :D :D

marshall

Sziasztok!Mi lehet a gond Claymore Etherum dual miner manager-el! Nem érzékeli a másik gépem holott azelött még mutatta!Mindent jól írok be,a portot is,ip-t is és semmi!Lehet az a gond hogy nem kábelon keresztül kapja az internetet hanem wifi stick-en és azért nem érzékeli?

Artthur

Idézetet írta: marshall Dátum május 28, 2017, 08:31:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!Mi lehet a gond Claymore Etherum dual miner manager-el! Nem érzékeli a másik gépem holott azelött még mutatta!Mindent jól írok be,a portot is,ip-t is és semmi!Lehet az a gond hogy nem kábelon keresztül kapja az internetet hanem wifi stick-en és azért nem érzékeli?
Nálam is az egyik gépet nem látja, mind local hálózaton van. Tűzfal?  nem lehet mert meg tudom pingelni a másikról....
megoldás engem is érdekelne.

silverx

Idézetet írta: silverx Dátum május 28, 2017, 12:22:39 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Most próbálok beállítani egy Sapphire rx 470 Nitro(4G) videókarit, de az a helyzet, hogy a wattool is 0 értéket hoz mindenhez és a trixx is... Ez mi a jó élettől lehet? Öteltem sincs...:( A driver 16.11.2. Tapasztalt már bárki is ilyet?

Csatolok egy képet is. Kipróbáltam már egy jóval régebbi alaplappal is(a jelenlegi egy asus prime h270 plus), de ott is semmi..., illetve egy másik ugyan ilyen kártyával is, de természetesen annál is ugyanez a helyzet. Win 8.1-el érdemes próbálkozni? Vagy kuka? A leginkább a Trixx nem működését nem tudom hova tenni, hisz a Sapphire adta ki...

kidface

Idézetet írta: silverx Dátum május 28, 2017, 08:44:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: silverx Dátum május 28, 2017, 12:22:39 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Most próbálok beállítani egy Sapphire rx 470 Nitro(4G) videókarit, de az a helyzet, hogy a wattool is 0 értéket hoz mindenhez és a trixx is... Ez mi a jó élettől lehet? Öteltem sincs...:( A driver 16.11.2. Tapasztalt már bárki is ilyet?

Csatolok egy képet is. Kipróbáltam már egy jóval régebbi alaplappal is(a jelenlegi egy asus prime h270 plus), de ott is semmi..., illetve egy másik ugyan ilyen kártyával is, de természetesen annál is ugyanez a helyzet. Win 8.1-el érdemes próbálkozni? Vagy kuka? A leginkább a Trixx nem működését nem tudom hova tenni, hisz a Sapphire adta ki...


A ROM-ot modositottad? vagy az eredeti van meg rajta?

silverx

Idézetet írta: kidface Dátum május 28, 2017, 08:51:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: silverx Dátum május 28, 2017, 08:44:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: silverx Dátum május 28, 2017, 12:22:39 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Most próbálok beállítani egy Sapphire rx 470 Nitro(4G) videókarit, de az a helyzet, hogy a wattool is 0 értéket hoz mindenhez és a trixx is... Ez mi a jó élettől lehet? Öteltem sincs...:( A driver 16.11.2. Tapasztalt már bárki is ilyet?

Csatolok egy képet is. Kipróbáltam már egy jóval régebbi alaplappal is(a jelenlegi egy asus prime h270 plus), de ott is semmi..., illetve egy másik ugyan ilyen kártyával is, de természetesen annál is ugyanez a helyzet. Win 8.1-el érdemes próbálkozni? Vagy kuka? A leginkább a Trixx nem működését nem tudom hova tenni, hisz a Sapphire adta ki...


A ROM-ot modositottad? vagy az eredeti van meg rajta?

Igen módosítottam, de azeredetivel is ugyanezt csinálta. Próbáltam már a legújabb driverrel is, persze az eredmény 0...

silver

Idézetet írta: silverx Dátum május 28, 2017, 09:11:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum május 28, 2017, 08:51:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: silverx Dátum május 28, 2017, 08:44:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: silverx Dátum május 28, 2017, 12:22:39 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Most próbálok beállítani egy Sapphire rx 470 Nitro(4G) videókarit, de az a helyzet, hogy a wattool is 0 értéket hoz mindenhez és a trixx is... Ez mi a jó élettől lehet? Öteltem sincs...:( A driver 16.11.2. Tapasztalt már bárki is ilyet?

Csatolok egy képet is. Kipróbáltam már egy jóval régebbi alaplappal is(a jelenlegi egy asus prime h270 plus), de ott is semmi..., illetve egy másik ugyan ilyen kártyával is, de természetesen annál is ugyanez a helyzet. Win 8.1-el érdemes próbálkozni? Vagy kuka? A leginkább a Trixx nem működését nem tudom hova tenni, hisz a Sapphire adta ki...

A ROM-ot modositottad? vagy az eredeti van meg rajta?

Igen módosítottam, de azeredetivel is ugyanezt csinálta. Próbáltam már a legújabb driverrel is, persze az eredmény 0...

Áhh bocsánat buta vagyok...:( Nem tiltottam a az onboard karit:S Így már működik.

Worlynox

Kitiltást csak Vegán tud leszedni, vagy esetleg más is ?

kutyamixi

Üdv mindenkinek,még csak most ismerkedek a bányászattal,sok videót megnéztem már meg minden,de sok kérdésem is lenne,hátha a válaszokból mégtöbb rám ragad.Előre is köszönöm a válaszokat.
Először is hol tudok és hogyan internetes bankszámlát nyitni ami jó a bányászáshoz,hol érdemes,melyik megbízható?

marshall

Az miért van hogy 105környékén hasselek és 2nap után a pool csak 98at mutat?

kidface


kidface

Idézetet írta: marshall Dátum május 28, 2017, 10:47:15 DÉLUTÁN
Az miért van hogy 105környékén hasselek és 2nap után a pool csak 98at mutat?
Sosem lesz ugyan annyi a Reported és a Calculated Hashrate-ed!

Tiba

Üdv ! Hátha tud valaki segíteni.
Rx 4xx sorozat, bios modosított.
A hiba, hogy 1-másfél naponta kékhalált kapok, a bluescreen viewer ezt mutatja.
Driver volt fent a régi, meg az új is patchelve, de a hiba megmaradt. érdekes, hogy msi gaming 5 lapoknál csinálja. (chipset driver fent van)
Köszi szépen.

kidface

Idézetet írta: Tiba Dátum május 29, 2017, 12:48:33 DÉLELŐTT
Üdv ! Hátha tud valaki segíteni.
Rx 4xx sorozat, bios modosított.
A hiba, hogy 1-másfél naponta kékhalált kapok, a bluescreen viewer ezt mutatja.
Driver volt fent a régi, meg az új is patchelve, de a hiba megmaradt. érdekes, hogy msi gaming 5 lapoknál csinálja. (chipset driver fent van)
Köszi szépen.

Csatold az aznapi log fájlt

Tiba

#2038
Már átnéztem, semmi sincs benne:( az összes gpu szépen dolgozik, és egyszer csak  bluescreen...
https://www.dropbox.com/s/a5n9v28xtfpetio/1495948296_log.txt?dl=0

Székely Vegán

Idézetet írta: Worlynox Dátum május 28, 2017, 09:55:16 DÉLUTÁN
Kitiltást csak Vegán tud leszedni, vagy esetleg más is ?

Én + a 4 moderátorunk: drizz, kidface, karcsipapa, uhura.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ