Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 10 Vendégek van a témában

drizzt_do_urden

Zorg megcsinalja neked a modot ha kell. na persze nem ingyen :))

spikes

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 20, 2017, 10:04:02 DÉLELŐTT
Zorg megcsinalja neked a modot ha kell. na persze nem ingyen :))

Találtam közbe franko leírást 570-hez meg 580-hoz. 140-150W-ról vissza megy olyan 80-90 közé...

1 kérdés: Ati patcher használatakor csak a flashelt kari van a gépbe? Ugyanis kb. 3 kártyát tud megjeleníteni, a többi már nem látszik.

drizzt_do_urden


Bob

Tudnátok segíteni? Az alaplapomon van egy PCIX16 és egy PCIX1 csati. Ha a PCIX16-ba dugom a kártyám PCIX1-es szalagriserrel, akkor megy rendesen. Ha a PCIX1-be dugom a kártyám PCIX1-es szalagriserrel, akkor már indulásnál pöttyös a kép, és a windows hibát észlel, ezért újraindít.

peter1300

#1884
Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne: mi ez, illetve mennyire számít a share-ek mennyisége?

Köszönöm Urak! :)

Gaabeesz

Udv.
En most szeretnek nekiallni a "banyaszatnak"
Az lenne a kerdesem, hogy mit lenne erdemes elkezdeni, es mekkora befektetes szukseges hozza?
Tovabba mennyire konnyen "tanulhato" ez az egesz tortenet?
Amit elso korben szeretnek, az havi 1k€ koruli profit.
Ehhez adhatnatok egy iranyjelzest, hogy mekkora befektetesre lenne szuksegem, miket kellene vasarolni, es mit kellene banyaszni.
Nem tudom, hogy ez igy meghatarozhato-e, ha a kerdes nem jo, segithetnétek valahogy elindulni benne.

Koszonom elore is

peter1300

Idézetet írta: Gaabeesz Dátum május 20, 2017, 02:09:43 DÉLUTÁN
Udv.
En most szeretnek nekiallni a "banyaszatnak"
Az lenne a kerdesem, hogy mit lenne erdemes elkezdeni, es mekkora befektetes szukseges hozza?
Tovabba mennyire konnyen "tanulhato" ez az egesz tortenet?
Amit elso korben szeretnek, az havi 1k€ koruli profit.
Ehhez adhatnatok egy iranyjelzest, hogy mekkora befektetesre lenne szuksegem, miket kellene vasarolni, es mit kellene banyaszni.
Nem tudom, hogy ez igy meghatarozhato-e, ha a kerdes nem jo, segithetnétek valahogy elindulni benne.

Koszonom elore is

Szia!

Ha egy picit visszaolvasol ebben a tokipban, akkor valószínűleg meg fogod találni a választ.

http://www.coinwarz.com/calculators/ethereum-mining-calculator Itt tudsz kalkulálni a számokkal, 27 Mh/s/kártyát számolj, Mo-n 0.13 cent árammal, 1% fee-vel, 900W-al.

Ez az etherium kalkulátor, amit ma talán a legjobban éri meg bányászni.
1 komplett rig, azaz általában 6 kártyával havi ~130e Ft körüli profit jön ki, ha 1000 EUR-t szeretnél keresni vele, ahhoz szükséged van 2 rigre, illetve körülbelül 3 kártyára, amit ha számolunk: rigenként 500.000 Ft + a 3. alapgép, illetve a 3 kártya ára olyan 350e Ft, ígyhát egészen pontosan ~1.400.000 Ft-ra lesz szükséged a havi 300e Ft-os keresethez.  8)
Ahogy mindenki, a GPU BIOS állítására mindenkinek saját magától kell, hogy rájöjjön, mivel nagyjából kártyánként és RAM gyártónként változik, rá kell jönni, vagy meg kell kérni Zorg kollégát, hogy segítsen rajtad, ő vágja a témát.
Az egész menetéről pedig találsz videókat "Fagyi Zoli Crypto Bányász", illetve az "Szv Tech" YouTube csatornákon. :)

Gaabeesz

Koszonom a kimerito valszt.

Es esetleg egy 1080ti-vel milyen profitot lehetne elerni, azt tudja valaki?:)

Uhura

Idézetet írta: Viktor62 Dátum május 19, 2017, 10:30:12 DÉLUTÁN
valaki tud kuldeni egy vattool beallítast rx 460 as ra
elore is koszi

Szerintem nem nagyon találsz 460-as ra beállításokat mert nem sokan csinálta szerintem még próbaképpen sem 460-asból riget vagy minert. Nekem anno 1 hónapja kb. egy fejlővésem mert tudtam volna nagyon alacsony áron szerezni 460 -as 4 gb-s kártyát, de egyrészt letettem róla, más részt meg addigra elvittik a tételt. Bár igaz kezdő coinokat lehetne vele bányászni olcsón.

babszi

Udv.

Van egy kis problemam. Msi rx470 gaming 4 g kartyaim vannak. Hazajovok 6 kartyabol 2 megy csak. 4 kartyanal se kep se hang. Windows nem ismeri fel a kartyakat, nem vilagit se semmi. Valakinek vmi okossag?

kidface

Idézetet írta: babszi Dátum május 20, 2017, 08:24:43 DÉLUTÁN
Udv.

Van egy kis problemam. Msi rx470 gaming 4 g kartyaim vannak. Hazajovok 6 kartyabol 2 megy csak. 4 kartyanal se kep se hang. Windows nem ismeri fel a kartyakat, nem vilagit se semmi. Valakinek vmi okossag?
Valószínű te is bekaptad az új Windows frissitest! És azzal együtt a legújabb AMD drivert így a módosított kártyák nem mennek!
DDU-val szedd le a drivert és rakd fel a régit.

peter1300

Sziasztok!

Ethpoolon mi alapján megy a kifizetés? Most álltam be a bányászok közé 2 kártyával, viszont 2 nap után a Poloniexen nem látok semmit, illetve a poolom sem fizetett kb mikor várhatok erre? :D

Székely Vegán

Idézetet írta: peter1300 Dátum május 20, 2017, 10:18:29 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Ethpoolon mi alapján megy a kifizetés? Most álltam be a bányászok közé 2 kártyával, viszont 2 nap után a Poloniexen nem látok semmit, illetve a poolom sem fizetett kb mikor várhatok erre? :D

Menj át az ethermine-ra. Az ethpool csak nagy bányáknak való 1GH+.
2 kártyával heteket vagy hónapokat kell várj mig kapsz egy blokkot.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

peter1300

#1893
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum május 20, 2017, 10:26:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: peter1300 Dátum május 20, 2017, 10:18:29 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Ethpoolon mi alapján megy a kifizetés? Most álltam be a bányászok közé 2 kártyával, viszont 2 nap után a Poloniexen nem látok semmit, illetve a poolom sem fizetett kb mikor várhatok erre? :D

Menj át az ethermine-ra. Az ethpool csak nagy bányáknak való 1GH+.
2 kártyával heteket vagy hónapokat kell várj mig kapsz egy blokkot.

Örök hálám!  8)

willow

Vegán mester. Tőled kérdezném, mert kiváncsi vagyok a véleményedre. Nos. Ha most kezdenél bányászni, de a tudásod már meglenne hozzá, mint ahogy már meg is van, mit, hogyan csinálnál. Mire kell legfőképpen odafigyelni? Mik a buktatók szoftver, és hardver területén? Milyen riget épitenél, és miért? Milyen poolt használnál, és miért? Milyen pénzkezelési technikát használnál? Mit csinálnál másképpen , és miért? Stb. Várom megtisztelő válaszodat.

Laca012

Idézetet írta: willow Dátum május 21, 2017, 09:48:00 DÉLELŐTT
Vegán mester. Tőled kérdezném, mert kiváncsi vagyok a véleményedre. Nos. Ha most kezdenél bányászni, de a tudásod már meglenne hozzá, mint ahogy már meg is van, mit, hogyan csinálnál. Mire kell legfőképpen odafigyelni? Mik a buktatók szoftver, és hardver területén? Milyen riget épitenél, és miért? Milyen poolt használnál, és miért? Milyen pénzkezelési technikát használnál? Mit csinálnál másképpen , és miért? Stb. Várom megtisztelő válaszodat.

Tehát "Vegán Mester" Tessék eldobni kapát-kaszát és megírni egy updated tutorialt a hardvervásárlástól a finomhangoláson át a bányászott kriptó készpénzé tételéig....
Egy kb olyan "user manualt", amit a mosógép mellé adnak, az utolsó oldalon a gyakori hibákkal, pl "ha nem megy, nézd meg be van-e dugva a konnektorba, vagy a mosógép ajtaja be van e csukva rendesen..stb"

Hát komolyan mondom behalok nektek... ;D ;D

Karcsi papa

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 21, 2017, 10:42:28 DÉLELŐTT
Idézetet írta: willow Dátum május 21, 2017, 09:48:00 DÉLELŐTT
Vegán mester. Tőled kérdezném, mert kiváncsi vagyok a véleményedre. Nos. Ha most kezdenél bányászni, de a tudásod már meglenne hozzá, mint ahogy már meg is van, mit, hogyan csinálnál. Mire kell legfőképpen odafigyelni? Mik a buktatók szoftver, és hardver területén? Milyen riget épitenél, és miért? Milyen poolt használnál, és miért? Milyen pénzkezelési technikát használnál? Mit csinálnál másképpen , és miért? Stb. Várom megtisztelő válaszodat.

Tehát "Vegán Mester" Tessék eldobni kapát-kaszát és megírni egy updated tutorialt a hardvervásárlástól a finomhangoláson át a bányászott kriptó készpénzé tételéig....
Egy kb olyan "user manualt", amit a mosógép mellé adnak, az utolsó oldalon a gyakori hibákkal, pl "ha nem megy, nézd meg be van-e dugva a konnektorba, vagy a mosógép ajtaja be van e csukva rendesen..stb"

Hát komolyan mondom behalok nektek... ;D ;D

Javaslok pár órát eltölteni a tech csatornáján vegánnak és nincs több nyitott kérdés de ajánlom hasonló képen fagyizoli tech csatornáját is!

https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ
https://www.youtube.com/channel/UCCFy1ptJZRLd9CKeEYvTtXA
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

willow

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 21, 2017, 10:42:28 DÉLELŐTT
Idézetet írta: willow Dátum május 21, 2017, 09:48:00 DÉLELŐTT
Vegán mester. Tőled kérdezném, mert kiváncsi vagyok a véleményedre. Nos. Ha most kezdenél bányászni, de a tudásod már meglenne hozzá, mint ahogy már meg is van, mit, hogyan csinálnál. Mire kell legfőképpen odafigyelni? Mik a buktatók szoftver, és hardver területén? Milyen riget épitenél, és miért? Milyen poolt használnál, és miért? Milyen pénzkezelési technikát használnál? Mit csinálnál másképpen , és miért? Stb. Várom megtisztelő válaszodat.

Tehát "Vegán Mester" Tessék eldobni kapát-kaszát és megírni egy updated tutorialt a hardvervásárlástól a finomhangoláson át a bányászott kriptó készpénzé tételéig....
Egy kb olyan "user manualt", amit a mosógép mellé adnak, az utolsó oldalon a gyakori hibákkal, pl "ha nem megy, nézd meg be van-e dugva a konnektorba, vagy a mosógép ajtaja be van e csukva rendesen..stb"

Hát komolyan mondom behalok nektek... ;D ;D

Kedves Barátom. Nem neked irtam. Ha akar válaszol, ha nem akar nem válaszol. Ha csak részlegesen válaszol akkor azt köszönöm meg. Ha mindenre, akkor azt. Ha semmire, akkor azt is elfogadom. Nem vagyok ostoba, hogy azt higgyem, hogy van ingyen ebéd. Azonban kérek mindenkit, hogy a flegma megjegyzéseitől tartózkodjon. Néha én is elkövetem ezt a hibát, és nem érzem magam büszkének tőle.

bbarna

Karcsi papa!
Nincs kedved indítani egy tecső csatornát a kereskedésről?
Nagyon népszerű lenne ;)
Ha nem tolakodó a kérdésem, Te melyik megye?

Laca012

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 21, 2017, 10:56:15 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 21, 2017, 10:42:28 DÉLELŐTT
Idézetet írta: willow Dátum május 21, 2017, 09:48:00 DÉLELŐTT
Vegán mester. Tőled kérdezném, mert kiváncsi vagyok a véleményedre. Nos. Ha most kezdenél bányászni, de a tudásod már meglenne hozzá, mint ahogy már meg is van, mit, hogyan csinálnál. Mire kell legfőképpen odafigyelni? Mik a buktatók szoftver, és hardver területén? Milyen riget épitenél, és miért? Milyen poolt használnál, és miért? Milyen pénzkezelési technikát használnál? Mit csinálnál másképpen , és miért? Stb. Várom megtisztelő válaszodat.

Tehát "Vegán Mester" Tessék eldobni kapát-kaszát és megírni egy updated tutorialt a hardvervásárlástól a finomhangoláson át a bányászott kriptó készpénzé tételéig....
Egy kb olyan "user manualt", amit a mosógép mellé adnak, az utolsó oldalon a gyakori hibákkal, pl "ha nem megy, nézd meg be van-e dugva a konnektorba, vagy a mosógép ajtaja be van e csukva rendesen..stb"

Hát komolyan mondom behalok nektek... ;D ;D

Javaslok pár órát eltölteni a tech csatornáján vegánnak és nincs több nyitott kérdés de ajánlom hasonló képen fagyizoli tech csatornáját is!

https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ
https://www.youtube.com/channel/UCCFy1ptJZRLd9CKeEYvTtXA

Nem jó.. Az uncsi.. Egy kész tutorialt akarnak.. Egy naprakészet.. A legappróbb részletekig az összes szóbajöhető lehetőséggel a rigkeret anyagától a kártyatípusonként szóbajöhető különböző beállításokig...

Esetleg van közöttetek sebész orvos?
Gondoltam leírhatná hogyan műtsek holnaptól, mert holnaptól azzal szeretnék foglalkozni, láttam az egyiket, vadi új Jaguárral jár..
Nem is tudom, mit bányásszak....  bocsánat mit műtsek.. Asszem agy vagy szívsebészet ami most a legjobb. Lehet a plasztikai?
Mindegy, mindent tudni akarok.. ;D

Holnap jogász vagy ügyvéd szeretnék lenni, ha van egy ilyen komplett leírás arról is..  ;)