Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Magyar Bányász Webshop ???

Indította reloopbenny, február 02, 2017, 01:41:32 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

kidface

#20
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum február 05, 2017, 10:23:26 DÉLELŐTT
Sziasztok! Magyarországon sajnos a kereskedelem csak jogi formában működik! A vásárolt termékekről is kell számla amit az ebay-en vásárolt termékekről aligha kapsz. A NAV gyorsan megtalál és ÁFA csalás miatt és elég sok bosszúságod lenne. Ha meg mindent papírforma szerint szeretnél csinálni(VÁM, ÁFA, ADÓ, stb), akkor meg túl drága lenne a magyar felhasználóknak. De ez csak az én véleményem
Külföldre bejegyzett cég kell! Ennyi!

andysk

Idézetet írta: kidface Dátum február 05, 2017, 12:38:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum február 05, 2017, 10:23:26 DÉLELŐTT
Sziasztok! Magyarországon sajnos a kereskedelem csak jogi formában működik! A vásárolt termékekről is kell számla amit az ebay-en vásárolt termékekről aligha kapsz. A NAV gyorsan megtalál és ÁFA csalás miatt és elég sok bosszúságod lenne. Ha meg mindent papírforma szerint szeretnél csinálni(VÁM, ÁFA, ADÓ, stb), akkor meg túl drága lenne a magyar felhasználóknak. De ez csak az én véleményem
Külföldre bejegyzett cég kell! Ennyi!

reloopbenny

Cégépítés szempontjábol felesleges próbálkozás, hiszen a bitcoin adómentességet élvez, adókkal is lehet spórolni!

FrenkyAti

Idézetet írta: andysk Dátum február 05, 2017, 09:08:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum február 05, 2017, 12:38:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum február 05, 2017, 10:23:26 DÉLELŐTT
Sziasztok! Magyarországon sajnos a kereskedelem csak jogi formában működik! A vásárolt termékekről is kell számla amit az ebay-en vásárolt termékekről aligha kapsz. A NAV gyorsan megtalál és ÁFA csalás miatt és elég sok bosszúságod lenne. Ha meg mindent papírforma szerint szeretnél csinálni(VÁM, ÁFA, ADÓ, stb), akkor meg túl drága lenne a magyar felhasználóknak. De ez csak az én véleményem
Külföldre bejegyzett cég kell! Ennyi!

andysk

"A cégek alapítása és adófizetés elkerülése miatti felszámolása törvénybe ütköző."

Ja elméletileg igen de a gyakorlatban :-))))

Effect

Szerintem erről lekéstél!
Akinek kell valami az megszerzi e-bayről...

dexter

Egy éve gyakorlatilag nem végez vagyonosodási vizsgálatot az adóhivatal, mert a kormánypárti politikusoknak vélhetően elegük lett abból, hogy az ellenzék politikai bunkónak használja az eljárást - írja a Magyar Nemzet.

A NAV döntésével több milliárd forintos bevételtől esik el az állam a szakértők szerint. Egy módosítás nyomán tavaly január óta már csak akkor indíthat az adóhatóság vagyonosodási vizsgálatot magánszeméllyel szemben, ha valaki önmagát jelenti fel, vagy ha a rendőrség már nyomoz az adott személy ügyében vagyon elleni bűncselekmény gyanújával.

Michnai Attila adószakértő szerint az ügyben azért titkolózik Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter és Kovács Zoltán kormányszóvivő (egyikük sem reagált a lap megkeresésére), mert a vagyonosodási vizsgálatok ellehetetlenítésével a politikai vezetés a tagjai számára rendkívül kényelmetlenné vált adóhivatali eljárást szüntetett meg.

A cikk szerint azonban az intézkedés nem csak a kormánypárti politikusoknak kedvezett, de alighanem komoly bevételhiányt is okozott a költségvetésnek. Az mno.hu szerint 2015 novemberéig 1100 ilyen eljárást indított az adóhivatal, ezek közül 900 esetben bizonyult indokoltnak az eljárás, és összesen 19,5 milliárd forintos bevételt jelentett ez a költségvetésnek.

Székely Vegán

Szerintem Európai webshop jobb lenne, mert a magyar piac túl pici.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

zgman

Idézetet írta: andysk Dátum február 06, 2017, 10:07:52 DÉLUTÁN
"A cégek alapítása és adófizetés elkerülése miatti felszámolása törvénybe ütköző."

Ja elméletileg igen de a gyakorlatban :-))))

Szia Andysk korábban olvastam hogy nagy beruházásra készülsz.
Megvalósult a terv? ;D

andysk

Idézetet írta: zgman Dátum február 07, 2017, 07:41:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum február 06, 2017, 10:07:52 DÉLUTÁN
"A cégek alapítása és adófizetés elkerülése miatti felszámolása törvénybe ütköző."

Ja elméletileg igen de a gyakorlatban :-))))

Szia Andysk korábban olvastam hogy nagy beruházásra készülsz.
Megvalósult a terv? ;D
Még nem. Várom az AMD Vega-t és némi tőkét amit másik vállalkozásomból hoznék át. Kérdezz meg pár hónap mulva.
Viszont  nagyon remélem hogy ez még mindig jó befektetés. Ki tudja?? Talán senki. Az elmúlt 1-2 hónap hírei nem a legkecsegtetőbbek