Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 36 Vendégek van a témában

delicapa

Idézetet írta: kidface Dátum július 17, 2017, 06:45:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Canabis1991 Dátum július 17, 2017, 06:38:42 DÉLUTÁN
Sziasztok!Lenne egy röpke kérdésem!Az imént sikeresen flasheltem egy msi rx460-at polaris bios editorral , és ugyanezt meg akartam csinálni egy xfx rx460-al a következő hibaüzenet várt mikor megnyitottam a bios fájlt: Unsupported device id 0x67EF
Valami megoldás?


Válaszokat előre is köszönöm!

Próbáld meg SRBPolaris editorral.
Sziasztok. Kezdő vagyok, Rigem: 3db Sapphire pulse Rx560 4G oc és egy Nitro Rx 560 4G oc (samsung). 775 alaplap, 4Gb ddr2.
Tegnap ugyan így jártam Nitro-val. Flssheltem a biost SRBpolaris editorral, 13.7MH/s lett utána. Viszont a második win ujrainditás után meghalt a kártya, nem is bootolt a gép, fekete képernyő volt csak. Ha rá dugtam még egy gpu-t akkor bootolt.
Pár óra kínlódás után sikerült vissza hozni a Nitrot. Command promtos flashaléssel rátettem az eredeti biost.
Most az összes gpu-ra vissza tettem az eredeti biost.

Tapatalkkal küldve az én SM-G357FZ eszközömről


bendeguzbagi

Sziasztok! Letöltöttem a legújabb 9.7-es Claymore Ethereum bányászprogit. Beállítottam a config.txt-ben hogy

https://ethermine.org/ azon belül is

eu2.ethermine.org:4444 -re bányásszon.
megadtam a coinbase-es ethereum címem

Elidnítom a programot de a check oldalon nem ír semmit. Mintha ott se lennék. Valami ötlet?

sankoran

Szia!

1-2 sharet, vagy pár percet várj, és utána sem mutatja az oldal?

bendeguzbagi

Illetve most nemtudom eldönteni hogy jó-e 2.. mutat 2 szakaszt megy a bánya de pl a workereknél azt írja hogy utoljára 18 perce látta.

Canabis1991

Hát igazából nem találtam neten sem rá értelmes választ hogy ez mi lehet!
Próbáltam 2 progival kimenteni a bios-t meg is vannak a fájlok addig nincs is gond!
De akármelyik flash progiba be akarom tölteni hibát ír!

Szerencsére én meg sem próbáltam miután a hibát kiírta!

Azért bosszantó hogy nem működik....

Canabis1991

Az MSI-t simán meg tudtam csinálni!
Az XFX-nél egyből hibát írt...!

delicapa

Idézetet írta: Canabis1991 Dátum július 17, 2017, 10:59:47 DÉLUTÁN
Az MSI-t simán meg tudtam csinálni!
Az XFX-nél egyből hibát írt...!
Nálam is így volt. Sapphire pulse simán ment csak  a nitro vacakolt.

Tapatalkkal küldve az én SM-G357FZ eszközömről


Canabis1991

Atiwinflash ugyan azt az ID-t adja mind a két kártyához... szal nem értem a problémát.....ha az MSI-nél nem volt gond az ID az XFX-nél miért az?

kidface

Idézetet írta: Canabis1991 Dátum július 17, 2017, 11:06:10 DÉLUTÁN
Atiwinflash ugyan azt az ID-t adja mind a két kártyához... szal nem értem a problémát.....ha az MSI-nél nem volt gond az ID az XFX-nél miért az?


Probaltal a neten keresni már módosított bios-t a kártyához? Abban vajon milyen ID van???

Til

Idézetet írta: Canabis1991 Dátum július 17, 2017, 11:06:10 DÉLUTÁN
Atiwinflash ugyan azt az ID-t adja mind a két kártyához... szal nem értem a problémát.....ha az MSI-nél nem volt gond az ID az XFX-nél miért az?
Nalam is dobta a hibauzenetet,de flashalve semmi problema nincs.Atiflashel mentem ,bios editorba behivom,ott kidobja a hibat,de ha ratoltom a biost tokeletesen mukodik.rx460 asus strix
C:\> del c:\command.com

Canabis1991

Üdv!
Én is megpróbáltam és működik a hibaüzenet ellenére is!


Köszönöm az infót!

Xtonv6

Hello! Elég kezdő vagyok. Lenne egy pár kérdésem .
Fejben összeraktam egy riget 2db 1060 6gb és 2db 1050ti 4gb-vel. Ez így működőképes lehet?
Gondolkodtam ,hogy ETH-t vagy ZEC-et kezdek bányászni de mielőtt belevágnék szeretném kb. kiszámolni, hogy miből mennyit termelhet ki?


sankoran

Szia!

Működne, minden nvidia kártyához jó a driver.

Neten, de itt is találsz információt, hogy milyen kártya mennyivel hashel. Abból kiszámolhatod mennyit termelhet.


GepyMiner

Pár hete megjött UQUID kártyám, elkezdtem pénzt levenni róla 55e-nként (200 euro alatt).
Viszont 5 felvét után honnan tudom mennyi maradt még rajta?
Weboldalon nem találtam egyenleg infót (vagy csak vak vagyok), a bankautomaták meg azt írják, hogy nem támogatott az egyenleglekérdezés. UQUID kártyások, ti hogyan szeditek le az utolsó pár ezer vagy tízezer Ft-t?
Plusz mivel minden bank máshogy vált, ha tudom mennyi EURO van rajta, attól még honnan tudom mennyi Ft-t kell megadni automatánál? Vagy a végét apróbb bolti vásárlásokkal szedhetem le, amíg egyszer csak vissza nem utasítja?

bosshoss

Sziasztok


Van egy kevert rigem 3db 480  és 3db 570
2 hónapig semmi gondom nem volt, de ma a 480 as kártyák hőfoka megbolondult.
Többet mutat mindig a GPU hőfok mint a VRM. Mitől lehet ez? 3 programon is megnéztem és mindenhol magasabb volt a GPU

Arkenso

#2875
Idézetet írta: bosshoss Dátum július 20, 2017, 01:13:12 DÉLUTÁN
Sziasztok


Van egy kevert rigem 3db 480  és 3db 570
2 hónapig semmi gondom nem volt, de ma a 480 as kártyák hőfoka megbolondult.
Többet mutat mindig a GPU hőfok mint a VRM. Mitől lehet ez? 3 programon is megnéztem és mindenhol magasabb volt a GPU

Nem vált le véletlenül a borda a GPU ról és emiatt nem hűl rendesen?
Nem tudom, hogy milyen a kártya, de a gpu nak saját bordája van ami hűti, a vrm-et vagy a bordáját a légáram hűti.

bosshoss

Idézetet írta: Arkenso Dátum július 20, 2017, 02:14:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bosshoss Dátum július 20, 2017, 01:13:12 DÉLUTÁN
Sziasztok


Van egy kevert rigem 3db 480  és 3db 570
2 hónapig semmi gondom nem volt, de ma a 480 as kártyák hőfoka megbolondult.
Többet mutat mindig a GPU hőfok mint a VRM. Mitől lehet ez? 3 programon is megnéztem és mindenhol magasabb volt a GPU

Nem vált le véletlenül a borda a GPU ról és emiatt nem hűl rendesen?
Nem tudom, hogy milyen a kártya, de a gpu nak saját bordája van ami hűti, a vrm-et vagy a bordáját a légáram hűti.


Az a fura, hogy mind a 3 besz..rt. Az elején csak 1 volt rosz de feltettem a drivert újból és most mind a 3 rosz. Driver tud ilyen problémát produkálni?


Roller

Idézetet írta: bosshoss Dátum július 20, 2017, 09:32:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Arkenso Dátum július 20, 2017, 02:14:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bosshoss Dátum július 20, 2017, 01:13:12 DÉLUTÁN
Sziasztok


Van egy kevert rigem 3db 480  és 3db 570
2 hónapig semmi gondom nem volt, de ma a 480 as kártyák hőfoka megbolondult.
Többet mutat mindig a GPU hőfok mint a VRM. Mitől lehet ez? 3 programon is megnéztem és mindenhol magasabb volt a GPU

Nem vált le véletlenül a borda a GPU ról és emiatt nem hűl rendesen?
Nem tudom, hogy milyen a kártya, de a gpu nak saját bordája van ami hűti, a vrm-et vagy a bordáját a légáram hűti.


Az a fura, hogy mind a 3 besz..rt. Az elején csak 1 volt rosz de feltettem a drivert újból és most mind a 3 rosz. Driver tud ilyen problémát produkálni?


Driverhiba tud ilyet produkálni, de ellenőrizd a tápot is, hogy minden rendben van-e vele vagy a riser csatik nem e sérültek valahol.
Egy-két telepítésnél nekem speciel volt ilyen problémám, de a tápom kis mérete miatt valamiért megőrültek az én 480-asaim is, pláne a sapphire.


A bios flasshelt? Ha igen, akkor a drivert patchelés megvolt-e?


Nekem is vegyes rigem van, 480-asok és 580-asok együtt, gond nélkül 6 hónap

bosshoss

Idézetet írta: Roller Dátum július 20, 2017, 10:12:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bosshoss Dátum július 20, 2017, 09:32:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Arkenso Dátum július 20, 2017, 02:14:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bosshoss Dátum július 20, 2017, 01:13:12 DÉLUTÁN
Sziasztok


Van egy kevert rigem 3db 480  és 3db 570
2 hónapig semmi gondom nem volt, de ma a 480 as kártyák hőfoka megbolondult.
Többet mutat mindig a GPU hőfok mint a VRM. Mitől lehet ez? 3 programon is megnéztem és mindenhol magasabb volt a GPU

Nem vált le véletlenül a borda a GPU ról és emiatt nem hűl rendesen?
Nem tudom, hogy milyen a kártya, de a gpu nak saját bordája van ami hűti, a vrm-et vagy a bordáját a légáram hűti.


Az a fura, hogy mind a 3 besz..rt. Az elején csak 1 volt rosz de feltettem a drivert újból és most mind a 3 rosz. Driver tud ilyen problémát produkálni?


Driverhiba tud ilyet produkálni, de ellenőrizd a tápot is, hogy minden rendben van-e vele vagy a riser csatik nem e sérültek valahol.
Egy-két telepítésnél nekem speciel volt ilyen problémám, de a tápom kis mérete miatt valamiért megőrültek az én 480-asaim is, pláne a sapphire.


A bios flasshelt? Ha igen, akkor a drivert patchelés megvolt-e?


Nekem is vegyes rigem van, 480-asok és 580-asok együtt, gond nélkül 6 hónap


1200W os zalman GOLD tápom van, eddig 3 hónapig semmi gond nem volt. Ráadásúl egyszerre romlik el mind (MSI) a 3. Igen meg volt a driver patch. Az egészet újra telepítem, aztán meglátom.
Köszönöm az eddigi észrevételeket.

Aliara

Sziasztok!
Próbálok tömören a lènyeget. Nincs hdmi csatlakozó a kèpernyőmhöz, teamviewer valamiert nem hajlandó csatlakozni, szóval marad az alaplapi vga amit ugye a kártya lekapcsol. Megtudom akadályozni valahogy a lekapcsolást?