Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 18 Vendégek van a témában

Arkenso

Idézetet írta: Arkenso Dátum június 04, 2017, 04:46:58 DÉLUTÁN
Van egy weboldal, ami valamiféle online strapp buheráló funkcióval bír. Bemásolod a sajátot és az kiköpi az átalakítottat.
Korábban már valaki linkelte is, de az istenért nem találom.
Ha valaki tudja, köszönöm :)

Rátaláltam! :)

https://minerstat.com/strap.html

matt

Idézetet írta: Arkenso Dátum június 05, 2017, 01:20:42 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Arkenso Dátum június 04, 2017, 04:46:58 DÉLUTÁN
Van egy weboldal, ami valamiféle online strapp buheráló funkcióval bír. Bemásolod a sajátot és az kiköpi az átalakítottat.
Korábban már valaki linkelte is, de az istenért nem találom.
Ha valaki tudja, köszönöm :)

Rátaláltam! :)

https://minerstat.com/strap.html

Nagyon jó! Akkor ha jól értem, ide csak bemásolom az 1750-est, és amit ad, azt visszarakom az 1750-re és magasabbra (rx470 8gb micron)

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Arkenso Dátum június 05, 2017, 01:20:42 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Arkenso Dátum június 04, 2017, 04:46:58 DÉLUTÁN
Van egy weboldal, ami valamiféle online strapp buheráló funkcióval bír. Bemásolod a sajátot és az kiköpi az átalakítottat.
Korábban már valaki linkelte is, de az istenért nem találom.
Ha valaki tudja, köszönöm :)

Rátaláltam! :)

https://minerstat.com/strap.html

en nem hasznalnam az ilyent. megvan a sajat memory strap midnen kartyanak. magadnak nagyon egyszeru megcsinalni a modot. ha veletlenul egy ilyen elb..... akkor mehet a kartya a kukakba a brickelted.

Megamax

Sziasztok! Mivel jelenleg elérhetetlenek a leghatékonyabb kártyák, mit ajánlotok, milyen kártyával kezdjünk. Gondolkodtam az RX 460, vagy a GTX 1060...? Szerintetek melyik a hatékonyabb? Esetleg melyik lenne a legjobb, jelenleg is elérhető alaplap?

Székely Vegán

Idézetet írta: Megamax Dátum június 05, 2017, 11:27:04 DÉLELŐTT
Sziasztok! Mivel jelenleg elérhetetlenek a leghatékonyabb kártyák, mit ajánlotok, milyen kártyával kezdjünk. Gondolkodtam az RX 460, vagy a GTX 1060...? Szerintetek melyik a hatékonyabb? Esetleg melyik lenne a legjobb, jelenleg is elérhető alaplap?

GTX 1060, most vettem én is kettőt, $180 darabja.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

dioo89

hali,ha banyaszt kozben valtok walletet,mi torteni a kibanyaszott ethval?eddig poloniexen vagyok es beirnam a coinbaset.elveszik a meg nem jovairt eth?

drizzt_do_urden

nem muszaj varni 1 ETH -ra. minimum kifizetest nezd meg mennyi. azt tedd be. amikor kiutalta valtsal. ha nem utaltatod ki akkor veszik.

kidface

Idézetet írta: dioo89 Dátum június 05, 2017, 01:13:38 DÉLUTÁN
hali,ha banyaszt kozben valtok walletet,mi torteni a kibanyaszott ethval?eddig poloniexen vagyok es beirnam a coinbaset.elveszik a meg nem jovairt eth?
Poloniex-en 1ETH-tol jelenik csak meg az egyenleged. Szóval ha eddig oda banyasztal ajánlatos addig várni míg Polo-n összegyűlik az 1ETH hogy tudd utalni pl. Coinbase-ra vagy tudd eladni, kereskedni vele.

dioo89

Idézetet írta: kidface Dátum június 05, 2017, 05:31:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dioo89 Dátum június 05, 2017, 01:13:38 DÉLUTÁN
hali,ha banyaszt kozben valtok walletet,mi torteni a kibanyaszott ethval?eddig poloniexen vagyok es beirnam a coinbaset.elveszik a meg nem jovairt eth?
Poloniex-en 1ETH-tol jelenik csak meg az egyenleged. Szóval ha eddig oda banyasztal ajánlatos addig várni míg Polo-n összegyűlik az 1ETH hogy tudd utalni pl. Coinbase-ra vagy tudd eladni, kereskedni vele.
en is azon gondolkodtam..megvarom h osszejojjon az 1eth es majd utanna valtok...amugy coinbase miert irja h nem szabadna egyenesen oda banyaszni?

Székely Vegán

Idézetet írta: dioo89 Dátum június 05, 2017, 06:36:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum június 05, 2017, 05:31:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dioo89 Dátum június 05, 2017, 01:13:38 DÉLUTÁN
hali,ha banyaszt kozben valtok walletet,mi torteni a kibanyaszott ethval?eddig poloniexen vagyok es beirnam a coinbaset.elveszik a meg nem jovairt eth?
Poloniex-en 1ETH-tol jelenik csak meg az egyenleged. Szóval ha eddig oda banyasztal ajánlatos addig várni míg Polo-n összegyűlik az 1ETH hogy tudd utalni pl. Coinbase-ra vagy tudd eladni, kereskedni vele.
en is azon gondolkodtam..megvarom h osszejojjon az 1eth es majd utanna valtok...amugy coinbase miert irja h nem szabadna egyenesen oda banyaszni?

Állítólag az a szóló bányászokra érvényes, de ma már mindenki pool-ra bányászik úgyhogy nem gond. Nekem közel egy éve coinbase-re megy a pool-tól és semmi gond nem volt soha.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

bosshoss

Idézetet írta: dioo89 Dátum június 04, 2017, 09:22:12 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bosshoss Dátum június 04, 2017, 08:54:40 DÉLUTÁN
Sziasztok

Sikerült vennem 2 MSI RX 570 4GB ot. Az a gondom, hogy a meglévő rig be nem tudom beszerelni ahol 3 darab MSI RX 480 8gb van.
Nem is érzékeli egyáltalán az 570 et az eszközkezelőbe se. Tehát a youtubos tutoriál nekem nem jó mert ott legalább látja a gép  de itt semmi.
https://www.youtube.com/watch?v=fTusQ0omj8M
Ha telepítem az új drivert az elbarmolja nekem a mod olt 480 as kártyákat?
Jelenleg 16.11.5 ös driver fut.

Előre is köszönöm.
nem szabadna.elwve egy kombinalt driver.azert is jo h felismeri az ujjat de mey vele a regi.16.xxxxxx drivernel nem is voltak meg 5xx szerias kartyak.mindenkepp fog kelleni az uj driver.tolds le nyugodtan azt acombinaltat ami a videonal van.elotte meg amdcleanutilityvel torold azt ami fennt van.a beallitasokat masnem ird le egy text fajlba.....de az afterburnernek vagy a trixxxnek semmmi koze a driverekhez.feltelepited azt a kombinaltat es kesz is.max 15-20perc az egesz.a beallitasoknak meg kell h maradjanak....nekem konkretan ez a drier van a rigben....utanna szorakozhatsz az uj kartyaiddal.

Szia, a 20 perces munkából lett 6 órás és még mindig foss. Látja a gép a kártyákat, egy darabig ment is mind az 5 de most valamiért lefagy a miner program ahogy elindítom. A gép nem csak a miner.
Kifogytam az ötletekből. Petch et megcsináltam.Valami ötleted? Annyit látok, hogy az Afterburner-be az a kártya amin a monitor van bekötve  nagyon ugrál a Core Clock MHz. Előre is köszi

somogyi betyár

Idézetet írta: dioo89 Dátum június 05, 2017, 06:36:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum június 05, 2017, 05:31:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dioo89 Dátum június 05, 2017, 01:13:38 DÉLUTÁN
hali,ha banyaszt kozben valtok walletet,mi torteni a kibanyaszott ethval?eddig poloniexen vagyok es beirnam a coinbaset.elveszik a meg nem jovairt eth?
Poloniex-en 1ETH-tol jelenik csak meg az egyenleged. Szóval ha eddig oda banyasztal ajánlatos addig várni míg Polo-n összegyűlik az 1ETH hogy tudd utalni pl. Coinbase-ra vagy tudd eladni, kereskedni vele.
en is azon gondolkodtam..megvarom h osszejojjon az 1eth es majd utanna valtok...amugy coinbase miert irja h nem szabadna egyenesen oda banyaszni?

Miért jó Neked, ha átmész polóról CB-re?
Én épp menekültem róla, mert körülményes a pénzhez jutni.
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

dioo89

Idézetet írta: bosshoss Dátum június 05, 2017, 06:48:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dioo89 Dátum június 04, 2017, 09:22:12 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bosshoss Dátum június 04, 2017, 08:54:40 DÉLUTÁN
Sziasztok

Sikerült vennem 2 MSI RX 570 4GB ot. Az a gondom, hogy a meglévő rig be nem tudom beszerelni ahol 3 darab MSI RX 480 8gb van.
Nem is érzékeli egyáltalán az 570 et az eszközkezelőbe se. Tehát a youtubos tutoriál nekem nem jó mert ott legalább látja a gép  de itt semmi.
https://www.youtube.com/watch?v=fTusQ0omj8M
Ha telepítem az új drivert az elbarmolja nekem a mod olt 480 as kártyákat?
Jelenleg 16.11.5 ös driver fut.

Előre is köszönöm.
nem szabadna.elwve egy kombinalt driver.azert is jo h felismeri az ujjat de mey vele a regi.16.xxxxxx drivernel nem is voltak meg 5xx szerias kartyak.mindenkepp fog kelleni az uj driver.tolds le nyugodtan azt acombinaltat ami a videonal van.elotte meg amdcleanutilityvel torold azt ami fennt van.a beallitasokat masnem ird le egy text fajlba.....de az afterburnernek vagy a trixxxnek semmmi koze a driverekhez.feltelepited azt a kombinaltat es kesz is.max 15-20perc az egesz.a beallitasoknak meg kell h maradjanak....nekem konkretan ez a drier van a rigben....utanna szorakozhatsz az uj kartyaiddal.

Szia, a 20 perces munkából lett 6 órás és még mindig foss. Látja a gép a kártyákat, egy darabig ment is mind az 5 de most valamiért lefagy a miner program ahogy elindítom. A gép nem csak a miner.
Kifogytam az ötletekből. Petch et megcsináltam.Valami ötleted? Annyit látok, hogy az Afterburner-be az a kártya amin a monitor van bekötve  nagyon ugrál a Core Clock MHz. Előre is köszi
az 570es kartyakat vedd vissza legalabb 1050/1850re...a sima 4gb os kartyak kb 26.4-26.8 kozott hashelnek....utanna alits rajtuk..nekem is az volt a baj...amint elinditottamaz 570eseket rogton befagyott az alap orajelen,nalam 1244/1750 a default.rogton meg inditas elott visszavettem 1050/1750reutanna a memoriat toltam felfele..de nekem nem oc-s kartyak igy nem is tudtam oket nagyon huzni...igy a polarisbios editorban egyenesen attalitottam a a gpu clockot meg a memoryt 1050/1850re szoval ha elinditom nem fagy le.nemtudom h miert csinalja ezt de en igy oldottam meg.ezert sem kell allitanom az afterben vagy a trixxben semmit.a mVot is a polirassal allitottam be...konkretan az SRBpolarissal.abban van kulon opcio a mV allitasokra...

dioo89

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum június 05, 2017, 06:58:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dioo89 Dátum június 05, 2017, 06:36:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum június 05, 2017, 05:31:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dioo89 Dátum június 05, 2017, 01:13:38 DÉLUTÁN
hali,ha banyaszt kozben valtok walletet,mi torteni a kibanyaszott ethval?eddig poloniexen vagyok es beirnam a coinbaset.elveszik a meg nem jovairt eth?
Poloniex-en 1ETH-tol jelenik csak meg az egyenleged. Szóval ha eddig oda banyasztal ajánlatos addig várni míg Polo-n összegyűlik az 1ETH hogy tudd utalni pl. Coinbase-ra vagy tudd eladni, kereskedni vele.
en is azon gondolkodtam..megvarom h osszejojjon az 1eth es majd utanna valtok...amugy coinbase miert irja h nem szabadna egyenesen oda banyaszni?

Miért jó Neked, ha átmész polóról CB-re?
Én épp menekültem róla, mert körülményes a pénzhez jutni.
mit ertesz korulmenyes alatt? Amugy mas penztarcat nem lestem meg...nalam csak az a lenyeg h megkapjam a szamlamra a penzemet...

somogyi betyár

Ha egyből kártyára küldöd, akkor nem olyan rossz, de én akarok "játékpénz"-zel tőzsdézni is, így egy plusz karci, hogy polóra és kártyára is tudjak küldeni.
Ahogy én észrevettem, a kártyára küldés úgy megy, hogy te átváltod az ETH-dat valutába, ők vesznek rajta BTC-t, s azt küldik tovább, ahol is visszaváltják a kívánt valutára.
Coinért NEM LEHET másik coint vásárolni, rákényszerítenek, hogy először valutába válts, abból vehetsz másik coint (3 valutájuk, és 3 coinjuk van).
Leginkább ez az, ami undorító számomra.
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

dioo89

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum június 05, 2017, 07:21:57 DÉLUTÁN
Ha egyből kártyára küldöd, akkor nem olyan rossz, de én akarok "játékpénz"-zel tőzsdézni is, így egy plusz karci, hogy polóra és kártyára is tudjak küldeni.
Ahogy én észrevettem, a kártyára küldés úgy megy, hogy te átváltod az ETH-dat valutába, ők vesznek rajta BTC-t, s azt küldik tovább, ahol is visszaváltják a kívánt valutára.
Coinért NEM LEHET másik coint vásárolni, rákényszerítenek, hogy először valutába válts, abból vehetsz másik coint (3 valutájuk, és 3 coinjuk van).
Leginkább ez az, ami undorító számomra.
en meg pont azt kerestem h eth-t meg btc-t tudjam eurora valtani es nyomhassam a szamlara...egyenlore jojjon vissza a befektett penzem...

sankoran

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum június 05, 2017, 07:21:57 DÉLUTÁN
Ha egyből kártyára küldöd, akkor nem olyan rossz, de én akarok "játékpénz"-zel tőzsdézni is, így egy plusz karci, hogy polóra és kártyára is tudjak küldeni.
Ahogy én észrevettem, a kártyára küldés úgy megy, hogy te átváltod az ETH-dat valutába, ők vesznek rajta BTC-t, s azt küldik tovább, ahol is visszaváltják a kívánt valutára.
Coinért NEM LEHET másik coint vásárolni, rákényszerítenek, hogy először valutába válts, abból vehetsz másik coint (3 valutájuk, és 3 coinjuk van).
Leginkább ez az, ami undorító számomra.

Mert az wallet, nem exchange. Régen volt benne exchange, most nem látom, lehet a GDAX lett belőle, és különváltak.

zs1991

Kraken-en most kb mennyi idő lehet egy Tier 1-es verifikáció?

velvet

üzemeltet valaki AMD-NVIDIA vegyes riget? egyáltalán lehet?

kutyamixi

Üdv,bitcoin pénztárca telefonos alkalmazását használja valaki,hogyan működik?Köszi.