Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 49 Vendégek van a témában

kidface

Idézetet írta: Filius Dátum december 22, 2016, 10:04:19 DÉLUTÁN
6 kártyás rig-em van RX480,távolról irányítom, ha nincs csatlakoztatva monitor akkor nem tudom megnyitni az amd vezérlő pultot, azt írja hogy nem elérhető mert nincs csatlakoztatva monitor, ezt hogy oldjam meg úgy hogy ne kelljen csatlakoztatni monitort? ???

Pl.:
Dummy plug
http://www.ebay.co.uk/itm/252681021828

sebajtóbiás

Idézetet írta: kidface Dátum december 22, 2016, 10:13:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Filius Dátum december 22, 2016, 10:04:19 DÉLUTÁN
6 kártyás rig-em van RX480,távolról irányítom, ha nincs csatlakoztatva monitor akkor nem tudom megnyitni az amd vezérlő pultot, azt írja hogy nem elérhető mert nincs csatlakoztatva monitor, ezt hogy oldjam meg úgy hogy ne kelljen csatlakoztatni monitort? ???

Pl.:
Dummy plug
http://www.ebay.co.uk/itm/252681021828

Kellene már egy FAQ/GYIK bejegyzést csinálni. A dummy plug tuti ott lenne az első helyen :)

Filius

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum december 22, 2016, 10:18:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum december 22, 2016, 10:13:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Filius Dátum december 22, 2016, 10:04:19 DÉLUTÁN
6 kártyás rig-em van RX480,távolról irányítom, ha nincs csatlakoztatva monitor akkor nem tudom megnyitni az amd vezérlő pultot, azt írja hogy nem elérhető mert nincs csatlakoztatva monitor, ezt hogy oldjam meg úgy hogy ne kelljen csatlakoztatni monitort? ???

Pl.:
Dummy plug
http://www.ebay.co.uk/itm/252681021828

Kellene már egy FAQ/GYIK bejegyzést csinálni. A dummy plug tuti ott lenne az első helyen :)

Magyarországon ez beszerezhető? (magyar cégtől)?

bacsoka

Idézetet írta: Filius Dátum december 23, 2016, 08:35:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum december 22, 2016, 10:18:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum december 22, 2016, 10:13:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Filius Dátum december 22, 2016, 10:04:19 DÉLUTÁN
6 kártyás rig-em van RX480,távolról irányítom, ha nincs csatlakoztatva monitor akkor nem tudom megnyitni az amd vezérlő pultot, azt írja hogy nem elérhető mert nincs csatlakoztatva monitor, ezt hogy oldjam meg úgy hogy ne kelljen csatlakoztatni monitort? ???

Pl.:
Dummy plug
http://www.ebay.co.uk/itm/252681021828

Kellene már egy FAQ/GYIK bejegyzést csinálni. A dummy plug tuti ott lenne az első helyen :)

Magyarországon ez beszerezhető? (magyar cégtől)?
Nem jellemző, ha csak nincs valakinek elfekvőben.

ben1133

Idézetet írta: cryptominer Dátum december 20, 2016, 12:34:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum december 20, 2016, 11:11:56 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ben1133 Dátum december 20, 2016, 10:23:58 DÉLELŐTT
Üdv! van 2 kártyám most szereltem be a 2 risert, de nem bányászik a két kártya. a radeon beállításokba azt írja az egyik le van tiltva-a másik elsődleges. Mi a teendő?

Ezek a mai kártyák ilyenek! Nekem a pikk dáma az istenért sem akart bányászni, pedig még forgattam is a riserben.

Komolyra fordítva a szót. Milyen kártya, alaplap, táp, win? A feszt megkapja alul-felül, kivártad míg a gép feltelepíti a drivert?
És még igen sok kérdés felmerül, az elég szegényes információ miatt.

ezen besírtam ! :D pacsi ! :D amúgy próbáld ki hogy kiveszed ami működik feltelepíted majd berakod a másik helyére így esetleg kizárhatod az alaplapot de tényleg több infó kell

:). Már megoldódott. A virtuális memória volt a gond
[/quote]

FTT

Teljesen kezdő vagyok, most szeretnék gépet építeni. A kérdésem az, hogy jelenleg mi az a legolcsóbb de már ajánlott alaplap amit javasolnátok? Igyekeztem rákeresni a fórumban, de nem igazán találtam. Előre köszi.

kidface

Idézetet írta: FTT Dátum december 25, 2016, 12:08:32 DÉLUTÁN
Teljesen kezdő vagyok, most szeretnék gépet építeni. A kérdésem az, hogy jelenleg mi az a legolcsóbb de már ajánlott alaplap amit javasolnátok? Igyekeztem rákeresni a fórumban, de nem igazán találtam. Előre köszi.

Én az Ashrock H81 Pro BTC rev 2.0-at ajánlom
Nem tudom hogy ez a legolcsóbb e Mo-on de ez egy jól bevallt alaplap!

bbencee

Idézetet írta: FTT Dátum december 25, 2016, 12:08:32 DÉLUTÁN
Teljesen kezdő vagyok, most szeretnék gépet építeni. A kérdésem az, hogy jelenleg mi az a legolcsóbb de már ajánlott alaplap amit javasolnátok? Igyekeztem rákeresni a fórumban, de nem igazán találtam. Előre köszi.

Szia, üdv a Fórumban!

Ezt a cikket talán érdekesnek találhatod még: http://cryptomining-blog.com/7585-what-motherboard-to-use-for-a-multi-gpu-mining-rig/

FTT


bbencee

#389
Sziasztok, most nekem lenne egy kis segítségre szükségem :)

Pucolgatás és géprendezés után elakadtam a 3. kártya beüzemelésénél.

Első két kártya 480, 3.ik 470-es.

Ugyan a rendszer felismeri mind a három karit, a 3. kártya (470-es) beüzemelése után az egyik 480-as fura dolgokat produkál, csak 50-el hessel (míg a másik kettő normál sebességgel), és az amd radeon settings-je se túl bizalomgerjesztő. (képet csatoltam).

Amíg a 470-est nem raktam be a gépbe, szépen hesseltek a 480-asok, ezért sem tudom mire vélni a dolgot. Wattool szerint nem megy 300MHz fölé. (gyári rom, gyári értékek, mégegy furaság: wattool nem engedi a memory clock módosítását)

Mi lehet a gond? Köszi!

Székely Vegán

Idézetet írta: bbencee Dátum december 28, 2016, 10:54:16 DÉLELŐTT
Sziasztok, most nekem lenne egy kis segítségre szükségem :)

Pucolgatás és géprendezés után elakadtam a 3. kártya beüzemelésénél.

Első két kártya 480, 3.ik 470-es.

Ugyan a rendszer felismeri mind a három karit, a 3. kártya (470-es) beüzemelése után az egyik 480-as fura dolgokat produkál, csak 50-el hessel, és az amd radeon settings-je se túl bizalomgerjesztő. (képet csatoltam).

Amíg a 470-est nem raktam be a gépbe, szépen hesseltek a 480-asok, ezért sem tudom mire vélni a dolgot. Wattool szerint nem megy 300MHz fölé. (gyári rom, gyári értékek, mégegy furaság: wattool nem engedi a memory clock módosítását)

Mi lehet a gond? Köszi!

Kössél egy képernyőt arra a kártyára, sokan mondták a BCT-on hogy megoldja ezt a gondot!
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

banda

Meddig érdemes várni a kifizetésre, ha Flypool már elküldte, viszont a Poloniex-nél nem jelenik meg? Két és fél órája történt azóta semmi hír róla. Normális ez vagy nyissak neki egy ticket-et?

Köszi!

bbencee

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 28, 2016, 11:02:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bbencee Dátum december 28, 2016, 10:54:16 DÉLELŐTT
Sziasztok, most nekem lenne egy kis segítségre szükségem :)

Pucolgatás és géprendezés után elakadtam a 3. kártya beüzemelésénél.

Első két kártya 480, 3.ik 470-es.

Ugyan a rendszer felismeri mind a három karit, a 3. kártya (470-es) beüzemelése után az egyik 480-as fura dolgokat produkál, csak 50-el hessel, és az amd radeon settings-je se túl bizalomgerjesztő. (képet csatoltam).

Amíg a 470-est nem raktam be a gépbe, szépen hesseltek a 480-asok, ezért sem tudom mire vélni a dolgot. Wattool szerint nem megy 300MHz fölé. (gyári rom, gyári értékek, mégegy furaság: wattool nem engedi a memory clock módosítását)

Mi lehet a gond? Köszi!

Kössél egy képernyőt arra a kártyára, sokan mondták a BCT-on hogy megoldja ezt a gondot!

Köszönöm koma! Probléma megoldódott ezzel! :)

kidface

Idézetet írta: banda Dátum december 28, 2016, 11:34:23 DÉLELŐTT
Meddig érdemes várni a kifizetésre, ha Flypool már elküldte, viszont a Poloniex-nél nem jelenik meg? Két és fél órája történt azóta semmi hír róla. Normális ez vagy nyissak neki egy ticket-et?

Köszi!

Várjuk meg

banda

Idézetet írta: kidface Dátum december 28, 2016, 11:47:57 DÉLELŐTT
Idézetet írta: banda Dátum december 28, 2016, 11:34:23 DÉLELŐTT
Meddig érdemes várni a kifizetésre, ha Flypool már elküldte, viszont a Poloniex-nél nem jelenik meg? Két és fél órája történt azóta semmi hír róla. Normális ez vagy nyissak neki egy ticket-et?

Köszi!

Várjuk meg
Ha te mondod... :) Bár azóta 8 óra eltelt és két kifizetés nem érkezett be.

Szaz11

Hello. Nekem blokkolták a Zcash címemet poloniexen. Van még rajtam kívül ezzel igy más is? Azt a coint amit flypoolon termeltem meg fogom még kapni visszamenöleg?

banda

Idézetet írta: Szaz11 Dátum december 28, 2016, 05:57:52 DÉLUTÁN
Hello. Nekem blokkolták a Zcash címemet poloniexen. Van még rajtam kívül ezzel igy más is? Azt a coint amit flypoolon termeltem meg fogom még kapni visszamenöleg?
Szia!

Mi rosszat tettél?

Szaz11

Semmi roszat, de ugynézem csak meg kellett írnom és már OK a dolog, de nem csak Zcast blokkolták, több Coin is kapott ilyen jelzőt -Temporarily Disabled-

banda

Idézetet írta: Szaz11 Dátum december 28, 2016, 06:04:12 DÉLUTÁN
Semmi roszat, de ugynézem csak meg kellett írnom és már OK a dolog, de nem csak Zcast blokkolták, több Coin is kapott ilyen jelzőt -Temporarily Disabled-
Akkor ez valami központi hiba lehetett, mert nálam is volt ilyen, de most már a kettőből az első kifizetés pending-en van.

Ha te intézted el, akkor köszi! :)

ZsZolee

Ma nekem az utalás tartott a walletemről 6 órát. Írtam a wallet üzemeltetőjének és azt mondta karbantartás miatt volt, de még utána is csak manuálisan ment el a pénz, miután beavatkoztak. Szerintem az egész Zcash rendszerrel volt valami, mert ma alacsony difficulty mellett is, alig kerestem. Főleg a tegnapihoz képest.