Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 21 Vendégek van a témában

porci

A Current Effective Hashrate az mit jelent pontosan? Mert nálam most 28, és a gép meg ~26.6-tal bányászik, és így ezt most nem értem:)

kidface

Reported Hash Rate = A miner altal elkuldott hash rate
Current Effective Hashrate = a pool altal jovahagyott(szamolt) hash rate
Avarege Effective Hashrate = no komment, azt hiszem ez egyertelmu

porci

Idézetet írta: kidface Dátum április 15, 2017, 07:27:39 DÉLUTÁN
Reported Hash Rate = A miner altal elkuldott hash rate
Current Effective Hashrate = a pool altal jovahagyott(szamolt) hash rate
Avarege Effective Hashrate = no komment, azt hiszem ez egyertelmu

Na, így már mindjárt másabb... :) Köszönöm!

porci


Skankhunt42

Idézetet írta: porci Dátum április 16, 2017, 04:06:52 DÉLELŐTT
Az, hogy a kék ennyire ingadozik, az normális, vagy rossz beállítás miatt van?
https://monosnap.com/file/oSSbjaIDC6OGsCapJSAQ1vAKRRsG5S

"The effective hashrate value depends on the luck of your miners, thus deviations from your real hashrate are normal and can regularly be very large (+/- 50% of your real hashrate). The 24h average effective hashrate should match your local hashrate more closely, but it takes at least 24 hours of uninterrupted mining in order to calculate it correctly."

Szerencsetlen vagy. :) (Ugyertem hogy a szerencsetol fugg mennyi eppen a effective has rated ;) )

Uhura

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum április 16, 2017, 04:12:26 DÉLELŐTT
Idézetet írta: porci Dátum április 16, 2017, 04:06:52 DÉLELŐTT
Az, hogy a kék ennyire ingadozik, az normális, vagy rossz beállítás miatt van?
https://monosnap.com/file/oSSbjaIDC6OGsCapJSAQ1vAKRRsG5S

"The effective hashrate value depends on the luck of your miners, thus deviations from your real hashrate are normal and can regularly be very large (+/- 50% of your real hashrate). The 24h average effective hashrate should match your local hashrate more closely, but it takes at least 24 hours of uninterrupted mining in order to calculate it correctly."

Szerencsetlen vagy. :) (Ugyertem hogy a szerencsetol fugg mennyi eppen a effective has rated ;) )

Nincs valamilyen mechanizmus a poolon belül, hogyan oszt le feladatott ? Hiszen a pool érdeke is a folyamatos jó teljesítmény fenntartása és a nagy számítási teljesítménnyel rendelkező bányászok megtartása.

xXFelaXx

#1286
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 15, 2017, 06:51:19 DÉLUTÁN
non stop figyelmet igenyel a banyaszas.

Ez azért ebben a formában nem igaz. Rengeteget olvastam utána és lehetetlen, hogy egy belőtt bánya a 24 órából 1x vagy 2x úgy leálljon a current hashrate-el, hogy újra kelljen indítani a programot. Mint írtam fentebb a program dolgozik rendesen a probléma pillanatában is tehát amikor elkezd lemenni a current hash rate egészen 0-áig addig nem is kezd növekedésbe amég újra nem indítom a progit. Ez lehet akár 8 óra kihagyás is és ugye a cleymore remote progi nem jelez mert a bánya dolgozik a gépen csak a weboldalon baszakodik valamit...valami más van a dologban. Net kapcsolat? Ha valaki aki találkozott ilyennel kérem jelezzen és oldjuk meg a problémát mert ez nem hinném, hogy normális.

messimage

Nem áll az le, ha jól be van lőve. Nekem napokig meg sem reccen. Amit láthattok kiesés, az is én voltam, mert bekerült még egy kártya.

https://ethermine.org/miners/ed75cb558e8576e386efa243c06fbecb95e08cff

Artthur

Idézetet írta: xXFelaXx Dátum április 15, 2017, 05:38:54 DÉLUTÁN
Nah mégegyszel előferdült a dolog és az előző hosszabb írásomban nem válalszoltatok minden kérdésre köztük erre ami most jön így felteszem megint... a bánya megy folyamatosan tehát hessel folyamatosan de a current hash rate az oldalon elkezd csökkenni egészen 0-áig addig amég a bánya progit újra nem indítom. Amint újra indítottam ismét lassú növekedésbe kezd a currebt hash rate egészen a maximumig. 24 óra alatt egyszer megjátsza... ez mitöl lehet? Rohadt szar így... ennyi figyelmet azért nem kéne, hogy igényeljen...

Amig nem jossz ra hogy mi a hiba hasznald a -r 60 parancsot, ez orankent ujrainditja a gepedet ha van reboot.bat. Amugy rakhatnal egy linket a dashboardodrol mar kivancsi vagyok en is.

Uhura

Idézetet írta: Artthur Dátum április 16, 2017, 10:43:28 DÉLELŐTT
Idézetet írta: xXFelaXx Dátum április 15, 2017, 05:38:54 DÉLUTÁN
Nah mégegyszel előferdült a dolog és az előző hosszabb írásomban nem válalszoltatok minden kérdésre köztük erre ami most jön így felteszem megint... a bánya megy folyamatosan tehát hessel folyamatosan de a current hash rate az oldalon elkezd csökkenni egészen 0-áig addig amég a bánya progit újra nem indítom. Amint újra indítottam ismét lassú növekedésbe kezd a currebt hash rate egészen a maximumig. 24 óra alatt egyszer megjátsza... ez mitöl lehet? Rohadt szar így... ennyi figyelmet azért nem kéne, hogy igényeljen...

Amig nem jossz ra hogy mi a hiba hasznald a -r 60 parancsot, ez orankent ujrainditja a gepedet ha van reboot.bat. Amugy rakhatnal egy linket a dashboardodrol mar kivancsi vagyok en is.

Nem biztos, hogy jó ha óránként rárántja a rebootot, nekem minden reboot után más a fogyasztás és a hash rate-is az első 1-1,5 órában.

De a 0-ás hash rate állandósul vagy van 0-ás időszak benne mondjuk 1-2x 10 percig amikor nincs küldött share ?  Ki van kapcsolva a hibernálás, frissités, stb ?

Custom

Sziasztok, ha valaki használja a MINER MONITORT és találkozott már ezzel a hibával kérem segítsen.
miner monitor 1.3 can't connect to miner application

Már többször letöröltem és újra raktam, a zcash miner legújabb kiadását is leszedtem és bele tettem, de folyamatosan ezt a hibát dobja.


2DA

Sziasztok.
Lenne egy kérdésem Kraken-nel kapcsolatban.
Vettem btc-t 25 € értékben, amit átküldtem krakenra ami meg is jelent a depositnal de az egyenlegem még mindig nulla amit nem nagyon értek. Valaki tudna segíteni?
Thx

drizzt_do_urden

Idézetet írta: 2DA Dátum április 16, 2017, 01:57:44 DÉLUTÁN
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem Kraken-nel kapcsolatban.
Vettem btc-t 25 € értékben, amit átküldtem krakenra ami meg is jelent a depositnal de az egyenlegem még mindig nulla amit nem nagyon értek. Valaki tudna segíteni?
Thx
amig nem confirmalja addig nem jelenik meg. nezd meg BTC nek hany confirmalas kell. 6 vagy 12 mintha. Amikor az megvan akkor megjelenik.

2DA

#1293
Ja éretem,kösz.
Bitcoin: ~ 60 perc (6 visszaigazolások szükséges)

2DA

Megjött a btc a kraken számlámra,el is adtam. Viszont a kifizetést azt nem engedi.Azt írja,hogy nem elérhető.

Valaki tudna segíteni? Még csak most tesztelem,ismerkedem a rendszerrel.
Thx

drizzt_do_urden

Idézetet írta: 2DA Dátum április 16, 2017, 03:03:51 DÉLUTÁN
Megjött a btc a kraken számlámra,el is adtam. Viszont a kifizetést azt nem engedi.Azt írja,hogy nem elérhető.

Valaki tudna segíteni? Még csak most tesztelem,ismerkedem a rendszerrel.
Thx

hanyas elenorzesed van?

Tier 1?
Tier 2?
Tier 3?

ha jol tudom csak Tier 2 -tol lehet sepa utalast.


xXFelaXx

Idézetet írta: Artthur Dátum április 16, 2017, 10:43:28 DÉLELŐTT
Amig nem jossz ra hogy mi a hiba hasznald a -r 60 parancsot, ez orankent ujrainditja a gepedet ha van reboot.bat. Amugy rakhatnal egy linket a dashboardodrol mar kivancsi vagyok en is.

https://ethermine.org/miners/33A71780533BE0a2Ca26EBec83fA734eC08485A8

Parancsoljatok itt a link. Szerencsére ma még nem volt leállás... am az okozhatja ezt, hogy a miner néha-néha kiírja pirossal, hogy ha sűrűn látom azt az üzenetet akkor túl van húzva a kártya?... de nem látom sűrűn csak néha-néha felbukkan. Mondjuk lehet van benne rendszer...

2DA

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 16, 2017, 04:46:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: 2DA Dátum április 16, 2017, 03:03:51 DÉLUTÁN
Megjött a btc a kraken számlámra,el is adtam. Viszont a kifizetést azt nem engedi.Azt írja,hogy nem elérhető.

Valaki tudna segíteni? Még csak most tesztelem,ismerkedem a rendszerrel.
Thx

hanyas elenorzesed van?

Tier 1?
Tier 2?
Tier 3?

ha jol tudom csak Tier 2 -tol lehet sepa utalast.

Jól tudod,és kösz.
A bányából tudom egyből krakenre küldeni az ethert?

Arkenso

Idézetet írta: xXFelaXx Dátum április 16, 2017, 07:07:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Artthur Dátum április 16, 2017, 10:43:28 DÉLELŐTT
Amig nem jossz ra hogy mi a hiba hasznald a -r 60 parancsot, ez orankent ujrainditja a gepedet ha van reboot.bat. Amugy rakhatnal egy linket a dashboardodrol mar kivancsi vagyok en is.

https://ethermine.org/miners/33A71780533BE0a2Ca26EBec83fA734eC08485A8

Parancsoljatok itt a link. Szerencsére ma még nem volt leállás... am az okozhatja ezt, hogy a miner néha-néha kiírja pirossal, hogy ha sűrűn látom azt az üzenetet akkor túl van húzva a kártya?... de nem látom sűrűn csak néha-néha felbukkan. Mondjuk lehet van benne rendszer...


Nyomj egy S betűt a progiban, látni fogod, hány hibát dobott a CPU0. Mennyit? :)

drizzt_do_urden

Idézetet írta: 2DA Dátum április 16, 2017, 07:39:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 16, 2017, 04:46:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: 2DA Dátum április 16, 2017, 03:03:51 DÉLUTÁN
Megjött a btc a kraken számlámra,el is adtam. Viszont a kifizetést azt nem engedi.Azt írja,hogy nem elérhető.

Valaki tudna segíteni? Még csak most tesztelem,ismerkedem a rendszerrel.
Thx

hanyas elenorzesed van?

Tier 1?
Tier 2?
Tier 3?

ha jol tudom csak Tier 2 -tol lehet sepa utalast.

Jól tudod,és kösz.
A bányából tudom egyből krakenre küldeni az ethert?

lehet direktbe...