Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 10 Vendégek van a témában

Roli

Idézetet írta: willow Dátum szeptember 04, 2017, 04:16:05 DÉLUTÁN

Idézetet írta: sankoran Dátum szeptember 04, 2017, 04:14:23 DÉLUTÁN
A portszám nem jó, 4444-nek kellene lennie és nem 14444-nek!
De hát eddig jó volt. Ő ezt irta.

4444 volt előtte, azon sem működött azért próbálkoztam ezzel is.

sankoran

Bocs, látom két szerver van, korán van még:D

Lehet hálózati gond a géped és a szerver között, esetleg egy újraindítást próbálj meg rajta.

ping, traceroute-ot néztél a címre?

Maga a pool megy, nekem is csatlakozik, szóval nincs vele gond.

Roli

Újra indítottam mindent, netet, pinget ellenőriztem. Nem tudom mi lehet a probléma. :(

sankoran

Próbálj másik szervercímet, asia vagy us-est.

Roli

Azóta sem sikerült megoldanom sajnos. :( Zcash, monero bányászat megy . Eth nem működk.

Szori

Idézetet írta: Roli Dátum szeptember 04, 2017, 07:43:25 DÉLUTÁN
Azóta sem sikerült megoldanom sajnos. :( Zcash, monero bányászat megy . Eth nem működk.

Nalam pedig stabil :/


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

coca1cola

Router reset (nyomd meg rajt a reset gombot) ! ez a megoldás. nekem is az volt a problémám ma mint neked is :)

Roli

Próbáltam már, nem oldódott meg sajnos ezzel sem.

Roli

Viszont valóban a router a probléma. Talán kezdi megadni magát. Köszi a segítséget.

sanyi570

Sziasztok, csak egy gyors kérdés:
https://anorak.tech/t/gigabyte-rx-570-gaming/4989  -innen leszedtem a kártyámhoz való BIOS-t. Atiflash-el beleírtam és az 570-es 4 gigás kártyám csak 21mhs -t tud eth+pasc alatt.
Elvileg ezek tuningolt/javított BIOS-ok. Van -e másik gyűjtőhely ahonnan le lehet szedni ennél jobban beállított BIOS-okat vagy esetleg megosztana valaki egy jobbat? Mindenhol 27-30mhs közötti értékeket olvasok az 570-es kártyákra de a 21 nagyon messze van ettől. OverdriveNtool-al nem túrnék bele ha már van optimizált bios.
THX

Szori

Haloho!
Rig keret epitesehez van valakinek valami hasznalhato koltseghatekony tervrajta ? Koszonom !


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

kidface

Idézetet írta: sanyi570 Dátum szeptember 05, 2017, 11:06:43 DÉLELŐTT
Sziasztok, csak egy gyors kérdés:
https://anorak.tech/t/gigabyte-rx-570-gaming/4989  -innen leszedtem a kártyámhoz való BIOS-t. Atiflash-el beleírtam és az 570-es 4 gigás kártyám csak 21mhs -t tud eth+pasc alatt.
Elvileg ezek tuningolt/javított BIOS-ok. Van -e másik gyűjtőhely ahonnan le lehet szedni ennél jobban beállított BIOS-okat vagy esetleg megosztana valaki egy jobbat? Mindenhol 27-30mhs közötti értékeket olvasok az 570-es kártyákra de a 21 nagyon messze van ettől. OverdriveNtool-al nem túrnék bele ha már van optimizált bios.
THX
Az orajeleket és feszültséget ezeknél a módosított bios-oknál is állítani kell! Különben nem éred el a 27-30Mh-t!!!!


AttilaGB

Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 05, 2017, 03:15:46 DÉLUTÁN
Haloho!
Rig keret epitesehez van valakinek valami hasznalhato koltseghatekony tervrajta ? Koszonom !


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

https://www.youtube.com/watch?v=Cscm8blV40c&list=FLdgeEP4LxWJ5Dm3qUQB1g7A&index=2&t=552s

kidface

Idézetet írta: AttilaGB Dátum szeptember 06, 2017, 06:33:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 05, 2017, 03:15:46 DÉLUTÁN
Haloho!
Rig keret epitesehez van valakinek valami hasznalhato koltseghatekony tervrajta ? Koszonom !


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

https://www.youtube.com/watch?v=Cscm8blV40c&list=FLdgeEP4LxWJ5Dm3qUQB1g7A&index=2&t=552s


Ez alapjan csinaltam en is az elso keretet  ;D

Igore

Sziasztok.


Valaki találkozott már olyannal H81 Pro BTC alaplapnál, hogy a legutolsó PCI valamiért nem működik?
Rá van dugva 6 kártya, viszont bármelyik kártyát is dugom rá a legutolsó slotra, azt nem ismeri fel.


Mi lehet ilyenkor a gond?

laci0311

Én is elakadtam "a38   ADL: Cannot find any AMD adapters" ezt a hibát kapom log fileba és ez után meg áll a hash valami ötlet? :)

Szori

Tudok hasznalni ati es nvidia kartyat egy rigben ? Ha igen hogy ?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

RudeX

Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 09, 2017, 04:28:34 DÉLUTÁN
Tudok hasznalni ati es nvidia kartyat egy rigben ? Ha igen hogy ?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

nincs neki semmi akadálya. felrakod a drivereket, és megy.

Icenmy

#3138
Sziasztok!

Két hónapja összeraktam egy kis riget, ETH-bányászgatok vele 4 darab 970gtx el (2db Asus 4gb, 2db Gigabyte 4gb) az elején ment minden szépen , hozták a maguk átlagát win7 oprendszeren, valamint 385.41, valamint az ez előtti driverrel, 2-3 hete kezdődött a gond, az egyik vga, változó hogy melyik a többi teljesítményének 70% át hozza csak a többinek. Ami zavaró benne hogy nem fixen az egyik, hanem ahányszor indítom annyiszor változik, hogy ki a gyenge láncszem. Szinkronban vannak húzva, legfrissebb driver. Az elmúlt két hétben átolvastam már mindent, hátha találok megoldást de semmi.  GEnoillal, valamint Claymore al is ugyanezt tudja.


Előre is köszönöm az ötleteket, javaslatokat!!

ETH: GPU0 16.549 Mh/s, GPU1 12.979 Mh/s, GPU2 17.147 Mh/s, GPU3 16.574 Mh/s


Üdv:
Ice

Szori

#3139
Engem az erdekelne, hogy adott a kabel, egy 8pines es egy 6 pines van egy kotegben. Lehetseges hogy azert nem indul a gepem(sotet marad a kepernyo) mert ket kulon kartyaba dugom ? A 8asat gtx 1060 6gb, a 6 pineset egy rx 460 rog strix 4gb-ba (egy kotegrol beszelek ahogy a kepen is latszik!). Minden kartya jo, kulon mukodik, es az osszes riser is ! :) valami tipp ?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével