Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 24 Vendégek van a témában

CryptoP

Idézetet írta: kotovics Dátum július 15, 2017, 10:05:54 DÉLELŐTT
Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy a coinbase-re megérkezett (bányászott) ETH egyenlegemet, hogyan tudom legegyszerűbben átváltani más kriptopénzekre.
Itt a coinbase-n csak eladás, és vételt találok euróba .

Szia!

Vissza kell utalnod egy Poloniexes címedre, majd itt tudsz belőle vásárolni azt, amit szeretnél. Talán ez a legegyszerűbb módja.  :)
CryptoP - Egy bányász csatorna (YouTube Chanel) /Kripto bányászat az elejétől a végéig/

kotovics


DrPascal

Idézetet írta: CryptoP Dátum július 15, 2017, 11:06:35 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kotovics Dátum július 15, 2017, 10:05:54 DÉLELŐTT
Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy a coinbase-re megérkezett (bányászott) ETH egyenlegemet, hogyan tudom legegyszerűbben átváltani más kriptopénzekre.
Itt a coinbase-n csak eladás, és vételt találok euróba .

Szia!

Vissza kell utalnod egy Poloniexes címedre, majd itt tudsz belőle vásárolni azt, amit szeretnél. Talán ez a legegyszerűbb módja.  :)


Viszont lehet, hogy Kraken vagy Bittrex jobb választás most.
Poloniex gyengélkedik kicsit.

kutyamixi

Csákány,uquid bankártya igénylésben,használatban kérnék segítséget,ill.véleményt,előnyeiről,hátrányairól,valamint,offline otthoni pénztárca készítésében is kérnék segítséget,ha lehet.Köszönöm.

Dingo

Sziasztok!
Egyelőre csupán le szeretném tesztelni, hogy hogyan lehet a legkevesebb számú utalással Paypal-re vagy Mo-n lévő bankszámlára pénzt megkapni ZEC bányászásból. Jól sejtem hogy a legegyszerűbb módszer az, ha Kraken zec walletbe bányászok? Krakenről mennyi minimális zec-ből  és hogyan tudnék bármennyire is kevés Ft, usd vagy eurot kiszedni?

DrPascal

Idézetet írta: Dingo Dátum július 15, 2017, 02:32:16 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Egyelőre csupán le szeretném tesztelni, hogy hogyan lehet a legkevesebb számú utalással Paypal-re vagy Mo-n lévő bankszámlára pénzt megkapni ZEC bányászásból. Jól sejtem hogy a legegyszerűbb módszer az, ha Kraken zec walletbe bányászok? Krakenről mennyi minimális zec-ből  és hogyan tudnék bármennyire is kevés Ft, usd vagy eurot kiszedni?


Nem teljesen tiszta, mit szeretnél, viszont a menete kb. az, amit leírtál. Bánya->Kraken->EUR->SEPA utalás bankszámlára.
Viszont kis összeggel nem érdemes, mert elég magas a költsége.

willow


Idézetet írta: DrPascal Dátum július 15, 2017, 02:40:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Dingo Dátum július 15, 2017, 02:32:16 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Egyelőre csupán le szeretném tesztelni, hogy hogyan lehet a legkevesebb számú utalással Paypal-re vagy Mo-n lévő bankszámlára pénzt megkapni ZEC bányászásból. Jól sejtem hogy a legegyszerűbb módszer az, ha Kraken zec walletbe bányászok? Krakenről mennyi minimális zec-ből  és hogyan tudnék bármennyire is kevés Ft, usd vagy eurot kiszedni?


Nem teljesen tiszta, mit szeretnél, viszont a menete kb. az, amit leírtál. Bánya->Kraken->EUR->SEPA utalás bankszámlára.
Viszont kis összeggel nem érdemes, mert elég magas a költsége.
Szerintem meg ez a menete.  Bánya-Kraken-Zec-Btc-Eur-Sepa.

Fodor David

Sziasztok!
Fodor Dávid vagyok.
Még új vagyok a bányászatban. Most egy geforce 1070-el bányászok decredet. Viszont van egy régebbi radeon 270 vapor x kártyám. Nem tudom belehet -e tenni ezt a radeon kártyát a geforce mellé?

Dingo

Az hogy lehet hogy ZEC bányászás közben pool weboldalán 346 current effective hashrate-et ír a grafikon egyik pontjában, mikor gépen program 190 fölé nem gyakran ment még?

Uhura

Idézetet írta: Fodor David Dátum július 16, 2017, 03:44:20 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Fodor Dávid vagyok.
Még új vagyok a bányászatban. Most egy geforce 1070-el bányászok decredet. Viszont van egy régebbi radeon 270 vapor x kártyám. Nem tudom belehet -e tenni ezt a radeon kártyát a geforce mellé?


Az újakat mindenképpen , nekem van vegyes rigem .... max a telepítésnél kicsit macerásabb lesz.

Gaabeesz

Idézetet írta: willow Dátum július 16, 2017, 09:02:44 DÉLELŐTT

Idézetet írta: DrPascal Dátum július 15, 2017, 02:40:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Dingo Dátum július 15, 2017, 02:32:16 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Egyelőre csupán le szeretném tesztelni, hogy hogyan lehet a legkevesebb számú utalással Paypal-re vagy Mo-n lévő bankszámlára pénzt megkapni ZEC bányászásból. Jól sejtem hogy a legegyszerűbb módszer az, ha Kraken zec walletbe bányászok? Krakenről mennyi minimális zec-ből  és hogyan tudnék bármennyire is kevés Ft, usd vagy eurot kiszedni?


Nem teljesen tiszta, mit szeretnél, viszont a menete kb. az, amit leírtál. Bánya->Kraken->EUR->SEPA utalás bankszámlára.
Viszont kis összeggel nem érdemes, mert elég magas a költsége.
Szerintem meg ez a menete.  Bánya-Kraken-Zec-Btc-Eur-Sepa.


Kraken-en lehet insta Eur-ra valtani Zec-et!

willow

Idézetet írta: Gaabeesz Dátum július 16, 2017, 09:16:55 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum július 16, 2017, 09:02:44 DÉLELŐTT

Idézetet írta: DrPascal Dátum július 15, 2017, 02:40:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Dingo Dátum július 15, 2017, 02:32:16 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Egyelőre csupán le szeretném tesztelni, hogy hogyan lehet a legkevesebb számú utalással Paypal-re vagy Mo-n lévő bankszámlára pénzt megkapni ZEC bányászásból. Jól sejtem hogy a legegyszerűbb módszer az, ha Kraken zec walletbe bányászok? Krakenről mennyi minimális zec-ből  és hogyan tudnék bármennyire is kevés Ft, usd vagy eurot kiszedni?


Nem teljesen tiszta, mit szeretnél, viszont a menete kb. az, amit leírtál. Bánya->Kraken->EUR->SEPA utalás bankszámlára.
Viszont kis összeggel nem érdemes, mert elég magas a költsége.
Szerintem meg ez a menete.  Bánya-Kraken-Zec-Btc-Eur-Sepa.


Kraken-en lehet insta Eur-ra valtani Zec-et!
Ez jó, mert akkor kimarad egy lépcső.

Roller

Sziasztok! Ötletetek van esetleg, hogy ha lehúzom a monitort a rigről, akkor behal, de amíg rá van kötve addig megy? hdmi dummy oldaná ezt a problémát?

kutyamixi

Csákány,eth-bányászatnál stale share értékekről tud valaki valami infót,hány százalék még az elfogadható,mit lehet tenni,ha emelkedik,stb.Köszönöm.

CryptoP

Idézetet írta: Roller Dátum július 17, 2017, 12:04:16 DÉLUTÁN
Sziasztok! Ötletetek van esetleg, hogy ha lehúzom a monitort a rigről, akkor behal, de amíg rá van kötve addig megy? hdmi dummy oldaná ezt a problémát?

Szia Roller!

HDMI Dummy valószínűleg segítene rajta, de próbáld meg, vedd vissza 20%-al az 1-es slotban lévő kártyád teljesítményét, majd próbáld meg úgy, hogy mit mutat. Fontos, hogyha alulfeszelést is feljebb veszed, akkor indítsd újra a gépet és úgy nézd meg, hogy jó lesz-e, valószínűleg jó lesz. Aztán megint mehet felfelé óvatosan az OC.

CryptoP - Egy bányász csatorna (YouTube Chanel) /Kripto bányászat az elejétől a végéig/

husosfagyi

Skacok!

2 db rx560-om van, sata-s risereket használok. A claymore indítása után véletlenszerűen 1-5 óránként kifagy a program. Elképzelhető, hogy nem kapnak elég áramot és azért fagy ki a progi?
Vegán egyik videójában azt mondta, hogy a sata kábelen 54-55 watt megy át. Az 560-asok elvileg 65 wattot fogyasztanak, de nincs nekik külön 6-8 pines tápcsati, tehát a riserről kell levenni nekik az áramot. Kérdés: ha afterburnerben alulfeszelem őket, akkor kevesebbet fognak fogyasztani, vagy keressek olyan risereket, amin molex csati van, mert elvileg azokon 110 watt is átmehet?

Custom

#2836
Sziasztok, segítségre lenne szükségem. Már egyszer ez miatt újra raktam a wint azóta meg kékhalál van elég sűrűn, de most megint sikerült addig cseszetettem a claymor minert, hogy el se indul. Ha újat töltök le, akkor is ugyan ez a hiba jelenség, hogy az exe fálj az indítást követően leáll. Persze ha újra rakom a wint akkor megint jó, de akkor meg bányászás közben random kékhalál.
Tehát most az a gondom, hogy nem tudom a minert elindítani. Még ha egy teljesen újat szedek le akkor is leáll az exe.
Ha valaki tud megoldást vagy járt már igy esetleg valahol ezt már kitárgyalták és dobna egy linket azt is megköszönném.

A gép 1155ös asus lap, 4db rx 460 4gb giga kari, 2gb ram, 120gb ssd. Win7 64 bit. friss amd vezérlő és a legújabb miner.



Továbbá a molex van a tápon, akkor kihagyhatom a molex-sata átalakitót és csak  a molexet dugom a riserre vagy azt nem szabad??

dioo89

Idézetet írta: Custom Dátum július 17, 2017, 02:22:00 DÉLUTÁN
Sziasztok, segítségre lenne szükségem. Már egyszer ez miatt újra raktam a wint azóta meg kékhalál van elég sűrűn, de most megint sikerült addig cseszetettem a claymor minert, hogy el se indul. Ha újat töltök le, akkor is ugyan ez a hiba jelenség, hogy az exe fálj az indítást követően leáll. Persze ha újra rakom a wint akkor megint jó, de akkor meg bányászás közben random kékhalál.
Tehát most az a gondom, hogy nem tudom a minert elindítani. Még ha egy teljesen újat szedek le akkor is leáll az exe.
Ha valaki tud megoldást vagy járt már igy esetleg valahol ezt már kitárgyalták és dobna egy linket azt is megköszönném.

A gép 1155ös asus lap, 4db rx 460 4gb giga kari, 2gb ram, 120gb ssd. Win7 64 bit. friss amd vezérlő és a legújabb miner.
2gb ram keves,nagyon keves meg a 4is szerintem epp h jo...a virtualis memoriat meg toljad fel 16000mb es a max meg 32000mb....tuti h a ram nem birjaes azert fagy meg!!

kutyamixi

Nem lehet,hogy a ram a kevés,lehet,kellene még 2gb legalább,de ez csak a szerény véleményem.

Custom

#2839
Idézetet írta: dioo89 Dátum július 17, 2017, 02:26:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Custom Dátum július 17, 2017, 02:22:00 DÉLUTÁN
Sziasztok, segítségre lenne szükségem. Már egyszer ez miatt újra raktam a wint azóta meg kékhalál van elég sűrűn, de most megint sikerült addig cseszetettem a claymor minert, hogy el se indul. Ha újat töltök le, akkor is ugyan ez a hiba jelenség, hogy az exe fálj az indítást követően leáll. Persze ha újra rakom a wint akkor megint jó, de akkor meg bányászás közben random kékhalál.
Tehát most az a gondom, hogy nem tudom a minert elindítani. Még ha egy teljesen újat szedek le akkor is leáll az exe.
Ha valaki tud megoldást vagy járt már igy esetleg valahol ezt már kitárgyalták és dobna egy linket azt is megköszönném.

A gép 1155ös asus lap, 4db rx 460 4gb giga kari, 2gb ram, 120gb ssd. Win7 64 bit. friss amd vezérlő és a legújabb miner.
2gb ram keves,nagyon keves meg a 4is szerintem epp h jo...a virtualis memoriat meg toljad fel 16000mb es a max meg 32000mb....tuti h a ram nem birjaes azert fagy meg!!


A virtuális mem az fel van tolva. De nem magyarázza, hogy miért nem indul el mostmár a miner.




Most azt látom a miner csak 3 gb-nak látja a kártyákat 4 helyett. Valószínűleg összefüggésben van azzal, hogy nem indul el.