Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 43 Vendégek van a témában

trektomy

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum február 14, 2018, 08:33:21 DÉLELŐTT
Idézetet írta: mokus_911 Dátum február 13, 2018, 09:11:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: H4ze Dátum február 13, 2018, 07:48:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: mokus_911 Dátum február 13, 2018, 07:44:42 DÉLUTÁN
Hali, amd rx 560 4gb frissen telepitett win 10 asrock AB350 PRO4 alaplap 8Gb ram.
elkezdem csatlakoztatni a kártyákat a lap hoz es a 6 kártyábol csak 2 darabot lát a rendszer azokat fel is ismeri a többi mintha be sem volna csatlakoztatva, driver többször ujra telepitve de semmi... ha be vannak csatlakoztatva a kártyák es ugy kapcsolom a gépet akkor nincs kép ezért csak 1 kártyával indithatok, valami ötlet ?

Arra a kártyára kössed rá a monitort amelyik az x16 slotba van akkor kell hogy képet adjon bármennyi kártya is van rajta. Utólag dugod rá a lapra a többi kártyát mikor már fut a rendszer?

Mind1 mikor hogyan kötöm rá akkor sem mennek..

Nálam pl ASUS B250H alaplapnál, hasonló problémát alaplap Bios default, majd G4 bekapcs, restart és már látott is mindent!

Igaz én is a biossal játszanék. Esetleg ha van integrált vga akkor annak a kapcsolgatását probálnám ki/be.
Ha nem egy bios frissitést is megpróbálnék.

mokus_911

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum február 14, 2018, 08:33:21 DÉLELŐTT
Idézetet írta: mokus_911 Dátum február 13, 2018, 09:11:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: H4ze Dátum február 13, 2018, 07:48:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: mokus_911 Dátum február 13, 2018, 07:44:42 DÉLUTÁN
Hali, amd rx 560 4gb frissen telepitett win 10 asrock AB350 PRO4 alaplap 8Gb ram.
elkezdem csatlakoztatni a kártyákat a lap hoz es a 6 kártyábol csak 2 darabot lát a rendszer azokat fel is ismeri a többi mintha be sem volna csatlakoztatva, driver többször ujra telepitve de semmi... ha be vannak csatlakoztatva a kártyák es ugy kapcsolom a gépet akkor nincs kép ezért csak 1 kártyával indithatok, valami ötlet ?

Arra a kártyára kössed rá a monitort amelyik az x16 slotba van akkor kell hogy képet adjon bármennyi kártya is van rajta. Utólag dugod rá a lapra a többi kártyát mikor már fut a rendszer?

Mind1 mikor hogyan kötöm rá akkor sem mennek..

Nálam pl ASUS B250H alaplapnál, hasonló problémát alaplap Bios default, majd G4 bekapcs, restart és már látott is mindent!

Es tudna nekem valaki ebben segíteni? mert bios hoz nem értek egyátalán :/ 

trektomy

Idézetet írta: mokus_911 Dátum február 14, 2018, 02:50:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum február 14, 2018, 08:33:21 DÉLELŐTT
Idézetet írta: mokus_911 Dátum február 13, 2018, 09:11:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: H4ze Dátum február 13, 2018, 07:48:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: mokus_911 Dátum február 13, 2018, 07:44:42 DÉLUTÁN
Hali, amd rx 560 4gb frissen telepitett win 10 asrock AB350 PRO4 alaplap 8Gb ram.
elkezdem csatlakoztatni a kártyákat a lap hoz es a 6 kártyábol csak 2 darabot lát a rendszer azokat fel is ismeri a többi mintha be sem volna csatlakoztatva, driver többször ujra telepitve de semmi... ha be vannak csatlakoztatva a kártyák es ugy kapcsolom a gépet akkor nincs kép ezért csak 1 kártyával indithatok, valami ötlet ?

Arra a kártyára kössed rá a monitort amelyik az x16 slotba van akkor kell hogy képet adjon bármennyi kártya is van rajta. Utólag dugod rá a lapra a többi kártyát mikor már fut a rendszer?

Mind1 mikor hogyan kötöm rá akkor sem mennek..

Nálam pl ASUS B250H alaplapnál, hasonló problémát alaplap Bios default, majd G4 bekapcs, restart és már látott is mindent!

Es tudna nekem valaki ebben segíteni? mert bios hoz nem értek egyátalán :/

Szia

Gyártó oldalán megtalálod a bios és leírást is hogyan kell.
https://www.asrock.com/MB/AMD/AB350%20Pro4/index.asp#Download
https://www.asrock.com/support/BIOSIG.asp?cat=Windows9
Találtam neked ilyeneket is.
https://www.youtube.com/watch?v=RYMRYAFnnKk
https://www.youtube.com/watch?v=Y8KDrDmomEU

udv








petyaaa

Sziasztok. Nagyon új vagyok ebben a témában, de eléggé felkeltette az érdeklődésemet. Az lenne a kérdésem hogy ha most szeretném elkezdeni a bányászatot megéri-e. És ha igen akkor milyen hardvereket ajánlotok így 2018 elején?

Til

Idézetet írta: petyaaa Dátum február 14, 2018, 07:42:12 DÉLUTÁN
Sziasztok. Nagyon új vagyok ebben a témában, de eléggé felkeltette az érdeklődésemet. Az lenne a kérdésem hogy ha most szeretném elkezdeni a bányászatot megéri-e. És ha igen akkor milyen hardvereket ajánlotok így 2018 elején?
Kérlek ne várd tőlünk arra a választ ,amit nem tudunk megválaszolni.Kérlek próbálj utánaolvasni itt a fórumon minden megtalálható rajta.
Amíg olvasgatsz, addig talán kártyák is lesznek, mivel most kártyákat aligha találsz, de ha találsz is, akkor olyan magas áron, hogy ihaj.
Mivel senki sem jós, hogy megéri e ,arra a kérdésedre nem tudom a választ.Jelenleg kb 10 hónap alatt térül meg egy videókártya ára, csak a kártya az alaplap a proci stb.-t nem számoltam.Lehet 1 hónap múlva ez 15 hónap lesz, de lehet, hogy 5 , senki sem tudja előre.Ha kicsiben kezded is érdemes olyan tápot venni ,amit később ,ha bővíted a rendszert tudod hasznosítani.Egy ilyen táp kb 30 ezertől kezdődik.Ha az a célod, hogy összerakod és "bebaszod" a sarokba, akkor meg gyorsan verd ki az egészet a fejedből ,mert állandó utánaolvasást ,tanulást, munkát igényel.Ők azok akik eladják 1 hónap után az egészet bagóért.
C:\> del c:\command.com

trektomy

Teljesen igaza van TIL-nek.

U.i.:
Ha láttok ilyen eladjuk bagóért embert szóljatok mindig bővítenék jó áron :) :) :)

Idézetet írta: Til Dátum február 14, 2018, 07:52:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: petyaaa Dátum február 14, 2018, 07:42:12 DÉLUTÁN
Sziasztok. Nagyon új vagyok ebben a témában, de eléggé felkeltette az érdeklődésemet. Az lenne a kérdésem hogy ha most szeretném elkezdeni a bányászatot megéri-e. És ha igen akkor milyen hardvereket ajánlotok így 2018 elején?
Kérlek ne várd tőlünk arra a választ ,amit nem tudunk megválaszolni.Kérlek próbálj utánaolvasni itt a fórumon minden megtalálható rajta.
Amíg olvasgatsz, addig talán kártyák is lesznek, mivel most kártyákat aligha találsz, de ha találsz is, akkor olyan magas áron, hogy ihaj.
Mivel senki sem jós, hogy megéri e ,arra a kérdésedre nem tudom a választ.Jelenleg kb 10 hónap alatt térül meg egy videókártya ára, csak a kártya az alaplap a proci stb.-t nem számoltam.Lehet 1 hónap múlva ez 15 hónap lesz, de lehet, hogy 5 , senki sem tudja előre.Ha kicsiben kezded is érdemes olyan tápot venni ,amit később ,ha bővíted a rendszert tudod hasznosítani.Egy ilyen táp kb 30 ezertől kezdődik.Ha az a célod, hogy összerakod és "bebaszod" a sarokba, akkor meg gyorsan verd ki az egészet a fejedből ,mert állandó utánaolvasást ,tanulást, munkát igényel.Ők azok akik eladják 1 hónap után az egészet bagóért.

MinerJack

#4226
NiceHash Miner-rel kapcsolatban lenne kérdésem. Beállítottam benne, hogy HUF-ban mutassa a napi "termelésemet", mert így szemléletesebb számomra a napi bevétel. Az elmúlt néhány napban kb a 1,5-szeresére ment föl a bitcoin árfolyama, viszont nekem feltűnt, hogy a napi termelésem ezt nem követte, ugyanannyi HUF-ot hoznak nekem a kártyák, mint eddig. Ez mitől lehet?

Til

Idézetet írta: MinerJack Dátum február 16, 2018, 04:03:22 DÉLUTÁN
NiceHash Miner-rel kapcsolatban lenne kérdésem. Beállítottam benne, hogy HUF-ban mutassa a napi "termelésemet". Az elmúlt néhány napban kb a 1,5-szeresére ment föl a bitcoin árfolyama, viszont nekem feltűnt, hogy a napi termelésem ezt nem követte, ugyanannyi HUF-ot hoznak nekem a kártyák, mint eddig. Ez mitől lehet?
Hát nem tudom , mi a fenének gazdagítod ezeket a köcsögöket.Amikor lenyúlták őket, ugye leállt a rendszerük vagy 2 hétre.Életem legjobb időszaka volt.Kb 3x annyit keresett mindenki.Legjobb lenne, ha eltűnnének a p___ba!Ha te sem és más sem használná, akkor lehúzhatnák a rolót.
Ez az én véleményem erről a Nicehash büdös bagázsról.
C:\> del c:\command.com

MinerJack

Idézetet írta: Til Dátum február 16, 2018, 04:07:39 DÉLUTÁN
Hát nem tudom , mi a fenének gazdagítod ezeket a köcsögöket.Amikor lenyúlták őket, ugye leállt a rendszerük vagy 2 hétre.Életem legjobb időszaka volt.Kb 3x annyit keresett mindenki.Legjobb lenne, ha eltűnnének a p___ba!Ha te sem és más sem használná, akkor lehúzhatnák a rolót.
Ez az én véleményem erről a Nicehash büdös bagázsról.

Teljesen kezdő vagyok, mindenféle tanácsot szívesen fogadok, hogyan tovább? A következő a helyzet:
jelenleg 3 féle kártyám van (RX 580 8GB, GTX 1060 6GB, GTX 1070 8GB), jövő hétre érkezik a következő adag kártya, jelenleg tanuló fokozatban vagyok.
A GTX-ek mennek NiceHash Miner alatt, egy 1060 napi 400-500 Ft-ot termel ki, egy 1070 meg 600-700 Ft körül. Viszont ez így volt akkor is, amikor 7ezer USD körül volt a bitcoin árfolyama, meg most is ugyanennyi, hogy 10ezer USD-nél van, nem értem.
Az RX 580-on meg a Claymore fut (ETH), mert ez a kártya NiceHash Miner Legacy alatt nagyon elmaradt még a 1060-tól is, Claymore/ETH esetében viszont már tudja hozni egy 1060-as által kitermelt 500 Ft-os napi összeget (igaz magasabb fogyasztás mellett, de ez most lényegtelen).
A GTX-ek viszont Claymore/ETH alatt nem igazán jeleskednek, tehát azokat meg nincs értelme abban használni (ott a 1070 kb az RX 580 szintjén hoz, sőt, még kicsit el is marad tőle, holott NiceHash alatt meg másfélszer annyit hoz).

CoinMonk

Hali!
Szívat a stocks.exchange.
Nem enged kereskedni, amíg nem engedélyezem a 2FA-t.
Ehhez itt találtam leírást az oldalukon: https://stocks.exchange/faq
A 2fa for Chrome authenticator-t telepítettem a böngészőbe.
Amikor a faq szerint beírok a code mezőbe egy 6 számjegyű kódot (akármit) akkor ezt írja: One-Time code incorrect.
A minta szerint 123456, de bármit beírok, nem megy tovább.
Ha nem írok be semmit, akkor hibaüzenetet dob, hogy töltsem ki a mezőt.

Szerintekek mi a  "zannya"  baja van?

tamagucsi

2fa az egy külön app. ( nekem legalábbis.)
letöltöttem az általa megadott programot.
be scanneltem ( be figyeltettem?? ) az általa megadott QR kódot.
azt utánna beírtam a letőltött program álltal megadott kódot ( 30 másodpercenként változik)  a megadott helyre
azt muuuukuty a dolog. :)

CoinMonk

#4231
Idézetet írta: tamagucsi Dátum február 16, 2018, 05:49:57 DÉLUTÁN
2fa az egy külön app. ( nekem legalábbis.)
letöltöttem az általa megadott programot.
be scanneltem ( be figyeltettem?? ) az általa megadott QR kódot.
azt utánna beírtam a letőltött program álltal megadott kódot ( 30 másodpercenként változik)  a megadott helyre
azt muuuukuty a dolog. :)

Köszi a tippeket. Az alábbi módon sikerült megoldani:

Bementem a FAQ-ba, de nem a laptopon, hanem ezt már mobillal. Ott letöltöttem az én mobilomhoz való appot. Ezzel a progival beolvastam a monitor képernyőjén megjelenő QR kódot. Ekkor kaptam egy 6 számjegyű kódot. Ezt beírtam a laptopon a "CODE" mezőbe. és Tádáááám, elfogadta és beengedett.

Til

Idézetet írta: MinerJack Dátum február 16, 2018, 05:33:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum február 16, 2018, 04:07:39 DÉLUTÁN
Hát nem tudom , mi a fenének gazdagítod ezeket a köcsögöket.Amikor lenyúlták őket, ugye leállt a rendszerük vagy 2 hétre.Életem legjobb időszaka volt.Kb 3x annyit keresett mindenki.Legjobb lenne, ha eltűnnének a p___ba!Ha te sem és más sem használná, akkor lehúzhatnák a rolót.
Ez az én véleményem erről a Nicehash büdös bagázsról.

Teljesen kezdő vagyok, mindenféle tanácsot szívesen fogadok, hogyan tovább? A következő a helyzet:
jelenleg 3 féle kártyám van (RX 580 8GB, GTX 1060 6GB, GTX 1070 8GB), jövő hétre érkezik a következő adag kártya, jelenleg tanuló fokozatban vagyok.
A GTX-ek mennek NiceHash Miner alatt, egy 1060 napi 400-500 Ft-ot termel ki, egy 1070 meg 600-700 Ft körül. Viszont ez így volt akkor is, amikor 7ezer USD körül volt a bitcoin árfolyama, meg most is ugyanennyi, hogy 10ezer USD-nél van, nem értem.
Az RX 580-on meg a Claymore fut (ETH), mert ez a kártya NiceHash Miner Legacy alatt nagyon elmaradt még a 1060-tól is, Claymore/ETH esetében viszont már tudja hozni egy 1060-as által kitermelt 500 Ft-os napi összeget (igaz magasabb fogyasztás mellett, de ez most lényegtelen).
A GTX-ek viszont Claymore/ETH alatt nem igazán jeleskednek, tehát azokat meg nincs értelme abban használni (ott a 1070 kb az RX 580 szintjén hoz, sőt, még kicsit el is marad tőle, holott NiceHash alatt meg másfélszer annyit hoz).
Nem ,csak a claymore létezik.
C:\> del c:\command.com

kchris

udv, lenne egy 5x rx580-as rig 850ert. elado szerint stabil 147Mh/s-on. ez korrekt ar? Amig jelenlegi 7-900 dollaron tendal az eth megeri turni vele? megmondom az olvasottak utan nagyobb bizodalmam lenne az 10x0-as kartyakban de ez jo konfignak tunik es ez van most elado ami arban is stimmel, 2-3 kartya (vagy gyengebb kartyak) nagyon kevesnek tunik ami olcsobb lehet ...

Til

Idézetet írta: kchris Dátum február 17, 2018, 10:11:27 DÉLELŐTT
udv, lenne egy 5x rx580-as rig 850ert. elado szerint stabil 147Mh/s-on. ez korrekt ar? Amig jelenlegi 7-900 dollaron tendal az eth megeri turni vele? megmondom az olvasottak utan nagyobb bizodalmam lenne az 10x0-as kartyakban de ez jo konfignak tunik es ez van most elado ami arban is stimmel, 2-3 kartya (vagy gyengebb kartyak) nagyon kevesnek tunik ami olcsobb lehet ...
Véleményem szerint, pont középúton van az ár.Te még talán adnál annyit érte, ő meg sokkal olcsóbban nem akarja eladni.Ha minőségi táppal van és min 4gb márkás rammal ,esetleg SSD-vel, plusz a riserek is megfelelőek, akkor akár még jó áron is adja.
C:\> del c:\command.com

kchris

Idézetet írta: Til Dátum február 17, 2018, 10:34:20 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kchris Dátum február 17, 2018, 10:11:27 DÉLELŐTT
udv, lenne egy 5x rx580-as rig 850ert. elado szerint stabil 147Mh/s-on. ez korrekt ar? Amig jelenlegi 7-900 dollaron tendal az eth megeri turni vele? megmondom az olvasottak utan nagyobb bizodalmam lenne az 10x0-as kartyakban de ez jo konfignak tunik es ez van most elado ami arban is stimmel, 2-3 kartya (vagy gyengebb kartyak) nagyon kevesnek tunik ami olcsobb lehet ...
Véleményem szerint, pont középúton van az ár.Te még talán adnál annyit érte, ő meg sokkal olcsóbban nem akarja eladni.Ha minőségi táppal van és min 4gb márkás rammal ,esetleg SSD-vel, plusz a riserek is megfelelőek, akkor akár még jó áron is adja.

koszi! ssdvel van, gigabyte alaplap, 1.2kW tap, 1 sapphire 8 gb oc, 4 asus oc 8 gb kartya. ugy vagyok ezzel hogy ha tenyleg folyamatosan kell ezzel foglalkozni akkor ha megtermel havi 40-60ezret az is keves lehet ha figyelembe veszem a kockazatot de meginkabb az "elvesztegetett" belefektetett idot... egy 3-5Ms gep tudna annyit turni hogy azt mondom oke akkor fokuszaljink erre.. ezen merlegelek nagyon.. vagy, eleg ha fel szemmel figyeli az ember a folyamatokat mert itt az ido 70%-a mar arra megy hogy az utolso centet is kifacsarjuk az adott konfigbol?

Til

Idézetet írta: kchris Dátum február 17, 2018, 11:00:56 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum február 17, 2018, 10:34:20 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kchris Dátum február 17, 2018, 10:11:27 DÉLELŐTT
udv, lenne egy 5x rx580-as rig 850ert. elado szerint stabil 147Mh/s-on. ez korrekt ar? Amig jelenlegi 7-900 dollaron tendal az eth megeri turni vele? megmondom az olvasottak utan nagyobb bizodalmam lenne az 10x0-as kartyakban de ez jo konfignak tunik es ez van most elado ami arban is stimmel, 2-3 kartya (vagy gyengebb kartyak) nagyon kevesnek tunik ami olcsobb lehet ...
Véleményem szerint, pont középúton van az ár.Te még talán adnál annyit érte, ő meg sokkal olcsóbban nem akarja eladni.Ha minőségi táppal van és min 4gb márkás rammal ,esetleg SSD-vel, plusz a riserek is megfelelőek, akkor akár még jó áron is adja.

koszi! ssdvel van, gigabyte alaplap, 1.2kW tap, 1 sapphire 8 gb oc, 4 asus oc 8 gb kartya. ugy vagyok ezzel hogy ha tenyleg folyamatosan kell ezzel foglalkozni akkor ha megtermel havi 40-60ezret az is keves lehet ha figyelembe veszem a kockazatot de meginkabb az "elvesztegetett" belefektetett idot... egy 3-5Ms gep tudna annyit turni hogy azt mondom oke akkor fokuszaljink erre.. ezen merlegelek nagyon.. vagy, eleg ha fel szemmel figyeli az ember a folyamatokat mert itt az ido 70%-a mar arra megy hogy az utolso centet is kifacsarjuk az adott konfigbol?
Az biztos,  hogy sokat kell olvasgatni, míg az ember belejön , valamint senki nem tudja a jövőt.Amit kiadsz a rigért ,az csak akkor termel hasznot, mikor kitermeli az árát.Az pl 12 hónap.Azt meg senki sem tudja , hogy 12 hónap múlva mennyi lesz az árfolyam.Az meg biztos, hogy 12 hó múlva a mostani difficulty ,közel sem ennyi lesz, sokkal ,de sokkal kevesebb coin tud majd termelni.Akkor ott van az is mennyit fog érni ugyanez a kártya 12 hónap múlva, pl kijött a Vega ,ami sokkal többet tud  stb stb.Sok a kérdés az biztos.
C:\> del c:\command.com

kchris

Idézetet írta: Til Dátum február 17, 2018, 11:11:20 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kchris Dátum február 17, 2018, 11:00:56 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum február 17, 2018, 10:34:20 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kchris Dátum február 17, 2018, 10:11:27 DÉLELŐTT
udv, lenne egy 5x rx580-as rig 850ert. elado szerint stabil 147Mh/s-on. ez korrekt ar? Amig jelenlegi 7-900 dollaron tendal az eth megeri turni vele? megmondom az olvasottak utan nagyobb bizodalmam lenne az 10x0-as kartyakban de ez jo konfignak tunik es ez van most elado ami arban is stimmel, 2-3 kartya (vagy gyengebb kartyak) nagyon kevesnek tunik ami olcsobb lehet ...
Véleményem szerint, pont középúton van az ár.Te még talán adnál annyit érte, ő meg sokkal olcsóbban nem akarja eladni.Ha minőségi táppal van és min 4gb márkás rammal ,esetleg SSD-vel, plusz a riserek is megfelelőek, akkor akár még jó áron is adja.

koszi! ssdvel van, gigabyte alaplap, 1.2kW tap, 1 sapphire 8 gb oc, 4 asus oc 8 gb kartya. ugy vagyok ezzel hogy ha tenyleg folyamatosan kell ezzel foglalkozni akkor ha megtermel havi 40-60ezret az is keves lehet ha figyelembe veszem a kockazatot de meginkabb az "elvesztegetett" belefektetett idot... egy 3-5Ms gep tudna annyit turni hogy azt mondom oke akkor fokuszaljink erre.. ezen merlegelek nagyon.. vagy, eleg ha fel szemmel figyeli az ember a folyamatokat mert itt az ido 70%-a mar arra megy hogy az utolso centet is kifacsarjuk az adott konfigbol?
Az biztos,  hogy sokat kell olvasgatni, míg az ember belejön , valamint senki nem tudja a jövőt.Amit kiadsz a rigért ,az csak akkor termel hasznot, mikor kitermeli az árát.Az pl 12 hónap.Azt meg senki sem tudja , hogy 12 hónap múlva mennyi lesz az árfolyam.Az meg biztos, hogy 12 hó múlva a mostani difficulty ,közel sem ennyi lesz, sokkal ,de sokkal kevesebb coin tud majd termelni.Akkor ott van az is mennyit fog érni ugyanez a kártya 12 hónap múlva, pl kijött a Vega ,ami sokkal többet tud  stb stb.Sok a kérdés az biztos.

Sok tenyezos a dolog az biztos.. December vege ota turom a temat, de nem a banyaszat oldalarol hanem a kereskedes iranybol. Beleinvesztaltam par ICO-ba nem tul sokat, es nezegettem az arfolyamokat, mi van a technologiaban meg hasonlok.. Az biztos hogy a kereskedes az kb napi szintu odafigyelest igenyel es mostmar az arfolyamkiugras eselye is a lottonyeremennyel megegyezo eselyu... Iszonyatosan sok altcoin van... Plusz kitekintve ott van az hogy a mostani generacios coinok turasa PoW, ezt le akarjak cserelni igazabol majdnem mindenhol pl PoS alapura, na ha ezt meglepi 1-2 nagyobb coin akkor lesznek erdekessegek. Persze minden bevett technologianak van egy tehetetlensege. Van 3db Xeon 2640v3 ami uresjaratban XMR / TurtleCoinon porog de ez apropenz, meg talan a fogyasztast se hozza be, ez max szerverteremben mukodik ahol benne van az arban az aram is.

szabka81

Lenne újabn kérédsem
Incorrect ETH shares: GPU0 9, GPU4 8   ?

Ez mit jelenthet? Eddig ezt nem csinálta. rx580 8gb, I3, SSD, 29,5mhs hajtom etc -n.
1150/2000/850

Til

Idézetet írta: szabka81 Dátum február 17, 2018, 12:22:52 DÉLUTÁN
Lenne újabn kérédsem
Incorrect ETH shares: GPU0 9, GPU4 8   ?

Ez mit jelenthet? Eddig ezt nem csinálta. rx580 8gb, I3, SSD, 29,5mhs hajtom etc -n.
1150/2000/850
Azon kártyákon valami beállítási probléma van.Vagy emelni kell a feszt. vagy csökkenteni a memória frekvenciát.Azokon a kártyákon valószínűleg sok a memory error is.
C:\> del c:\command.com