Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 42 Vendégek van a témában

drizzt_do_urden

#1600
Idézetet írta: messimage Dátum május 01, 2017, 04:16:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: evko81 Dátum május 01, 2017, 04:07:07 DÉLUTÁN
Egy ilyen alaplappal befurodtem: Gigabyte 970A-D3 rev 1.4

Írj rám ha eladó, átvenném:)...Én jól bírom a vizet.

elmeletileg 5 kartyat elvinne!

PCI ---> PCI-E atalakito nem letezik?

pedig igen...s akkor menne 7 kartyaval?

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16815158190

ScubaCrab

Annak mi lehet az oka, ha a miner program nagyon sok ramot eszik? (Legalábbis amit feladatkezelőben mutat)

somogyi betyár

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 01, 2017, 04:13:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: evko81 Dátum május 01, 2017, 04:07:07 DÉLUTÁN
Sziasztok gyerekek! :)

Gigabyte z97x gaming alaplap jo riget epiteni?
Vagy Gigabyte ga970 ud3p?

Menni fognak veluk a vga-k?

Egy ilyen alaplappal befurodtem: Gigabyte 970A-D3 rev 1.4
Win install ok, rx470 driver (joo driver es meg nem is moddolt bios) install utan csak fekete kep... Szal incompatible...


Koszi, szep delutant. ;)

http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=4448.0

itt van egy par alaplap, de hianyzik is par mi meg mukodne.

Z97 szerintem mukodik. a masikat nem ismerem.

Itt is van egy lista, szintén a teljesség igénytelenségével:
http://cryptomining-blog.com/7585-what-motherboard-to-use-for-a-multi-gpu-mining-rig/
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

drizzt_do_urden

Idézetet írta: ScubaCrab Dátum május 01, 2017, 04:44:18 DÉLUTÁN
Annak mi lehet az oka, ha a miner program nagyon sok ramot eszik? (Legalábbis amit feladatkezelőben mutat)

szerintem az hogy sokat is kell egyen. azert kell megemelni a virtual memoryt is minimum 16 GB -ra.

bartik80

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy mi a meglátásotok erről az alaplapról 3-as usb riser-al szerintetek vinné a 6 videokártyát?
https://www.aqua.hu/asrock-h81m-g-alaplap-335404.html

kidface

Idézetet írta: bartik80 Dátum május 01, 2017, 06:35:21 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy mi a meglátásotok erről az alaplapról 3-as usb riser-al szerintetek vinné a 6 videokártyát?
https://www.aqua.hu/asrock-h81m-g-alaplap-335404.html
Jo kerdes? a H81-es chipset volt a BTC alaplapon is. De ugye BIOS fuggo, hogy hany kartyat kepes kezelni! Probald megkeresni az asrock oldalan az alaplap leirsat, toltsd le es hatha irja hogy a multi gpu limitalva van vagy nem. Sajna ennel tobbet nem tudok segiteni :(

raffiakötö

Sziasztok!

Valaki próbálta már wifin a bányagépét? Van tp-link TL-WN725N usb wifi stickem ami egészen addig megy tökéletesen míg el nem indítom a bánya progit. Amint a progi csatlakozna a pool-hoz eldobja a jelet, nem lát semmilyen hálózatot, mintha be se lenne dugva, viszont ha becsukom a bányáprogit egy kis idő után visszaáll a wifi és megy rendesen stabilan. Kábelen minden faintos, viszont jó lenne ha wifin is menne.
(win 10 64bit, friss telepítés, eseménynaplóban annyit látok hogy nem sikerült a flypool-s dns névfeloldás időtúllépés miatt)

Tapasztalt ilyet valaki? Esetleg valakinek valami tipp?

Köszi

messimage

Nekem az összes ilyen 1500 ft os stickről megy, wifin, gond nélkül.

Laca012

Idézetet írta: raffiakötö Dátum május 01, 2017, 09:50:10 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Valaki próbálta már wifin a bányagépét? Van tp-link TL-WN725N usb wifi stickem ami egészen addig megy tökéletesen míg el nem indítom a bánya progit. Amint a progi csatlakozna a pool-hoz eldobja a jelet, nem lát semmilyen hálózatot, mintha be se lenne dugva, viszont ha becsukom a bányáprogit egy kis idő után visszaáll a wifi és megy rendesen stabilan. Kábelen minden faintos, viszont jó lenne ha wifin is menne.
(win 10 64bit, friss telepítés, eseménynaplóban annyit látok hogy nem sikerült a flypool-s dns névfeloldás időtúllépés miatt)

Tapasztalt ilyet valaki? Esetleg valakinek valami tipp?

Köszi

Nekem meg ilyenek vannak:

http://www.ebay.co.uk/itm/Hot-Mini-150M-USB-WiFi-Wireless-LAN-802-11-n-g-b-Adapter-Nano-Network-150Mbps-DN/262614588555

Megy szépen hónapok óta..

raffiakötö

Idézetet írta: raffiakötö Dátum május 01, 2017, 09:50:10 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Valaki próbálta már wifin a bányagépét? Van tp-link TL-WN725N usb wifi stickem ami egészen addig megy tökéletesen míg el nem indítom a bánya progit. Amint a progi csatlakozna a pool-hoz eldobja a jelet, nem lát semmilyen hálózatot, mintha be se lenne dugva, viszont ha becsukom a bányáprogit egy kis idő után visszaáll a wifi és megy rendesen stabilan. Kábelen minden faintos, viszont jó lenne ha wifin is menne.
(win 10 64bit, friss telepítés, eseménynaplóban annyit látok hogy nem sikerült a flypool-s dns névfeloldás időtúllépés miatt)

Tapasztalt ilyet valaki? Esetleg valakinek valami tipp?

Köszi

Annyi fejlemény lett tegnap este óta, hogy a kábeles néztél indul a bánya és utána wi-fi-re váltok megy szépen a bánya, csak csatlakozni nem akar a flypoolhoz....

mr_nobody

Egy kis segítségre lenne szükségem, két napja  próbáltam készpénzt levenni a pesti automatából (Anker Klub, Anker köz 1-3, 1065 Budapest). Amikor átutaltam a 117,9 mBTC-nyi  bitcoint az automata által adott címre semmi se történt. Se értesítő sms-t, se hiba üzenetet sem kaptam. A BTC tárcámból viszont eltűnt  az elküldött bitcoin :). Ez ügyben szeretném a tanácsotokat kérni. Mit lehet ilyen esetekben tenni? Írtam nekik az összes létező mailcímre , de még nem kaptam választ, telefonon is próbáltam őket hívni , de foglalt mindig .  Előre is köszi  a segítséget :)

ZsZolee

Idézetet írta: mr_nobody Dátum május 02, 2017, 11:08:31 DÉLELŐTT
Egy kis segítségre lenne szükségem, két napja  próbáltam készpénzt levenni a pesti automatából (Anker Klub, Anker köz 1-3, 1065 Budapest). Amikor átutaltam a 117,9 mBTC-nyi  bitcoint az automata által adott címre semmi se történt. Se értesítő sms-t, se hiba üzenetet sem kaptam. A BTC tárcámból viszont eltűnt  az elküldött bitcoin :). Ez ügyben szeretném a tanácsotokat kérni. Mit lehet ilyen esetekben tenni? Írtam nekik az összes létező mailcímre , de még nem kaptam választ, telefonon is próbáltam őket hívni , de foglalt mindig .  Előre is köszi  a segítséget :)

Akkor kb. ennyi amit megtehettél. A BTC már náluk van, te már semmit se tehetsz.

mr_nobody

Idézetet írta: ZsZolee Dátum május 02, 2017, 12:00:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: mr_nobody Dátum május 02, 2017, 11:08:31 DÉLELŐTT
Egy kis segítségre lenne szükségem, két napja  próbáltam készpénzt levenni a pesti automatából (Anker Klub, Anker köz 1-3, 1065 Budapest). Amikor átutaltam a 117,9 mBTC-nyi  bitcoint az automata által adott címre semmi se történt. Se értesítő sms-t, se hiba üzenetet sem kaptam. A BTC tárcámból viszont eltűnt  az elküldött bitcoin :). Ez ügyben szeretném a tanácsotokat kérni. Mit lehet ilyen esetekben tenni? Írtam nekik az összes létező mailcímre , de még nem kaptam választ, telefonon is próbáltam őket hívni , de foglalt mindig .  Előre is köszi  a segítséget :)

Akkor kb. ennyi amit megtehettél. A BTC már náluk van, te már semmit se tehetsz.

hmmm :/ azért remélem valamikor visszaírnak/visszahívnak :D

Mulder

Valaki járt már úgy az asrock H81 pro btc2-es lappal, hogy mikor berakja a 6. kártyát a win10 indításnál megfagy és újraindul a gép? Mindegyik usb riserrel van bekötve, 5 kártya tökéletesen megy de a 6.nál win10 betöltésnél lefagy. Mindegyik rx470es kártya, táp 1200w cooler master, kártyák nincsenek modolva, driver a legújabb. Holnap még megnézem, mi van akkor ha azt a kártyát közvetlen az alaplapba dugom.

Tiba


Mulder

platinum, de azt hiszem rájöttem mi a baj.... elfelejtettem rádugni a lapra a 2 db 4 pines molex csatikat... mindjárt meg is lesem.

somogyi betyár

Idézetet írta: Tiba Dátum május 02, 2017, 09:58:22 DÉLUTÁN
Milyen a táp minősítése?

Tudtommal a táp minősítésének a pénztárcádhoz van köze, hisz a hatékonyságát reprezentálja, azaz mennyivel többet nyel le a konnektorból az adott Watt leadásához.

1 régi kártya kivesz, az új benthagy, ha indul, máris sikerül kiderítened, hogy az új kártya feltehetőleg jó, és másfelé keresed a bibit.
...mondjuk, a be nem dugott +12V betápban  ;D
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

drizzt_do_urden

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 02, 2017, 10:38:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Tiba Dátum május 02, 2017, 09:58:22 DÉLUTÁN
Milyen a táp minősítése?

Tudtommal a táp minősítésének a pénztárcádhoz van köze, hisz a hatékonyságát reprezentálja, azaz mennyivel többet nyel le a konnektorból az adott Watt leadásához.

1 régi kártya kivesz, az új benthagy, ha indul, máris sikerül kiderítened, hogy az új kártya feltehetőleg jó, és másfelé keresed a bibit.
...mondjuk, a be nem dugott +12V betápban  ;D

nem epp ugy van. a paltinum peldaul 100% terhelesen 90%+ hatekonysaggal mukodik amig egy bronz 100% terheles alatt csak 80 % -n szoval azert szamit a minositese is a tapnak!

Mulder

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 02, 2017, 10:38:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Tiba Dátum május 02, 2017, 09:58:22 DÉLUTÁN
Milyen a táp minősítése?

Tudtommal a táp minősítésének a pénztárcádhoz van köze, hisz a hatékonyságát reprezentálja, azaz mennyivel többet nyel le a konnektorból az adott Watt leadásához.

1 régi kártya kivesz, az új benthagy, ha indul, máris sikerül kiderítened, hogy az új kártya feltehetőleg jó, és másfelé keresed a bibit.
...mondjuk, a be nem dugott +12V betápban  ;D

Még nem tudtam meglesni hogy pontosan mi is a baj.  De a kártya tuti jó mert a másik gépben tökéletesen megy,  most ott csákányol.

mr_nobody

Idézetet írta: ZsZolee Dátum május 02, 2017, 12:00:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: mr_nobody Dátum május 02, 2017, 11:08:31 DÉLELŐTT
Egy kis segítségre lenne szükségem, két napja  próbáltam készpénzt levenni a pesti automatából (Anker Klub, Anker köz 1-3, 1065 Budapest). Amikor átutaltam a 117,9 mBTC-nyi  bitcoint az automata által adott címre semmi se történt. Se értesítő sms-t, se hiba üzenetet sem kaptam. A BTC tárcámból viszont eltűnt  az elküldött bitcoin :). Ez ügyben szeretném a tanácsotokat kérni. Mit lehet ilyen esetekben tenni? Írtam nekik az összes létező mailcímre , de még nem kaptam választ, telefonon is próbáltam őket hívni , de foglalt mindig .  Előre is köszi  a segítséget :)

Akkor kb. ennyi amit megtehettél. A BTC már náluk van, te már semmit se tehetsz.

visszaírtak :

Köszönjük levelét!

Kérjük küldje el nekünk az alábbi adatokat:

1) pontos összeg (HUF) amit fel szeretett volna venni
2) bitcoin cím, amire elküldte a bitcoinokat
3) telefonszám, amit megadott a tranzakciónál
4) tranzakció ideje

Ezek alapján tudunk rákeresni a tranzakcióra, pontosabbat csakis azután tudunk mondani, miután megtaláltuk. Ha átküldte az összeget, annak ellenértékét feltétlen meg fogja kapni :)

Üdvözlettel:
Love

Akpan Love
MrCoin Support

support email: support@mrcoin.eu
support: phone: +36 1 812 2250

-------
úgy tűnik még van remény :)