Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

erwin.vadasz

Idézetet írta: Simi Dátum január 12, 2018, 10:16:45 DÉLUTÁN
Könnyen lehet, hogy a tápventi nem is kapcsolódik be csak ilyen 40-50%+ terhelés felett így erre nem alapoznék.
Kivétel persze ha korábban mindig ment a ventillátora terheléstől függetlenül.


így van, meg ha a tápfesz nem épül fel a vga-n a bios széttilt mindent...csak folyamat újraindul a gép..nekem volt ilyen
Ami nem öl meg, az XP-t ad!!!

eReL

#3941
Nekem is ilyen tápom van, nem megy folyamatosan, csak ha elér egy bizonyos kihasználtságot/hőfokot (Zero RPM Fan Mode Since the fan doesn't turn on until it's needed, you'll enjoy virtually silent operation at low and medium loads). Amit érzel szerintem nem füst, a tápnak van egy jellegzetes szaga, azt érezheted. A kártyákon moddoltál biost? Vagy csak húztál rajta? Visszaálltál arra az állapotra amivel még stabilan ment?

Sfintu

Idézetet írta: erwin.vadasz Dátum január 12, 2018, 10:21:12 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Simi Dátum január 12, 2018, 10:16:45 DÉLUTÁN
Könnyen lehet, hogy a tápventi nem is kapcsolódik be csak ilyen 40-50%+ terhelés felett így erre nem alapoznék.
Kivétel persze ha korábban mindig ment a ventillátora terheléstől függetlenül.


így van, meg ha a tápfesz nem épül fel a vga-n a bios széttilt mindent...csak folyamat újraindul a gép..nekem volt ilyen

OK, keresek egy jó takarító programot, vagy lehet, hogy újra rakom a WIN-t.
Illetve azt elfelejtettem írni, hogy mikor széthúztam a dolgokat egy 1 Ft-os méretű pókot találtam a VGA hűtőborda és a venti között, sajnos kiszedni nem tudtam még mindig benne van...élt mikor meglátott

OKOZHAT problémát?
JÓ SZERENCSÉT !

eReL

Én tuti kiszedném, azt, hogy okozhat-e gondot nem tudom. Nincs valami csipeszed, vagy postit? Cellux, vagy szigszalaggal nem tudod kiszedni?

Sfintu

Idézetet írta: eReL Dátum január 12, 2018, 10:39:44 DÉLUTÁN
Én tuti kiszedném, azt, hogy okozhat-e gondot nem tudom. Nincs valami csipeszed, vagy postit? Cellux, vagy szigszalaggal nem tudod kiszedni?

Na! Tényleg a szoftver volt a hibás, nem a táp. A hülye AFTER BURNERrel túlhúztam akkor úgy maradt és a következő indításnál ezt vette alapnak. 250 Millió próbálkozás után rájöttem, hogy csökkentett módban kiszedem a default értékeket tartalmazó fájlokat a AB könyvtárából és akkor a VGA driverrel sem kell szórakozni.

Köszönöm a segítséget @ervin.vadasz
Ui.: A pók nagyon elbújt mert nem találtam, vagy már elköltözött :)
Valamint sikerült egyensúlyba hoznom a két kártyát és 53-al hashelnek, most a 55-566 a cél... :)
JÓ SZERENCSÉT !

pcguru68

Sziasztok  Meglehet valahol tudni a btc cím kihez tartozik?Azért kérdezem mert coinbaisről 2 utalásból 1 jött meg advcash-re A másik eltűnt . Csak egy btc címem van.A crytopiárol 1 utalásom volt de az is eltűnt. coinon 22 eurónyi btc-t küldtem de csak 0,61 euronyi btc jött át 3% díj mellett.
A cryptopiáról is nulla lett a számla csak advcashre nem jött át 1 napja

trektomy

Sziasztok

Nem birok várni még megjönnek a riserek van még itthon gépem gondoltam bele rakok a meglévő videokártyákból.  :)
Az lenne kérdésem, hogy már kb 3-4 napja megy az ether bányászás egy gépen most berakok egy másikat. azt ugyan azzal a beállítással mehet tovább a bányászás? Eth számlaszám gondolom maradhat ugyan az csak legyen más a rig név vagy az is legyen ugyan az? Negogy össze zavarjam és elveszítsem az eddig kibányászott cuccost .

Köszi
TrekTomy

Til

Idézetet írta: trektomy Dátum január 13, 2018, 09:23:49 DÉLELŐTT
Sziasztok

Nem birok várni még megjönnek a riserek van még itthon gépem gondoltam bele rakok a meglévő videokártyákból.  :)
Az lenne kérdésem, hogy már kb 3-4 napja megy az ether bányászás egy gépen most berakok egy másikat. azt ugyan azzal a beállítással mehet tovább a bányászás? Eth számlaszám gondolom maradhat ugyan az csak legyen más a rig név vagy az is legyen ugyan az? Negogy össze zavarjam és elveszítsem az eddig kibányászott cuccost .

Köszi
TrekTomy
Ha külön gépekben lesz videókártya,akkor van értelme a rig névnek.Azt Eth cím egyezzen, nyugi elveszni nem fog semmi. :)
C:\> del c:\command.com

willow

Idézetet írta: pcguru68 Dátum január 13, 2018, 08:08:26 DÉLELŐTT
Sziasztok  Meglehet valahol tudni a btc cím kihez tartozik?Azért kérdezem mert coinbaisről 2 utalásból 1 jött meg advcash-re A másik eltűnt . Csak egy btc címem van.A crytopiárol 1 utalásom volt de az is eltűnt. coinon 22 eurónyi btc-t küldtem de csak 0,61 euronyi btc jött át 3% díj mellett.
A cryptopiáról is nulla lett a számla csak advcashre nem jött át 1 napja
Ne utalgass kis mennyiségű btc-t. Az utalási dij 15-60 dollár is lehet.Ezért nem kapsz semmit.

trektomy

Köszi
elinditottam gondolom majd látom hogy 2 worker az ethermine.orgon

Idézetet írta: Til Dátum január 13, 2018, 09:27:05 DÉLELŐTT
Idézetet írta: trektomy Dátum január 13, 2018, 09:23:49 DÉLELŐTT
Sziasztok

Nem birok várni még megjönnek a riserek van még itthon gépem gondoltam bele rakok a meglévő videokártyákból.  :)
Az lenne kérdésem, hogy már kb 3-4 napja megy az ether bányászás egy gépen most berakok egy másikat. azt ugyan azzal a beállítással mehet tovább a bányászás? Eth számlaszám gondolom maradhat ugyan az csak legyen más a rig név vagy az is legyen ugyan az? Negogy össze zavarjam és elveszítsem az eddig kibányászott cuccost .

Köszi
TrekTomy
Ha külön gépekben lesz videókártya,akkor van értelme a rig névnek.Azt Eth cím egyezzen, nyugi elveszni nem fog semmi. :)

trektomy



Nem kellene már szerintetek 2 workert látnom?

Idézetet írta: trektomy Dátum január 13, 2018, 11:38:39 DÉLELŐTT
Köszi
elinditottam gondolom majd látom hogy 2 worker az ethermine.orgon

Idézetet írta: Til Dátum január 13, 2018, 09:27:05 DÉLELŐTT
Idézetet írta: trektomy Dátum január 13, 2018, 09:23:49 DÉLELŐTT
Sziasztok

Nem birok várni még megjönnek a riserek van még itthon gépem gondoltam bele rakok a meglévő videokártyákból.  :)
Az lenne kérdésem, hogy már kb 3-4 napja megy az ether bányászás egy gépen most berakok egy másikat. azt ugyan azzal a beállítással mehet tovább a bányászás? Eth számlaszám gondolom maradhat ugyan az csak legyen más a rig név vagy az is legyen ugyan az? Negogy össze zavarjam és elveszítsem az eddig kibányászott cuccost .

Köszi
TrekTomy
Ha külön gépekben lesz videókártya,akkor van értelme a rig névnek.Azt Eth cím egyezzen, nyugi elveszni nem fog semmi. :)

trektomy

Vagy kell valamit állítani?


Köszi


Idézetet írta: trektomy Dátum január 13, 2018, 02:15:12 DÉLUTÁN

Nem kellene már szerintetek 2 workert látnom?

Idézetet írta: trektomy Dátum január 13, 2018, 11:38:39 DÉLELŐTT
Köszi
elinditottam gondolom majd látom hogy 2 worker az ethermine.orgon

Idézetet írta: Til Dátum január 13, 2018, 09:27:05 DÉLELŐTT
Idézetet írta: trektomy Dátum január 13, 2018, 09:23:49 DÉLELŐTT
Sziasztok

Nem birok várni még megjönnek a riserek van még itthon gépem gondoltam bele rakok a meglévő videokártyákból.  :)
Az lenne kérdésem, hogy már kb 3-4 napja megy az ether bányászás egy gépen most berakok egy másikat. azt ugyan azzal a beállítással mehet tovább a bányászás? Eth számlaszám gondolom maradhat ugyan az csak legyen más a rig név vagy az is legyen ugyan az? Negogy össze zavarjam és elveszítsem az eddig kibányászott cuccost .

Köszi
TrekTomy
Ha külön gépekben lesz videókártya,akkor van értelme a rig névnek.Azt Eth cím egyezzen, nyugi elveszni nem fog semmi. :)

sankoran

Nem fogsz két workert látni, ha csak egy gép megy, videókártyának ehhez semmi köze.

Ajánlom még figyelmedbe a hozzászólás szerkesztését, ill. csöppnyi utánaolvasást, hogyan is kell bányászni  és hogy mi micsoda.

trektomy

Köszi bocsi igyekszem olvasgatni amikor időm engedi már hetek óta mást sem teszek :)

elszúrtam egy beállítást már látszodik a 2 worker.
Bent hagytam a 2 gép config fáljban a <> jeleket kivettem és megjelent a 2 worker.

Köszi




Idézetet írta: sankoran Dátum január 13, 2018, 03:12:48 DÉLUTÁN
Nem fogsz két workert látni, ha csak egy gép megy, videókártyának ehhez semmi köze.

Ajánlom még figyelmedbe a hozzászólás szerkesztését, ill. csöppnyi utánaolvasást, hogyan is kell bányászni  és hogy mi micsoda.

Sfintu

Sziasztok!
Annak van értelme, hogy átírjam az értékeket az alábbi sorokban?
setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0 #Pl. itt a 64 Bitet javítom a arra az értékre amit a GPU meg tud címezni, pl. 128, vagy 256-ra? Kipróbáltam és a Claymores gyorsabban reagál, de pl. a mintha a vinyó többet dolgozna.

setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
ethminer.exe --farm-recheck 200 -G -S eu1.ethermine.org:4444 -FS us1.ethermine.org:4444 -O <Your_Ethereum_Address>.<RigName>
JÓ SZERENCSÉT !

deske007

hellotok,volna egy gyors kerdesem,2 kari 580 4g rx pulse modolva ETH ra - ETCn 19MHs,ETHn 20MHs,PIRL 30MHs,miert??ethash mind..  / kartya,Valakinek volt mar ilyen problemaja,segiseget kernek

karpy

#3956
üdv! msi p106-100 miner 6g kártyához hányas verziójú nvidia drivert és msi ab-t használjak? a legújabbakkal fagyogat nálam az ab. meg leáll a gpu cm-ba. köszi.

trektomy

#3957
Sziasztok

Hogy tudom a bányász programot a háttérben futtatni? Beállítottam hogy induljon el automatikusan. Most arra keresnék megoldást hogy a dos-os ablakot tegye háttérbe.

ti melyik amd drivert használjátok a legfrissebbet vagy a -Blockchain-Workloads?

Köszi

Karajev

Ez engem is érdekelne!
Idézetet írta: trektomy Dátum január 13, 2018, 08:33:47 DÉLUTÁN
Sziasztok

Hogy tudom a bányász programot a háttérben futtatni? Beállítottam hogy induljon el automatikusan. Most arra keresnék megoldást hogy a dos-os ablakot tegye háttérbe.

Köszi

Nem szép dolog más gépén bányászni! :) De ez engem is érdekel!

trektomy

Nem mondom, hogy nem lenne jó vagy 10 gépre felrakni de sajnos csak néhány van :)
Családba 4 gép de mindig kinyomkodja a gyerek meg az asszony mert zavarja.... :) ha már éjjel nappal nyüstölik kicsi keressünk is rajta :)


Idézetet írta: Karajev Dátum január 13, 2018, 08:43:15 DÉLUTÁN
Ez engem is érdekelne!
Idézetet írta: trektomy Dátum január 13, 2018, 08:33:47 DÉLUTÁN
Sziasztok

Hogy tudom a bányász programot a háttérben futtatni? Beállítottam hogy induljon el automatikusan. Most arra keresnék megoldást hogy a dos-os ablakot tegye háttérbe.

Köszi

Nem szép dolog más gépén bányászni! :) De ez engem is érdekel!