Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HYIP-k vagyis PIRAMISJÁTÉKOK

Indította Andokaaa, március 16, 2017, 05:35:42 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Andokaaa

Sziasztok
Láttam a BTC duplázd meg a pénzed Témát és nem mindenkinek tudok igazat adni , igen vannak piramis játékok , viszont érdemes lenne utánna olvasni a dolgoknak és aztán kijelenteni , hogy igazából az vagy sem.
Ezt csak azért írom , mert van aki azt sem tudja mit is jelent a dolog és máris piramis a dolog.

A témában nem szeretnék linkeket látni , amikel pénzt akartok keresni , én sem fogom ezt tenni , viszont itt meglehet vitatni mi az ami piramis és mi az , ami nem.
Milyen oldalakon jártatok ? Tapasztalatok ? Fizetnek ? Scam ?

Az én tapasztalatom , hogy elkezdem bányászni és foglalkozni a btc-vel és kutatni kezdtem , hogy vannak-e netán olyan helyek , ahol kereshetnék a btc-mel profitot.

Sok oldalt kipróbáltam , van amire 1.-re azt mondanátok , hogy piramis , viszont nekem vissza hozta a pénzem és még keres is pluszban.

Az egyik ilyen oldal a sportarb.com , nagyon sokan használják és fizetnek is , nem kamu , tényleg megy a dolog , nem tudom meddig , de most + ban keresi a btc-t.

Ne itéljetek el 1.-re mindent ami furcsán hangzik , mert lehet benne pénz is.

Annó Vegán barátunkat is támadtak jó sokan , hogy milyen marhaságot csinál már hogy bányászik , majd jól megszívja vele stb. :D Most meg hol tartunk ugye.

Uhura

#1
Nézd azért válaszolok csak mert úgy gondolom beszéljünk és érvekkel érveljünk mert talán így mindenki megérti, hogy csodák nincsenek.

Pár dolog magamról - csak azért , hogy érsd mit és miért mondok - és ne tünjön paraszt vakításnak.
1.) Tőzsdéztem - soha nem veszítettem max 6 hónapig maradt a pénzem egy papírban de mindig pluszban szálltam ki. Volt, hogy 5e csináltam 100e 4 hónap alatt 2x alkalommal azokkal a nesze semmi papírokkal mint  a Konzum, Humet, stb. Ezeknél látta az ember, hogy a menedzsment kb. így veszi ki  a pénzt a cégből. Ezt megcsinálták 4-5 alkalommal a végén már a tőzsde felügyelet is vegzálta őket.  Ezek csak áldott pillanatok voltak nem sokszor de jó érzés volt, hogy az akkoriban működő tőzsde klubban lehetett adni venni. A pénztáros kiröhögött ... aztán én röhögtem rajta :) voltam 16-17 éves. Ez kb. a 90'-es évek eleje - közepén volt.
Aztán nyomtam e-brokeren, PETI-n stb. Jó volt de már nem kötött le. Nem lettem sem gazdag sem szegény ...
2.) FOREX-eztem, életem legnagyobb hibája volt kb. az akkori összes pénzem ráment de büszke lehetettem mert 2 miliárd EUR forgalmat generáltam :) aki tudja milyen a 200% meg nagyobb áttételekkel való 0.1 meg kisebb egységben való FOREX az tudja ezt 1-2 millióval nem túl sok tranzakcióval meg lehet csinálni de felvágni jó vele. Nekem is volt olyan ismerősöm aki ezzel kábította csajokat, hogy kint hagyta a nappali asztalon a forgalmi adatokat amint szép sok nulla volt meg EUR a végén, de még saját kocsija sem volt. De ezzel lehet a járatlanok előtt vagizni.
A lényeg 12 hónap alatt elbuktam a pénzem 80-90%-át , később jöttem rá ,hogy hülyét csinálta belőlem mert vele etették meg a rossz kötéseket úgy, hogy átkönyvelték rám...
3.) Dolgoztam sok helyen és részt vettem sok projektben .. láttam sok mindent de egyet megtanultam:

- Akinek jó ötlete van azt onnan lehet kívülről tudni, hogy jó, hogy a cápák gyorsan csapnak rá .... és mire észbe kapsz már mások megcsinálták vagy éppen csinálják ..
- Akinek nincs jó ötlete az bedolgozik másoknak és eladja a képességeit, ez az emberek nagy része ...
- Akinek pedig nincs jó ötlete, de sok pénzt akar keresni és képességei sincsenek - normál emberi értelemben - azok meg jönnek a tuti befektetésekkel ....

- A befektetés ami sokat hoz az nagyon rizikós! Éppen azért hoz sokat mert olyan amit kevesen vállalnak be és lutri...
- Ami gyorsan hoz sokat az általában nem legális!
- Ami biztos az keveset hoz, és általában legális!


A fentiek után pedig egyértelmű a következtetés aki azt mondja megduplázza a pénzed 23 nap alatt - és miért pont 23 nap alatt erre is csak egy gonosz tippem van - az hazudik. 
Azért mondom ezt mert eleget láttam ahhoz, hogy tudjam aki ma gazdag annak is évek kelletek, hogy az első nagy dobásához legyen képessége, tapasztalata és pénze. Azt pedig nem így szerezte és ezért nem hiszem a ML féle 3-5 év alatt mindenhez értek és gyorsabban növök mind a Facebook, mert lehet okosabb vagyok féle dolgokban.

Facebookból meg ilyenekből pedig kb. évente 1 van 6 milliárd ember mellet.

Bocs a szófosásért.

Andokaaa

Látom , szépen leírtad az életed bukásait , ezt mindenki nevében köszönöm.
A forexe-t minden hiszékeny ember kipróbálta , akinek sem tudása, sem érzéke nem volt a pénzhez.

Maradjunk a témánál emberek és ne az életünket írjuk ide.
Nem akarok megsérteni senkit , de ezek megint csak NAGY és semmit nem jelentő szavak a témához.

Én csak leírtam , hogy van oldal , ami nekem most épp fizet , már + ban ráadásul , ami nem mellékes.
Perzse én sem nyomtam bele 5 BTC , de tettem bele és fizet, ha nem tettem volna én is csak írnám a nagy szavakat , hogy piramis az egész , magyar ember felfogása.
Megértem én , sokat buktunk már , sok szopi volt a neten , de ha van valami ami fizet , akkor azt mondjuk el egymásnak , nekem ez most fizet , pont ennyi.

Székely Vegán

Persze.. "most" fizet.. mert még csak januárban indult.. de pont ez a lényege a piramisjátékoknak hogy egy idő után már nem fizet mert nem lesznek új csatlakozók és akkor úszik a legtöbb ember pénze.

A sportarb is ugyanarra a sorsa fog jutni mint a többi:
https://aworkathomejobs.com/sportarb-review-arbitrage-recruiting-scam

Itt ki is tudod számolni hogy kb. mikor fog bebukni:
http://securitiesanalytics.com/423/ponzicalculator

A HYIP az egyféle piramisjáték tehát a bukás garantált:
https://en.wikipedia.org/wiki/High-yield_investment_program
http://ryz51.ipower.com/HYIPs.html

Ezt tovább nincs amiért osztani és szorozni ezen a fórumon.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

drizzt_do_urden

nem tudom ti melyik vilagon eltek ha hisztek meg az ilyen mesekbe. melyik uzlet hoz 100% profitot 30 nap alatt? persze az elejen fizet amig keves penzt fektetsz be vagy eppenseggel varjak a penz felhalmozodasat. minden piramis jatek fizet elore. es aztan egyszer csak leptek! ami tul jol hangzik az biztos hogy atveres. es ehhez csak logika kell es egy kicsi elettapaszalat. en nem mondom hogy nem kell kiprobalni uj dolgokat...de viszont ez.................

drizzt_do_urden

szerintem is ezeket a temakat vagy torolni kell vagy zarolni. es a meseket hagyjatok a meseiroknak :)))

Székely Vegán

Ja ja, lezártam mind a 2-őt, ezek maradhatnak hogy ne kelljen mindig újra tárgyalni, de ha valaki megint újat nyit azt töröljük.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ