Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

Slrbányász


Master91

https://i.imgur.com/zzVgGn6.jpg

Kis tőzsdés téma
Ha jól sejtem, akkor ez az a fül a GDAX-on ami automatikusan adja el az eth-t.

Próbálom leírni az elképzelésem, ezt szeretném meg valósítani.

1.194 ETH-mat nézegetem amikor csak tudom, hogy mennyi btc-t ér éppen.  Szeretném akkor exchangelni amikor 0.1 btc-t ér, vagy az fölöttit (most  0.09550281 az aktuális)

De ha nem vagyok huzamosabb ideig gépen ,meg telefonom sincs, akkor "STOP" fülnél tudom beállítani azt, hogy mikor váltson?
valaki tudná ezt nekem segíteni hogy mit állítsak be, hogy amit szeretnék magától megcsinálja? 

zölcsi

Sziasztok!

Most jutottam el odáig, hogy csináljak egy normális több kártyás bányát, eddig az összes kártya külön gépben volt.
ASUS PRIME Z270-P alap lapot vettem, de elakadtam a bánya építési projektemmel, szenvedtem egy sort a fastbootal, de azt végre megoldottam.

Az lenne a sorrend, hogy berakom a helyére (pci-e) valamelyik kártyát, driver föl, kártya ki riserbe, biosba átállít amit kell
Above 4G Decoding, gen1-eket beállítani és mennie kéne?

úgy csináltam ahogy fent írtam, de a miner azt írja, hogy nem lát egy kártyát sem.
mind2 kártya ami most benne van fülre 100%-on pörgeti a ventijeit
hol keressem a hibát?
log:
ZEC: 1 pool is specified
16:03:30:559 e9c Main ZCash pool is eu1-zcash.flypool.org:3333
16:03:30:689 e9c OpenCL platform: Intel(R) OpenCL
16:03:30:692 e9c OpenCL platform: AMD Accelerated Parallel Processing
16:03:30:697 e9c No AMD cards in the list.
16:03:30:700 e9c No AMD OPENCLGPUs found, exit

ha visszarakom a lapba simán a pcie16-ba akkor azaz egy kártya bányászik a másik nem

AttilaGB

a vezerlo pultban hany kartyat latsz? Van koztuk ami felkialtojeles. Kap mindegyik aramot. ??

RudeX

Valami áramellátási gond lesz ott sztem. Akkor szokott egy egyébként működő kártyán maxosan pörögni a venti, ha nem kap áramot rendesen. táp elég nagy a két kártyának? riseren meg a kártyán is van táp?

zölcsi

a eszközkezelőben azt az egy kártyát látja amit bele van rakva a lapba
és az alaplapit

hipro 1000w-os táp van két r9280xre

a riserek vadi újak, és van hozzájuk külön áram ellátási is, olyan amit a hdd-re kell dugni, a kártyák is rendesen be vannak rakva

zölcsi

a jó hír, hogy rájötem mi a baj: áram ellátási gond volt,

a rossz, hogy az egyik kártya elfüstölt és nyílván az aminek már lejárt a garija

Swed

Szisztok! Lehet hogy elbaltaztam valamit? Poloniexre bányászok és a Pascal megérkezik de a Eth nem pedig túl vagyok már 0,8 eth-n Miért nem írja jóvá a rendszer? Nanopool elküldte a jo deposit számra. Tud valaki segíteni?

kidface

Idézetet írta: Swed Dátum augusztus 23, 2017, 06:09:19 DÉLELŐTT
Szisztok! Lehet hogy elbaltaztam valamit? Poloniexre bányászok és a Pascal megérkezik de a Eth nem pedig túl vagyok már 0,8 eth-n Miért nem írja jóvá a rendszer? Nanopool elküldte a jo deposit számra. Tud valaki segíteni?


Sajna a poloniex hibája! Nem tudsz sokat csinálni csak küldeni egy ticket-et a support oldalon és vársz 

Swed

Köszönöm. Hat akkor küldök egy ticketet és varok. De azért átvágtatok krakenre.

azariszabolcs

Sziasztok.kis segítségre lenne szükségem elkezdten ezt a bányászatot etheriumot de a pénztárcán semmi nem látszik (coinbase) mi lehet a baj?

kisgolyzer95

Idézetet írta: azariszabolcs Dátum augusztus 24, 2017, 06:29:11 DÉLELŐTT
Sziasztok.kis segítségre lenne szükségem elkezdten ezt a bányászatot etheriumot de a pénztárcán semmi nem látszik (coinbase) mi lehet a baj?
Szia sakk akkor fizetnek ki ha megvan az 1 eth, ezt a poolon ahol banyaszol ott tudod kovetni.

azariszabolcs


azariszabolcs

Meg az lenne a kérdésem hogy ha kikapcsolom a programot és vissza be akkor más eth címet kell megadni vagy jó az ami volt? Mert akárhányszor megnézem mindig más

Gyaloggalopp

Szia!
Coinbase-n mindig változik a cím. De nem veszik el. Így továbbra is bányászhatsz rá.
ETH Pool on az adress be be kell írni az ETH címed. Akkor dobja a bányászási eredményed. (kb 10 -15 percenként frissül)

azariszabolcs


Gyaloggalopp

NEM!!!
A Tools "mappában" tudod kezelni a régebbi címeket.
Be is nevezheted..... Így nem téveszted el.
A bányában ne válts ETH címet.... mert amit eddig megtermeltél nem lesz kifizetve. mert nem éri el a kifizetési limitet.

azariszabolcs


Newtnt

ETHpoolon soloban bányászol, és amíg nincs meg 1 block addig nem fog kifizetni. Szerintem ha kezdő vagy akkor menj át ethmine.org-ra.
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

DjAtti