Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 43 Vendégek van a témában

tomno1


zenetibi

#2541
Idézetet írta: tomno1 Dátum június 24, 2017, 02:37:52 DÉLUTÁN
itt a fotó


Az account balance BTC értékben van megadva, azért 0, mert 1 DSH értéke nagyon kicsi BTC-ben, de  különben a minergate-n nem érdemes bányászni .

tomno1

De az ajánlott átváltós (changelly) oldalon nem azt mutatja, hogy keveset ér.
És az elmúlt napokban sem volt 0 az account ballance, hiszen már van más is bányászva és az elvileg az összesített értéket mutatja.

sankoran

Idézetet írta: tomno1 Dátum június 24, 2017, 03:03:51 DÉLUTÁN
De az ajánlott átváltós (changelly) oldalon nem azt mutatja, hogy keveset ér.
És az elmúlt napokban sem volt 0 az account ballance, hiszen már van más is bányászva és az elvileg az összesített értéket mutatja.

De DASH és DashCoin NEM ugyanaz!

Amúgy nálam is 0.000000 az account balance, gondolom karbantartanak valamit.

tomno1

Az tiszta, hogy nem ugyan az, de ha ráklikkelek a minergate főoldalán a jelére, akkor átvisz ide: http://dashcoin.info/
Itt pedig a poloniex-re mmutat mint pénztárca (exchange/poloniex).
Korábban pedig a changelly volt ajánlva, hogy ott lehet átváltani, ott pedig az előbb mellékelt fotón láthattad az árfolyamot.
Ezért nem értem, hogy akkor most mi van.

sankoran

#2545
Idézetet írta: tomno1 Dátum június 24, 2017, 04:25:09 DÉLUTÁN
Az tiszta, hogy nem ugyan az, de ha ráklikkelek a minergate főoldalán a jelére, akkor átvisz ide: http://dashcoin.info/
Itt pedig a poloniex-re mmutat mint pénztárca (exchange/poloniex).
Korábban pedig a changelly volt ajánlva, hogy ott lehet átváltani, ott pedig az előbb mellékelt fotón láthattad az árfolyamot.
Ezért nem értem, hogy akkor most mi van.

Poloniexen szerintem volt, már nincs, egyedül DASH van.
Changelly-n is csak DASH van.

https://hitbtc.com/exchange/DSH-to-BTC

tomno1


kutyamixi

Sziasztok,upholdról hallott már valaki?Valami infó esetleg?Köszönöm.

willow

Idézetet írta: kutyamixi Dátum június 25, 2017, 01:05:16 DÉLELŐTT
Sziasztok,upholdról hallott már valaki?Valami infó esetleg?Köszönöm.
Én használtam. Korrekt volt, és megbizható.

kutyamixi

Köszönöm a választ,csak azért kérdeztem,mert egy ismerősömnek már 14 napja nem utaltak,ez lenne az első utalása,xaporól meg még nemküldték neki a kártyát.Én meg most kezdenék bányászni és vacilálok hová bányásszak,hol nyissak számlát,mert most még úgy néz ki hogy a poloval is gondok vannak.

Shifty

Az miért van hogy ha 2 kártyát teszek az alaplapba akkor az egyik termelése visszaesik? Külön-külön mindkettő stabilan 300 körül megy ZEC-en, de együtt az egyik voltage szép lassan lecsökken és gondolom ezáltal a termelése is visszaesik. Egyforma evga 1060 kártyák azonos beállítással.

Arkenso

Felmelegszenek a kártyáid és leszabályoz a beállításaidnak megfelelően.

Shifty

Idézetet írta: Arkenso Dátum június 25, 2017, 03:58:40 DÉLUTÁN
Felmelegszenek a kártyáid és leszabályoz a beállításaidnak megfelelően.


Most csak 1 fok különbség van a 2 közt mégis 150-200al kevesebb a voltage-a

kicsidzsi

Sziasztok, az lenne a problémám h rendesen mennek a kártyák (ami nem probléma ;D ) a claymore mining monitorja mutatja is h szépen hesselgetnek a is DE az ethermine oldalon egy kártyával kevesebbel hessel. Napok óta ez van pedig gépet újraindítottam, leszedtem újra a claymore progit. Ha valaki tud megoldást szívesen hallgatom :)

willow

Idézetet írta: Shifty Dátum június 25, 2017, 05:04:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Arkenso Dátum június 25, 2017, 03:58:40 DÉLUTÁN
Felmelegszenek a kártyáid és leszabályoz a beállításaidnak megfelelően.


Most csak 1 fok különbség van a 2 közt mégis 150-200al kevesebb a voltage-a
Mert nincs 2 egyforma kártya. Más ram, más tudás, meg minden. Gondolom igy van. Én is úgy olvastam.

tiburka

Sziasztok!
Elakadtam egy kicsit és annyira nem jó az angolom, hogy teljesen értsem az angol szöveget, gondoltam itt megkérdezlek titeket "vén rókákat".
Tehát adott a miner program (Zec miner 0.3.4b), adott egy poloniex cím, folyton nullázódik az unpaid balance, de poloniex-en nem látni semmi változást. Átírtam a szerver címet, meg amit kellett (gondolom), de egyszerűen nem jövök rá, hogy mit ronthattam el.
Válaszokat, segítséget előre is köszönöm!
ASUS DUAL GTX 1060 O3G /Samsung/
Ethash - 26 MHS
Equihash 310 sol/s

bazsy

Idézetet írta: tiburka Dátum június 26, 2017, 05:30:15 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Elakadtam egy kicsit és annyira nem jó az angolom, hogy teljesen értsem az angol szöveget, gondoltam itt megkérdezlek titeket "vén rókákat".
Tehát adott a miner program (Zec miner 0.3.4b), adott egy poloniex cím, folyton nullázódik az unpaid balance, de poloniex-en nem látni semmi változást. Átírtam a szerver címet, meg amit kellett (gondolom), de egyszerűen nem jövök rá, hogy mit ronthattam el.
Válaszokat, segítséget előre is köszönöm!
Nem rontottál el semmit poloniexen valószínű hogy temporary disabled van ami azt jelenti ideiglenesen kikapcsolva

tiburka

@Shifty

Nem vagyok szakértő, de nálam is jelentkezett egy hasonló probléma. Nálam a memória órajel visszavétele jelentette a megoldást szintúgy 1060-nál. Jelenleg 8358-on megy, a GPU pedig lineárisan 2200-ig, de ez aligha számít. Nekem egy teljesítmény/watt beállításom van, kicsit visszafogottabban üzemel, de így a leghatékonyabb úgy gondolom, bár lehet rosszul állok hozzá. 65%-os power target-re állítottam.
ASUS DUAL GTX 1060 O3G /Samsung/
Ethash - 26 MHS
Equihash 310 sol/s

tiburka

Bazsy köszönöm válaszod!
Akkor jelenleg csak várnom kell ezek szerint.
Még egy gondolat. Az alábbi írást találtam, miközben ránéztem a flypool-ra. Nem igazán értem mit jelent.
ASUS DUAL GTX 1060 O3G /Samsung/
Ethash - 26 MHS
Equihash 310 sol/s

bazsy

Idézetet írta: tiburka Dátum június 26, 2017, 05:43:08 DÉLUTÁN
Bazsy köszönöm válaszod!
Akkor jelenleg csak várnom kell ezek szerint.
Még egy gondolat. Az alábbi írást találtam, miközben ránéztem a flypool-ra. Nem igazán értem mit jelent.
z address egy privát cím arra nem nem ajánlatos bányászni mert nem működik a poolon a kifizetés rá