Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

Heno1974

hát nekem 2 db 1070 van gygabit winforce + 1 db 1050 ti.
ZEC et turok vele
1040 Sol/s el megy s 355 Wattot eszik rendszerrel eggyütt

willow

Szerintetek melyiket válasszam, és miért? GPU-Ports: 1596, 1569 (high diff)

Heno1974



Heno1974


willow



Newtnt

Idézetet írta: Heno1974 Dátum szeptember 24, 2017, 01:08:34 DÉLUTÁN
hát nekem 2 db 1070 van gygabit winforce + 1 db 1050 ti.
ZEC et turok vele
1040 Sol/s el megy s 355 Wattot eszik rendszerrel eggyütt
Azt hogyan? Nekem 350 watt a 2 1070es+rendszer.
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

Heno1974

#3208
most per pillanat az össz fogyasztás:  340 watt a max rendszerrel együtt, de a 2 1070 es melett van egy 1050 ti is :)

s 1025-1044 sol/s el duruzsol

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=164K_pkiv_g_s.jpg

haberenyi55

Szia mindenki  Segitsetek légyszi A zces-t Sol/s ben adja meg a program Ez menyi Mh/s? mert a profit számoloban Sol/s nincsen


Gtaati

#3211
Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 24, 2017, 11:47:20 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Gtaati Dátum szeptember 24, 2017, 11:36:02 DÉLELŐTT
Hello!

Tudomasom szerint igen. De mire gondolsz? Szivesen fogadok tanacsokat es segitseget, hatha valami elmaradt vagy epp nem tudom.

Koszonom!


Ebben a topicban írják is kicsit lejjebb hogy pciex16 legyen auto helyett gen1-en az összes


https://forum.ethereum.org/discussion/comment/70381


Ezek bevannak állítva?


itt is egy kis segítség


https://forum.ethereum.org/discussion/11804/rog-strix-b250f-gaming-motherboard-for-eth-mining/p2


A windowsban a virtual memoryt tedd 16GB felettre


Hello!

Koszonom a segitseget, kiprobaljuk igy es jelzek mire jutottunk!

Koszonom!

hoppus

úgy néz ki az egyik gigabyte gaming rx580-nak az egyik ventije kezdi megadni magát. konkrétan szorul. ha leállitom a gépet és kikapcsolt állapotban tekerek rajta akkor érezhetően nehezebben jár mint a másik és látszik is hogy nem pörgi ki magát szépen hanem megragad. müködés közben is látszik, hogy kábé fele annyira pörög mint a másik.


annyira szétszedtem, hogy a ventit kiemeltem (3 csavar fogta a lapátok alatt) de ott nem volt se por se semmi, ugyhogy tényleg a venti csapágya vagy valami az ami szorul.


javitható ez? esetleg valamit belefröcskölni (wd40, müszerolaj stb)?
ha csere akkor tudom ezt cserélni garancia vesztés nélkül? honnan szerzek pont akkora méretű és csatlakozoju ventit?

vagy hagyjam a fenébe és adjam le garanciára (talán 3 hónap múlva megkapom)?


RudeX

Idézetet írta: hoppus Dátum szeptember 24, 2017, 07:18:19 DÉLUTÁN
úgy néz ki az egyik gigabyte gaming rx580-nak az egyik ventije kezdi megadni magát. konkrétan szorul. ha leállitom a gépet és kikapcsolt állapotban tekerek rajta akkor érezhetően nehezebben jár mint a másik és látszik is hogy nem pörgi ki magát szépen hanem megragad. müködés közben is látszik, hogy kábé fele annyira pörög mint a másik.


annyira szétszedtem, hogy a ventit kiemeltem (3 csavar fogta a lapátok alatt) de ott nem volt se por se semmi, ugyhogy tényleg a venti csapágya vagy valami az ami szorul.


javitható ez? esetleg valamit belefröcskölni (wd40, müszerolaj stb)?
ha csere akkor tudom ezt cserélni garancia vesztés nélkül? honnan szerzek pont akkora méretű és csatlakozoju ventit?

vagy hagyjam a fenébe és adjam le garanciára (talán 3 hónap múlva megkapom)?

utolsó megoldás a helyes. már azért bukod a garit, ha rájönnek, hogy szétszedted. nem hogy még csereberélsz rajta valamit.

petyike11

Sziasztok. Egy Asrock 990fx extreme 3 alaplap és egy AMD fx 6300 cpu jó konfig? Ezek vannak itthon elfekvőben. És tudnátok vgat ajánlani? jelenleg egy msi radeon rx 470 gaming x  8gb karim van ETh-re húzás nélkűl 21.300 Mhs el dogozik. kezdésnek két kártyára gondoltam csak nagyon gondolkodom milyenek legyenek ha valaki segítene azt meg köszönném :)

vardarac

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Van 2 bányászgépem, mindkettőben Radeon RX 550-es káryák vannak, az egyikben 2 a másikban 3.
Mindkét gépen win 10 fut, Crimson ReLive Edition 17.9.2  driverekkel. Az a gép amelyikben 2 kártya van tökéletesen és hiba nélkül működik. Nanopoolon bányászok.
A másik gép amiben 3 kártya van ( egy régi HP DC7900 PC-t használok hozzá),  tökéletesen működött, szépen termelt, havi 60-70 eurót kapargattam vele össze (amitóa a deiff megnőtt ez a szám csökkent). Azoban 3-4 hete a gép elkezdett lefagyni. Rendszer újratelepítés sem segített, 2-3 napig ment, aztán a Claymore indítása után le is fagyott kb azonnal. Kipróbáltam több claymore verziót, ugyanaz történt. Riser cserélgetés sem oldotta meg a problémát. Az segített ha csak 1 káryát dugtam a gépre, akkor működött probléma nélkül. 3 pci-e port van az alaplapon, kipróbáltam mind a 3-at (bedugtam 1 be, teszt, aztán a második majd a harmadikba). Tehát ha 1 kártyát bármelyik pci-e portba dugtam működött, 2 kártyával a gép el sem indul, 3 kártya pedig kb 2 perc után lefagyasztja a claymore-t és ezzel együtt a gépem is. Kipróbáltam a claymore Zcash bányász progit is, 1 napig ment gond nélkül, utána az is lefagyott, és azóta ha elindítom 1-2 perc és lefagy a gép.
Végső elkeseredésben felraktam a Winminer-t, és számomra az igazi meglepetés ekkor jött. Ha bekapcsolva hagyom az összes bányász progit, akkor ugyanúgy lefagy mint a Claymore. Ha viszont csak az SGminert engedélyezem, akkor gond nélkül megy a gép. Sg minerrel viszont nem tudok ETH, ETC vagy bármi "hasznos" coint bányászni, két coint enged DRS és DGB, ezek hasznossága azonban a fedezeti pontom alatt vannak.
A kérdésem az lenne, mit csinálok rosszul? Driverek, Claymore és minden egyébb azonos a két gépen, az egyik megy a másik nem. Claymore lefagyasztja a gépet SG miner viszont nem.
Pár nappal azelőtt, hogy ezek a problémák kezdődtek ki akartam próbálni egy HUB-ot, azonban a HUB-ban lévő kártyákat a gép nem ismerte fel, így nem is használtam.

Bocsi a regényért, igyekeztem minden részletet leírni :)
Előre is köszönöm a segítséget.

husosfagyi

Nekem is van 550-esem. Én az augusztus 11-ei blokchain drivert használom afterburner 4.4-gyel. tökéletesem működik. Próbáld ezekkel.

hoppus

#3217
Idézetet írta: RudeX Dátum szeptember 24, 2017, 07:27:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: hoppus Dátum szeptember 24, 2017, 07:18:19 DÉLUTÁN
úgy néz ki az egyik gigabyte gaming rx580-nak az egyik ventije kezdi megadni magát. konkrétan szorul. ha leállitom a gépet és kikapcsolt állapotban tekerek rajta akkor érezhetően nehezebben jár mint a másik és látszik is hogy nem pörgi ki magát szépen hanem megragad. müködés közben is látszik, hogy kábé fele annyira pörög mint a másik.


annyira szétszedtem, hogy a ventit kiemeltem (3 csavar fogta a lapátok alatt) de ott nem volt se por se semmi, ugyhogy tényleg a venti csapágya vagy valami az ami szorul.



javitható ez? esetleg valamit belefröcskölni (wd40, müszerolaj stb)?
ha csere akkor tudom ezt cserélni garancia vesztés nélkül? honnan szerzek pont akkora méretű és csatlakozoju ventit?

vagy hagyjam a fenébe és adjam le garanciára (talán 3 hónap múlva megkapom)?

utolsó megoldás a helyes. már azért bukod a garit, ha rájönnek, hogy szétszedted. nem hogy még csereberélsz rajta valamit.



köszi, az lesz akkor.

Szori

Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 22, 2017, 08:45:49 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 21, 2017, 10:29:34 DÉLUTÁN
Halihoo! Tudom nem idevalo de nem talaltam hozza semmit! Ma vettem nagyon jo aron egy 480at 4gb nitro+ -t 2 ev garival (78eft) 24mhs volt az alapja, megcsinaltm rajta a bios flasht (1500at masoltam mindent felfele) minden sikerult, de nem megy fontebb a hash 25,5-tol. Samsung ramos, de ezzel a rammal is mindenki 28-30on megy. Valami rosszat csinaltam, vagy hol hibaztam ? Afterburnerben a memory clockot nem tudom fontebb huzni 1800nal. Olvastam hogy 2200on jaratjak, de azonnal kifagy a gepem. Elore is koszonom szepen a segitseget !


Szori nem akarlak megbántani de ez már a harmadik topic ahova ugyan azt a leírást írod,elég egy helyre betenni plussz a jobb felső sarokban van kereső is,én már egyszer írtam neked egy olyan megoldást amit sokan alkalmaztak és használt,de válasz nem jött rá részedről.
Ha gondod van vagy valamit nem értesz akkor csak egy topicban tedd fel a kérdést,ha valaki lesz és tud segíteni akkor biztosan segít is!
Irtam neked privatot mar par napja, de meg nem jott valasz! Se ha 1600at se ha 1750et masolok fentebb, nem valtozik semmi. Nem.megy fentebb 26mhs-tol.
Voltage 96
Power +10
Core 1125
Memory 2150

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről


mogyikrisz

Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 25, 2017, 10:03:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 22, 2017, 08:45:49 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 21, 2017, 10:29:34 DÉLUTÁN
Halihoo! Tudom nem idevalo de nem talaltam hozza semmit! Ma vettem nagyon jo aron egy 480at 4gb nitro+ -t 2 ev garival (78eft) 24mhs volt az alapja, megcsinaltm rajta a bios flasht (1500at masoltam mindent felfele) minden sikerult, de nem megy fontebb a hash 25,5-tol. Samsung ramos, de ezzel a rammal is mindenki 28-30on megy. Valami rosszat csinaltam, vagy hol hibaztam ? Afterburnerben a memory clockot nem tudom fontebb huzni 1800nal. Olvastam hogy 2200on jaratjak, de azonnal kifagy a gepem. Elore is koszonom szepen a segitseget !

Szori nem akarlak megbántani de ez már a harmadik topic ahova ugyan azt a leírást írod,elég egy helyre betenni plussz a jobb felső sarokban van kereső is,én már egyszer írtam neked egy olyan megoldást amit sokan alkalmaztak és használt,de válasz nem jött rá részedről.
Ha gondod van vagy valamit nem értesz akkor csak egy topicban tedd fel a kérdést,ha valaki lesz és tud segíteni akkor biztosan segít is!
Irtam neked privatot mar par napja, de meg nem jott valasz! Se ha 1600at se ha 1750et masolok fentebb, nem valtozik semmi. Nem.megy fentebb 26mhs-tol.
Voltage 96
Power +10
Core 1125
Memory 2150

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

Szia!

Nekem MSI RX480 Gaming 8gb van. Az gyári biossal megy 26mhs-el. Viszont én se tudom feljebb csikarni, sok biost kipróbáltam és állítottam már mindent, de nekem se megy feljebb 26-nál. Már lassan azon agyaltam hogy az ugyan ilyen 580-as  beállításait megpróbálom beletoltni hátha. Nekem 580ok mellett megy, de egyik moddolt biossal se működik az 580-ak mellett, ami fura nekem. Bois modd + patch és az afterburner 0-ás értékekkel ismeri fál a 480at és a claymore sem látja. Gyári bios vissza a 480-ra és gond nélkül megy az 580akkal, csak sajnos 26mhs-el, pedig sok videót néztem és állítottam be úgy ahogy ott szerepelt, de sajnos sose sikerült elérni a 30mhs-t, csak akkor amikor 580-ak nem voltak bedugva.