Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 12 Vendégek van a témában

sankoran

#2580
Milyen monitor? Milyen bemenettel próbálkozol?

Alaplapi kimenet van? Ott ad képet?

Lancer

Samsung Monitor HDMI kimenettel próbálkoztam csak.

crypto

Sziasztok!


Olyan problémam van,hogy a biost szeretném frissíteni.Letöltöttem a legújabb verziót 4/14/2016-t.Segít is ,hogy hogyan updateljem,de uefibe mikor rámegyek az instant flashre akkor azt írja,hogy "No image file detected" azt a FAT32 konvertálást megcsináltam az usbnél.Akkor mi lehet a problem?


raffiakötö

Idézetet írta: crypto Dátum június 27, 2017, 03:20:01 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Olyan problémam van,hogy a biost szeretném frissíteni.Letöltöttem a legújabb verziót 4/14/2016-t.Segít is ,hogy hogyan updateljem,de uefibe mikor rámegyek az instant flashre akkor azt írja,hogy "No image file detected" azt a FAT32 konvertálást megcsináltam az usbnél.Akkor mi lehet a problem?


A fat32 kovertáltást formázással csináltad? Milyen formátumba volt a bios update file, ha zip-es akkor ugye ki kell csomagolni, és csak az a file legyen a pendriveon. Legalábbis nekem így sikerült.

matt

Hali!


Lehet nem ide tartozik, de:
Nézegettem, h állítólag az ICOk miatt zuhan ennyire az ETH, és akárhogy kerestem és olvastam (angol oldalakat) még mindig nem értem, mi ez, és mi köze az ETH-hez.
Segítenétek?
Köszi.

Serry85

#2585
Helló mindenkinek.
Szeretnék a közeljövőben összeállítani egy rig -et :

ASRock H81 PRO BTC LGA1150 mATX alaplap                                   
Intel Celeron Dual-Core G1820 2.7GHz LGA1150                               
CSX 4GB (2x2GB) DDR3 1333MHz                                                                                               

GIGABYTE GTX1080Ti GAMING OC 11G                                           
Hdd- van egy pár feleslegbe itthon + egy 1300w táp gold vagy platinum

Ezt egy alapnak szánnám tesztre zec és eth bányászatra ha ténylegesen látom majd a számokat akár 8db ig tervezek bele videókártyát nem egyszerre egyet-egyet ahogy lesz pénzem

A kérdésem több részből áll az első az lenne , hogy szerintetek érdemes es még belevágni ebbe az egész bányászás dologba vagy nemsokára elvágják ezt az egész "iparágat"  , mire számítotok lehet majd tartani a difficulty-val lépést egy "átlag" felhasználónak és nem utolsó sokban az alapgépemről véleményt ?

Előre is köszönöm a válaszokat
minden jót pá.


crypto

Idézetet írta: raffiakötö Dátum június 27, 2017, 03:23:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: crypto Dátum június 27, 2017, 03:20:01 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Olyan problémam van,hogy a biost szeretném frissíteni.Letöltöttem a legújabb verziót 4/14/2016-t.Segít is ,hogy hogyan updateljem,de uefibe mikor rámegyek az instant flashre akkor azt írja,hogy "No image file detected" azt a FAT32 konvertálást megcsináltam az usbnél.Akkor mi lehet a problem?



A fat32 kovertáltást formázással csináltad? Milyen formátumba volt a bios update file, ha zip-es akkor ugye ki kell csomagolni, és csak az a file legyen a pendriveon. Legalábbis nekem így sikerült.
Persze,formázással,kitömörítéssel stb.Idegesített,hogy nem megy.Nem értettem mi a baj.Asrock oldalon még képekkel is mutatja hogy kell csinálni.Mondom ezek után mi lehet a baj?! :D Az volt a baj bakker,hogy nem H81ProBtc R2.0-át töltöttem le,hanem a sima H81Pro BTC!!! :D De azért köszi a segítséget! ;)

infophyxius

Sziasztok,

Gigabyte GTX 1050, 1060-al lehet dualmining-ot csinálni? (Eth vagy Zec).
Ha nem, akkor mit ajánlotok erre?

bazsy

Idézetet írta: infophyxius Dátum június 27, 2017, 06:09:34 DÉLUTÁN
Sziasztok,

Gigabyte GTX 1050, 1060-al lehet dualmining-ot csinálni? (Eth vagy Zec).
Ha nem, akkor mit ajánlotok erre?
lehet Claymore Dual miner csak eth-ra zecre nincs dual miner

Fecca

sziasztok

Ha 3 kártyával bányászok sokszor újraindul a gép. Esetleg valakinek van hasonló hibája?

Napló neve:    System
Forrás:        Microsoft-Windows-Kernel-Power
Eseményazonosító:41
Feladatkategória:(63)
Szint:         Kritikus
Kulcsszavak:   (70368744177664),(2)
Felhasználó:   SYSTEM
Leírás:
A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása.

A Tápomnak elvileg elkéne bírnia. Bármelyik két kártya kombinációval megy de egyszerre hárommal mindig jön a hiba :S

Roller


Roller

Sziasztok!


Ha távoli asztallal szeretném elérni az a riget, amire nem tudok monitort dugni, akkor szükségem lesz egy HDMI dummyra és már láthatom is?


ÜDV!


dioo89

Idézetet írta: Roller Dátum június 28, 2017, 08:16:21 DÉLELŐTT
Sziasztok!


Ha távoli asztallal szeretném elérni az a riget, amire nem tudok monitort dugni, akkor szükségem lesz egy HDMI dummyra és már láthatom is?


ÜDV!
helo,nem kell...viszont ker jrlszavat a pc fiokhoz...addig nemtud csatlakozni.
1.adjal jelszavat a win felhasznalohoz
2.win10 eseten:nagyito/netwizpl/ es ott aztan allitsd h bekapcsolaskorne kerje a jelszavat..igy lessz jelszavad is de ujrainditaskor nem keri es automatikusan belep a winbe.utanna johet a tavoli asztal beallitasa...de ha nem sikerul akkor youtubon talalsz kismillio videot a tavoli asztal beallitasra...

zgman

Sziasztok néha 24h is hibátlanul megy 27mh/ dual módban a Rigem (6x rx570) néha óránként kilép a Banyasz programból ... Mit lehet tenni?

Antidope

Sziasztok! Jó lehet ez a config így?
-ASRock H81 Pro BTC R2.0 Alaplap
-Intel Celeron Dual-Core G1840 2.8GHz LGA1150 Processzor
-4 gb RAM
-250gb HDD
-6db Gigabyte RX460 WF2 OC 4GB DDR5
-Thermaltake Frankfurt 830W / Corsair CX850M 850W / EVGA 850 BQ 850W (szerintetek melyik lenne a legjobb?)

Illetve risereket is tudnátok mondani, hogy melyikek lennének a legjobbak?

bazsy

#2596
Idézetet írta: Antidope Dátum június 28, 2017, 12:38:34 DÉLUTÁN
Sziasztok! Jó lehet ez a config így?
-ASRock H81 Pro BTC R2.0 Alaplap
-Intel Celeron Dual-Core G1840 2.8GHz LGA1150 Processzor
-4 gb RAM
-250gb HDD
-6db Gigabyte RX460 WF2 OC 4GB DDR5
-Thermaltake Frankfurt 830W / Corsair CX850M 850W / EVGA 850 BQ 850W (szerintetek melyik lenne a legjobb?)

Illetve risereket is tudnátok mondani, hogy melyikek lennének a legjobbak?
Tökéletes evga táppal viszont az bronze de azon csak 3 pcie csati van

Antidope

Idézetet írta: bazsy Dátum június 28, 2017, 12:39:39 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Antidope Dátum június 28, 2017, 12:38:34 DÉLUTÁN
Sziasztok! Jó lehet ez a config így?
-ASRock H81 Pro BTC R2.0 Alaplap
-Intel Celeron Dual-Core G1840 2.8GHz LGA1150 Processzor
-4 gb RAM
-250gb HDD
-6db Gigabyte RX460 WF2 OC 4GB DDR5
-Thermaltake Frankfurt 830W / Corsair CX850M 850W / EVGA 850 BQ 850W (szerintetek melyik lenne a legjobb?)

Illetve risereket is tudnátok mondani, hogy melyikek lennének a legjobbak?
Tökéletes evga táppal viszont az bronze de azon csak 3 pcie csati van

Köszi a választ, akkor most melyik tápot vegyem, amibe 6 vga-t be tudok kötni?

Antidope


dioo89

Idézetet írta: Antidope Dátum június 28, 2017, 01:32:20 DÉLUTÁN
Esetleg egy EVGA SuperNOVA 750 GQ 750W ?
gondolom ketto tapot akarsz venni mivel csak 750-850w-osak....eleg az egy tap is,keres 1200wattosat..akkor nem kell bajlodni a kettovel...persze ha tenyleg 6 kartyat akarsz...ha csak 3-4et akkor eleg a 750-850es tap