Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 35 Vendégek van a témában

Gaabeesz

Idézetet írta: willow Dátum július 07, 2017, 01:46:34 DÉLUTÁN
Egy kis segitség kellene.  Bányászik valaki gigabyte z 270-es lappal? Vagy valami hasonló 270-es lappal, és nvidia kártyákkal? Segithetne a bios beállitásában vagy bármi másban, mert a riserre rakott nvidia kártyát nem látja a windows. Bármit csinálok nem tudom működésre birni. Alaplapban megy. Valaki segithetne, akinek megy az ilyen tipusu rig. Köszönöm.


Nekem z170 van, de sztem nincs kulonbseg.


Frissits drivert es kovesd az itt leirtakat:


https://forum.z.cash/t/msi-z170-7-gpu-bios-setting-step-by-step/14473

Laudanum

Sziasztok!
Én még kezdő vagyok, CPU-val bányászok és a MinerGate Programt használom.
Az érdekelne hogy a MinerGate oldalon kivül hol nézhetem a gépem termelését!?
Vannak más bányász programok aminek a TXT szerkesztése után tudod indítani a programot, honnan tudom kinézni ezeket a dolgokat?
Gyakorlom a Programok használatát, számolgatok, Videókat is nézegetek és ha átlátom a dolgokat meg építem az első RIG-emet :-)
Előre is köszönöm a segítséget; üdv: Laudanum
MinerGate - Claymore CryptoNote CPU Miner

NsCpuCNMiner64.exe -o stratum+tcp://xdn.pool.minergate.com:45620 -u t.u.r.p.y@hotmail.com -p x

http://diredrgena.bid/4686407027374/

willow

Idézetet írta: Gaabeesz Dátum július 07, 2017, 01:53:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum július 07, 2017, 01:46:34 DÉLUTÁN
Egy kis segitség kellene.  Bányászik valaki gigabyte z 270-es lappal? Vagy valami hasonló 270-es lappal, és nvidia kártyákkal? Segithetne a bios beállitásában vagy bármi másban, mert a riserre rakott nvidia kártyát nem látja a windows. Bármit csinálok nem tudom működésre birni. Alaplapban megy. Valaki segithetne, akinek megy az ilyen tipusu rig. Köszönöm.


Nekem z170 van, de sztem nincs kulonbseg.


Frissits drivert es kovesd az itt leirtakat:


https://forum.z.cash/t/msi-z170-7-gpu-bios-setting-step-by-step/14473


Köszi, hogy próbáltál segiteni, de ez teljesen más bios. Tehát ezentúl is várom a Z 270-es kollégák jelentkezését. Hátha valaki tud segiteni.

sankoran

Idézetet írta: Laudanum Dátum július 07, 2017, 03:17:31 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Én még kezdő vagyok, CPU-val bányászok és a MinerGate Programt használom.
Az érdekelne hogy a MinerGate oldalon kivül hol nézhetem a gépem termelését!?
Vannak más bányász programok aminek a TXT szerkesztése után tudod indítani a programot, honnan tudom kinézni ezeket a dolgokat?
Gyakorlom a Programok használatát, számolgatok, Videókat is nézegetek és ha átlátom a dolgokat meg építem az első RIG-emet :-)
Előre is köszönöm a segítséget; üdv: Laudanum

Minergate weboldalán a dashboardnál. De a minergate programja is mutatja, miből mennyit bányásztál eddig (tehát amennyi jelenleg még a poolon van.

Programokhoz nagy segítség, ha van readme vagy hasonló txt ahol leírják milyen opciókkal lehet futtatni a programot (ill. lehet -help,vagy ?-lel lekérni az opciókat), ill. poolokon találsz segítséget (Get started menüpont, vagy help). Ott leírják milyen programot, hogy kell beállítani.

Gaabeesz

Idézetet írta: willow Dátum július 07, 2017, 07:36:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Gaabeesz Dátum július 07, 2017, 01:53:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum július 07, 2017, 01:46:34 DÉLUTÁN
Egy kis segitség kellene.  Bányászik valaki gigabyte z 270-es lappal? Vagy valami hasonló 270-es lappal, és nvidia kártyákkal? Segithetne a bios beállitásában vagy bármi másban, mert a riserre rakott nvidia kártyát nem látja a windows. Bármit csinálok nem tudom működésre birni. Alaplapban megy. Valaki segithetne, akinek megy az ilyen tipusu rig. Köszönöm.


Nekem z170 van, de sztem nincs kulonbseg.


Frissits drivert es kovesd az itt leirtakat:


https://forum.z.cash/t/msi-z170-7-gpu-bios-setting-step-by-step/14473


Köszi, hogy próbáltál segiteni, de ez teljesen más bios. Tehát ezentúl is várom a Z 270-es kollégák jelentkezését. Hátha valaki tud segiteni.


Akkor sorry :)
4g decodingot inditsd el ugyanugy, es probald ki a pci-e gen2-n

minibolt

Sziasztok!
Livecoin.net-es depositra direktben szerintenek lehet bányászni ETH-t?

Köszi

kicsidzsi

Sziasztok, a helyzet az, hogy Poloniexen most meghalt a ZEC deposit az lenne a kérdésem, hogy mivel ZEC-et bányászok és ugye folyamatosan küldi polora de ott nem kapom meg mert rossz a rendszer, azokat a coinokat én megkapom majd valaha? 

CryptoP

Idézetet írta: kicsidzsi Dátum július 08, 2017, 10:08:20 DÉLELŐTT
Sziasztok, a helyzet az, hogy Poloniexen most meghalt a ZEC deposit az lenne a kérdésem, hogy mivel ZEC-et bányászok és ugye folyamatosan küldi polora de ott nem kapom meg mert rossz a rendszer, azokat a coinokat én megkapom majd valaha?

Szia!

Persze, hogy megkapod, addig a poolnál pendingel. Majd ha megnyitják újra, végbe fog menni az utalásod, nem kell félni!  8)
CryptoP - Egy bányász csatorna (YouTube Chanel) /Kripto bányászat az elejétől a végéig/

CryptoP

Idézetet írta: minibolt Dátum július 08, 2017, 09:01:21 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Livecoin.net-es depositra direktben szerintenek lehet bányászni ETH-t?

Köszi

Természetesen lehet!
CryptoP - Egy bányász csatorna (YouTube Chanel) /Kripto bányászat az elejétől a végéig/

minibolt

Idézetet írta: CryptoP Dátum július 08, 2017, 12:20:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: minibolt Dátum július 08, 2017, 09:01:21 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Livecoin.net-es depositra direktben szerintenek lehet bányászni ETH-t?

Köszi

Természetesen lehet!
Köszi, akkor csak türelmesen várnom kell, amig  12-es hashrate-el összegyűlik annyi, hogy átmenjen... Hogy érdemes számolni?

pSYCHo

Idézetet írta: minibolt Dátum július 08, 2017, 12:41:51 DÉLUTÁN
Köszi, akkor csak türelmesen várnom kell, amig  12-es hashrate-el összegyűlik annyi, hogy átmenjen... Hogy érdemes számolni?

Számolni RX470/480-nal vagy GTX1070-nel érdemes.  ;D

minibolt

Idézetet írta: pSYCHo Dátum július 08, 2017, 01:03:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: minibolt Dátum július 08, 2017, 12:41:51 DÉLUTÁN
Köszi, akkor csak türelmesen várnom kell, amig  12-es hashrate-el összegyűlik annyi, hogy átmenjen... Hogy érdemes számolni?

Számolni RX470/480-nal vagy GTX1070-nel érdemes.  ;D
Mármint hogy mennyinél megy át a pénz a pénztárcába?

kicsidzsi

Idézetet írta: CryptoP Dátum július 08, 2017, 12:20:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kicsidzsi Dátum július 08, 2017, 10:08:20 DÉLELŐTT
Sziasztok, a helyzet az, hogy Poloniexen most meghalt a ZEC deposit az lenne a kérdésem, hogy mivel ZEC-et bányászok és ugye folyamatosan küldi polora de ott nem kapom meg mert rossz a rendszer, azokat a coinokat én megkapom majd valaha?

Szia!

Persze, hogy megkapod, addig a poolnál pendingel. Majd ha megnyitják újra, végbe fog menni az utalásod, nem kell félni!  8)


Köszi!!
Csak a jóisten tudja mennyi idő múvla lesz jó iga ?  :-\ :D

Retekjani93

Sziasztok,

Ma raktam össze az első bányagépemet, jobb híján rx560-asokból. Viszont a kártyák overclocking-jánával kapocslatban felmerült bennem az a kérdés, hogy mi az a maximális frekvencia ami még nem károsítja nagyon a kártyákat. Az adatlap szerint a core frekvencia  1 300 MHz a memória frekvenciája  1 750 MHz (1,75 GHz). Gondolom maximális fordulatszámon hosszútávon szétmennek a kártyák.

Tudnátok ebben segíteni ?

Köszi

pube111

#2774
2db 750w tápegységről megy egy rig. Az egyikről megy 3 vga+riser, alaplap, hdd. a másodikról 2 vga+riser. a második táp a miner indítása után pár perccel lekapcsol. adtam már rá több feszt, 890mV. Mitől lehet ez? 5db rx470, asrock h81 btc.

Roller

Idézetet írta: pube111 Dátum július 08, 2017, 09:58:47 DÉLUTÁN
2db 750w tápegységről megy egy rig. Az egyikről megy 3 vga+riser, alaplap, hdd. a másodikról 2 vga+riser. a második táp a miner indítása után pár perccel lekapcsol. adtam már rá több feszt, 890mV. Mitől lehet ez? 5db rx470, asrock h81 btc.


Mit bányászol?
Szerintem kevés lesz a táp, nekem is ilyen problémám volt és ugyanezzel a felállással. Milyen tápod van?

pube111

Idézetet írta: Roller Dátum július 09, 2017, 08:08:53 DÉLELŐTT
Idézetet írta: pube111 Dátum július 08, 2017, 09:58:47 DÉLUTÁN
2db 750w tápegységről megy egy rig. Az egyikről megy 3 vga+riser, alaplap, hdd. a másodikról 2 vga+riser. a második táp a miner indítása után pár perccel lekapcsol. adtam már rá több feszt, 890mV. Mitől lehet ez? 5db rx470, asrock h81 btc.


Mit bányászol?
Szerintem kevés lesz a táp, nekem is ilyen problémám volt és ugyanezzel a felállással. Milyen tápod van?
eth+pascal
Ez a táp: https://www.bestmarkt.hu/kolink-700w-core-80-tapegyseg-p343097
Olyan nagyon nem lehet gyenge, a fő táp is ugyan ez. Azon van 3 vga + a rendszer. Ezen meg csak 2 vga, oszt annyi.

trion007

Sziasztok!
Az normális, hogy a effective hashrate-em nagyon eltér a reported hashrate-től ?
143 a reported és 102 az effective. Egy ismerősömnek ugyan ilyen kártyákkal, kb 5 a különbség.
Valaki tudna esetleg segíteni ?

mr_nobody

egy kis segítség kellene. ha azt akarom hogy a miner progi állítsa le a kártyát, ha elér egy bizonyos hőmérsékletet akkor elég ezt a parancsot beleírnom a bat fileba? pl: -tstop 69 . EthDcrMiner64.exe -epool us1.ethpool.org:3333 -ewal 0xD69af2A796A737A103F12d2f0BCC563a13900E6F -epsw x -tstop 69
előre is köszönöm a helpet.

minibolt

Idézetet írta: CryptoP Dátum július 08, 2017, 12:20:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: minibolt Dátum július 08, 2017, 09:01:21 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Livecoin.net-es depositra direktben szerintenek lehet bányászni ETH-t?

Köszi

Természetesen lehet!
uhura mai hozzászólása:
A LIVECOIN nem fogad bányászati befizetéseket!
Lásd: https://www.kriptopenz.info/forum/index.php?topic=4693.msg29442#msg29442